Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[JON] Jonavos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Puikus reportažas iš Jonavos. Kaip nekeista, miesto maršrutuose gan padori technika pasitaikė: autobusai (Otokaras miesto maršrute kiek gadina vaizdą) ir midibusai, o ne mikrobai ir seni MB ar Heuliez Unic laužai...
    O Jonavos AP dar nenurašė Heuliezų? O kalbant apie miesto maršrutus-kam Jonavos AP į miestą leidžia labiau priemiesčiui/tarpmiesčiui tinkantį Otokarą, o į Kėdainius-labiau miestui tinkančią žemagrindę Setrą? Pritariu Al1, kad Otokaras miesto maršrute gadina vaizdą, taip pat kaip ir žemagrindė Setra maršrute į Kėdainius. 

    Comment


      Geriau jau apynaujė žemagrindė SETRA rajone, nei koks triperinis Van Hool Alizee Vilnius - Klaipėda per Šiaulius, kur net kvėpuot gale nebūdavo kuo...

      O kas liečia OTOKAR, kiek teko važiuot, tai iš Klaipėdos į Panevėžį tokiu pravažiavus, dar valandą viskas drebėdavo nuo jo... Vėl pliusas Setros naudai.

      Comment


        Esmė tame, kad rajonų parkuose nesistengiama autobusus leisti į maršrutus pagal jų tipą netgi kai tam yra galimybės. O Jonavoje tam yra galimybės.

        Heuliez Unic lygtai dar ne visus nurašė.

        Comment


          Parašė Elis Rodyti pranešimą
          O Jonavos AP dar nenurašė Heuliezų? O kalbant apie miesto maršrutus-kam Jonavos AP į miestą leidžia labiau priemiesčiui/tarpmiesčiui tinkantį Otokarą, o į Kėdainius-labiau miestui tinkančią žemagrindę Setrą? Pritariu Al1, kad Otokaras miesto maršrute gadina vaizdą, taip pat kaip ir žemagrindė Setra maršrute į Kėdainius. 
          Žemagrindė Setra ne į Kėdainius važiavo. Ryte į Kauną, priešpiet į Bukonis.

          Comment


            Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
            Beja, sovietmečiu maršrutą Jonava-Kaunas aptarnavo taip pat tik Jonavos AP (ATĮ) ir turėjo priemiestinio maršruto numerį 51. Gal ir dabar toks išliko?
            Jonavoje numerius dabar turi tik miesto maršrutai.

            Parašė Elis Rodyti pranešimą
            O kalbant apie miesto maršrutus-kam Jonavos AP į miestą leidžia labiau priemiesčiui/tarpmiesčiui tinkantį Otokarą, o į Kėdainius-labiau miestui tinkančią žemagrindę Setrą? Pritariu Al1, kad Otokaras miesto maršrute gadina vaizdą, taip pat kaip ir žemagrindė Setra maršrute į Kėdainius. 
            Jau ne kartą minėta yra, kad čia ne Vilnius ar Kaunas, kur autobusas visada dirba tuo pačiu maršrutu. Rajonų AP autobusai dirba grafikais, o ne konkrečiais maršrutais. Tas puikiai matosi Valiaus Kėdainiečio fotoreportaže.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Jonavos AP nusipirko dar vieną Otokar Navigo T. Kaip ir jau esantys du, taip ir šis bus dažnai matomas miesto maršrutuose. Taip pat, šie autobusai ypatingai nepatogūs važiuojant didesniais atstumais. Prie lango esančios sėdynės be jokio tarpelio prispaustos prie sienos, o pati sėdynė irgi ne iš plačiausių, tad sėdėti tikrai nepatogu. O dar jei papuola atsisėsti prie lango balkio, tai važiavimas yra kankynė, nes visai nebėra kur rankos dėti. Šis autobusas išties yra siauras (2200 mm), 10 cm siauresnis už Temsa Opalin (kuris jau irgi patogumu nepasižymi) ir 20 cm siauresnis už daugelį kitų autobusų, leidžiamų priemiesčio maršrutais. Kiek esu matęs, Panevėžio AP juos siunčia į tolimus tarpmiestinius maršrutus, jau geriau tada Opalinas, manau.

              Comment


                Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
                Jonavos AP nusipirko dar vieną Otokar Navigo T. Kaip ir jau esantys du, taip ir šis bus dažnai matomas miesto maršrutuose. Taip pat, šie autobusai ypatingai nepatogūs važiuojant didesniais atstumais. Prie lango esančios sėdynės be jokio tarpelio prispaustos prie sienos, o pati sėdynė irgi ne iš plačiausių, tad sėdėti tikrai nepatogu. O dar jei papuola atsisėsti prie lango balkio, tai važiavimas yra kankynė, nes visai nebėra kur rankos dėti. Šis autobusas išties yra siauras (2200 mm), 10 cm siauresnis už Temsa Opalin (kuris jau irgi patogumu nepasižymi) ir 20 cm siauresnis už daugelį kitų autobusų, leidžiamų priemiesčio maršrutais. Kiek esu matęs, Panevėžio AP juos siunčia į tolimus tarpmiestinius maršrutus, jau geriau tada Opalinas, manau.
                Aš manau, kad Lietuvoje reikėtų naikinti dalį tarpmiestinių maršrutų reisų (ne pačius maršrutus) - tada didėtų esamų reisų apkrovimas ir atsiperkamumas, vežėjams būtų geresnės finansinės galimybės įsigyti patogesnes transporto priemones. Dabar tikrai juokinga, kai priemiestinio tipo autobusai skiriami į tarpmiestinius maršrutus.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Visų pirma reikėtų sutvarkyti Vilniaus - Kauno ruožą. Nes iš tiesų autobusų kursavimas per dažnas. Keleivių pakanka mikrobams, o dalis autobusų net neužsipildo. Bet jei autobusai kursuotų kiek rečiau, keleivių pakaktų autobusams, o mikrobų nereikėtų. Jonavos - Kauno maršrute keleivių pakaktų autobusams, tik reikia naikinti visus mikrobus tarp šių miestų. Tačiau kas tai darys? Tuoj ims klykti apie laisvą rinką.

