Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Jakų žiedo rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • sleader
    replied
    Man dabar irgi įdomu pasidarė, kaip atrodys Klaipėda-Palanga, bei Kaunas-Šilutė susikirtimai su žiedu ? Ten abu bus viadukai, ar bus kasamasi po žiedu gilyn ? Logiškiausia, kad bus viadukai. Taigi kaip Vakaris ir minėjo, viskas bus dalinai panašu į "amerikietiškus kalnelius", nes tada taip ir gaunasi, kad nuo Kaunas-Klaipėda estakados (abiem minėtom kryptim) bus leidžiamasi iki esamo žemės paviršiaus lygio, palendama po šia estakada ir vėl kylama ant viaduku, kad "peršokti" žiedą.

    Komentuoti:


  • Vakaris
    replied
    Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
    Kažka maišai, šiame etape nebus Kaunas-Šilutė viaduko. Jokių amerikietiškų kalnelių nebus tiesiog nesupranti schemos. Jei kas neaišku klausk manes Man čia viskas elementaru...
    Gal ir maišau. O kalbu ne apie pirmą etapą (čia kaip ir viskas aišku), o apie galutinai baigtą transporto mazgą. Vadinasi nesupratau kelių Kaunas-Šilutė ir Klaipėda-Palanga trasavimo (lygiuose) šiame mazge.

    Komentuoti:


  • URBANISTAS
    replied
    Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
    Pamatęs montuojamas atšakas nuo Kaunas-Klaipėda krypties estakados, vėl pasižiūrėjau į planuojamos sankryžos schemą (#45 ir #93 žinutėse). Pagal schemą suprantu, kad tai atšakos Kaunas-Palanga ir Kaunas-Šilutė nuo Kauno pusės bei Klaipėda-Palanga nuo Klaipėdos pusės. Jei su Kaunas-Palanga viskas aišku, tai kitos dvi, mano galva, turėtų leistis į pirmą lygį, kad pralįsti po estakadomis, tada vėl kilti, kad viadukais "peršokti" žiedą, žodžiu "amerikietiški kalneliai". Ar ne paprasčiau būtų buvę tam panaudoti esamą žiedą, "nukrautą" skaitlingiausių Kaunas-Klaipėda ir Kaunas-Palanga srautų?
    Kažka maišai, šiame etape nebus Kaunas-Šilutė viaduko. Jokių amerikietiškų kalnelių nebus tiesiog nesupranti schemos. Jei kas neaišku klausk manes Man čia viskas elementaru...

    Komentuoti:


  • Vakaris
    replied
    Pamatęs montuojamas atšakas nuo Kaunas-Klaipėda krypties estakados, vėl pasižiūrėjau į planuojamos sankryžos schemą (#45 ir #93 žinutėse). Pagal schemą suprantu, kad tai atšakos Kaunas-Palanga ir Kaunas-Šilutė nuo Kauno pusės bei Klaipėda-Palanga nuo Klaipėdos pusės. Jei su Kaunas-Palanga viskas aišku, tai kitos dvi, mano galva, turėtų leistis į pirmą lygį, kad pralįsti po estakadomis, tada vėl kilti, kad viadukais "peršokti" žiedą, žodžiu "amerikietiški kalneliai". Ar ne paprasčiau būtų buvę tam panaudoti esamą žiedą, "nukrautą" skaitlingiausių Kaunas-Klaipėda ir Kaunas-Palanga srautų?

    Komentuoti:


  • groundzer
    replied
    Parašė propeleris Rodyti pranešimą
    Susisieke zurnalistai su manimi po mano skambucio. Mielai pabandravome. Paprasiau jog patalpintu aktyvu linka i musu svetaine. Tik tiek. Viska maloniai sutareme-tad pretenziju neturiu.
    Šaunu, kad viskas išsisprendė geranoriškai.

