Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Šiaurinė gatvė Vilniuje. Pašilaičiai-Šeškinė-Žirmūnai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Gal iš kelių pavadinimų variantų geriausią reikėtų leisti ir patiems vilniečiams išsieinkti?

    Beje, Šiaurinė kaip suprantu nebus greito eismo gatve? Brėžiniuose matau bent 3 vieno lygio sankryžas.
    Laikysis greito eismo gatvė.

    Kas dėl pavadinimo, tai gal tiks Altilerijos pr. arba Miesto Arterijos.
    Paskutinis taisė Pilaitis; 2011.10.26, 08:43.

    Comment


      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
      Gal iš kelių pavadinimų variantų geriausią reikėtų leisti ir patiems vilniečiams išsieinkti?

      Beje, Šiaurinė kaip suprantu nebus greito eismo gatve? Brėžiniuose matau bent 3 vieno lygio sankryžas.
      B kategorijos gatvė.
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Parašė Meier Rodyti pranešimą
        Aš kiek suprantu pagrindinė problema ta, jog ten seniai nebėra nieko panašaus į sodus. Kadangi taip arti centro visi tie sodai, seniai jie virtę yra dideliais namais, tad iškelti jau reikia juos. O kadangi greičiausiai pusė tų namų rekonstruckijų yra nelegalios, tai savininkai turės labai daug ginčų su savivaldybe dėl vertės.
        Yra ten ir burokų ir kopūstų dar pakankamai, bet ir pilaičių daugėja. Problema tame, kad yra tokių, kurios statytos nelegaliai ir dabar nebegali būti tinkamai įteisintos. Su sklypu tvarka, bet teoriškai jis neužstatytas, bet kas ten tokio dviejų aukštų, tai neaišku
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Info panaši, bet tikslesnė, nei santrauka (paskaitykit):

          http://www.infraplanas.lt/site/uploa...-internete.pdf

          http://www.infraplanas.lt/site/uploa...0situacija.jpg
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            Dėl troleibusų, nemanau kad jie išnyks ar jų reikšmė sumažės. Maža ką Zuokas pašnekėjo. Troleibusai - ekologiška transporto priemone, ir ateityje tokio transporto reikšmė gali tik augti. Be to, juk ne veltui pripirkta tiek naujų troleibusų. Nedings jie Vilniuje, dėl šito galim būti ramūs. O troleibusų linijos būsimojoje Šiaurinėje gatvėje būtų idealu. Šioje Vilniaus dalyje troleibusų tinklas ir taip yra labai retas, ne taip kaip centre ar Žirmūnuose. Tokie rajonai kaip Šeškinė ar Fabijoniškės iš viso neturi susisiekimo troleibusais.

            O pavadinimas tokio kalibro gatvei turi būti atitinkamas - tai galėtų būti net ne gatvė, o prospektas (pagal analogiją su Laisvės prospektu), ir pavadinimas turėtų būti reikšmingas, koks nors Kovo 11 prospektas ar kažkas panašaus. Keistai atrodo magistralinė Žirnių gatvė Naujininkuose (tuo tarpu Tūkstantmečio gatvė naujajam pietiniam aplinkkeliui - visai gerai).

            Bet su sodais neabejotinai bus big problem. Ar tik nebus ši gatvė nuo Vakarinio aplinkkelio iki Geležinio Vilko gatvės...
            Paskutinis taisė Tomizmas; 2017.06.22, 12:24.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              Bet su sodais neabejotinai bus big problem. Ar tik nebus ši gatvė nuo Vakarinio aplinkkelio iki Geležinio Vilko gatvės...
              Nemanau. Visas kampas čia ir yra kad Žirmūnus įtraukti...
              O dėl pavadinimo tai aš būčiau už senosios Lietuvos pagarbinimą. Pvz. koks Radvilų prospektas arba Paco bulvaras, arba Barboros Radvilaitės alėja

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Nemanau. Visas kampas čia ir yra kad Žirmūnus įtraukti...
                O dėl pavadinimo tai aš būčiau už senosios Lietuvos pagarbinimą. Pvz. koks Radvilų prospektas arba Paco bulvaras, arba Barboros Radvilaitės alėja
                Man kažkodėl gražiausiai skamba Žygimanto Augusto prospektas. Tolėliau yra būtent tokio vardo pagrindinė mokykla. Nors šalia kūdros puikuojasi ir Radvilų gimnazija
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                  Man kažkodėl gražiausiai skamba Žygimanto Augusto prospektas. Tolėliau yra būtent tokio vardo pagrindinė mokykla. Nors šalia kūdros puikuojasi ir Radvilų gimnazija
                  Man tokie romantiniai pavadinimai labiau tinka senamiesčio gatvelėms, nei greito eismo gatvėms jungiančioms aplinkkelius, miegamuosius rajonus ir pan.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Man tokie romantiniai pavadinimai labiau tinka senamiesčio gatvelėms, nei greito eismo gatvėms jungiančioms aplinkkelius, miegamuosius rajonus ir pan.
                    Šiaurinė ir dabar vadinasi Šiaurinė, jeigu žemėlapį panagrinėjus. Bet tas pavadinimas, gana keistas. Greičiausiai ji vadinama tik dėl to, kad yra šiaurinėj miesto daly. Logiškiau ją pervadinti reikėtų. Nors Geležinio Vilko irgi istorinis pavadinimas, tai nematau problemos ir šiai gatvėj sutekti istorinės svarbos vardą...
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      Parašė SPX Rodyti pranešimą
                      Man kažkodėl gražiausiai skamba Žygimanto Augusto prospektas. Tolėliau yra būtent tokio vardo pagrindinė mokykla. Nors šalia kūdros puikuojasi ir Radvilų gimnazija
                      Tai reiškia aš pataikiau
                      Man irgi gražiai skamba.

