Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šitą temą seku jau seniai ir niekaip nesuprantu to tokio įsikibimo į autobusus. Toliau pateikiu tik visiškai atsitiktinį pavyzdį nežinodamas situacijos, bet jeigu maršrutą stebi žmonės ir mato, kad yra tiek keleivių, kad autobuso leisti neapsimoką ir geriau leisti "mikrobą" ir taip sutaupyti, kad ir kelis centus tai kodėl gi ne? Suprasčiau jeigu KA gautu didelius pelnus iš kitų maršrutų ir galėtų sau tai leisti, tačiau situacija nėra gera ir reikia taupyti, kad ir centus. Aš esu tik paprastas keleivis ir tikrai nesu super įsigilinęs į KA pelnus, nuostolius ir visą kitą, man svarbu, kad transportas vežtų nuo taško A iki B. Kaip ir daugeliui keleivių turbūt. Savaime aišku, kad "mikrobas" netiktų 37 maršrute piko metu, bet jeigu yra maršrutų su mažai keleivių tai kodėl gi ne. Ir man visiškai nesvarbu ar tai bus autobusas ar troleibusas ar "mikrobas". Niekaip nesuprantu kur čia logika, kad VT turi būti vien tik autobusai.

    Comment


      Parašė Malach Rodyti pranešimą
      Šitą temą seku jau seniai ir niekaip nesuprantu to tokio įsikibimo į autobusus. Toliau pateikiu tik visiškai atsitiktinį pavyzdį nežinodamas situacijos, bet jeigu maršrutą stebi žmonės ir mato, kad yra tiek keleivių, kad autobuso leisti neapsimoką ir geriau leisti "mikrobą" ir taip sutaupyti, kad ir kelis centus tai kodėl gi ne? Suprasčiau jeigu KA gautu didelius pelnus iš kitų maršrutų ir galėtų sau tai leisti, tačiau situacija nėra gera ir reikia taupyti, kad ir centus. Aš esu tik paprastas keleivis ir tikrai nesu super įsigilinęs į KA pelnus, nuostolius ir visą kitą, man svarbu, kad transportas vežtų nuo taško A iki B. Kaip ir daugeliui keleivių turbūt. Savaime aišku, kad "mikrobas" netiktų 37 maršrute piko metu, bet jeigu yra maršrutų su mažai keleivių tai kodėl gi ne. Ir man visiškai nesvarbu ar tai bus autobusas ar troleibusas ar "mikrobas". Niekaip nesuprantu kur čia logika, kad VT turi būti vien tik autobusai.
      Jei miesto savivaldybė būtų turėjusi automobilių mažinimo mieste planą/strategiją ir siekusi tokio tikslo, keleivių VT būtų tiek, kad mikrobų nereikėtų net atokiausiuose maršrutuose - būtų tik autobusai.

      KA pelnas būtų geras, jei savivaldybė atsiskaitytų, kas priklauso pagal įstatymą. Bet skola net nėra indeksuojama. T.y., savivaldybė vagia iš VT keleivių kišenės blogindama VT paslaugos teikimą (netiesiogiai, bet labai susiję).
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Jie pakeis dabar nuomojamus kelis mikrobus ar ne? Kvepia VT mikrobizacija.
        baigiasi nuomos laikas 321, 325, 326, 327 ir 328 mikriukų laikas.

        Comment


          Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
          baigiasi nuomos laikas 321, 325, 326, 327 ir 328 mikriukų laikas.
          Kiek atsimenu, 321 nėra nuomojamas, nes neužklijuota raudona juostelė.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
            baigiasi nuomos laikas 321, 325, 326, 327 ir 328 mikriukų laikas.
            Ir buvo konkursas vėliau visus juos pirkti, tik neaišku ar nuspirko

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Kiek atsimenu, 321 nėra nuomojamas, nes neužklijuota raudona juostelė.
              o ta juostelė reiškia kad nuomojamas?