    Komentuoti:


  • propeleris
    replied
    Susisieke zurnalistai su manimi po mano skambucio. Mielai pabandravome. Paprasiau jog patalpintu aktyvu linka i musu svetaine. Tik tiek. Viska maloniai sutareme-tad pretenziju neturiu.

    Komentuoti:


  • Xmaster
    replied
    Labai geras video. Iš viršaus viską įvertinti lengviau. Kažkaip nuotaukose nemačiau pradėtos krypties Kaunas - Palanga ir dar vienos. Dėkui labai už video

    Komentuoti:


  • tricky_kid
    replied
    /\

    Tebėra straipsnis. Rytinis linkas blogas. Va čia: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/m...krydzio-272757

    P.S. Geras video.
    Aš tai kreipčiausi į laikraštį, kad sumokėtų autorinį moketį ir pridėtų vardą pavardę prie video.

    Kaip supratau, tai pagrindinė estakada Klaipėda - Kaunas turės atsišakojimus į Tilžės gatvę ir į Dovilus sukti. Ar kitoms kryptims jos skirtos ?
    Paskutinis taisė tricky_kid; 2010.04.15, 15:40.

    Komentuoti:


  • dariuks
    replied
    turbut jau papurtet laikrastininkus, nes pagal ta nuoroda:
    "Atsiprašome, naujiena nerasta"

    Komentuoti:


  • propeleris
    replied
    Keista jog niekas net nepaprase. Ne pirmas kartas jau.

    Komentuoti:


  • URBANISTAS
    replied
    O štai propelerio vaizdai ir Klaipėdos laikraštyje, dar nukopino tekstą dvidešimt penktą kartą štai jau ir straipsnis

    http://klaipeda.diena.lt/naujienos/m...krydzio-272757

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
    Gal ir nereiktų, bet funkciškai taip gaunasi. Dvi juostos iš žiedo, dvi nuo estakados iš Kauno, dvi į estakadą į Kauną, dvi nuo estakados nuo Klaipėdos ir dvi į žiedą. Nebent kažkur sugebės sujungt....
    Taip gaunasi, kad 6 juostos važiuojančios viena kryptimi, turės susiprastinti į dvi. Ar nebus avarinių situacijų? Nebent tas ,,susiprastinimas'' būtų padarytas gana ilgas.

    Komentuoti:


  • URBANISTAS
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Atrodys tai atrodys, bet ar tiek jų realiai reikia?
    Gal ir nereiktų, bet funkciškai taip gaunasi. Dvi juostos iš žiedo, dvi nuo estakados iš Kauno, dvi į estakadą į Kauną, dvi nuo estakados nuo Klaipėdos ir dvi į žiedą. Nebent kažkur sugebės sujungt....

    Komentuoti:


  • groundzer
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Atrodys tai atrodys, bet ar tiek jų realiai reikia?
    Jei ekspertai, remdamiesi srautu analize taip nustatė, vadinasi reikia.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
    Pastudijavus schemute gaunasi, kad Palangos plente šalia Jakų žiedo bus 10 eismo juostų. Atrodys įspūdingai...
    Atrodys tai atrodys, bet ar tiek jų realiai reikia?

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    /\ čia į abi puses? ()

    Komentuoti:


  • URBANISTAS
    replied
    Pastudijavus schemute gaunasi, kad Palangos plente šalia Jakų žiedo bus 10 eismo juostų. Atrodys įspūdingai...

    Komentuoti:


  • propeleris
    replied
    Atnaujinta:
    http://www.fotoskrydis.lt/jaku-ziedas-klaipeda/

    Komentuoti:


  • boo
    replied
    graži daina

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Aš apie tuos etapus truputį nesupratau... Tai vis dėl to bus antras etapas ar ne? Nes iš foto atrodo, kad viskas vykdoma vienu etapu...

    Aišku didelis dėkui Propeleriui anas pasistengė

    Komentuoti:

Working...
X