Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno kamščiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Šiandien kažkoks beprotnamis ~ nuo 14 prasidėjo bendradarbių skambučiai guodžaintis kokiuose kamščiuose stovi O avarijų kiek.... Tikrai neužtektų nei kojų + rankų pirštų šiandien matytom nusakyt Ryte ant to paties tilto per Nerį apie kurį šnekėjau vakar vėl avarija... Šįkart kita kryptimi ir "tik" 5, o ne 7 automobiliai
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      #62
      Šiandien nesamonė, be komentarų... :/

      Comment


        #63
        Išvažiuojant iš kiemo, Partizanai 16.10...žvilgsnis link SAVO



        žvilgsnis link Birželio 23-iosios g-vės



        po 3min jau įsitryniau į eilę. Per 7min pasiekiau Partizanų-Birželio 23-iosios sąnkryžą. Sukt į Savanorių pusę?



        ar link Taikos?



        neretai būna ir taip, kad tau žalias, bet važiuot nėra kur! Nuo to eismas tikrai negerėja...

        Comment


          #64
          Na aš, būdamas "naujasis" kaunietis, norėčiau pasisakyti Gyvenu Šilainiuose, ir didžiausia bėda rytais važiuojant į univerą yra Žemaičių plento susiaurėjimas ties Milikonių kalva. Kuris toks protingas žmogus buvo, kad į dešinę sukti skyrė atskirą juostą, o į kairę ir tiesiai reikia judėti iš vienos juostos? Ten rytais būna didžiausios eilės. Gyvenu prie Oazės, o į Milikonių stotelę atvažiuoju per ~20min., nors iki jos tėra kiek mažiau nei kilometras (tiksliai 800m)... Manau, tai taip pat yra viena problemiškiausių sankryžų.

          O apie Vilijampolės tiltą... Dar nė karto per 2 mėnesius (tiek laiko gyvenu Kaune) neteko matyti tuščio tilto. Kiaurą dieną, pradedant kokią 7h, iki pat vakaro, amžinai per visą tiltą nusidriekusios eilės Vilijampolės link. Jurbarko ir Kriščiukaičio gatvių sankryža sureguliuota nesąmoningai
          دائما الليتوانيه

          Comment


            #65
            Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
            O apie Vilijampolės tiltą... Dar nė karto per 2 mėnesius (tiek laiko gyvenu Kaune) neteko matyti tuščio tilto. Kiaurą dieną, pradedant kokią 7h, iki pat vakaro, amžinai per visą tiltą nusidriekusios eilės Vilijampolės link. Jurbarko ir Kriščiukaičio gatvių sankryža sureguliuota nesąmoningai
            Teko patirt tai savu kailiu. Bet ne tai blogiausia (man). O tai, kad tas tiltas velniškai siūbuoja. Ir pravažiuojant sunkiasvoriam transportui, esant įstrigus vienoje vietoje ir negalint judėti į priekį, tikrai ne patys maloniausi jausmai apima. Greičiau tą tiltą sutvarkytų

            O nuolatinis eilių ant pačio tilto buvimas tikrai nepagerina jau ir taip rizikingos situacijos.

            Beje, dėl transporto eilių mieste, šiame „Delfi“ straipsnyje rašoma, kad reikėtų diferencijuoti darbo pradžios laiką įvairiose įstaigose. Siūloma pradėti dirbti nuo 7:30h (taikoma Vilniaus valdžios institucijoms). Pats darbą pradedu būtent tokiu laiku ir galiu patikinti - problemų dėl eismo intensyvumo tokiu metu praktiškai nėra, tik karščiausiuose taškuose juntamos „kamščių užuomazgos“. Galima būtų tai pritaikyti ir Kaune (ir bet kur kitur), ne vien valstybinėms įstaigoms, bet ir privačius subjektus skatinti elgtis analogiškai.