                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Man tokie romantiniai pavadinimai labiau tinka senamiesčio gatvelėms, nei greito eismo gatvėms jungiančioms aplinkkelius, miegamuosius rajonus ir pan.
                      Nesutinku. Prie ko čia "romantika"? Jei mes savo istoriją suvokiame tik kaip kažkokią "romantiką", tada taip. Bet jeigu tikime ta istorija ir didžiuojames ja - tada kaip tik reikia tokių pavadinimų ir prospektams ne tik ribotame Senamiesčio plote... Kažkodėl ir vokiečiai, ir prancūzai, ir lenkai nebijo tokių istorinių pavadinimų, kodėl mes bijome?
                      Juk ir patiems tų rajonų gyventojams tai suteikia papildomos motyvacijos gyventi tvarkingoje aplinkoje, gerbti savo praeitį ir t.t.

                      Juk Kaune yra Karaliaus Mindaugo prospektas, ar tavo manymui tai blogas pavadinimas?
                      Paskutinis taisė Romas; 2012.09.16, 20:21. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės

                      Comment


                        Tik nesugalvoja tegul kokiu Šiaurės prospektu pavadint
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Parašė SPX Rodyti pranešimą
                          Tik nesugalvoja tegul kokiu Šiaurės prospektu pavadint
                          Gali būti visko. Gali ir kokia Gvazdikų Sodų 24-oji arba kokių Baltųjų Pelėdūnų gatvė atsirasti

                          Tap kitko, ČIA radau visų Vilniaus gatvių sąrašą.
                          Paskutinis taisė oranger; 2011.10.27, 11:27.

                          Comment


                            Aš tai norėčiau, kad kokiu Atgimimo plentu/keliu pavadintu
                            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                            Marsrutai.lt tinklaraštis!
                            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                            Comment


                              Pritariu Vilnietizz, Atgimimo gatvė/prospektas visai gražiai skamba
                              Mano manymu "Šiaurinė gatvė" labiau tiktų būsimam šiauriniam aplinkeliui, jei vakarinį aplinkelį pavadintų "Vakarinė gatvė". Juolab jis bus tikrai toliau į šiaurę nuo centro, nei ši gatvė.

                              Comment


                                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                Aš tai norėčiau, kad kokiu Atgimimo plentu/keliu pavadintu
                                gal visai nieko skambėtų ir Nepriklausomybės pr.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  gal visai nieko skambėtų ir Nepriklausomybės pr.
                                  Tai kad jau turim Laisves pr. Anyway, jus pirma sulaukite bent kol prades tiesti (jei taip isvis kada nutiks), ir tik tada galvokit pavadinimus
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    gal visai nieko skambėtų ir Nepriklausomybės pr.
                                    Jei nebutų toje gatvėje nei vieno šviesoforo tai tikrai tikru pavadinimas nepriklausomybės.

                                    Comment


                                      0:54 ką reiškia ta Justiniškių ir Taikos gatvių sankryžos apžvalga? Sakyčiau gal reikėjo Šiaurinę rodyti...

                                      Kalvarijų - Kareivių - Ozo dviejų lygių sankryžą irgi jau senos kalbos. Kiek girdėjau, ten bėdos su tais sklypais. Įdomu kas eis antru lygiu - Ozo ar Kalvarijų. Logiškiau yra Ozo.
                                      Paskutinis taisė SPX; 2011.11.16, 08:11.
                                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                      Comment


                                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                        0:54 ką reiškia ta Justiniškių ir Taikos gatvių sankryžos apžvalga? Sakyčiau gal reikėjo Šiaurinę rodyti...

                                        Kalvarijų - Kareivių - Ozo dviejų lygių sankryžą irgi jau senos kalbos. Kiek girdėjau, ten bėdos su tais sklypais. Įdomu kas eis antru lygiu - Ozo ar Kalvarijų. Logiškiau yra Ozo.
                                        Ozo gatvė manau eitų po apačia. Dabar ji kyla į kalna, tai tieisog į jį įvažiuotų, o Kalvarijų gatvė liktų tama pačiame gylyje. Problema dar ta, kad nebūtų kaip apvažiuoti sankryžos, kaip buvo pvz. Ukmergės - Laisvės pr. viaduko statybos metu. Plius dar Šiaurinė gerokai nukraus šią sankryžą.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Ozo gatvė manau eitų po apačia. Dabar ji kyla į kalna, tai tieisog į jį įvažiuotų, o Kalvarijų gatvė liktų tama pačiame gylyje. Problema dar ta, kad nebūtų kaip apvažiuoti sankryžos, kaip buvo pvz. Ukmergės - Laisvės pr. viaduko statybos metu. Plius dar Šiaurinė gerokai nukraus šią sankryžą.
                                          Kol dar kažkas čia prasidės praeis daug metų. Bet eismo organizavimas tokioj vietoj statybų metu - katastrofa. Nors Važiuojant nuo Ozo g. į Šiaurę pravažiuoti į Kalvarijų g. bus galima pro "Siemens Areną". Šiaurinė, aplamai nuims nemažą Ozo g. srautą.
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X