Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Šiaurinė gatvė Vilniuje. Pašilaičiai-Šeškinė-Žirmūnai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Taigi ten gana status kalnas ir norint padaryt normalu isvaziavima, reiktu mazinti pacia aikstele

    Comment


      Kažkaip nuo šiaurinės gatvės labai nutolot link Akropolio

      Comment


        Parašė balietis Rodyti pranešimą
        Taigi,blogiau tikrai nebus, bet bus galima panaikinti vieną šviesoforo sekcija, reiškia žalia kitomis kryptimis degs dažniau.
        Nejuokauk,
        nieks jos nenaikins, geriausiu atveju viena juosta daugiau atsiras vaziuojantiems pirmyn, bet ir tam teks nemazai perdirbt.
        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

        Comment


          Prašom:
          http://www.peticija.lt/tinklarastis/?p=8
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            idomus projektas, ir metro linija kartu bus

            Comment


              Parašė Kazimieras Rodyti pranešimą
              idomus projektas, ir metro linija kartu bus
              Projektas psiūlytas dar praeitas metais ir šioje temoje apkalbėtas. Įdomūs peticijos punktai.
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Tegul stato viadukus prie Akropolio Ozo/Gelvonų gatvių sankirtoje ir Ozo/Kalvarijų gatvių sankirtoje, o tą gamtos gabaliuką prie Ozo nelieskit!

                SPX, turbut labai daug išmanai apie grožį ir harmoniją, jei tik šiukšles visur matai... Beje, kas darosi aplink kelius - patylėsiu. Miškai užkrauti padangom ir statybinėm šiukšlėm Aplink kelius niekur nėra net pėsčiųjų takų, nekalbant apie dviračių takus. Ar kas nors atkreipiat dėmesį, kaip atrodo kelkraščiai žiemą? Jie JUODI 3 metrų atstumu! Nereikia būti genijumi, kad įsivaizduot, kaip atrodys ta vieta prie tvenkinio Šeškinėje po kelio statybos. Tvenkinio nebus, nieko nebus. Man užtenka pavyzdžių, kaip brutaliai elgiamasi su gamta Vilniuje - vietoj miško pastatė akropolį, kuris yra nereikalingas man. Buvo gražus miškelis ten, kur dabar Siemens arena ir šalia - ne tik iškirto, bet ir išlygino visas kalvas! Klausimas, kam??? Kad geriau matytųsi Vichi vandens parkas?

                Numatydamas atsakymą "keliauk į kaimą", pasakysiu - kai tik atsiras galimybė - iškart! Nusibodo gyvent tokiam purvyne.

                Comment


                  Parašė Artiom Rodyti pranešimą
                  Tegul stato viadukus prie Akropolio Ozo/Gelvonų gatvių sankirtoje ir Ozo/Kalvarijų gatvių sankirtoje, o tą gamtos gabaliuką prie Ozo nelieskit!

                  SPX, turbut labai daug išmanai apie grožį ir harmoniją, jei tik šiukšles visur matai... Beje, kas darosi aplink kelius - patylėsiu. Miškai užkrauti padangom ir statybinėm šiukšlėm Aplink kelius niekur nėra net pėsčiųjų takų, nekalbant apie dviračių takus. Ar kas nors atkreipiat dėmesį, kaip atrodo kelkraščiai žiemą? Jie JUODI 3 metrų atstumu! Nereikia būti genijumi, kad įsivaizduot, kaip atrodys ta vieta prie tvenkinio Šeškinėje po kelio statybos. Tvenkinio nebus, nieko nebus. Man užtenka pavyzdžių, kaip brutaliai elgiamasi su gamta Vilniuje - vietoj miško pastatė akropolį, kuris yra nereikalingas man. Buvo gražus miškelis ten, kur dabar Siemens arena ir šalia - ne tik iškirto, bet ir išlygino visas kalvas! Klausimas, kam??? Kad geriau matytųsi Vichi vandens parkas?