            Parašė Romas Rodyti pranešimą
            Nežinau, ar tema ne per ankstyva.
            Tema labai savalaikė
            Paskutinis taisė ; 2007.10.31, 23:03.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              #66
              Parašė Rodyti pranešimą
              Bet ne tai blogiausia (man). O tai, kad tas tiltas velniškai siūbuoja. Ir pravažiuojant sunkiasvoriam transportui, esant įstrigus vienoje vietoje ir negalint judėti į priekį, tikrai ne patys maloniausi jausmai apima. Greičiau tą tiltą sutvarkytų
              Siaubas Aš tai turbūt iki tilto privažiuočiau, pereičiau, o tada toliau važiuočiau... Ne mano jėgoms tiek ištverti būtų ir dar kiekvieną dieną
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                #67
                Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                Ne mano jėgoms tiek ištverti būtų ir dar kiekvieną dieną
                To daryti kasdien man netenka. Tai buvo vienetinis atvejis Nors yra ir tokių žmonių, kurie ten važiuoja kasdien ir ne po kartą. Adrenalino fanatikai
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  #68
                  Tenka per Vilijampoles tilta vaziuot man su vairavimo mokyklos masina, kai vairuot mokaus. Piko metu. Smagu, papurto pirma juosta vaziuojant Tokios kelio dangos gyvenime nesu mates, tikrai, toks asfalto reljefas mazai kur vaziuojamoje dalyje pasitaiko
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    #69
                    Sveiki. Vilijampolės tilto problemos...
                    O apie Vilijampolės tiltą... Dar nė karto per 2 mėnesius (tiek laiko gyvenu Kaune) neteko matyti tuščio tilto. Kiaurą dieną, pradedant kokią 7h, iki pat vakaro, amžinai per visą tiltą nusidriekusios eilės Vilijampolės link.
                    Kaip "senasis" kaunietis "arsiakai" patariu - važiuok per Vilijampolės tiltą apie 6val ryto - tiltas tuščias ir šviesoforas išjungtas. Gal ir mane ant tilto sutiksi.

                    Siaubas Aš tai turbūt iki tilto privažiuočiau, pereičiau, o tada toliau važiuočiau... Ne mano jėgoms tiek ištverti būtų ir dar kiekvieną dieną
                    "Irmux" - ir šuo kariamas pripranta...

                    Geriau pagalvokime kas dėsis Vilijampolėje ir ant Varnių tilto, kai 2008 pradžioje, kapitaliniam remontui ilgam uždarys šį tiltą.
                    Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                    Comment


                      #70
                      jau vakar ~17 kas mieste daresi nesupratau . taikos su savanoriu pilna masinu, tada ant varniu tilto zmogu partrenke per lietu mergina... tai kamstis nuo kliniku kalno, tai sugalvojau vaziuot per jonavos gatve i silainius, tai jooo. nuvaziavau iki galo, ten toks pats kamstis nes kapines gale ir siaip susiaureja (pats pamirsau kad taip gali nutikti), tai va nuo KTU net 30 min vaziavau, siaip buna iki 10, net rytais 7:15 is silainiu i ktu, 10-15 min.

                      Comment


                        #71
                        Vakar petrašiūnuose, nuo VST iki žiedo važiavau PUSVALANDI o ten net kilometras nesusidarys.... nėra kuo džiaugtis....

                        Comment


                          #72
                          Parašė Rodyti pranešimą
                          Beje, dėl transporto eilių mieste, šiame „Delfi“ straipsnyje rašoma, kad reikėtų diferencijuoti darbo pradžios laiką įvairiose įstaigose. Siūloma pradėti dirbti nuo 7:30h (taikoma Vilniaus valdžios institucijoms). Pats darbą pradedu būtent tokiu laiku ir galiu patikinti - problemų dėl eismo intensyvumo tokiu metu praktiškai nėra, tik karščiausiuose taškuose juntamos „kamščių užuomazgos“. Galima būtų tai pritaikyti ir Kaune (ir bet kur kitur), ne vien valstybinėms įstaigoms, bet ir privačius subjektus skatinti elgtis analogiškai.
                          Mano darbo valandos taip pat ne 8:00-17:00. Tarp penkių ir šešių vakaro su auto į gatves stengiuosi nelįst. Tai spūsčių beveik nematau
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment


                            #73
                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Tenka per Vilijampoles tilta vaziuot man su vairavimo mokyklos masina, kai vairuot mokaus. Piko metu. Smagu, papurto pirma juosta vaziuojant Tokios kelio dangos gyvenime nesu mates, tikrai, toks asfalto reljefas mazai kur vaziuojamoje dalyje pasitaiko
                            Jau nugreiveriavo pakraščius, taip pat daug kur ir stotelėse, kur susibanduoja asfaltas...

