Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Lietuvos tiltai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja: bus leidžiamas eismas tiltu per Nevėžį Kėdainiuose

  Atlikus tilto per Nevėžį (valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai 44,3 km (Tilto g.) ekspertizę ir įvertinus eksperto pateiktas rekomendacijas, AB Lietuvos automobilių kelių direkcija priėmė sprendimą atnaujinti eismą tiltu per Nevėžį Kėdainiuose.

  https://lakd.lt/naujienos/lietuvos-a...zi-kedainiuose
  Oh well, savaitę prieš tam tiltui sugriūnant LAKD sakė, kad jis saugus, ir nieko nereikia daryti.. Gerai, kad man retai per tą vietą reikia važiuoti, tai kurį laiką apseisiu
  Mano blogas

  Comment


   Parašė digital Rodyti pranešimą
   Viaduko remontas kelyje į Trakus įstrigo: Kelių direkcija stabdo projektą, rangovas nesutinka
   Viaduko Trakų plente remonto darbai prasidėjo kovo pabaigoje, tačiau nepraėjus nė dviem mėnesiams juos teko stabdyti. Lietuvos automobilių kelių direkcija sako, kad vykdant projektą nustatyta, jog laikančiųjų konstrukcijų būklė labai prasta, tad dabar vertinama situacija ir galimybės dėl papildomų sprendinių. Rangovai sako nesutinkantys, kad reikia stabdyti visą projektą
   Gražios nuotraukos

   https://www.15min.lt/naujiena/aktual...a-56-2057288#_

   Comment


    Raginama spręsti jau sistemine tapusią problemą: ūkininkai negali pasiekti laukų

    Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė raginama neatidėliotinai įsikišti į Lietuvos automobilių kelių direkcijos (Kelių direkcija) dirbtinai kuriamų problemų sprendimą, kai suintensyvėjus žemės ūkio darbams, atskirų rajonų ūkininkai dėl Kelių direkcijos kaltės negali savalaikiai ir trumpiausiu keliu pasiekti savo laukų dėl pritaikytų apribojimų, įrengtų atitvarų.

    .......

    „Kai kur žemdirbiai priversti daryti net iki 75 kilometrų lankstą. Tai absoliučiai nenormali situacija, kai norint pasiekti lauką, turi pirmyn važiuoti 2 valandas ir tiek pat laiko grįžti atgal į ūkį“, – vardija problemas M. Šabūnienė.

    https://www.lrytas.lt/musu-zeme/nauj...lauku-27248564
    Mano blogas

    Comment

    Working...
    X