Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eismo kultūra ir saugumas Lietuvos keliuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Tikiuos numetei linką Citybee?
    taip, uzbanintas vartotojas visiems laikams.

    Comment


      Parašė vaidasp Rodyti pranešimą
      Ar bandei kada siųsti į epoliciją savo registratoriaus filmukus?
      Ne, galit mane vadint kaip norit, bet man mano asmenine sveikata svarbiau. Net i CityBee pasiskust yra saugiau nei i policija. Kol pas mus istatymai absoliuciai nesaugantys asmens privatumo tol registratorius isskirtinai socialinei funkcijai.
      Vienas dalykas kai zmogus gauna 30 eur bauda uz neteisinga parkavima, kitas kai is jo atimtu teises uz vaziavima per raudona. Jis nesutinka - teismas - iskart mato visus mano duomenis. Tad ne, ne sitoj saly, aciu.

      Comment


        Kaip sakė ką tik miręs Rutger Hauer


        Quite an experience to live in fear, isn’t it? That’s what it is to be a slave.
        If a lion could speak, we could not understand him.

        Comment


          Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

          Ne, galit mane vadint kaip norit, bet man mano asmenine sveikata svarbiau. Net i CityBee pasiskust yra saugiau nei i policija. Kol pas mus istatymai absoliuciai nesaugantys asmens privatumo tol registratorius isskirtinai socialinei funkcijai.
          Vienas dalykas kai zmogus gauna 30 eur bauda uz neteisinga parkavima, kitas kai is jo atimtu teises uz vaziavima per raudona. Jis nesutinka - teismas - iskart mato visus mano duomenis. Tad ne, ne sitoj saly, aciu.
          Man buvo kilusi mintis įsigyti registratorių tam, kad galėčiau į epoliciją priduoti įvairius "gaidelius". Bet, kad pagal video medžiagą nubaustų, reikia įžiūrėti numerius, tam reikia 4k registratoriaus. Tokie video failai labai dideli ir jų nepriima epolicija Tad registratorius atkrenta. O tavo argumentas dar rimtesnis dėl duomenų apsaugos. Netgi pridavinėdamas per tvarkaumiesta.lt apie tai pagalvojau. Jaučiu norint be problemų išsiaiškintum kas tave "paskundė".

          Comment


            Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

            Man buvo kilusi mintis įsigyti registratorių tam, kad galėčiau į epoliciją priduoti įvairius "gaidelius". Bet, kad pagal video medžiagą nubaustų, reikia įžiūrėti numerius, tam reikia 4k registratoriaus. Tokie video failai labai dideli ir jų nepriima epolicija Tad registratorius atkrenta. O tavo argumentas dar rimtesnis dėl duomenų apsaugos. Netgi pridavinėdamas per tvarkaumiesta.lt apie tai pagalvojau. Jaučiu norint be problemų išsiaiškintum kas tave "paskundė".
            Aš ne tik jau kelis metus nuolat skundžiu kaimynus (ar bet ką kitą, kas vykdo pažeidimus), bet ir nuolat tai pabrėžiu savo kaimynų FB grupėje. Tai ir sakau - skundžiu ir skųsiu visus, kurie darys bet kokį, net menkiausią, prasižengimą. Tai vat dar gyvas ir sveikas tebesu. Šiaip tai būtent viešumas ir garsus sakymas, kad betvarkė ir pažeidimai nebus toleruojami, duoda rezultatų.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą

              Aš ne tik jau kelis metus nuolat skundžiu kaimynus (ar bet ką kitą, kas vykdo pažeidimus), bet ir nuolat tai pabrėžiu savo kaimynų FB grupėje. Tai ir sakau - skundžiu ir skųsiu visus, kurie darys bet kokį, net menkiausią, prasižengimą. Tai vat dar gyvas ir sveikas tebesu. Šiaip tai būtent viešumas ir garsus sakymas, kad betvarkė ir pažeidimai nebus toleruojami, duoda rezultatų.
              Esu kelis kartus nufotkinęs ir įkėlęs į FB grupę, tai koks 70% komentarų yra neigiami, nors beveik visi gyventojai jauni ir neblogai gyvenantys, tai prie senų daugiabučių situacija turbūt iš vis beviltiška.
              Flickr

              Comment



                Stukačius
                If a lion could speak, we could not understand him.

