Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
    O naujų darbo vietų sukūrimas yra blogai? Keleivius skaičiuoja paprasti žmonės (įdarbinti) ir gauna, kiek žinau, 600 lt. Tai blogai, kad bent tokiu būdu galima sumažinti nedarbą?
    P.S. Skaičiuojama ir trumpuose, ir ilguose autobusuose.
    Anksčiau skaičiavo SĮSP darbuotojai, o naujuose MAN autobusuose yra skaičiavimo įranga kuri suskaičiuoja kiekvieną keleivį belieka tik atsispausdinti ataskaitą iš kompiuterio ir viskas.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Skaičiuoja ir dabar SĮSP darbuotojai.. Realiai nepamenu atvejo, kad kas nors būtų įjungęs keleivių skaičiavimo sistemą autobuse /\
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
        Vien avarijos...
        Šiandien Stotyje mačiau Volvo 7700 Nr. 795 (dirbo 3 maršrutu), kurio visas priekinis stiklas buvo išdaužtas bei apgadintas kairysis priekinis kampas. Kas atsitiko - neaišku, nes jokio kito avarijos dalyvio nebuvo tuo metu matyti.

        Beje, kalbant apie keleivių skaičiavimą, gerai būtų, kad ir troleibusuose juos gerai paskaičiuotų, nes, pavyzdžiui, kiek matau 14 ar 21 maršrutų troleibusus, jie pastoviai būna pustušti. O 2 dienos metu neretai būna sausakimšas.

        Comment


          Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
          Šiandien Stotyje mačiau Volvo 7700 Nr. 795 (dirbo 3 maršrutu), kurio visas priekinis stiklas buvo išdaužtas bei apgadintas kairysis priekinis kampas. Kas atsitiko - neaišku, nes jokio kito avarijos dalyvio nebuvo tuo metu matyti.
          Susidūrė su troleibusu. Irgi.

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Skaičiuoja ir dabar SĮSP darbuotojai.. Realiai nepamenu atvejo, kad kas nors būtų įjungęs keleivių skaičiavimo sistemą autobuse /\
            O kaip tu nustatai, kad sistema išjungta ar įjungta?

            Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
            Šaltinis?
            autobusas36 sako tiesą - keleiviai tikrai yra skaičiuojami pasitelkiant MAN autobusus. Tiesa, su 53 maršrutu tai nu niekaip negali būti susiję - 934 išvažiavo iš rezervo vietoje 876 ar tai kažkurio kito MAN NG232.
            O kad 65 karpys, tai faktas. Keleivių yra tik anksti ryte ir po 13 val., kai baigiasi pamokos. Kitu laiku - oro ir vietinių alkoholikų vežiojimas. Be to, labai daug tuščios, nereikalingos ridos: kam iki pietų (12-13 val.) reikia užsukinėti į Pagubę link Birelių ir į N. Verkius link Ožkinių, o popiet - priešingomis kryptimis?
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Šiandien 75 maršrute dirba 150 (čia nieko nuostabaus) ir ilgas 428 (čia jau nuostabaus).

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Tiesa, su 53 maršrutu tai nu niekaip negali būti susiję - 934 išvažiavo iš rezervo vietoje 876 ar tai kažkurio kito MAN NG232.
                876 (irgi atrodo) iškrito iš rikiuotės, nes neužsidarinėjo galinės durys (važiavo su atidarytomis).

