Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eismo kultūra ir saugumas Lietuvos keliuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Kodėl aš turėčiau fūrą lenkti didesniu nei maksimalus leistinas greitis ir kaip tai padidintų saugumą?
    O kam tau ja lenkt? Furos mieste važiuoja net didesniu nei leistinu greičiu, važiuok paskui ja.

    P.S kalbam apie antraeilininkus mieste
    Paskutinis taisė Diim4iik; 2021.11.30, 11:42.

    Comment


      Parašė Diim4iik Rodyti pranešimą

      O kam tau ja lenkt? Furos mieste važiuoja net didesniu nei leistinu greičiu, važiuok paskui ja.

      P.S kalbam apie antraeilininkus mieste
      O kam tau viršyti greitį? Jei fūra lekia, tai ir nelenkiu, o jei važiuoja lėčiau nei aš, lenkiu, tai laukiu paaiškinimo, kaip jos lenkimas didesniu nei leistinas greitis padidintų saugumą? Avarijas sukelia ir žmones užmuša ne antraeilininkai.
      Flickr

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

        O kam tau viršyti greitį? Jei fūra lekia, tai ir nelenkiu, o jei važiuoja lėčiau nei aš, lenkiu, tai laukiu paaiškinimo, kaip jos lenkimas didesniu nei leistinas greitis padidintų saugumą? Avarijas sukelia ir žmones užmuša ne antraeilininkai.
        Tai taip išeina kad tu važiuodamas pora kilometru greičiau už fura turi butinai ja aplenkt, bet tas kas važiuoja pora kilometru greičiau už taves yra debiliukas?

        Ir taip, bereikalingas stabdymas didina avaringuma.

        Comment


          Parašė Diim4iik Rodyti pranešimą

          Tai taip išeina kad tu važiuodamas pora kilometru greičiau už fura turi butinai ja aplenkt, bet tas kas važiuoja pora kilometru greičiau už taves yra debiliukas?

          Ir taip, bereikalingas stabdymas didina avaringuma.
          O kam tau lenkti mane važiuojantį tik pora km/h greičiau nei tu ir dar greitį viršyti? Kodėl aš turiu bereikalingai stabdyt prieš fūrą ir smadintis paskui ją tik tam, kad debilai galėtų lakstyti? Antra juosta jūsų nuosavybė?
          Flickr

          Comment


            Dar pastebėjau, kad mėgstantys "porą km greičiau važiuoti" kažkodėl nesinaudoja išmaniomis saugumo technologijomis, kaip automatinis cruise control, kuris yra ant praktiškai visų normalių naujesnių mašinų. Autostradoje, kur greitis 120-130km/h, prisiklijuoja prie galo poros metrų atstumu. Kodėl jie taip daro?

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              O kam tau lenkti mane važiuojantį tik pora km/h greičiau nei tu ir dar greitį viršyti? Kodėl aš turiu bereikalingai stabdyt prieš fūrą ir smadintis paskui ją tik tam, kad debilai galėtų lakstyti? Antra juosta jūsų nuosavybė?
              Tu nesi sertifikuotas greičio matuoklis, kodel aš turiu bereikalingai vilktis paskui tave antra juosta, tik todel kad debilas isivaizduoja save pasaulio bamba?

              Kodel taip akcentuojama leistino greičio riba, ir nei kilometro daugiau, bet pamirštama apie taisyklė važiuoti pirma juosta?

              Jei aš važiuoju leistinu greičiu gal galiu pesčiuosius nepraleidinet? Arba posukiu nerodyt?

              Ka noriu pasakyt, tie lakstantis ir mirksintis yra tokie pat debiliukai kaip ir bandantis juos mokyt.

              Comment


                Parašė Diim4iik Rodyti pranešimą

                Tu nesi sertifikuotas greičio matuoklis, kodel aš turiu bereikalingai vilktis paskui tave antra juosta, tik todel kad debilas isivaizduoja save pasaulio bamba?