                Comment


                  Taigi SoulMulticast gan aiškiai parašė - už tokius nusižengimus žmogus turės žymiai daugiau problemų, nei už stovėjimą neleistinoje vietoje, apie kurį jūs diskutuojat... O dėl privatumo, tai ten visiška tragedija, nereikia nei jokių teismų, prieš mažiau nei metus mergina su mano automobiliu nepamatė draudžiančio ženklo ir trumpam prisiparkavo Žveryne, gavau baudą, kai atėjau į policiją tiesiog paklausiau kaip čia kas vyksta, kas išrašė baudą, nes buvo įdomu, gal pagaliau pareigūnai pradėjo patruliuot ir baust. Tai man tiesiog atsuko monitorių ir sako tipo va matot, čia žmogus atsiuntė nuotrauką, joje jūsų automobilis, čia vat data ir laikas, bla bla bla... Na ir žinoma žmogaus asmens duomenys ten irgi buvo.

                  Comment


                    Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                    Taigi SoulMulticast gan aiškiai parašė - už tokius nusižengimus žmogus turės žymiai daugiau problemų, nei už stovėjimą neleistinoje vietoje, apie kurį jūs diskutuojat... O dėl privatumo, tai ten visiška tragedija, nereikia nei jokių teismų, prieš mažiau nei metus mergina su mano automobiliu nepamatė draudžiančio ženklo ir trumpam prisiparkavo Žveryne, gavau baudą, kai atėjau į policiją tiesiog paklausiau kaip čia kas vyksta, kas išrašė baudą, nes buvo įdomu, gal pagaliau pareigūnai pradėjo patruliuot ir baust. Tai man tiesiog atsuko monitorių ir sako tipo va matot, čia žmogus atsiuntė nuotrauką, joje jūsų automobilis, čia vat data ir laikas, bla bla bla... Na ir žinoma žmogaus asmens duomenys ten irgi buvo.
                    Kažkaip pirmą kartą pagalvojau, kad BDAR yra visgi gerai

                    Comment


                      Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

                      Kažkaip pirmą kartą pagalvojau, kad BDAR yra visgi gerai
                      Gerai, bet policija jo nesilaiko.
                      Flickr

                      Comment


                        Ar jūs tą BDar bent skaitėt? Jis čia realiai jokoų teisių niekam nesuteikia. Jei yra byla, tai kaltinamasis privalo žinot, kas liudytojas (pranešėjas) ir turi teisę jį kviest apklausaim

                        Comment


                          Po beprecedenčio avarijų šuoro policija perspėja: baudų už greičio viršijimą skyrimo sistema keisis kardinaliai

                          Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=81864551

                          Lietuvos kelių policijos duomenimis, šių metų birželio mėnesį įvyko 392 eismo įvykiai, net 136 daugiau nei praėjusių metų birželį. Avarijose šiemet buvo sužeistas 481 žmogus, t.y., 176 daugiau nei pernai. Žuvusiųjų birželį taip pat daugiau – eismo įvykiuose ar po jų užgeso 18 žmonių gyvybės, pernai tokių buvo 10.

                          Kelių policijos viršininkas apie to priežastis:
                          Paklaustas, kaip mano, kas lėmė padidėjusį avarijų skaičių, V. Grašys svarstė, kad vasara – atostogų metas, žmonės labiau atsipalaidavę ir mažiau atidūs.
                          Ar jis yra faking debilas duoti tokius paaiškinimus?

                          O šiaip pastenėjau, kad Lietuvos keliuose užmiestyje praktiškai neliko policijos. Jokioje formoje. Jos tiesiog nėra. Greičio kameros, kaip suprantu, irgi nebeveikia, išskyrus sektorinius matuoklius.
                          Skaičiai yra visiška katastrofa. Kuo tai paaiškinti?

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Kelių policijos viršininkas apie to priežastis:
                            Ar jis yra faking debilas duoti tokius paaiškinimus?
                            Taigi pernai birželį niekas neatostogavo, visi vairavo susikaupę ir neatsipalaidavę, todėl toks ir skirtumas su pernai metais, negu kas nors neaišku.
                            Flickr

                            Comment


                              Aukšta temperatūra daug lėmė. Čia ne pokštas - draudikai visada turi daugiau darbo atėjus karščiams. Tai veikia reakciją, atidumą, gebėjimą susikaupti.