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  autobusas36 sako tiesą - keleiviai tikrai yra skaičiuojami pasitelkiant MAN autobusus. Tiesa, su 53 maršrutu tai nu niekaip negali būti susiję - 934 išvažiavo iš rezervo vietoje 876 ar tai kažkurio kito MAN NG232.
                  O kad 65 karpys, tai faktas. Keleivių yra tik anksti ryte ir po 13 val., kai baigiasi pamokos. Kitu laiku - oro ir vietinių alkoholikų vežiojimas. Be to, labai daug tuščios, nereikalingos ridos: kam iki pietų (12-13 val.) reikia užsukinėti į Pagubę link Birelių ir į N. Verkius link Ožkinių, o popiet - priešingomis kryptimis?
                  65 Į Pagubę užvažiuoja todėl, kad Pagubės mokinių tėvai pasakė, jeigu nebus autobuso į Pagubę mes nelankysime jokios mokyklos. O vakar aš pasivažinėjau su juo porą reisų tai yra su 65 dirbo buvusio 35A maršruto brigada ir galiu pasakyti kad Pagubėje nieks neįlipo ir neišlipo. O vat N. Verkiuose buvo priešingai ten ir įlipo ir išlipo į N. Verkius važiuoja dėl to, kad Verkių seniūnaitijos seniūnaitė gyvenanti N. Verkiuose parašė prašymą ir nurodė, koks mokinių skaičius važiuoja į mokyklą. Tuščiausiais laikas būna nuo 9:00 val. iki 11:40 val.
                  12:11 val., ir 12:13 val., važiuoja 0-4 klasių mokiniai, o 13:05 val. ir 13:10 val., 5-10 klasių mokiniai. Beje 65 į Pagubę ir N. Verkius važiuodamas užsuka tiek važiuodamas link Birelių tiek link Ožkinių.
                  Daugiausiai keleivių 65 būna 6:50 val., 7:45 val., 8:34 val., 10:50 val., 12:11 val., 12:13 val., 13:05 val., 13:10 val., 13:56 val., 15:02 val., 15:16 val., 15:57 val., 15:59 val., 16:33 val., 16:50 val., 17:22 val., 18:00 val., 18:15 val., 18:47 val. (Mažiausiai keleivių būna tik penktadieniais).

                  65 greičiausiai sujungs su 76 maršrutu. Arba vieną grafiką darys pertraukiamą.

                  Pagal mane iš ryto 65 į Pagubę turėtų užsukti važiuodamas nuo Birelių link Ožkinių. O po pietų važiuodamas link Birelių, tas pats turėtų būti ir su N. Verkiais.

                  65 turi keturis variantus, kurie yra tokie:
                  1. Trumpinamas darbo laikas
                  2. Vienas daromas pertraukiamu grafiku
                  3. Keičiami užsukimo laikai į Pagubę ir N. Verkius
                  4. Leidžiamas visą dieną vietoje 76, o 76 uždaromas, ir važiuoja pastoviai ir visomis savaitės dienomis, bet 76 keleiviams tektų Verkių Riešėje persėsti.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                    65 Į Pagubę užvažiuoja todėl, kad Pagubės mokinių tėvai pasakė, jeigu nebus autobuso į Pagubę mes nelankysime jokios mokyklos.
                    Koks rajonas, tokie ir tėvai.

                    Comment


                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                      Šiandien 75 maršrute dirba 150 (čia nieko nuostabaus) ir ilgas 428 (čia jau nuostabaus).
                      543 43 (tai jau gerai), 550 73 (pinigų švaistymas).

                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                      65 Į Pagubę užvažiuoja todėl, kad Pagubės mokinių tėvai pasakė, jeigu nebus autobuso į Pagubę mes nelankysime jokios mokyklos.
                      Absurdo teatras.

                      Pagal mane iš ryto 65 į Pagubę turėtų užsukti važiuodamas nuo Birelių link Ožkinių. O po pietų važiuodamas link Birelių, tas pats turėtų būti ir su N. Verkiais.
                      Aš ir sakiau lygiai tą patį.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        543 43 (tai jau gerai), 550 73 (pinigų švaistymas).
                        O tai padaugėjo keleivių staiga 43-am savaitgalį, kad paleido ilgą autobusą? Kiek pamenu, kai 43 kursuodavo iki Stoties, būdavo trumpi autobusai visą dieną, keleivių jam užtekdavo
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          43 tiek seniau, tiek dabar (aišku, ne tokią dieną kaip šiandien) keleivių būdavo daug ir labai dažnai tekdavo važiuoti susigrūdus.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                            Koks rajonas, tokie ir tėvai.
                            Jeigu autobusų parkas sutiktų tai du vairuotojai iš autobusų parko galėtų tiems tėvams, kurie reikalauja autobuso padaryti ekskursiją ir parodyti, kad yra tuščių laikų, gal kada pakeistų nuomonę.

