Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė Vištagalvis Rodyti pranešimą
    O kam jums tas žemėlapis? Man jokio žemėlapio net nerodo (nežinau kodėl, gal koks uBlock'as kažkodėl išima ar kad pas mane senas Firefox'as) ir tiesiog vedu artimiausio namo adresą ir viskas išsisiunčia.
    Naudoju žemėlapį pažymėti tiksliai nusižengimo vietai, nes mašinos stovi kur nors kiemuose. Žemėlapio nerodo naudojant uBlocką kaip skriptų blokatorių (raudonų skaičiukų režime) be papildomų leidimų.
    Šiaip visada maniau kad naudojant „žinomas tikslus įvykio adresas“ vis tiek naudoja googlo paslaugą iškoduoti adresą į koordinates, tačiau dabar matau kad veikia ir be googlo. Ačiū, puikus išsigelbėjimas.

    Komentuoti:


  • Vištagalvis
    replied
    O kam jums tas žemėlapis? Man jokio žemėlapio net nerodo (nežinau kodėl, gal koks uBlock'as kažkodėl išima ar kad pas mane senas Firefox'as) ir tiesiog vedu artimiausio namo adresą ir viskas išsisiunčia.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

    nera tiesiogines nuorodos ne po loginu?
    gali pildyti kaip neprisijungęs vartotojas, tiesiog žymėk kaip KET pažeidimą ir eik tolyn iki žemėlapio žingsnio

    Komentuoti:


  • SoulMulticast
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Gal galėtų kas nors patvirtinti ar paneigti? Įdomu sužinoti ar tik pas mane šitaip, ar aplamai epolicija jau kokį mėnesį neveikia.
    nera tiesiogines nuorodos ne po loginu? O siaip visai galimas variantas kad kazkas (jie patys ar piktavaliai) pradejo naudoti ta pati API key ir privare belekiek parodymu, dabar Google ijunge jiems billinga ant sio API ir viso gero
    Yup, web ne amzinas, viskas reikalauja prieziuros..

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    epolicijoje jau porą savaičių negaliu priduoti vis besikaupiančio sąrašo šaligatvinių ir žolinių - pamiršo susimokėti už žemėlapį? Ar čia tik man šitaip? Adresų paieška, kuri ir per google, taip pat neveikia.
    Gal galėtų kas nors patvirtinti ar paneigti? Įdomu sužinoti ar tik pas mane šitaip, ar aplamai epolicija jau kokį mėnesį neveikia.

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Iš fabijoniškių FB

    Žinau šitą vietą. To namo gyventojas sako, kad toj pievoj net ne gyventojai parkuojasi, o iš kitų kiemų.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    epolicijoje jau porą savaičių negaliu priduoti vis besikaupiančio sąrašo šaligatvinių ir žolinių - pamiršo susimokėti už žemėlapį? Ar čia tik man šitaip? Adresų paieška, kuri ir per google, taip pat neveikia.

    Click image for larger version

Name:	Screenshot_20240418_193609.png
Views:	406
Size:	232,1 kB
ID:	2125051
    Click image for larger version

Name:	Screenshot_20240418_193617.png
Views:	371
Size:	7,5 kB
ID:	2125052

    Komentuoti:


  • Kecal
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Iš fabijoniškių FB
    Pasėjai žolę – atsinešk ir riedulių. Nėra taip, kad savivaldybė ką nors padarytų.

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Parašė dondc Rodyti pranešimą
    ↑ Gali kas paaiškinti teisiškai: kodėl saugo duomenis apie pažeidėją, bet pažeidėjui paprašius "susipažinti su visa tyrimo medžiaga" atsiunčia visus pranešėjo kontaktinius duomenis? Pvz., man atsiuntė mane įskundusios pranešėjos el. pašto adresą. Kam man jis arba tel. nr.? Kodėl policija sudaro prielaidas dabar man ją terorizuoti, spam'inti ir taip eskaluojant padėti taikyti psihologinį smurtą?
    Jei skaitytum ką kiti rašo, jau būtum supratęs. Pasiieškok kaip ANK aprašomas protokolo turinys.

    Komentuoti:


  • Zygis
    replied
    Zole visokie narkomanai kieme sugalvoja set ant parkingo…

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Iš fabijoniškių FB

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Parašė dondc Rodyti pranešimą
    ↑ Baudžia. Kažkada vienam išrašė dvi baudas, kad tuo pat metu ir ant šaligatvio ir ant geltonos linijos.



