Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Viešojo transporto istorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • AutoLiet
    replied
    Laikraštis „Vakarinės naujienos“ 1972 m. kovo 1 d.

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Laikraštis „Vakarinės naujienos“ 1974 m. balandžio 4 d.







    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Žurnalas „Darbas ir poilsis“ 1971 m. kovo mėn.



    Komentuoti:


  • Vakaris
    replied
    Parašė Giedrius-J Rodyti pranešimą
    Šita nuotrauka daryta kažkada po 1925 m. iki II a. pasaulinio, Klaioėdos raj. netoli Lėbartu tas namas iki šiandienos yra išlikes. Autobuso marke nežinoma, kokių reikalu eskursija buvo atvykus nežynama. Namo savininkas buvo stiprus ūkininkas prūsiškos kilmės.

    Atvaizdas


    Atvaizdas
    Ne į temą - lyginant abi nuotraukas, matosi koks gražus buvo pastatas ir kaip apgailėtinai jis atrodo dabar...

    Komentuoti:


  • aRa
    replied
    Parašė Giedrius-J Rodyti pranešimą
    Šita nuotrauka daryta kažkada po 1925 m. iki II a. pasaulinio, Klaioėdos raj. netoli Lėbartu tas namas iki šiandienos yra išlikes. Autobuso marke nežinoma, kokių reikalu eskursija buvo atvykus nežynama. Namo savininkas buvo stiprus ūkininkas prūsiškos kilmės.

    Atvaizdas


    Atvaizdas
    Nuotraukų kažkodėl nematyti.

    Komentuoti:


  • Giedrius-J
    replied
    Šita nuotrauka daryta kažkada po 1925 m. iki II a. pasaulinio, Klaioėdos raj. netoli Lėbartu tas namas iki šiandienos yra išlikes. Autobuso marke nežinoma, kokių reikalu eskursija buvo atvykus nežynama. Namo savininkas buvo stiprus ūkininkas prūsiškos kilmės.



    Komentuoti:


  • Zorro
    replied
    Ajokki - Suomijos autobusų gamintojas 1942-1989 metais iš Tamperės.

    Tokie registracijos numeriai buvo nuo 1950 iki 1960 metų.

    1950:The standard registration number consisted of two letters, a dash and a (maximum) three-digit number, embossed in white on a black background. The first letter was the provincial designation.
    1960: A white border was added to the plate. The registration number consisted of three letters and one or two numbers.

    I = Häme
    Wiki

    Komentuoti:


  • Mettal
    replied
    Pagal užrašus ant autobuso - gamintojas Ajokki, iš Suomijos.

    Komentuoti:


  • rytis001
    replied
    Nežinau, ne Lietuvos autobusas ir ne Lietuvoje. Mano senelio fotografuotas autobusas "Ajokki" 1961 m. Vasara Leningrade (Sankt Peterburgas) šalia "Inturist" viešbučio.
    Paskutinis taisė rytis001; 2015.12.04, 07:47.

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Marijampolės autobusų stotis atidaryta 1932 m. gruodžio 16 d.



    http://www.skyscrapercity.com

    Laikraštis "Suvalkietis" 1932 m. gruodžio 25 d.

    Paskutinis taisė AutoLiet; 2015.11.29, 14:06.

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Parašė jRamke Rodyti pranešimą
    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
    Autobusų stotelė Ariogalos centre.
    Nuotraukoje autobusas KAG-1 gamintas 1952-1956 metais Kauno autoremonto gamykloje. Apie 1965 metus. Dabar šioje vietoje parduotuvė Prabauda. J.Bukausko nuotrauka.

    Atvaizdas
    Nuotrauka apie 1952-1960m.
    KAG-1 kėbulai traukdavo tik keletą metų. Po kapitalinio remonto, kartais ir antro, jau dėdavo KAG-3 kėbulą. Todėl nuotrauka yra ankstesnių metų. Taip manau.
    Žurnalas "Švyturys" 1960 m. Kauno autobusų stotis. Turbūt čia PAZ 651 arba GZA 651.
    Paskutinis taisė Romas; 2017.03.27, 00:07. Priežastis: Citavimas

    Komentuoti:


  • jRamke
    replied
    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
    Autobusų stotelė Ariogalos centre. Nuotraukoje autobusas KAG-1 gamintas 1952-1956 metais Kauno autoremonto gamykloje. Apie 1965 metus. Dabar šioje vietoje parduotuvė Prabauda. J.Bukausko nuotrauka.

    Atvaizdas
    Nuotrauka apie 1952-1960m.
    KAG-1 kėbulai traukdavo tik keletą metų. Po kapitalinio remonto, kartais ir antro, jau dėdavo KAG-3 kėbulą. Todėl nuotrauka yra ankstesnių metų. Taip manau.
    Paskutinis taisė Romas; 2017.03.27, 00:08. Priežastis: Citavimas

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Autobusų stotelė Ariogalos centre. Nuotraukoje autobusas KAG-1 gamintas 1952-1956 metais Kauno autoremonto gamykloje. Apie 1965 metus. Dabar šioje vietoje parduotuvė Prabauda. J.Bukausko nuotrauka.



    Autobusų tvarkaraštis Kauno kryptimi. 1982 metai. Juozas Bukauskas kiekvienais metais nufotografuodavo grafiką ir mokykloje padalindavo nuotraukas.



    http://ariogalosalbumas.lt
    Paskutinis taisė Romas; 2017.03.27, 00:06.

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Autobuso valstybinis numeris priklausė Seinų apskričiai 1934-1940 m.
    Paskutinis taisė AutoLiet; 2015.10.03, 05:33.

    Komentuoti:


  • laimutis
    replied
    Autobusas Kaune, K. Būgos g. 1937 m.

    ebay.de

    Komentuoti:


  • Arelis
    replied
    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
    Sveiki!
    Mano mama dirba muziejuje ir davė nusiskenuoti sena tarpukario fotografija. Nezinoma nei tiksli data, nei kam priklauso nei kur fotografuota. Modelis regis (jai gerai įžiūriu) Blitz.
    Atvaizdas

    Šiap ant originalo geriau matosi.
    Čia gali būti fotografuota prie Kauno evangelikų liuteronų bažnyčios.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
    Gal padėtumet nustatyti vieta kurioje fotografuota? Labai padėtumėt man ir mano mamai. Aš pats manau kad Alytuje nes kitose fotografijose kur fotografuotas Alytus matosi panašus pastatai.
    Nežinau. Negaliu teigti kad tai Alytus.

    Komentuoti:


  • rytis001
    replied
    Net nežinau kaip pavadinti...

    Iš žurnalo "Naujasis Židinys"

    Komentuoti:


  • rytis001
    replied
    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Čia tikriausiai ekskursija.
    Gal padėtumet nustatyti vieta kurioje fotografuota? Labai padėtumėt man ir mano mamai. Aš pats manau kad Alytuje nes kitose fotografijose kur fotografuotas Alytus matosi panašus pastatai.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Čia tikriausiai ekskursija.

    Komentuoti:

Working...
X