Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektroninis bilietas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    tai kioskas juk ne internetas, jomajo
    Neaisku parasyta...

    Comment


      kas neaišku?

      Comment


        Parašė x21 Rodyti pranešimą
        Tikrai, pakuote tokia plona kad pagalvojau jog ten vien kortele, pasirodo dar du lapeliai, ant vieno po apsauginiu sluoksniu PIN'as.
        Siandien pabandziau pirma karta pakrauti kortele per komposteri. Paspaudziau du kartus mygtuka, pasake "idekite kortele", idejau, sake "laukite", po to pranesimas "nera duomenu". Taip nieko ir nesupratau. Pakartojau procedura dar karta, rezultatas tas pats. Veiksmas vyko 3 marsruto troleibuse, tarp Kestucio ir Gedemino. Dabar net nezinau kas yra negerai. Gal kortele buvo pakrauta kioske?

        1 klausimas, ką norėjai padaryt: ar aktyvuot terminuotąjį bilietą, ar nuskaityti vienkartinio bilieto kainą nuo kortelės, ar įkrauti internetu papildytą bilietą?

        Pastebėjimas: įdėti kortelę reikia tik tuo atveju, jei į ją nori įkrauti duomenis (tai reikia daryti jei kortelė papildyta internetu). Kortelę papildžius kioske, į ją įkrauti info nereikia.

        Pastebėjimas: aktyvuojant ar nuskaitant, įdėti kortelės nereikia.

        Šiaip patarimas (gal jau žinai): kortelė įdedama tik į pirmą, arčiausiai vairuotojo esantį komposterį. Atliekant kitas operacijas, kortelė tik liečiama prie ant komposterio esančios zonos, pažymėtos kortelės simboliu.

        Tau visi šitie neaiškumai kilo tik dėl to, kad nesugebėjai įsigilinti į e. bilieto naudojimo instrukcijoje pateiktą info, kuri yra pakankamai paprasta suprasti.
        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        o man vienam atrodo, kad aktyvuoti/pakrauti reikia tik 3,7 dienų ir 3 mėnesių bilietus, taip pat pildytus internetu?
        Ne visai tiesą sakai.

        Įkrauti (įkišti į 1 komposteryje esančią ertmę ir į kortelę įrašyti informaciją) reikia tik tada, jei kortelė pildyta internetu, nesvarbu kokia rūšimi, kokia kaina.

        Priglausti ir aktyvuoti kortelę reikia tik 3, 7 dienų ir 3 mėn. terminuotą bilietą.

        Priglausti ir nuskaityti nuo kortelės vienkartinio bilieto kainą, jei jame nėra kitų rūšių bilietų.

        Priglausti ir paspausti mygtuką, jei kortelėje yra kitų bilietų rūšių.
        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
        naudoji ta kortele , kaip vienkartini bilieta..ilipi i autobusa, pasitikrini ( pries ilipant pasitikrint galima tik bibliotekoj arba namie ) - neuztenka lesu. Kisenej tik kortele, arba pvz stambios kupiuros.... vairuotojas tokiu nepriema... sekancioj stotelej buvusiu komisaru autobusiukas...sedi jame... rukai... ir stambios kupiuros pravercia
        Dėl tokių situacijų neapsimoka diegti papildomų brangių įrenginių. Pvz., Dubline, Londone visi įpratę ir žino, kad prieš įlipant į autobusą, reikia pasitikrinti, ar turi pinigų bilietui be grąžos, nes grąžos negausi, o popieriniai pinigai nepriimami.
        Parašė Magician Rodyti pranešimą
        Kokio velnio Kaune 3 ir 7 dienų bilietai kainuoja tiek daug, ir jie neturi kai kurių lengvatų? :/.
        Šios bilietų rūšys kainuoja daugiau, tokia tarifų sistema. O paklausiu tavęs, kokio velnio šios bilietų rūšys Vilniuje ir Klaipėdoje kainuoja dar daugiau??? Kodėl ten netaikomos lengvatinės nuolaidos šiems bilietams? Kaune 7 dienų bilietui taikomos lengvatinės nuolaidos, beje.
        Paskutinis taisė Ametistas; 2010.09.15, 20:09.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          kas neaišku?
          Papildžius KORTELĖS sąskaitą .... ar įsigijus terminuotąjį e. bilietą internetu...
          As atlikau pirma sakinio veiksmą kioske... toliau pagal teksta.