    ↑ Gali kas paaiškinti teisiškai: kodėl saugo duomenis apie pažeidėją, bet pažeidėjui paprašius "susipažinti su visa tyrimo medžiaga" atsiunčia visus pranešėjo kontaktinius duomenis? Pvz., man atsiuntė mane įskundusios pranešėjos el. pašto adresą. Kam man jis arba tel. nr.? Kodėl policija sudaro prielaidas dabar man ją terorizuoti, spam'inti ir taip eskaluojant padėti taikyti psihologinį smurtą?
    Dar yra kur mums tobulėti. Logika - tipo turi turėti teisę žinoti, kas tau kaltinimą pareiškė. Bet čia - administracinė teisė, teoriškai (kiek suprantu), tai "kaltinimus" pareiškia administracinį protokolą surašanti įstaiga. Aš, kaip pranešėjas, juk nereikalauju, kad man kažkokią žalą atlygintų, tai nzn, kokia prasmė yra atskleisti mano duomenis.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Bent jau prieš kiek daugiau nei metus, kur analogišku vieno rato principu buvo užvažiuota ant žolės, tai buvo pradėta administracinio nusižengimo teisena, bet siunčiau policijai. Tvarkaumiestą mane nuvylė, kai vienu pranešimu neleido pranešti apie kelis automobilius, atmetė mano pranešimą, nes reikia kiekvienos mašinos nuotraukas kelti kaip atskirą pranešimą, nors jie stovėjo abu šalia viens kito. Šiuo atžvilgiu epolicija yra geresnis variantas, net jei kažkas ir skundžiasi, kad neva daro vis nepatogesnę pranešinėjimui.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    Beje, įdomu, kaip Tvarkau miestą reaguoja į pranešimus, kur užvažiuota tik vienu/dviem ratais?
    Netyčia užmačiau viename iš Žirmūnų kiemų:
    Baudžia.

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    ↑ Baudžia. Kažkada vienam išrašė dvi baudas, kad tuo pat metu ir ant šaligatvio ir ant geltonos linijos.

    Parašė Riedutis Rodyti pranešimą
    ↑ Gali kas paaiškinti teisiškai: kodėl saugo duomenis apie pažeidėją, bet pažeidėjui paprašius "susipažinti su visa tyrimo medžiaga" atsiunčia visus pranešėjo kontaktinius duomenis? Pvz., man atsiuntė mane įskundusios pranešėjos el. pašto adresą. Kam man jis arba tel. nr.? Kodėl policija sudaro prielaidas dabar man ją terorizuoti, spam'inti ir taip eskaluojant padėti taikyti psihologinį smurtą?

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Beje, įdomu, kaip Tvarkau miestą reaguoja į pranešimus, kur užvažiuota tik vienu/dviem ratais?
    Netyčia užmačiau viename iš Žirmūnų kiemų:
    Click image for larger version

Name:	20240413_201732.jpg
Views:	286
Size:	2,55 MB
ID:	2124760

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

    Pravažiavau pro šalį, foto iš kamščio. Bet panašu kad reikės dalį laisvo laiko skirt aplankyt tą vietą ir įnešt šiek tiek vairuotojų genocido.
    Deja, reikia, kad kažkas savo laiką tokiems skirtų...
    Pats prieš porą dienų sureportinau dar kartą Antakalnio g. ant šaligatvio sustatytus. Labai nenoriu, nu bet konkrečiai užknisa, kad jie net nepataiko ant šaligatvio normaliai pravažiuot ir purvynus padaro.
    Tvarkau miesta 1
    Tvarkau miesta 2
    Tvarkau miesta 3

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

    Pravažiavau pro šalį, foto iš kamščio. Bet panašu kad reikės dalį laisvo laiko skirt aplankyt tą vietą ir įnešt šiek tiek vairuotojų genocido.
    Ten labai sporadiškai būna t.y. gal specifiniu paros metu, kai kuriomis dienomis. Šeštadienio rytą (~10-11 val.) irgi verta pravažiuoti.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Riedutis Rodyti pranešimą

    Pranešei per Tvarkau miestą ar kt. platformą?
    Pravažiavau pro šalį, foto iš kamščio. Bet panašu kad reikės dalį laisvo laiko skirt aplankyt tą vietą ir įnešt šiek tiek vairuotojų genocido.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    Puiki parkovkė pusiau ant dviračių tako, pusiau ant šaligatvio. Aišku, kaip priklauso, abu su avariniais - turbūt sugedo arba benzinas baigėsi.
    Beje, parkingo vietos, esančios ~50 metrų atgal - tuščios. Eilinis Vilniaus vadzylų pochuizmas ir nesugebėjimas paeit 100 metrų.

    [ATTACH=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","data-attachmentid":2124578
    Stovėjo šitas mėlynas VW caddy (ar koks ten?) vakar dar apie 7 vakaro ten. užėjau į vidų, paklausiau receptionisto, kieno čia mašina? Sakė nežino, tai informavau, kad išsiaiškinsiu su policijos pagalba. Policijai neskambinau, bet pranešiau viešąjai tvarkai+nufotkinau ir pranešiu per Tvarkaumiesta. Jei dar užtaikysiu ir turėsiu šiek tiek laiko, pabandysi šiek tiek įdomesnių priemonių.

    Komentuoti:

Working...
X