Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš šiaip kalbėjau apie autobusus su švieslentėmis apie trafaretus gale O jeigu bus lentelės gale autobusuose su švieslentėmis - puikiai taupome pinigus

    Comment


      Atkėliau iš temos Vilniaus autobusų fotogalerija:

      Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
      Norėčiau tikėtis, kad nedarote tokių apibendrintų išvadų pagal vienos dienos duomenis. Nežinau, kaip buvo vakar, bet štai šiandien 12 maršrutu dirba 3001 (pamaininis), 16 užmačiau Berghof'ą (laiko neužfiksavau, bet tikriausiai tai buvo reisas, kai iš Stoties išvykstama 14:46 - jeigu taip, tai čia buvo irgi pamaininis grafikas), o 19-am mačiau 3003 ir 3004 (šiame maršrute savaitgaliais vienas autobusas dirba vienpamaininiu grafiku ir du - pamaininiu).
      Sausio 1 pats mačiau šiuose maršrutuose trumpus autobusus, vakar - taip pat (į akis kliuvo du pamaininiai 19-am ir vienas 16-am). Kas vakar dirbo 12-am ir 16-am vienpamaininiu, neaišku. Jeigu tikėti tuo, jog 19-am ir 3003, tada "puikiai taupomi pinigai" vežant orą.
      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2015.01.04, 19:06.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Šiandien 5 maršrutu dirba trumpa (mokomoji) Karosa Nr. 302.

        O 2-ojo parko Mercedes-Benz O405 Nr. 455 (dirba 43 maršrutu) pakeista antrųjų durų kairioji pusė - ji balta, nors visas autobusas standartinio (oranžinė - mėlyna) dažymo. Įdomu, kurį baltą "nuskriaudė"?
        Paskutinis taisė aRa; 2015.01.07, 17:12. Priežastis: Papildyta

        Comment


          Panašu situacija nesikeičia šiam maršrute :]



          Daryta ~16:50
          Abrikosai mus išgelbės. ~

          Comment


            Parašė aRa Rodyti pranešimą
            Šiandien 5 maršrutu dirba trumpa (mokomoji) Karosa Nr. 302.

            O 2-ojo parko Mercedes-Benz O405 Nr. 455 (dirba 43 maršrutu) pakeista antrųjų durų kairioji pusė - ji balta, nors visas autobusas standartinio (oranžinė - mėlyna) dažymo. Įdomu, kurį baltą "nuskriaudė"?
            Reikia žiūrėti pagal durų laikiklius iš vidaus - gali būti arba buvęs Toks'o 237, arba buvęs Meteorito 269. Kiek anksčiau kitas duris iš kažkurio donorinio autobuso gavo 622 (gal kam pavyks nufotografuoti, jeigu dar nespėjo durų perdažyti)
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Lucario Rodyti pranešimą
              Panašu situacija nesikeičia šiam maršrute :]

              Atvaizdas


              Daryta ~16:50
              Kol jo nesutrumpins iki Ateities st., tol ir tęsis vėlavimai. Kas iš to, jeigu pridėta laiko važiavimui tik nuo ~ Vanaginės iki Šeškinės, kai visi "minusai" surenkami nuo Ozo žiedo iki st. Kalvarijos.
              Papildymas: dabar realiu laiku rodomi 5 autobusai šiuo maršrutu, o tas traukinukas, panašu, yra tiesiog sistemos gedimas. Kai dar buvo rodomi garažo numeriai, ten būtų koks nors 788 ir 788R.
              Paskutinis taisė Mettal; 2015.01.07, 18:24.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė aRa Rodyti pranešimą

                O 2-ojo parko Mercedes-Benz O405 Nr. 455 (dirba 43 maršrutu) pakeista antrųjų durų kairioji pusė - ji balta, nors visas autobusas standartinio (oranžinė - mėlyna) dažymo. Įdomu, kurį baltą "nuskriaudė"?
                Balta durų pusė yra iš 269 autobuso. Kadangi savininkas leido viena autobusa padaryti donoru 2 TP buvo nuspresta pasielgti taip su 269. Beje 269 variklis yra uždėtas 545 autobusui.