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Visų pirma reikėtų sutvarkyti Vilniaus - Kauno ruožą. Nes iš tiesų autobusų kursavimas per dažnas. Keleivių pakanka mikrobams, o dalis autobusų net neužsipildo. Bet jei autobusai kursuotų kiek rečiau, keleivių pakaktų autobusams, o mikrobų nereikėtų. Jonavos - Kauno maršrute keleivių pakaktų autobusams, tik reikia naikinti visus mikrobus tarp šių miestų. Tačiau kas tai darys? Tuoj ims klykti apie laisvą rinką.
                    Kažin ar Transrevis greit užsilenks, kai katik nusipirko naujų mikrobų. Bet to tarpmiestiniam transportui atsirado nauji mano manymų labai stiprūs konkurentai: FB grupės važiuojančios nuo taško A į B.

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Kažin ar Transrevis greit užsilenks, kai katik nusipirko naujų mikrobų. Bet to tarpmiestiniam transportui atsirado nauji mano manymų labai stiprūs konkurentai: FB grupės važiuojančios nuo taško A į B.
                      Kiek man tekę naudotis Transrevio paslaugomis, nei karto nedavė bilieto ir nei karto vairuotojas nepasiūlė į bagažinę įkelti bagažą. Džiaugčiausi nematydamas Transrevio Vilnius - Kaunas maršrute. Tokios paslaugos daro gėdą Lietuvos tarpmiestiniam transportui.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Jonavos autobusų maršrutų žemėlapis - http://tinklarastis.nvtka.lt/media/5853/Jonava_1.1.jpg
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                          Kiek man tekę naudotis Transrevio paslaugomis, nei karto nedavė bilieto ir nei karto vairuotojas nepasiūlė į bagažinę įkelti bagažą. Džiaugčiausi nematydamas Transrevio Vilnius - Kaunas maršrute. Tokios paslaugos daro gėdą Lietuvos tarpmiestiniam transportui.
                          Su "Transreviu" yra taip: vairuotojas stovi prie durų su pačke banknotų ir ima už kelionę iš įlipančių. Bilietus tipo duos vėliau. Duoda tik lengvatas turintiems.

                          Comment


                            jonavos ap 81 su nauja teo reklama,tik gaila nespejau pagaut nufotkint

                            Comment


                              Jonavos autobusų parke – du nauji autobusai
                              Turkų gamybos „Otokar“ autobusai į Jonavą atvežti neseniai, jie papildė atnaujinamą autobusų parką.
                              Ekonomiški, 37 sėdimų vietų autobusai atitinka „Euro6“ standartus ir yra mažiausiai žalingi aplinkai. Autobusuose veiks ir belaidis internetas.








                              ŠALTINIS

                              Comment


                                Paaiškinkit kasnors Jonavos AP fenomeną

                                Comment


                                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                  Paaiškinkit kasnors Jonavos AP fenomeną
                                  Man ir gi sunku paaiškint - įtariu kaltas "priemiestinis" maršrutas Jonava-Kaunas. O visumoje geros naujienos - vis daugiau miestų autobusų parkų (į)perka naujus autobusus ir tikiuosi, kad greitai tai taps "norma".

                                  Comment


                                    Jonava-Kaunas kiek pelningesnis yra tik dabar, kada neliko dviejų iš trijų privačių vežėjų mikroautobusais, taip pat savaitgaliais veža tik Jonavos AP. Greičiausiai savivaldybės neatsainus požiūris ir finansinė politika VT atžvilgiu leidžia Jonavos AP visai gerai laikytis.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      Štai kaip šiandien atrodo Jonavos Ikarus 280

                                      Comment


                                        Žiūrint kaip jie jį "saugo", tai nesistebėsiu, jeigu nurašys.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                          Štai kaip šiandien atrodo Jonavos Ikarus 280
                                          Atvaizdas
                                          Liūdna. Tai mano kartos autobusas. Būtų smagu, jei bent po vieną egzempliorių (250, 255, 260, 280) pavyktų išsaugot gyvai. Pats esu nusibrėžęs tikslą juos visus surinkti "ant popieriaus". Deja, turiu prisipažint, to dar nepavyko. Tikiuosi turiu kokius 99 proc. Jei su didžiaisiais miestais beveik viskas aišku (išskyrus Šiaulius), tai tarp "mažųjų" (Plungės, Vilkaviškio, Tauragės (gal Kėdainių?)) manau yra po keletą nematytų. Būtų smagu tai padaryti bendrom jėgom. Paskutiniu metu internetinėje erdvėje radau, man nežinomus Plungės ATĮ gautus 1981m. ir 1982m. du (turiu duomenų tik apie vieną) 260-uosius.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X