Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Šiaurinė gatvė Vilniuje. Pašilaičiai-Šeškinė-Žirmūnai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilnietė matyt nelabai žino kas tai yra vieno ir dviejų lygių sankryžos. gi prie lėtėjomo juostos prieš posūkį ant viaduko niekas šviesoforo nestatys šita gatvė kol kas turi dvi problemas, tai sankryžos Justiniškių ir Kalvarijų gatvėse. Aš tose vietose apsižvalgiau ir manau ten viadukams vietos sočiai.
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      Parašė Vilniete Rodyti pranešimą
      kodel jus taip sureiksminate sita foruma ir galvojate, kad sioje internetineje negryno oro erdveje susirinke keli (abejoju ar siekia 20 ) zmogeliai atspindi visuomenes nuomone.
      Temos: 2930, Pranešimai: 121812, Dalyviai: 1450, Aktyvūs Dalyviai: 480
      20? Neišgirdome iš tavęs nei vieno rimto argumento, o iš mūsų gavai dozę argumentų į kuriuos negali atsakyti. Taigi ką tai galėtų reikšti? Arba pažerk argumentus, atsakyk arba diskusija baigta.

      Comment


        Parašė Vilniete Rodyti pranešimą
        kodel jus taip sureiksminate sita foruma ir galvojate, kad sioje internetineje negryno oro erdveje susirinke keli (abejoju ar siekia 20 ) zmogeliai atspindi visuomenes nuomone.
        tai matyt visuomenė sako: "gatvėms - NE, grynam orui - TAIP, kamščiams - NE" ? tu mašinos neturi matyt, kai ir aš, bet ar malonu vėžlio greičiu judėti viešuoju transportu ir adr po ilgų paskaitų arba darbo?
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          man gaila Romo, šios temos autoriaus, tikrai maniau, kad čia bus galima techniniais gatvės klausimais diskutuot, nuo to aš čia ir pradėjau apie dujotiekio vamzdynus. bet ateina visokie iš žaliųjų judėjimo, ir šeip visokie, pradeda aiškint ir gadint temą, todėl ir prasideda tos beprasmės diskusijos UŽ ir PRIEŠ. jokio supratimo. sakiau jau, kaip taip tai visuomenė rekia - valdžia nieko nedaro - blogai, ką nors sugalvoja - dar blogiau, išvada: visuomenė nežino ko nori, tai klausimas kas čia abonentai tada?
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
            Arba pažerk argumentus, atsakyk arba diskusija baigta.
            Ne tau gerbiamasai aiskinti, ka man daryti ir ne tau spresti, ar diskusija baigta, ar ne. Nenori diskutuoti - nediskutuok, tik nepulk nurodyti, ka ir kam daryti!

            Parašė SPX Rodyti pranešimą
            tai matyt visuomenė sako: "gatvėms - NE, grynam orui - TAIP, kamščiams - NE" ? tu mašinos neturi matyt, kai ir aš, bet ar malonu vėžlio greičiu judėti viešuoju transportu ir adr po ilgų paskaitų arba darbo?
            Spx, na tau ir nesiseka spelioti. Turiu masina.

            Comment


              geras būna. tai matyt kamščių fanatikė? labai jau malonu ten kimštis? o nebūtų maloniau laisvai judėti gatve? ši gatvė tam ir skirta vis nulekia ten kur reikia ir išsiskirsto. beje, liūdna naujiena šeškinės ir fabijoniškių gyventojams, gelvonų gatvėje, prie darželio "Gelvonėlis" bus įrengta pėščiųjų perėja valdoma šviesoforo, laimei jis veiks tik tada, kai kažkas norės ją pereiti, bet eilės bus dar ilgesnės rytais, nes norinčių bus daug
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                man gaila Romo, šios temos autoriaus, tikrai maniau, kad čia bus galima techniniais gatvės klausimais diskutuot, nuo to aš čia ir pradėjau apie dujotiekio vamzdynus. bet ateina visokie iš žaliųjų judėjimo, ir šeip visokie, pradeda aiškint ir gadint temą, todėl ir prasideda tos beprasmės diskusijos UŽ ir PRIEŠ. jokio supratimo. sakiau jau, kaip taip tai visuomenė rekia - valdžia nieko nedaro - blogai, ką nors sugalvoja - dar blogiau, išvada: visuomenė nežino ko nori, tai klausimas kas čia abonentai tada?
                siaip tai bent jau kiek as suprantu forumai ir skirti issakyti savo nuomone. Taciau tokie kaip Spx ir seip visokie kiti tik dar karta irodo, kad bendravimo kultura Lietuvoje auksto lygmens. Iki Kitu saliu bendravimo kulturos mums kaip ir iki kitu saliu miestu pletros.
                O sitas postas tai isvis gerai nuskambejo. Kazkas atejo i mano smelio deze ir neleidzia man statyti smelio piliu, kitaip tariant pilstyti apie vamzdynus.