                Comment


                  Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                  Balta durų pusė yra iš 269 autobuso. Kadangi savininkas leido viena autobusa padaryti donoru 2 TP buvo nuspresta pasielgti taip su 269. Beje 269 variklis yra uždėtas 545 autobusui.
                  Idomu kaip visa tai bus apiforminta, ar pasibaigus nuomai tiesiog tie agregatai bus grazinti.... Ir kaip su mokesciu uz to stovincio donoro nuoma (variklis tai naudojasi). Ar cia tiesiog meteorit turas tiesiog "padovanojo" VVT sena autobusa "turekites kaip donora"? Nes jei kazka pirkti, tai turi buti skelbiamas konkursas ar bent jau derybos, tokiu uzkulisiniu susitarimu nelabai gali buti...

                  Comment


                    Šiandien ganėtinai daug trumpų autobusų dirba vietoje ilgų: Volvo 7700 765, 751 - 3G, kažkoks dar Volvo - 1G, 824 Saffle 5000 - 53.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Nuo sausio 1 d. 5 maršrute dirba bent po vieną ilgą autobusą. Sausio pradžioje mačiau 470, vakar dirbo 4001, o šiandien kažkuris iš MAN'ų.

                      Comment


                        Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                        Nuo sausio 1 d. 5 maršrute dirba bent po vieną ilgą autobusą. Sausio pradžioje mačiau 470, vakar dirbo 4001, o šiandien kažkuris iš MAN'ų.
                        Konkrečiai vienas ilgas ir tuo pačiu grafiku. Čia gali būti trumpalaikis reiškinys, arba, pastovus, nes galimai srautas netelpa į trumpą autobusą
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Dar pamiršau paminėti - užvakar ir vakar dirbo mokomoji trumpa Karosa nr. 302. 78 ir 20 maršrutais atitinkamai.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Kiek pamenu, šiame forume buvo minėta, kad 1674 greičiausiai tapo "donoru". Tačiau po ilgos pertraukos šią savaitę (šiandien ir trečiadienį) mačiau jį 4 maršrute.
                            Kiti įdomesni šiandienos pastebėjimai: 2686 dirba 1 maršrute, 2689 ir 2717 - 19. Dabar jau gana dažnai 19 maršrute galima pamatyti tą pačią dieną 2 Solarius, kurie paprastai dirba 16 maršrute.
                            82 maršrute dirba mokomoji Karosa Nr. 302. Šiaip pastebėjau, kad šiame maršrute labai retai dirba ne "pilkieji" autobusai, o senų dujinių autobusų (8xx) šiame maršrute turbūt išvis nesu matęs, nors 19-ame, kuriame dažniausiai dirba ilgi autobusai, tokius mačiau nemažai kartų.

                            Comment


                              Paskutinį savaitgalį dirbo 19-ame dujinis Saffle, greičiausiai ir antras bus buvęs šiame maršrute.
                              Kiek man išneša atmintis, šiemet pirmas kartas, kai 82-am dirba ne "pilkasis" autobusas
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Kai kuriuose troleibusuose galima pamatyti atnaujintas maršrutų išklotines.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Šiandien 1G 826.
                                  24 170.

                                  Comment


                                    Kažkuris iš trijų Neoplanų (990-992) gavo ratų gaubtus (pavyzdys - kadaise buvo ant 598)
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Kažkuris iš trijų Neoplanų (990-992) gavo ratų gaubtus (pavyzdys - kadaise buvo ant 598)
                                      Čia 991. Ir jie negavo, o pirko patys šito autobuso vairuotojai už savo pinigus. Šitie gaubtai buvo uždėti ant 874 su kuriuo dirbo, poto ant 598 su kuriuo irgi dirbo o dabar ant 991.

                                      Comment


                                        Šiandien (01.25) tobulas derinys dirba 78-am maršrute - 078 ir 079.

                                        Comment


                                          974 a31 sulužo Strelčiukuose važiuojant į Naująją Vilnią.
                                          P.S. Kitas po 47 min; keleiviai išlaipinti ir tamsoje pėdina į Naująją Vilnią.
                                          Paskutinis taisė grustnyj; 2015.01.28, 20:14.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X