                  Numatydamas atsakymą "keliauk į kaimą", pasakysiu - kai tik atsiras galimybė - iškart! Nusibodo gyvent tokiam purvyne.
                  Tu pravaziuok GV gatve,ir paziurek kas ten is to draustinio tebeliko.Viskas nuosavais namais uzstatyta.O kas del siemensto tai kiek pamenu,ten buvo senu masinu lauzynas ir ezerelis mazas kuriame sumesta daugybe padangu,ir supilta is to salia esencio lauzyno alyvos.
                  http://vilnius-town.myminicity.com/ind

                  Comment


                    Parašė Artiom Rodyti pranešimą
                    Tegul stato viadukus prie Akropolio Ozo/Gelvonų gatvių sankirtoje ir Ozo/Kalvarijų gatvių sankirtoje, o tą gamtos gabaliuką prie Ozo nelieskit!

                    SPX, turbut labai daug išmanai apie grožį ir harmoniją, jei tik šiukšles visur matai... Beje, kas darosi aplink kelius - patylėsiu. Miškai užkrauti padangom ir statybinėm šiukšlėm Aplink kelius niekur nėra net pėsčiųjų takų, nekalbant apie dviračių takus. Ar kas nors atkreipiat dėmesį, kaip atrodo kelkraščiai žiemą? Jie JUODI 3 metrų atstumu! Nereikia būti genijumi, kad įsivaizduot, kaip atrodys ta vieta prie tvenkinio Šeškinėje po kelio statybos. Tvenkinio nebus, nieko nebus. Man užtenka pavyzdžių, kaip brutaliai elgiamasi su gamta Vilniuje - vietoj miško pastatė akropolį, kuris yra nereikalingas man. Buvo gražus miškelis ten, kur dabar Siemens arena ir šalia - ne tik iškirto, bet ir išlygino visas kalvas! Klausimas, kam??? Kad geriau matytųsi Vichi vandens parkas?

                    Numatydamas atsakymą "keliauk į kaimą", pasakysiu - kai tik atsiras galimybė - iškart! Nusibodo gyvent tokiam purvyne.
                    Tamsta, iš žaliųjų matyt? Gyvenu šalia balos, nes kitaip ir pavadinti neįmanoma ir galiu pasakyti tik tiek - baisu... Per daugelį metų vietinės "bendruomenės" sugebėjo, tik prisiukšlinti ir daugiau nieko. Ir koum čia užkibau būtent aš? parodžiau tiesą, kokią matau kasdien eidamas pro ten. O gal ten pačio šiukšles parodžiau? Tiesa, yra puikus siūlymas tiesti gatve po žeme, draustinio ribose. Visu 100proc. palaikau tokią idėją. Paiskaitinėk nuorodse.
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      Parašė SPX Rodyti pranešimą
                      Tamsta, iš žaliųjų matyt? Gyvenu šalia balos, nes kitaip ir pavadinti neįmanoma ir galiu pasakyti tik tiek - baisu... Per daugelį metų vietinės "bendruomenės" sugebėjo, tik prisiukšlinti ir daugiau nieko. Ir koum čia užkibau būtent aš? parodžiau tiesą, kokią matau kasdien eidamas pro ten. O gal ten pačio šiukšles parodžiau? Tiesa, yra puikus siūlymas tiesti gatve po žeme, draustinio ribose. Visu 100proc. palaikau tokią idėją. Paiskaitinėk nuorodse.
                      Nepriklausau jokiai organizacijai, bet myliu gamtą. Jei toj vietoj kelią pastatytų po žeme - tai aš bučiau ne prieš. Matai, kai pastatomas kelias - visada nukenčia pėstieji ir gamta, nes tai yra tarsi riba, kurią pereit ne taip lengva net žmogui, žinančiam taisykles, o gyvūnai žūsta. Ta bala aišku nėra ežeras, kaip ir papūga nėra erelis , bet ji šiek tiek pagražina peizažą (kol nepriartėji ir nepamatai joje plūduriuojančias padangas). Nemanau, kad tame miške šiukšlina tie, kas susirinko jį ginti. Šiukšlina tie, kuriems į viską spjaut. Man asmeniškai labai patinka ta vieta aplink tą balą Ten galima pamatyti niekur neskubančius, laimingus žmones, kas yra reta šiais laikais.

                      Aš už sveiką, "draugišką" žmogui aplinką. Manau, kad projektuot reikia būtent taip. Kolkas aš matau tai retai. (kaip išimtis - sutvarkyta Ateities gatvė).