              Comment


                Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                o ta juostelė reiškia kad nuomojamas?
                Taip, kad keleiviai nesumaišytų su ankstesniais mikriukais. Fotobuse prie 321 neparašyta, kad nuoma iš N. Vaitkūno IĮ. O prie 325-328 yra prierašas ”nuoma iš N. Vaitkūno IĮ” ir pastarieji turi raudonas juosteles
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Taip, kad keleiviai nesumaišytų su ankstesniais mikriukais. Fotobuse prie 321 neparašyta, kad nuoma iš N. Vaitkūno IĮ. O prie 325-328 yra prierašas ”nuoma iš N. Vaitkūno IĮ” ir pastarieji turi raudonas juosteles
                  šitą dabar pats pažiūrėjau kad 321 yra pirktas kartu su 322 323 324 mikriukais.

                  Comment


                    Gal, sakyčiau, vertėtų sutvarkyti 20cm ilgio skylę troleibuso 318 galinėse duryse?

                    Comment


                      Parašė kazhkas Rodyti pranešimą
                      Gal, sakyčiau, vertėtų sutvarkyti 20cm ilgio skylę troleibuso 318 galinėse duryse?
                      Tikrai vertėtų - šiąnakt bus sutvarkyta. Tik kitą kartą atsiliepimą rašykite delfi.lt komentare po pirmu pasitaikiusiu straipsniu apie viešajį transportą. Tuomet sureaguota bus žymiai operatyviau.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Ar Kaunas dar tebeperka troleibusus?
                        Gal yra šansų, kad bus būtent šitie? http://transphoto.ru/photo/910107/

                        Comment


                          Gerai būtų, bet politikais nelabai galima tikėt, atsakymas, kad perka, bet neaišku kada.

                          Comment


                            Ką, padėvėtus planuoja? Ir dar neaiškios kilmės. Škodas reikia pirkti, nes įsisavintas remontas ir atsarginių dalių pilna. O šitie po metų dviejų atsistos patvorin....

                            Comment


                              O ar ne to siekia, kad supirkt vakarietiškus neaiškios kilmės bei surinkimo laužus, kurie po poros metų tiks tik pastatymui į patvorį?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                dar iki šios vasaros galo planuoja nusipirkti apie 30 naujai dėvėtų apie 10 metų senumo žemagrindžių autobusų nes nuo kitų metų pradžios nebus galima naudoti aukštagrindžių autobusų pagal savivaldybės reikalavimus.

                                Comment


                                  Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                  dar iki šios vasaros galo planuoja nusipirkti apie 30 naujai dėvėtų apie 10 metų senumo žemagrindžių autobusų nes nuo kitų metų pradžios nebus galima naudoti aukštagrindžių autobusų pagal savivaldybės reikalavimus.
                                  Kiek iš jų bus ilgų? Nes reikėtų bent dešimties esamiems aukštagrindžiams pakeisti.

                                  Comment


                                    Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                    Kiek iš jų bus ilgų? Nes reikėtų bent dešimties esamiems aukštagrindžiams pakeisti.
                                    Kaune mano manymu išvis be ilgų autobusų apsieiti. Ir šiap čia viskas gandų lygyje

                                    Comment


                                      Aukštagrindziu autobusų negalima bus, bet troleibusus 30 metų senumo bus galima? Išvis, tegu greičiau perka tuos 65 naujus troleibusus, nes tragiškai atrodo KVT

                                      Comment


                                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                        Kaune mano manymu išvis be ilgų autobusų apsieiti. Ir šiap čia viskas gandų lygyje
                                        23, 39 ir 46 bent piko metu ilgi tikrai reikalingi

                                        Comment


                                          Važiavau vakar 17.30 A39 ilgu Į Romanius. Iki Šilainių keleivių dar kažkiek buvo, bet nuo 2 ligoninės, niekur nestojom ir iki Romainių atvažiavom visi trys keleiviai Gal jų ir reikia, bet žymiai produktyviau visai nedaug padažinint šitus maršrutus piko metu ir visai jų nebereiktų. Žymiai paparastesnė būtų eksplotacija ir darbo grafikų organizavimas likus tik 12m autobusams.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X