Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ten, kur jam ir vieta

    Comment


      Šiandien, 7:00 ryte, Kuprioniškių st. sugedo Mercedes-Benz 0405G #530 autobusas, dirbęs 19 maršrutu. Gedimo priežastis - užsikirtusi važiuoklė
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Šiandien, 7:00 ryte, Kuprioniškių st. sugedo Mercedes-Benz 0405G #530 autobusas, dirbęs 19 maršrutu. Gedimo priežastis - užsikirtusi važiuoklė
        Gedimo priezasti tu nustatei?

        Comment


          Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
          Ten, kur jam ir vieta
          Del kazkokiu priezasciu visi nauji, bandomieji, kapitaliskai suremontuoti ar isskirtiniai troleibusai skiriami i 4 marsruta ir kartais 6 marsruta. Kaip autobusai i 26 marsruta.

          Comment


            Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
            Gedimo priezasti tu nustatei?
            Aš pasakiau tai, ką mačiau.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
              Del kazkokiu priezasciu visi nauji, bandomieji, kapitaliskai suremontuoti ar isskirtiniai troleibusai skiriami i 4 marsruta ir kartais 6 marsruta. Kaip autobusai i 26 marsruta.
              Iš kur visi? Amberio 4-ame maršrute nėkart nemačiau. Kai buvo bandomi Solariai pirma iš Talino (2002m?), vėliau iš Ostravos (2003m.) dirbo atitinkamai 2-ame ir 19-ame maršrutuose. Škoda 21Tr (2001m?) apkeliavo 2-ą, 11-ą maršrutus. Nesu tikras, ar nors dieną dirbo 4-ame. Vytautas irgi važiavo keliuose skirtinguose maršrutuose. Pirmasis Solaris Vilniuje (1674) iš pradžių važinėjo 19-ame maršrute. 4-ame kuriam laikui buvo atsiduręs, kai Solarių jau buvo pilnas miestas. Vienintelis Jelczas, kuris tikrai ilgus metus sėdėjo 4-ame maršrute. Jokios tendencijos nemtyt.

              Kapitaliai suremontuoti troleibusai į liniją išvažiuoja kiekvieną mėnesį. 1494 dirbo 4-ame maršrute iki remonto, 1640 6-ame maršrute visą gyvenimą - nesuprantu, kur juos kitur skirti.

              Neseniai po remonto išvažiavę: 2548 8-as maršrutas, 2603 16-as maršrutas, 2551 3-as maršrutas, 1609 10-as maršrutas ir t.t. Paskutinis tiesiai į 4-ą maršrutą išvažiavęs atnaujintas troleibusas tikriausiai buvo 1597 prieš kelis mėnesius ir tai turbūt tik perdažytas...

              Comment


                Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                Iš kur visi? Amberio 4-ame maršrute nėkart nemačiau. Kai buvo bandomi Solariai pirma iš Talino (2002m?), vėliau iš Ostravos (2003m.) dirbo atitinkamai 2-ame ir 19-ame maršrutuose. Škoda 21Tr (2001m?) apkeliavo 2-ą, 11-ą maršrutus. Nesu tikras, ar nors dieną dirbo 4-ame. Vytautas irgi važiavo keliuose skirtinguose maršrutuose. Pirmasis Solaris Vilniuje (1674) iš pradžių važinėjo 19-ame maršrute. 4-ame kuriam laikui buvo atsiduręs, kai Solarių jau buvo pilnas miestas. Vienintelis Jelczas, kuris tikrai ilgus metus sėdėjo 4-ame maršrute. Jokios tendencijos nemtyt.

                Kapitaliai suremontuoti troleibusai į liniją išvažiuoja kiekvieną mėnesį. 1494 dirbo 4-ame maršrute iki remonto, 1640 6-ame maršrute visą gyvenimą - nesuprantu, kur juos kitur skirti.

                Neseniai po remonto išvažiavę: 2548 8-as maršrutas, 2603 16-as maršrutas, 2551 3-as maršrutas, 1609 10-as maršrutas ir t.t. Paskutinis tiesiai į 4-ą maršrutą išvažiavęs atnaujintas troleibusas tikriausiai buvo 1597 prieš kelis mėnesius ir tai turbūt tik perdažytas...
                Taip jus esate visiskai teisus. 1597 yra praejes tik kosmetini remonta.

                Comment


                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                  Taip jus esate visiskai teisus. 1597 yra praejes tik kosmetini remonta.
                  Kaip ir 1106.

                  Comment


                    Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                    Gedimo priezasti tu nustatei?
                    Jis rašė todėl kad norėjo pasakyti kad jam eiti daug reikėjo. Cha cha cha tik pasakyt pamiršo.