                            Comment


                              #74
                              Jau nugreiveriavo pakraščius, taip pat daug kur ir stotelėse, kur susibanduoja asfaltas...
                              Oba, taip greit? Bus kuo pasidziaugt kita savaite
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                #75
                                Parašė boo Rodyti pranešimą
                                Išvažiuojant iš kiemo, Partizanai 16.10...žvilgsnis link SAVO
                                tipiskas vaizdelis Idomu kas bus kai teslagalviai politikai dar padarys "europine" trasa nuo truliku depo iki Europos prospekto per sita sankryza? Turbut po viena juosta prides, o trafiko dar 3 kartus tiek bus. Bet who cares, va keserauskas jau antra kadencija valdzioj, kloja plyteles fredoj ir ramu.

                                Comment


                                  #76
                                  Dar kas nors be manęs šiandien ryte Šilainiuose važinėjo? Trūksta žodžių... Aplinkelis užkimštas kelias h, Milikoniai užkimšti, Neries krantinė užkimšta. Kaip išvažiuot iš Šilainių?
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                    Kaip išvažiuot iš Šilainių?
                                    Luktelk, kol pradės renovuot Vilijampolės tiltą, tada galėsi šį klausimą užduot iš naujo
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė Rodyti pranešimą
                                      Luktelk, kol pradės renovuot Vilijampolės tiltą, tada galėsi šį klausimą užduot iš naujo
                                      Nemanau, kad tai labai ką įtakos šioje situacijoje Nes ar taip ar taip centro link visi juda šia kryptimi, tik vietoj važiavimo toliau Neries krantine - visi kils ant Varnių tilto. Va nuo ten manau nebent padidės kamščiai. Kas protingesni, kils į kalną ir Petrausko gatve važiuos centro link, kas ne - kels kamščius Jonavos g. gale.

                                      O šiandien situacija susidarė dėl avarijų. 2 avarijos skirtingose eismo kryptyse ant Varnių tilto ir ta pati situacija ant aplinkelio tilto. Iš viso 11 automobilių + dar prie mano ofiso į griovį žmogelis įlėkęs labai mistiškai Šiaip jau geras pusmetis kai beveik kiekvieną rytą ant aplinkkelinio tilto įvykusios avarijos rytinio piko metu Toje vietoje BŪTINA kažką daryti, nes situacija kritinė. Visų pirmą toje atkarpoje nuo Megos viaduko iki tilto galo reikėtų greitį mažinti iki 60 + ~tilto viduryje pastatyti greičio radarą
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                        Nemanau, kad tai labai ką įtakos šioje situacijoje Nes ar taip ar taip centro link visi juda šia kryptimi, tik vietoj važiavimo toliau Neries krantine - visi kils ant Varnių tilto.
                                        Tai taip ir įtakos, kad vietoj to, jog dalis šilainiškių Linkuvos gatve ir Neries krantine į miesto centrą patektų per Vilijampolės tiltą, turės priverstinai keliauti per Varnių tiltą, įskaitant ir pačios Vilijampolės gyventojus.

                                        Todėl tuo:
                                        Va nuo ten manau nebent padidės kamščiai.
                                        aš net neabejoju.
                                        Paskutinis taisė ; 2007.11.08, 19:15.
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                          Dar kas nors be manęs šiandien ryte Šilainiuose važinėjo? Trūksta žodžių... Aplinkelis užkimštas kelias h, Milikoniai užkimšti, Neries krantinė užkimšta. Kaip išvažiuot iš Šilainių?
                                          Vakar avarija buvo Varnių tilto, ko pasekoje tas kamštis ir susidarė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X