                Kodel taip akcentuojama leistino greičio riba, ir nei kilometro daugiau, bet pamirštama apie taisyklė važiuoti pirma juosta?

                Jei aš važiuoju leistinu greičiu gal galiu pesčiuosius nepraleidinet? Arba posukiu nerodyt?

                Ka noriu pasakyt, tie lakstantis ir mirksintis yra tokie pat debiliukai kaip ir bandantis juos mokyt.
                Kiekviename automobilyje yra sertifikuotas greičio matuoklis.

                Kodėl taip akcentuoji apie taisyklę važiuoti pirma juosta, bet pamiršti apie leistiną greitį?

                Beje grečio viršytojai dažniausiai daro tavo paminėtus nusižengimus.

                Comment


                  Parašė molis666 Rodyti pranešimą
                  gazo mylėtojams visada punktas dėl važiavimo kuo dešiniau daug svarbesnis negu greičio apribojimai.
                  Greičio viršijimas atsiliepia tik eismo saugumui, o vilkimasis kairėje juostoje ne tik eismo saugumui, bet ir aplinkinių psichinei sveikatai, o tai daug svarbiau.
                  -

                  Comment


                    Parašė Diim4iik Rodyti pranešimą

                    O kam tau ja lenkt? Furos mieste važiuoja net didesniu nei leistinu greičiu, važiuok paskui ja.

                    P.S kalbam apie antraeilininkus mieste
                    Fūrų vidutinis greitis mieste yra ženkliai mažesnis nei automobilių.

                    Comment


                      Parašė acetonas Rodyti pranešimą


                      Kodėl taip akcentuoji apie taisyklę važiuoti pirma juosta, bet pamiršti apie leistiną greitį?
                      Nes greičiau važiuojantis daro nusižengima, bet tie kas nori pamokyt lakstančius daro irgi nusižengima tik tam kad pamokyt ir galvoja kad yra geresni už juos... ar tai ne absurdas, arba kažkokios tai vaikystes traumos?

                      Comment


                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                        Važiuojant maksimaliu leistinu greičiu nėra vilkimasis.
                        Spidometras dažnai rodo +5... +8 kmh, dar apsidraudžia ir realiai važiuoja -10 ... -15 kmh nuo leistino. Na nieko tragiško, bet paprastai žmonės išvažiuoja į kelią ne pasivažinėti o nuvykti į tašką B suplanuotu laiku.
                        Paskutinis taisė gerietis; 2021.11.30, 12:38.
                        -

                        Comment


                          Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

                          O kodėl galima vilktis antra juosta?
                          Durnas klausimas. Jei jau esi toks teisuolis, tai laikomės taisyklių tvarkingai.

                          Kaip tu įsivaizduoji laisvą pirma/dešinę juostą? Dažnai antroj juostoj prilipėlis mano kad jeigu aš fiziškai (teoriškai) galiu persirikiuot į dešinesnę juostą tai ir turėčiau tai padaryti. Esmė ta kad tarp mašinų turi būti saugus atstumas. Mieste tai yra apie 25m. Tam kad galėčiau saugiai persirikiuot i dešinesnę juosta, tarp automobiliu tarp kurių aš lendu turi būti 50m tarpas. Kitu atveju ji nėra "laisva" ir aš neprivalau į ją lyst. Realybėje aišku vertiname situaciją kas yra saugu.

                          Ir svarbiausia - jeigu aš važiuoju antra/trečia juosta +10kmh ir kažkas lenda šiknon nes neva aš turėčiau važiuoti dešiniau nes ta juosta prilipėlio manymu yra "laisva" tai kodėl jis pats nevažiuoja ta juosta jeigu jau ji "laisva" ? Kiek žinau nei vienas ant lėtų "antraeilininkų" burnojantis budulis neturi jokio normalaus atsakymo į šita klausimą.

                          Comment


                            Parašė Diim4iik Rodyti pranešimą

                            Tu nesi sertifikuotas greičio matuoklis, kodel aš turiu bereikalingai vilktis paskui tave antra juosta, tik todel kad debilas isivaizduoja save pasaulio bamba?