                Comment


                  Parašė Vilniete Rodyti pranešimą
                  kodel jus taip sureiksminate sita foruma ir galvojate, kad sioje internetineje negryno oro erdveje susirinke keli (abejoju ar siekia 20 ) zmogeliai atspindi visuomenes nuomone.
                  Parašė Vilniete Rodyti pranešimą
                  Taciau tokie kaip Spx ir seip visokie kiti tik dar karta irodo, kad bendravimo kultura Lietuvoje auksto lygmens. Iki Kitu saliu bendravimo kulturos mums kaip ir iki kitu saliu miestu pletros.
                  Iš pradžių sakai kad susirinkę keli susireikšminę, o vėliau jau tuos anot tavęs kelis prilygini visai Lietuvai.

                  Beja diskusijos pagrindas yra argumentuotas nuomonės reiškimas, kadangi tu nereiški savo nuomonės ir juo labiau argumentuotai tuomet apie kokią diskusiją gali būti kalba?
                  Paskutinis taisė deep'as; 2006.12.04, 14:17.

                  Comment


                    vat tokie žalieji ir gadina bendravimą. arba suvalkietė arba žemaitė ir dar Vilnietė joke o dėl visko kalta motina Rusija, kažkada okupavo, atėmė laisvę, negalėjom formuotis civilizuotai, buvo daug planų iki 1990.03.11 kaip, kad ir ši gatvė, bet pasakėm drąsiai - MES LAISVI, o dabar turim ką turim, ir kutūrą tokią ir miestus tokius ir tt... ir kaip visuomenėje buvo tokia nuomuonė, kad laisvė mus sugadino, dėja NE, mes ja naudotis nemokam, užtai čia ir bliaunam. susimąstykit, galvokit ne vien apie save gerbiamoji, aplink Jus dar apie 550 000 miesto gyventojų, ir jie ne akmenys, o žmonės.
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      Gal būtų galima atskirti šias dvi temas - A) projektą ir statybų eigą (planai, brėžiniai, fotoreportažai iš numatomos trasos ir kelio tiesimo darbų) bei B ) "Reikia - nereikia", "Kodėl reikia/nereikia", bendravimo kultūrą ir iškylavimo parkuose kultūrą, šiūkšles, šunų išmatas ir visą purvą, kurį čia vieni ant kitų dabar pilame. Nes norėjau susirasti nuotraukas iš numatomos trasos, tai ne iškart pavyko (dabar jau žinau - 4 psl., jei kam dar tie dalykai įdomu).
                      Paskutinis taisė balietis; 2006.12.04, 14:46.

                      Comment


                        gerai, tada, jei jau žaliųjų pažiūrų žmonės čia reiškia tokius nepasitenkinimus, tai gal jie galėtų pasiūlyti kažkokių geresnių sprendimų? kaip nebestovėti kamščiuose, laisviau judėti? atsakymas "mažinti autombilių skaičių" netinka, nes jie juos turi ir nemanau, kad gelėtų atsisakytį jų, gi važiuoti su tokias studentais kaip SPX ir babulkom autobusu matyt nelygis
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Parašė balietis Rodyti pranešimą
                          Gal būtų galima atskirti šias dvi temas - A) projektą ir statybų eigą (planai, brėžiniai, fotoreportažai iš numatomos trasos ir kelio tiesimo darbų) bei B ) "Reikia - nereikia", "Kodėl reikia/nereikia", bendravimo kultūrą ir iškylavimo parkuose kultūrą, šiūkšles, šunų išmatas ir visą purvą, kurį čia vieni ant kitų dabar pilame. Nes norėjau susirasti nuotraukas iš numatomos trasos, tai ne iškart pavyko (dabar jau žinau - 4 psl., jei kam dar tie dalykai įdomu).
                          man kaip tik įdomu, bet kad kai tik ką pasiūlai išlenda visokie PRIEŠ. dar kartą mano planas kalvarijų gatvės sankirta:



                          pliusai, minusai iš Jūsų visų. manau toks variantas ten būtinas, kaip ir kažkas panašaus Justiniškėse.
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            Planas puikus!
                            Siaurine g-ve mirtinai reikalingai (Pas., Just.,Fab.,Sesk. ir t.t.)
                            Kad butu aiskiau dar pasikartosiu - minios studentu vaziuoja is visu siu mikrorajonu, tiek miesto, tiek savo transportu. Mes gyvenam Moletu pl. dirbam Sauletekyje, mano tevas gyvena Just., dirba Antakalnyje visi matom kas darosi rytais. O kas darysis, kai Vilnius plesis Ukmerges pl. link?
                            Noriu paklaust Vilnietes, kur ji gyvena ir kur dirba - ir viskas bus aisku.

