Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė denisas Rodyti pranešimą
    Bet kyla klausimas: kodėl MB Citaro dirba vieninteliame 4G? Šie autobusai turi va-iuoti visais greitaisiais maršrutais bei kai kuriais paprastaisiais.
    Jie nevažinėja vien 4G maršrutu. Važiuoja ir 75 ir 54 ir 73, ir 43 buvau užmatęs. Kodėl tik šiuose maršrutuose? Nes jie priklauso 3 poskyriui (Justiniškės), kaip ir Citaro. Na esmę, supratai

    Comment


      Aha aš irgi šiandien norėjau klaust, kad jau gal mėnesį nematau Citaro ir kur jie dingo

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Tai kad aš kasdien būnu centre ir nematau 1719 14-am maršrute.. Reiškia rimtai yra sugedęs
        Pasikalbėjau telefonu su savo giminaičiu (jis dirba troleibusų vairuotoju) tai sakė, kad 1719 kažkas su varikliu yra blogai, tai jį bando "atgaivint", o nežinot kaip su 1720 troleibusu reikalai?
        My Flickr
        My Trainpix

        Comment


          Na šiandien pagaliau pamačiau vieną Amberį (1720 21 maršrute). Ir ramiau ant dūšios pasidarė

          Comment


            Gal kam bus įdomu...

            Šiandien per ~15 min. mačiau tris tuos išnuomotus baltus triašius oro uosto autobusus 2G maršrute. 167, 170 ir dar kažkoks (nepastebėjau numerio).

            Comment


              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
              Gal kam bus įdomu...

              Šiandien per ~15 min. mačiau tris tuos išnuomotus baltus triašius oro uosto autobusus 2G maršrute. 167, 170 ir dar kažkoks (nepastebėjau numerio).
              Pataisa:

              171, 169 ir 167. Tokia tvarka ir mačiau juos. Ketvirtasis Berkhofas #176 šiandien dirba 19-am maršrute
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Pataisa:

                171, 169 ir 167. Tokia tvarka ir mačiau juos. Ketvirtasis Berkhofas #176 šiandien dirba 19-am maršrute
                Galėčiau prisiekti, kad mano matytas vienas buvo 170 nr.

                Comment


                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                  Galėčiau prisiekti, kad mano matytas vienas buvo 170 nr.
                  Gali būti, kad ir pastarasis dirbo Vistiek visų nesugebėjau sužiūrėti. Parašiau tik tuos, kuriuos mačiau
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Šiandien bent 1G ir 2G maršrutais dirba tik ilgi autobusai

                    Comment


                      Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                      Šiandien bent 1G ir 2G maršrutais dirba tik ilgi autobusai
                      Piko metu ar ne piko metu?

                      Comment


                        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                        Piko metu ar ne piko metu?
                        Visą dieną. /\
                        Kažkurioj temoj buvo rašyta, kad nuo šiandien 1G maršrutebus ilgi autobusai visą dieną. Lygtais buvo užsiminta ir apie ilgus 4G maršrute
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Visą dieną. /\
                          Kažkurioj temoj buvo rašyta, kad nuo šiandien 1G maršrutebus ilgi autobusai visą dieną. Lygtais buvo užsiminta ir apie ilgus 4G maršrute
                          Pasirodo 1G, 2G, 3G ir 4G nuo šiandien visą dieną dirba vien tik ilgi autobusai.

                          Comment


                            Pagaliau ilgi jeee, + neseniai mačiau Jeruzalėj 1G nr. 869, pylnas dar nepasiekus jeruzalės st.

                            Comment


                              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                              Pagaliau ilgi jeee, + neseniai mačiau Jeruzalėj 1G nr. 869, pylnas dar nepasiekus jeruzalės st.
                              Matyt 1G ilgi autobusai atsirado išėmus ilgus iš 36/66 maršrutų (viso 5 autobusai)

                              Dar klausimas: ar dabar linijoje įmanoma pamatyti raudonuosius Peugeot Boxer ir Citroen Jumper?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Visų autobusų nemačiau, bet bent po 2 jų yra 5 ir 46. 42, 36 ir 66 visi trumpi.

                                Dėl raudonųjų autobusiukų - jau senokai nemačiau nė vieno. Paskutinis maršrutas, kur jie gali dar dirbti - 116.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Visų autobusų nemačiau, bet bent po 2 jų yra 5 ir 46. 42, 36 ir 66 visi trumpi.

                                  Dėl raudonųjų autobusiukų - jau senokai nemačiau nė vieno. Paskutinis maršrutas, kur jie gali dar dirbti - 116.
                                  O gali būti, kad 5G ir 6G dirba vien tik trumpi autobusai?

                                  Comment


                                    Neįsivaizduoju. Nors tai būtų nelogiška, bent jau 6G atveju.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Neįsivaizduoju. Nors tai būtų nelogiška, bent jau 6G atveju.
                                      6G Rugsejo menesi neteko matyti trumpu autobusu. visi ilgi visa diena vazineja.
                                      Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                                      Comment


                                        Parašė kaskas Rodyti pranešimą
                                        6G Rugsejo menesi neteko matyti trumpu autobusu. visi ilgi visa diena vazineja.
                                        36/66 visi be isimties trumpi, maciau gal 3-4 Lion's city. 1G,2G visos be isimties ilgos. 6G trumpos + ilgos.

                                        Comment


                                          Parašė kaskas Rodyti pranešimą
                                          6G Rugsejo menesi neteko matyti trumpu autobusu. visi ilgi visa diena vazineja.
                                          Ne. Važinėdavo ir trumpi, ir ilgi. O dienos metu važinėdavo tris ilgi ir vienas trumpas. Kaip yra šiandien - nežinoma.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X