          Comment


            Na kaip ten sekasi Kaune su nauju elektroninio bilieto dizaino rinkimu? Gal jau išrinko?

            Comment


              ???
              Kokiame tinklapy/laikrašty rašo apie dizainą?

              Comment


                Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                ???
                Kokiame tinklapy/laikrašty rašo apie dizainą?
                Štai čia:
                http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=3725
                Paskutinis taisė redlynx; 2010.09.19, 19:40.

                Comment


                  Pirma nuoroda "Google" įvedus "elektroninio bilieto dizainas":
                  http://www.kaunas.lt/index.php?1042849770

                  O bendrai paėmus, tai nematau ten varianto: "Netinka nei vienas, grįžtam prie eskizavimo."
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                    Pirma nuoroda "Google" įvedus "elektroninio bilieto dizainas":
                    http://www.kaunas.lt/index.php?1042849770

                    O bendrai paėmus, tai nematau ten varianto: "Netinka nei vienas, grįžtam prie eskizavimo."
                    Aš labai panašiai „sukritikavau" siūlomus dizaino variantus, bet Pauliukas mane taip „išgyrė", kad pamaniau esu žvėris, nieko gero aplink nematantis... Tai gal jamam bet kurį variantą ir nesiskųskim, kodėl Kaunas kitų vadinamas degaline tarp Vilniaus ir Klaipėdos
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      "Kautros" autobusuose Druskininkuose šią savaitę sumontuoti El. Bilieto komposteriai.

                      Comment


                        Hm... Kam jo reikia Druskininkuose? O gal čia bendras Kautros elektroninis bilietas?

                        Comment


                          Hmmmm, aš tai kažkodėl jokios informacijos neradau Kautros tinklapy www.kautra.lt

                          Comment


                            O gal čia tiktai blefas. Gal jokio el. bilieto nėra Druskininkuose?

                            Comment


                              O, pvz. ar yra koks nors elektroninis bilietas galiojantis kad ir Flandrijoje, Belgijoje veikiantiems De Lijn maršrutams?

                              Comment


                                Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                                O gal čia tiktai blefas. Gal jokio el. bilieto nėra Druskininkuose?
                                Taigi niekas ir nesako, kad ten jau yra el.bilietas, tik sumontuoti jam skirti komposteriai. Natūralu, kad Kautra nestovės vietoje ir el. bilietas bus ir Druskininkuose.
                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment


                                  Palaukit. Dabar man paaiškinkit: Kautra yra tarpmiestinių miestų transportas. O kam skirtas el.bilietas? Viešajam miesto transportui? Ar ir tarpmiestiniams? Man čia galai nesueina....

                                  Comment


                                    Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                                    Palaukit. Dabar man paaiškinkit: Kautra yra tarpmiestinių miestų transportas. O kam skirtas el.bilietas? Viešajam miesto transportui? Ar ir tarpmiestiniams? Man čia galai nesueina....
                                    Kautra turi licencijas aptarnauti Druskinininkų miesto/priemiesčio maršrutus. Taigi, Druskininkų miestui ir būtų skirtas el.bilietas. Šiaip nesu susipažinęs, ką jie ten žada su tais el.bilietais daryti, reikės pasidomėti...
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      Tai taip gaunasi kad Kautra jau aptarnauja ir miesto maršrutus...

                                      Comment


                                        Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                                        Tai taip gaunasi kad Kautra jau aptarnauja ir miesto maršrutus...
                                        Jau senokai.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Ar ten tikrai e-bilietas? O gal tik elektroniniai komposteriai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X