Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilniaus troleibusų greičiai bei jų palyginimai skirtingu paros metu:

    http://z.samogitian.com/trol/

    P.S. Duomenys 2013-04 mėn.

    Comment


      Šiandien iškritęs sniegas, manau daug kur sukėlė didesnes spūstis nei įprasta, greitieji autobusai vėlavo. Įdomu, kas bus žiemą, kai pvz.: naktį pridrebia daug sniego ir per rytinį piką vėlavimas maršrutų chaotiškas ypač G maršrutuose nes keliai snieguoti visi, štai (na šiek tiek nukrįpstu nuo temos atleiskit) >> http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=63369024 savaitgalį sniego užvertimas, o jei kokį penktadienį pridrėbtų tai ir būtų tikras chaosas keliuose Vilniaus
      Paskutinis taisė Mantas95; 2013.11.25, 14:13.

      Comment


        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
        Šiandien iškritęs sniegas, manau daug kur sukėlė didesnes spūstis nei įprasta, greitieji autobusai vėlavo.
        Ukmergės g. ryte buvo visai ramu, nesningant būdavo kur kas blogesnių atvejų.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Lydos plente irgi viskas ryte buvo normalu, jokio vėlavimo autobusai neturėjo
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Karosa 444, 55 maršrutas. Sugedo Ryto st. 20:30. Kaip supratau sugedo vairo mechanizmas, nes visas galas autobuso pradėjo lipti ant šaligatvio. O vairuotojas kažka žiurėjo prie galinių ratų. Buvau kaip tik stotelėjė, bet neturėjau telefono.

            Comment


              Įtarčiau, jog lūžo rėmo lankstas, liaudyje vadinamas "maniežas". Kadangi karosa varoma III tiltu, todėl priekabą užmetinėjo ant šaligatvio. Nedažnai pasitaikanti bėda, ir dažniausiai taip nutinka, kai nėra padoraus tepimo taško lankstui tepti.

              Comment


                Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                Įtarčiau, jog lūžo rėmo lankstas, liaudyje vadinamas "maniežas". Kadangi karosa varoma III tiltu, todėl priekabą užmetinėjo ant šaligatvio. Nedažnai pasitaikanti bėda, ir dažniausiai taip nutinka, kai nėra padoraus tepimo taško lankstui tepti.

                Galbūt, nes priekis sau, galas sau. Tech pagalba dabar irgi palindus po galiniu tiltu kažką žiūri.

                Comment


                  2125 jau po kapitalinio remonto šiandien dirba 7 maršrute.

                  Comment


                    Greičiau tie karosai visi sulūžtų, negaliu pakęsti tiesiog. Bus greičiau paskata ne vien trumpus nuolat pirkti.

                    Comment


                      Parašė pliumbum Rodyti pranešimą
                      Greičiau tie karosai visi sulūžtų, negaliu pakęsti tiesiog. Bus greičiau paskata ne vien trumpus nuolat pirkti.
                      Kuo pakeisim tada visas Karosas? Gal neskubėkim nurašyti, šiandien su 370 2G važiavau, važiuoja greitai - kokie 75km/h atkarpoje Lazdynai - Gerosios vilties st.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Kuo pakeisim tada visas Karosas? Gal neskubėkim nurašyti, šiandien su 370 2G važiavau, važiuoja greitai - kokie 75km/h atkarpoje Lazdynai - Gerosios vilties st.
                        Kas tiesa, tas tiesa. Karosos vien tik ir dirba ant greitujų maršrutų.. 370 sutvarkytas, pakeista pavarų dėžė, tad važiuoja kaip ankščiau.

                        Comment


                          Karosa 444 jau dirba šiandien 2G.

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Nežinau ar kas nors pastebėjo, kad realaus laiko sistemoje rodomi garažiniai numeriai užvedus pelytę ant pasirinkto maršruto
                            Gal gali nuoroda numesti, ar placiau paaiskinti? Nes man marsrutai.lt tai nerodo jokio garazinio numerio, pelyte uzejus ant masinos. Rasomas realus laikas ten. Gal sumaisei kazka..?
                            Paskutinis taisė Buss fanas; 2013.11.27, 16:25.

                            Comment


                              Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                              Gal gali nuoroda numesti, ar placiau paaiskinti? Nes man marsrutai.lt tai nerodo jokio garazinio numerio, pelyte uzejus ant masinos. Rasomas realus laikas ten. Gal sumaisei kazka..?
                              www.stops.lt/vilnius

                              Comment


                                Šiandien 75 važiavo 800, nors šį maršrutą aptarnauja 2-asis troleibusų parkas.

                                Comment


                                  Parašė denisas Rodyti pranešimą
                                  Šiandien 75 važiavo 800, nors šį maršrutą aptarnauja 2-asis troleibusų parkas.
                                  Iš rezervo išvažiavo, nes dalis autobusų yra sugedę. Visi suprantame, kad jų "sveikata" ne kokia..

                                  892 1G. 744, dirbęs 1G, sugedo apie 9:20 Jogailos gatvėje link Stoties, prieš pat šviesoforą. Sustabdė keletos troleibusų eismą.

                                  Apie 15:00 Antakalnyje mačiau techninės pagalbos tempiamą Amberį #1719. Matomai stabdžių kaladėlė pradėjo trintis į ratą, buvo nemalonus kvapelis ir dūmelis iš galinio rato.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Po ilgos pertraukos Solaris Nr. 1680 grįžo į gatves (dirba 2 maršrutu).

                                    Comment


                                      Šiandien 43 važiavo Saffle 500 831 (berods)

                                      Comment


                                        892- 4G maršrute.

                                        Comment


                                          11 mararute - 766

                                          Comment

                                          Working...
                                          X