                            Comment


                              Perkūnkiemis vien ką reiškia jau, kokie ten namai, kas bus kai ten visi gyvens? vis ukmerge gatve važiuos iki centro, tuo tarpu ši gatvė ukmergės gatvės srautus jau išsklaidys į rytiunę arba vakarinę puses, taip lengviau bus galima papulti į žirmūnus, antakalnį (rytuose) ir viršuliškes, karolininškes, lazdynus (vakaruose) per laisvės prospekto mazgą. kalvarijų gatvėje viadukas būtinas net ir dabar, jei ir tos gatvės nebūtų. greitu metu papaišysiu, kaip ten galima viską išspręsti tuo atveju jei gatvė nebus nutiesta.
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                pliusai, minusai iš Jūsų visų. manau toks variantas ten būtinas, kaip ir kažkas panašaus Justiniškėse.
                                nera ten vietos taip daryti.

                                Comment


                                  Parašė Vilniete Rodyti pranešimą
                                  siaip tai bent jau kiek as suprantu forumai ir skirti issakyti savo nuomone. Taciau tokie kaip Spx ir seip visokie kiti tik dar karta irodo, kad bendravimo kultura Lietuvoje auksto lygmens. Iki Kitu saliu bendravimo kulturos mums kaip ir iki kitu saliu miestu pletros.
                                  O sitas postas tai isvis gerai nuskambejo. Kazkas atejo i mano smelio deze ir neleidzia man statyti smelio piliu, kitaip tariant pilstyti apie vamzdynus.
                                  Ir kuogi bloga miesto pletra? Reikia tik dziaugtis, kad valdzia nepamirsta ir paprastu miestelenu (kazkas nubyra ir mums). O antra tai gyvenam Sostinej ir tiketis ramaus gyvenimo net nera ko. Siekiam, kad Vilnius 2009 m.taptu Europos sostine, o ka siulom - baisybinius kamscius, miesta paskendusi masinu dujose ? Didieji miestai visi susiduria su transporto problemom. As esu gimusi Vilniuje ir labai dziaugiuosi, kad mieste matomas realus progresas. O pailseti ir grynu oru pakvepuoti vaziuojam i sodyba . Toks gyvenimas mieste ir niekur tu nuo jo nepabegsi!

                                  Comment


                                    Parašė Faktas Rodyti pranešimą
                                    nera ten vietos taip daryti.
                                    vietos yra, pats šiandien apžiūrėjau, degalinės ir norfos savinikai tikrai nenukentės, jei jiems teks išsikelti. nes sankryža su tokia durnai parplėsta kalvarijų gatve man keista. beje, tie darbai kalvarijų gatvėjė kažkokie numirę. nei šaligatviai tiesiami, tik traktorius vienas likęs, o pabaigti tai yra ką.
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                      vietos yra, pats šiandien apžiūrėjau, degalinės ir norfos savinikai tikrai nenukentės, jei jiems teks išsikelti. nes sankryža su tokia durnai parplėsta kalvarijų gatve man keista. beje, tie darbai kalvarijų gatvėjė kažkokie numirę. nei šaligatviai tiesiami, tik traktorius vienas likęs, o pabaigti tai yra ką.
                                      vietos nera. jei domina kodel, uznesk ant savo plano sklypus, norfos aikstele, aplinkinius ivaziavimus, ir nukelk tramvaju is antro auksto, nes prie sankryzos turi buti stotele.

                                      Comment


                                        Parašė Daiva Rodyti pranešimą
                                        Ir kuogi bloga miesto pletra? Reikia tik dziaugtis, kad valdzia nepamirsta ir paprastu miestelenu (kazkas nubyra ir mums). O antra tai gyvenam Sostinej ir tiketis ramaus gyvenimo net nera ko. Siekiam, kad Vilnius 2009 m.taptu Europos sostine, o ka siulom - baisybinius kamscius, miesta paskendusi masinu dujose ? Didieji miestai visi susiduria su transporto problemom. As esu gimusi Vilniuje ir labai dziaugiuosi, kad mieste matomas realus progresas. O pailseti ir grynu oru pakvepuoti vaziuojam i sodyba . Toks gyvenimas mieste ir niekur tu nuo jo nepabegsi!
                                        DAIVA - respect
                                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                        Comment


                                          Parašė Faktas Rodyti pranešimą
                                          vietos nera. jei domina kodel, uznesk ant savo plano sklypus, norfos aikstele, aplinkinius ivaziavimus, ir nukelk tramvaju is antro auksto, nes prie sankryzos turi buti stotele.
                                          o kas draudžia pakoreguoti planą? kam ta norfa tokioj vietoj? na, gerai, tarkim nėra vietos, bet ką tada daryti? šviesoforas čia blogai. nebent estakada tiems, kas judės link baltupių?
                                          Paskutinis taisė SPX; 2006.12.04, 16:09.
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X