                            Kodel taip akcentuojama leistino greičio riba, ir nei kilometro daugiau, bet pamirštama apie taisyklė važiuoti pirma juosta?

                            Jei aš važiuoju leistinu greičiu gal galiu pesčiuosius nepraleidinet? Arba posukiu nerodyt?

                            Ka noriu pasakyt, tie lakstantis ir mirksintis yra tokie pat debiliukai kaip ir bandantis juos mokyt.
                            Savaime suprantama kalbam apie maksimalų leistiną greitį + 10-20km/h, bet vis tiek pilna prisiklijavusių mirksinčių debilų.
                            Dabar kalbam apie lenkimus, o ne važiavimą antra juostą ištisai, plius mieste tas antraeiliškumas apskritai sąlyginis dalykas, tie patys mirksintys debilai galvoja kad norint sukti sankryžoje į kairę reikia persirikiuoti likus 10 metrų iki sankryžos.
                            Flickr

                            Comment


                              Kai atsiranda visokie kodėl, neprivalau, man atrodo, kad toks greitis saugus, tai mums tikrai toli ne tik iki vokiečių. O dėl mirksėjimų MIESTE, kad pasitraukt. Tai čia nebent Vilniuje. Kitur tai nelabai ir pamenu tokios situacijos. Automagistralėse taip, pasitaiko. Bet neteko asmeniškai kažkam mirksėt važiuojančiam 130 km/. vasaros metu. Važiuojantiems 100 km/h. kuriems atsiranda visokie kodėl, neprivalau, man atrodo, kad toks greitis saugus, teko ir ne vieną kartą.
                              Show must go von!

                              Comment


                                Parašė acetonas Rodyti pranešimą
                                Kiekviename automobilyje yra sertifikuotas greičio matuoklis.
                                Teisybės dėlei tas „greičio matuoklis“ dažniausiai turi progresinę greičio paklaidą ir dar rodo su skirtinga paklaida su žieminėm ir vasarinėm padangom. Pvz lyginant su navigacija spidometras rodo -10km/h važiuojant ~130km/h su žieminėm padangom.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Dar pastebėjau, kad mėgstantys "porą km greičiau važiuoti" kažkodėl nesinaudoja išmaniomis saugumo technologijomis, kaip automatinis cruise control, kuris yra ant praktiškai visų normalių naujesnių mašinų. Autostradoje, kur greitis 120-130km/h, prisiklijuoja prie galo poros metrų atstumu. Kodėl jie taip daro?
                                  Nes turi psichologinių problemų, sveikas žmogus tikrai nevažiuos prisiklijavęs prie galo, nes dėl to greičiau niekur nenulėks, tik sukels kažką pan.:

                                  https://www.15min.lt/naujiena/aktual.../93487/2227989
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Gariūnų gatvė - automagistralė jau?
                                    Show must go von!

                                    Comment


                                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                      Teisybės dėlei tas „greičio matuoklis“ dažniausiai turi progresinę greičio paklaidą ir dar rodo su skirtinga paklaida su žieminėm ir vasarinėm padangom. Pvz lyginant su navigacija spidometras rodo -10km/h važiuojant ~130km/h su žieminėm padangom.
                                      Kitą kartą pirk teisingas padangas.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                        Kitą kartą pirk teisingas padangas.
                                        Už tai galiu vaizduot mandrą prieš keleivius viršydamas greitį, nors realiai važiuoju pora kilometrų lėčiau nei leidžiamas greitis ir erzinti antraeilininkus. Du zuikiai vienu šūviu

                                        Comment


                                          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                                          Reikia visada laikytis kuo dešiniau.
                                          Idealiausia ir intuityviausia būtų laikytis taip, kad nekeičiant juostos kelio juostos ašis sutaptų su tr. priemonės centrine ašimi tarp vieno iki kito šono. Tam reikia pastovaus pločio juostų 2,75-3,25 m pločio visur kur yra braižomos juostos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X