                              Comment


                                Mieste būtina fiksuoti net ir 1 km/h greičio viršijimą (atmetus paklaidas) ir skirti maksimalias baudas, o ne minimalias.
                                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                Comment


                                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                  Aukšta temperatūra daug lėmė. Čia ne pokštas - draudikai visada turi daugiau darbo atėjus karščiams. Tai veikia reakciją, atidumą, gebėjimą susikaupti.
                                  Draudikai kaip tik skundžiasi, kad avarijų padaugėja subjurus orams, stipriai lyjant, sningant ir pan. Beje, pernai birželis buvo toks pat šiltas ir sausas.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Žiemą kiti reikalai, tiesiog apie vasarą mažiau kalbama. Atrodo šviesu, dienos ilgos, kokios čia avarijos. Kai tamsu ir slidu vairuotojai geriau supranta, kad reikia vairuoti atsargiau.

                                    Karščiai pažėrė smulkių eismo įvykių – vairuojama tarsi apgirtus

                                    „Mūsų duomenimis, oro temperatūrai viršijant 24 °C eismo įvykių skaičius išauga maždaug 20 proc.
                                    Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/auto/saugus-ei...tm_medium=Copy

                                    Comment


                                      Parašė booraz Rodyti pranešimą
                                      Mieste būtina fiksuoti net ir 1 km/h greičio viršijimą (atmetus paklaidas) ir skirti maksimalias baudas, o ne minimalias.
                                      Kodėl tik mieste?
                                      Šiaip akivaizdžiai trūksta policijos keliuose. Šią vasarą su Golfu pradardėjau turbūt pro visus bent kiek pagrindinius kelius ir padariau virš 4000km. Užmiestyje policiją mačiau lygiai 0 kartų. O maniakiško vairavimo apraiškos matosi nuolat: lenkimai priešpriešinėje juostoje per intensyvų eismą, lenkimai per žvyruotas šalikeles, šviesoforo signalų ignoravimas, apsisukinėjimas autostradoje, kur nėra leidžiama tai daryti ir t.t. tapo vairavimo normomis Lietuvoje. Net nekalbu apie visokius ten ištisinių juostų kirtimus. Ką veikia policija, neįsivaizduoju. Bet matyt mirčių skaičiai turės dar daugiau didėti, kad mentai pradėtų judinti subines, o ne kliedėti apie vasarą - atostogų metą. Blogiausia, kad dėl mentų abejingumo ir neveiklumo turės žūti daug žmonių.
                                      Paskutinis taisė John; 2019.07.31, 11:02.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Ar jis yra faking debilas duoti tokius paaiškinimus? O šiaip pastenėjau, kad Lietuvos keliuose užmiestyje praktiškai neliko policijos. Jokioje formoje. Jos tiesiog nėra. Greičio kameros, kaip suprantu, irgi nebeveikia, išskyrus sektorinius matuoklius.
                                        Skaičiai yra visiška katastrofa. Kuo tai paaiškinti?
                                        Koks policijos finansavimas, toks ir rezultatas. Juk policijos reforma įvyko dėl policijai skyriamų lėšų, kai nebeliko išeities, tad kažką reikėjo daryti. Be to, mūsų visuomenėje nuolat prasidėda tryda, kai policija aktyviai pradėda veikti, aiškinama apie policinę valstybę. Raškome savo pačių vaisius, todėl ir turime debilų visuomenę.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Kodėl tik mieste?
                                          Šiaip akivaizdžiai trūksta policijos keliuose. Šią vasarą su Golfu pradardėjau turbūt pro visus bent kiek pagrindinius kelius ir padariau virš 4000km. Užmiestyje policiją mačiau lygiai 0 kartų. O maniakiško vairavimo apraiškos matosi nuolat: lenkimai priešpriešinėje juostoje per intensyvų eismą, lenkimai per žvyruotas šalikeles, šviesoforo signalų ignoravimas, apsisukinėjimas autostradoje, kur nėra leidžiama tai daryti ir t.t. tapo vairavimo normomis Lietuvoje. Net nekalbu apie visokius ten ištisinių juostų kirtimus. Ką veikia policija, neįsivaizduoju. Bet matyt mirčių skaičiai turės dar daugiau didėti, kad mentai pradėtų judinti subines, o ne kliedėti apie vasarą - atostogų metą. Blogiausia, kad dėl mentų abejingumo ir neveiklumo turės žūti daug žmonių.
                                          Reikėtų tik pataisyti, kad toks vairavimas ne tapo norma o toks buvo visada. Tik seniau būdavo dar blogiau, kai visi buduliai su Ford Siera ir kitom iškasenom lakstydavo kosminiais greičiais be jokių taisyklių. Bet kad kontrolės paliko stipriai per mažai (jos beveik neliko) - tai faktas. Čia kaip ir su parkavimais - jei niekas nebaudžia, tai kam to laikytis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X