                    Comment


                      Susiaurinus Galves ir kirtimu gatvių sankryža, iš ryto grafikuose buvo tikras chaosas. Maža to, 8 autobuso vairuotojas, ~11val atvažiavęs iš Vaidotu, turbūt neiškentęs įtampos dėl to, kad velavo apie 30min, nusprendė grįžt į parką

                      Beje, Paneriuose prie Heisburgerio buvo pastebėta besiilsinti trumpa Karosa.

                      Comment


                        Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                        Kaip ir 1106.
                        Jeigu jau prakalbom apie 1106... Jis apskritai dar dirba? Aš jo šiemet kaip ir nemačiau dar...

                        Comment


                          Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                          Jeigu jau prakalbom apie 1106... Jis apskritai dar dirba? Aš jo šiemet kaip ir nemačiau dar...
                          1106 paskutini karta maciau 2011.09 dirbo antru marsrutu, pertraukiamu grafiku. Dabar pudomas stovi parke. Turbut jo ateitis tokia pati kaip ir legendinio 1650. Bet tai tik mano speliones.

                          Comment


                            Parašė rvr Rodyti pranešimą
                            1106 paskutini karta maciau 2011.09 dirbo antru marsrutu, pertraukiamu grafiku. Dabar pudomas stovi parke. Turbut jo ateitis tokia pati kaip ir legendinio 1650. Bet tai tik mano speliones.
                            Paskutinį kartą 1106 dirbo 2011.12.17 11 maršrute. Yra video
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              1562 troleibusas jau po remonto grįžo į 19 maršrutą
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Senokai jis jau ten. Gal net prieš porą savaičių jau mačiau jį. Be to, jam tik priekis špakliuotas po peštynių su Amberiu. Visa kita atrodo neliesta.

                                Comment


                                  Sveiki, tikiuosi maloniai sutiksit naujoką padalyvaut diskusijose, šiaip troleibusais domėjausi prieš ~3 m., bet dabar vėl labai labai "užsinešiau".

                                  Visų pirma noriu paklausti: kai baigiau domėtis troleibusais, 15-as man atrodo "transformuodavosi" iš 2-uko, tad būdavo ir "Solarių" tame maršrute. Pirmadienį važiavau 15-u 1534, atrodė nekaip. Noriu paklaust: ar ir dabar yra 2-ų, kurie piko metu virsta 15-ais, ar dabar yra tik atskiri 15-i??? Ačiū.

                                  Comment


                                    Parašė 1681 Rodyti pranešimą
                                    Sveiki, tikiuosi maloniai sutiksit naujoką padalyvaut diskusijose, šiaip troleibusais domėjausi prieš ~3 m., bet dabar vėl labai labai "užsinešiau".

                                    Visų pirma noriu paklausti: kai baigiau domėtis troleibusais, 15-as man atrodo "transformuodavosi" iš 2-uko, tad būdavo ir "Solarių" tame maršrute. Pirmadienį važiavau 15-u 1534, atrodė nekaip. Noriu paklaust: ar ir dabar yra 2-ų, kurie piko metu virsta 15-ais, ar dabar yra tik atskiri 15-i??? Ačiū.
                                    Šiuo metu yra tik 15-o maršruto troleibusai, kurie nėra sujungti su 2-u maršrutu
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė 1681 Rodyti pranešimą
                                      Sveiki, tikiuosi maloniai sutiksit naujoką padalyvaut diskusijose, šiaip troleibusais domėjausi prieš ~3 m., bet dabar vėl labai labai "užsinešiau".

                                      Visų pirma noriu paklausti: kai baigiau domėtis troleibusais, 15-as man atrodo "transformuodavosi" iš 2-uko, tad būdavo ir "Solarių" tame maršrute. Pirmadienį važiavau 15-u 1534, atrodė nekaip. Noriu paklaust: ar ir dabar yra 2-ų, kurie piko metu virsta 15-ais, ar dabar yra tik atskiri 15-i??? Ačiū.
                                      Transformacijų buvo atsisakyta dar iki laikino maršruto uždarymo 2010m.
                                      Šiuo metu dirba 3 troleibusai (1508, 1534, 1544), kaip minėjo ssnaiperis visi grynai 15-i, atsidūrę šiame maršrute būtent todėl, kad atrodo nekaip.

                                      Comment


                                        Kol maršrutu dirbo 5 mašinos, 2 iš jų ne piko metu pereidavo į 2-ą. Kai nukirpo grafikus, liko tik 3 grynieji 15-ukai.
                                        P.S. esu matęs, kai abu 2+15 buvo Solaris
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Gal kam yra zinoma del kokiu priezasciu siandien 1605 troleibusas apie dvi valandas stovejo Zaliojo tilto stoteleje link Zemuju Paneriu? Salia jo buvo greitoji ir policijos ekipazas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X