                      Comment


                        Tu pravaziuok GV gatve,ir paziurek kas ten is to draustinio tebeliko.Viskas nuosavais namais uzstatyta.O kas del siemensto tai kiek pamenu,ten buvo senu masinu lauzynas ir ezerelis mazas kuriame sumesta daugybe padangu,ir supilta is to salia esencio lauzyno alyvos.
                        Abu šie atvejai rodo tik vieną - kad niekas nesirūpina gamta ir aplinka, kur gyvena. Aš vaikysėje prisimenu vaikščiojau ten, kur dabar tas Siemens... tada ten buvo daugmaž švaru, nebuvo laužynų ir padangų. Kas liečia draustinį - tai užstatytas tik tas pakraštys, kur visada ir buvo sodai. Aš ten dažnai važinėju su dviračiu, patikėk, labai gera vieta važinėjimui su kalnu dvirke!

                        Comment


                          Ateities g. tikrai šauniai sutvarkyta šalia Romerio, puikūs dviračių takai ir tt..
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            Parašė Artiom Rodyti pranešimą
                            Tegul stato viadukus prie Akropolio Ozo/Gelvonų gatvių sankirtoje ir Ozo/Kalvarijų gatvių sankirtoje, o tą gamtos gabaliuką prie Ozo nelieskit!

                            SPX, turbut labai daug išmanai apie grožį ir harmoniją, jei tik šiukšles visur matai... Beje, kas darosi aplink kelius - patylėsiu. Miškai užkrauti padangom ir statybinėm šiukšlėm Aplink kelius niekur nėra net pėsčiųjų takų, nekalbant apie dviračių takus. Ar kas nors atkreipiat dėmesį, kaip atrodo kelkraščiai žiemą? Jie JUODI 3 metrų atstumu! Nereikia būti genijumi, kad įsivaizduot, kaip atrodys ta vieta prie tvenkinio Šeškinėje po kelio statybos. Tvenkinio nebus, nieko nebus. Man užtenka pavyzdžių, kaip brutaliai elgiamasi su gamta Vilniuje - vietoj miško pastatė akropolį, kuris yra nereikalingas man. Buvo gražus miškelis ten, kur dabar Siemens arena ir šalia - ne tik iškirto, bet ir išlygino visas kalvas! Klausimas, kam??? Kad geriau matytųsi Vichi vandens parkas?

                            Numatydamas atsakymą "keliauk į kaimą", pasakysiu - kai tik atsiras galimybė - iškart! Nusibodo gyvent tokiam purvyne.
                            Super subjektyvus pasisakymas. "Pastatė Akropolį, kuris nereikalingas man" Na iš tikrųjų norisi pasakyti tik tiek - jei nori naturalios gamtos, važiuok į kaimą ir gyvenk ten, nes mieste to tikrai nėra ko norėti, o dėl kažkokios balos ir kelių medžių nestatyti naujos gatvės, kuri yra būtina miestui spresti kamščių problemą - tai jau daugiau nei kvaila. O Vilniuje miškų ir taip daug - Vingio parkas, Karoliniškių ir Šeškinės šlaitai... Prie Siemenso matyt nereikėjo tiesti naujų gatvių ir statyti parkingo aikštelių - reikėjo palikti tuos medžius ir kalvas, ot būtų gražu... Gal net nereikia ten nei Siemenso, nei Vichy, nei Ozo? Labai primena kažkokio veikėjo iš Delfi putojimasi komentaruose, kad vietoj Velgos ruošiasi statyti antrą Akropolį, vietoj to kad tą teritoriją apsodintų medžiais, tarsi būtų maža Vingio parko Na bet kiek žmonių ir nuomonių.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Tai gal geriau, kad Akropolį būtų pastatę už miesto? Iškirtę medžius keliskart didesnei teritorijai, nes už miesto juk žemė pigesnė! O dar keliams ir kitai infrastruktūrai tiesti dar miškų būtų iškirtę. Tai kuriuo atveju didesnė žala būtų?

                              Neatrodo labai išminginga sakyti, jog nieko nestatant problemų nebus. Išvis jei gyventumėm kaimuose, tai problemų nebūtų?

                              Comment


                                Parašė Meier Rodyti pranešimą
                                Neatrodo labai išminginga sakyti, jog nieko nestatant problemų nebus. Išvis jei gyventumėm kaimuose, tai problemų nebūtų?
                                Visur savos problemos. Nesvarbu ar, tai kaimas, ar miestas.
                                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                Comment


                                  O Vilniuje miškų ir taip daug - Vingio parkas, Karoliniškių ir Šeškinės šlaitai...
                                  Gerai, jei gyveni tuose rajonuose, o man važiuot per visą miestą, kad pasivaikščiot po Vingio parką retai gaunas...