                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Absurdo teatras.
                            Aš ir sakiau lygiai tą patį.
                            Kai 2011-10-17 d., nuėmė 35A iš Pagubės, tai Pagubė pasakė, mes negalime lankyti būrelių po pamokų, nes nėra autobuso. Jeigu nebus autobuso mes nelankysime jokios mokyklos, o jeigu bus autobusas tada lankysime. Tai dabar gavo ir vis tiek apie 9-11 val., būna tuščias. O nuo 12 val., jau atsiranda keleivių daugiau. 8:34 val., link Verkių Riešės važiuoja 5 keleiviai. 8:30 val., St. Balsiai 5 keleiviai išlipę iš 36 iš karto stabdo 65, nes ką tik būna išlipę iš autobuso ir dar 36 stovi St. Balsiai, o 65 užsisuka ir važiuoja link Ragės, ir visi keleiviai pradeda bėgti, tada vairuotojas pamato, kad bėga pas jį tai sustoja ir paima. Nuo lapkričio 1 d., 65 sustos abiejuose pusėse St. Balsiai, nes yra įrengta nauja St. Balsiai kitoje vietoje, kad nereikėtų daryti garbės rado.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                              Kai 2011-10-17 d., nuėmė 35A iš Pagubės, tai Pagubė pasakė, mes negalime lankyti būrelių po pamokų, nes nėra autobuso. Jeigu nebus autobuso mes nelankysime jokios mokyklos, o jeigu bus autobusas tada lankysime.
                              Na aš jūsų gyventojų mąstymo tikrai nesuprantu. Visuose mikrorajonuose yra mokinių, kurie lanko būrelius. Ką sakyti Mickūnų, Grigaičių mokinių tėvams, kai dauguma mokinių mokosi ir lanko būrelius Naujojoje Vilnioje? Ką sakyti Lentvario mokinių tėvams, kai dauguma mokinių lanko būrelius mieste? Bet niekas, pabrėžiu, niekas taip nepiktnaudžiauja VMS paslaugom, kaip jūsų gyventojai.

                              Comment


                                Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                Na aš jūsų gyventojų mąstymo tikrai nesuprantu. Visuose mikrorajonuose yra mokinių, kurie lanko būrelius. Ką sakyti Mickūnų, Grigaičių mokinių tėvams, kai dauguma mokinių mokosi ir lanko būrelius Naujojoje Vilnioje? Ką sakyti Lentvario mokinių tėvams, kai dauguma mokinių lanko būrelius mieste? Bet niekas, pabrėžiu, niekas taip nepiktnaudžiauja VMS paslaugom, kaip jūsų gyventojai.
                                Aš palikčiau iš miesto tik 35 iki Popieriaus st., o visus kitus keleivius vežtų 65. Gal tada suprastų, kas yra geriau, o kas blogiau.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                  Aš palikčiau iš miesto tik 35 iki Popieriaus st., o visus kitus keleivius vežtų 65. Gal tada suprastų, kas yra geriau, o kas blogiau.
                                  Tokių drastiškų veiksmų daryti irgi negalima, nes čia jau kvepėtų mafijos politika Tačiau reikia išmokti jūsų gyventojams, kas yra argumentuoti pasiūlymai, o ne teikti ultimatumus "nelankysim mokyklos". VMS tai visiškai nerūpi, ne jų vaikai nelankys mokyklų ir bus neišprusę alkoholikai.

                                  Comment


                                    Šiandien A23 važinėja trumpa Karosa. Garažinis nr. 302.
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      Šiandien:

                                      097 dirba 2-am maršrute
                                      752 dirba 53-am maršrute
                                      Šiek tiek po 15val Pylimo - Jogailos sankryžoje nutrūko kontaktinis tinklas, tad visi troleibusai, važiuojantys link Kudirkos aikštės/Žaliojo tilto žiedo buvo nukreipiami per Pamėnkalnio gatvę (taip pat, kai buvo remontuojamas Gedimino prospektas)
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Šiandien:

                                        097 dirba 2-am maršrute
                                        752 dirba 53-am maršrute
                                        Šiek tiek po 15val Pylimo - Jogailos sankryžoje nutrūko kontaktinis tinklas, tad visi troleibusai, važiuojantys link Kudirkos aikštės/Žaliojo tilto žiedo buvo nukreipiami per Pamėnkalnio gatvę (taip pat, kai buvo remontuojamas Gedimino prospektas)
                                        Bus nuotraukos?
                                        Paskutinis taisė denisas; 2013.10.28, 20:17. Priežastis: Koregavimas

                                        Comment


                                          Šiandien 772 autobusas berods 2G maršrute (spėju), Paukščių tako st. link Mados PC sugedo. ~17:35 mačiau jau buvo techninė atvažiavus ir kabino tempimui.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X