Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[DRU] Druskininkų viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Hitas Rodyti pranešimą
    Ai tai jie tokie

    Tai tokie netinkami, siauros durys, aukštai lipt ir t.t.
    Ne, čia Temsa Prestij ir jis skirtas priemiesčiui. Druskininkų Opalinai netinkami dėl to, jog jie skirti tarpmiestiniams maršrutams.

    PS. Hanoveryje bus pristatytas atnaujintas Opalin modelis, skirtas priemiesčiui ir galimas daiktas, kad jį gaus ir Kautra.
    Daugiau mano nuotraukų >>>

    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

    Comment


      #82
      Na bet vistiek tokios formos Opalin.

      Nuotraukos autorius nežinomas
      Paskutinis taisė Furbo; 2010.09.30, 22:48.

      Comment


        #83
        Parašė Hitas Rodyti pranešimą
        Na bet vistiek tokios formos Opalin.
        Taip, Opalin ir Prestij formos panašios.

        PS. Būtų gerai, kad nuotraukų autorius...
        Daugiau mano nuotraukų >>>

        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

        Comment


          #84
          PS. Būtų gerai, kad nuotraukų autorius...
          ką?
          Geltono Opalino nuotrauka iš čia http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...busas-56-99856
          O ana balta Temsa Prestij jau nežinau...
          Paskutinis taisė Furbo; 2010.09.30, 21:21.

          Comment


            #85
            Parašė Hitas Rodyti pranešimą
            ką?
            Geltono Opalino nuotrauka iš čia http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...busas-56-99856
            O ana balta Temsa Prestij jau nežinau...
            Citatoje aš niekur nematau autoriaus, na čia nesvarbu, nes ta nuotrauka mano
            Geltono Opalino nuotrauka yra Kautros pavogta iš Mandan.
            Daugiau mano nuotraukų >>>

            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

            Comment


              #86
              Ką tu pliurpi? Geltono Opalinas iš čia http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...busas-56-99856. Aš visas nuotraukas ieškau per GOOGLE. Kol šitam forume prisikasčiau prie kokios nuotraukos, praeitų šimtmetis. Ir tu čia manęs vagiu neskaityk!!!

              Comment


                #87
                Girdėjau, dar Kautrai tik pradedant aptarnauti Druskininkų miesto maršrutus, keleiviai buvo vežami ir "Solaris Urbino 12" autobusais. Ar tai tiesa ir kodėl jų vėliau atsisakė ?
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  #88
                  Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                  Ką tu pliurpi? Geltono Opalinas iš čia http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...busas-56-99856. Aš visas nuotraukas ieškau per GOOGLE. Kol šitam forume prisikasčiau prie kokios nuotraukos, praeitų šimtmetis. Ir tu čia manęs vagiu neskaityk!!!
                  Čia yra tos nuotraukos "orginalas" http://www.bus-photo.net/showphoto.php/?id=1051

                  Anyway, tai niekaip nesusiję su Druskininkų VT...
                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                  Comment


                    #89
                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                    Girdėjau, dar Kautrai tik pradedant aptarnauti Druskininkų miesto maršrutus, keleiviai buvo vežami ir "Solaris Urbino 12" autobusais. Ar tai tiesa ir kodėl jų vėliau atsisakė ?
                    Tai buvo iš "Kauno autobusai" nuomoti Solariai, todėl juos reikėjo grąžinti.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      #90
                      Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                      Čia yra tos nuotraukos "orginalas" http://www.bus-photo.net/showphoto.php/?id=1051

                      Anyway, tai niekaip nesusiję su Druskininkų VT...
                      O kas pradėjo? Aš parodžiau pavyzdžius kokie gali būt o tu čia pradėjai dėl kažkokių autorių teisių ir t.t. Ir jeigu tau sakau kad paėmiau iš ten ir tenai, tu vistiek kažką savo rodai . BAIGIAM ŠITAS NESĄMONES.
                      Paskutinis taisė Furbo; 2010.09.30, 22:14.

                      Comment


                        #91
                        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                        Tai buvo iš "Kauno autobusai" nuomoti Solariai, todėl juos reikėjo grąžinti.
                        Aišku, dėkui už informaciją
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          #92
                          Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                          O kas pradėjo? Aš parodžiau pavyzdžius kokie gali būt o tu čia pradėjai dėl kažkokių autorių teisių ir t.t. Ir jeigu tau sakau kad paėmiau iš ten ir tenai, tu vistiek kažką savo rodai .
                          Prie nė vienos šių autobusų nuotraukos nėra nurodytas šaltinis ar autorius.
                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                          Comment


                            #93
                            dar geriau pažiūrėk po nuotraukom...

                            A kaip ten su tais e. bilieto komposteriais? Ar tai tik gandas? Ar jau iš tikrųjų įdiegė Druskininkuose?

                            Comment


                              #94
                              Druskininkų tarpmiestinių autobusų grafikai

                              Tarpmiestinių autobusų atvykstančių į Druskininkų AS eismo tvarkaraštis

                              Tarpmiestinų autobusų išvykstančių iš Druskininkų AS eismo tvarkaraštis

                              Comment


                                #95
                                Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                Kaip tik vakar Kaune mačiau dar nematytą trumpą, oranžinę Druskininkų AP Setrą, garažinis numeris lygtais 48.
                                Aš irgi tą Setrą mačiau. Gal ji naujai nupirkta? Atpažinau, jog ji Druskininkų AP iš maršruto lentelės.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                                  .A kaip ten su tais e. bilieto komposteriais? Ar tai tik gandas? Ar jau iš tikrųjų įdiegė Druskininkuose?
                                  Pakolkas dar diegiamas. Autobusuose komposteriai jau sumontuoti. Lygiai tokie patys kaip ir Kaune, niekuo nesiskiria.

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Eris Rodyti pranešimą
                                    Aš irgi tą Setrą mačiau. Gal ji naujai nupirkta? Atpažinau, jog ji Druskininkų AP iš maršruto lentelės.
                                    Pasidomėjau, tai tikrai naujas DAP pirkinys, nors ir ganėtinai sena, bet sakė, jog po remonto.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      #98
                                      Gal tą pačią, o gal ir kitą (nes jos garažo Nr. 49) oranžinę Druskininkų AP Setra prieš porą savaičių mačiau Vilniuje, nuotraukos - VT fotogalerijoje

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                        Gal tą pačią, o gal ir kitą (nes jos garažo Nr. 49) oranžinę Druskininkų AP Setra prieš porą savaičių mačiau Vilniuje, nuotraukos - VT fotogalerijoje
                                        Taip, čia ta pati Setra, tikriausiai aš su garažiniu būsiu suklydęs
                                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                        Comment


                                          Kai "Kautra" atėjo į Druskininkus, galvojau, kad ne miesto maršrutai ją domina (Temsos tam nelabai ir tinkamos) ir tik laiko klausimas, kada bus perimti tarpmiestiniai maršrutai. Pasirodo nieko panašaus - Druskininkų AP net nesiruošia mirti, tą rodo naujai įsigyta tarpmiestienė Setra. Sunkiai tikėtina, kad miesto ar vietiniuose maršrutuose, net su Druskininkų savivaldybės dotacijomis (?) atsipirks naujų (VW, Temsa) ir beveik naujų MAN'ų autobusų įsigijimas. Ar tik "Kautra" čia neapsišovė, tiksliau ar jos Druskininkų savivaldybė "neapšovė"?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X