                                  Geriau paklauskit, kiek kartų aš buvau tuose Vichi, Siemens ar pan. Siemense buvau porą kartų... apie ką aš čia, ogi apie tai, kad miestas stato pramogų, laisvalaikio centrus, kurie nėra prieinami vidutiniškai uždirbančiam miestiečiui! Tada man natūraliai kyla klausimas, kam jie man?
                                  Tegul stato tuos "Ozus", Akropolius kiek nori, bet kam prievartaut gamtą??? Aplink miestą(ir net miesto ribose) yra pilna plynų nenaudojamų laukų.

                                  Comment


                                    Parašė Artiom Rodyti pranešimą
                                    Gerai, jei gyveni tuose rajonuose, o man važiuot per visą miestą, kad pasivaikščiot po Vingio parką retai gaunas...

                                    Geriau paklauskit, kiek kartų aš buvau tuose Vichi, Siemens ar pan. Siemense buvau porą kartų... apie ką aš čia, ogi apie tai, kad miestas stato pramogų, laisvalaikio centrus, kurie nėra prieinami vidutiniškai uždirbančiam miestiečiui! Tada man natūraliai kyla klausimas, kam jie man?
                                    Tegul stato tuos "Ozus", Akropolius kiek nori, bet kam prievartaut gamtą??? Aplink miestą(ir net miesto ribose) yra pilna plynų nenaudojamų laukų.
                                    Man atrodo, kad tokius klausimus kelia tik pasaulio bambos, kurie mano kad viskas turi būti kaip tik jie nori. Pagal tavo tokią mąstysena man peršasi tokia išvada, kad geriau jį visai išgriaut nes kam jis tau. Tau gi čia per brangu.
                                    Apskritai, miestas neturi būti kaimu ar tuo labiau didžiuliu mišku. Miestas turi keistis ir plėstis, nori tu to ar ne. Ir jei tu manai kad čia valdžioje vyksta negeri dalykai - tai kraustykis kitur gyvent tada arba skųskis savivaldybei.
                                    Taip sakau dėl to, kad mane erzina tokie, kurie nori sustabdyti bet kokius esminius pasikeitimus savo aplinkoje, nesvarbu ar tai liečia visą miestą, ar tik dalį.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Parašė Artiom Rodyti pranešimą
                                      Gerai, jei gyveni tuose rajonuose, o man važiuot per visą miestą, kad pasivaikščiot po Vingio parką retai gaunas...

                                      Geriau paklauskit, kiek kartų aš buvau tuose Vichi, Siemens ar pan. Siemense buvau porą kartų... apie ką aš čia, ogi apie tai, kad miestas stato pramogų, laisvalaikio centrus, kurie nėra prieinami vidutiniškai uždirbančiam miestiečiui! Tada man natūraliai kyla klausimas, kam jie man?
                                      Tegul stato tuos "Ozus", Akropolius kiek nori, bet kam prievartaut gamtą??? Aplink miestą(ir net miesto ribose) yra pilna plynų nenaudojamų laukų.
                                      Čia gal ,tamsta, tu su ta raudonai mėlyna striuke pikete prie balos buvai 2007 rudenį? Ir dar tokios Jūratės kaimynas iš Gelvonų g.?
                                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                      Comment


                                        ilgai skaiciau sia tema tai nusprendziau ir as parasyti, jei neklystu tai tarp pasilaiciu ir justiniskiu pradeta saiurines gatves statyba, iskasta didele duobe iki pat laisves prospekto, manu ten bus viadukas, zodziu kai galesiu idesiu foto kaip ten viskas atrodo

                                        Comment


                                          Parašė kubikas Rodyti pranešimą
                                          ilgai skaiciau sia tema tai nusprendziau ir as parasyti, jei neklystu tai tarp pasilaiciu ir justiniskiu pradeta saiurines gatves statyba, iskasta didele duobe iki pat laisves prospekto, manu ten bus viadukas, zodziu kai galesiu idesiu foto kaip ten viskas atrodo
                                          Niekas, nieko netiesia. http://www.dangausmiestas.lt/ paskaitinėk, sužinosi
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X