Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man patinka japonų tvarka - neturi kur parkuotis, niekas tau neparduos automobilio.

    Comment


      Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

      Tu gal 2+ metrų ir 100+ kg? Ar šiaip agresyviai atrodai? Pagal avatarą nepasakytum
      Man kilo lygiai tokių pačių minčių, nes yra panašiai, kaip sakai. Aišku su išimtimis. Prieš porą mėnesių viena kiaunė prisikabino Gelvonų gatvėje, kad fotografuoju "privatų turtą" (mašiną ant naujo dviračių tako). Viskas baigėsi tuo, kad paprašiau pakviesti vyrą ir kaimyną, kuriuos ji pati žadėjo kviesti, bet vėliau kažkodėl apsigalvojo. Iš tikrųjų manau lietuviai yra tiesiog labai ramūs ir santūrūs realiame gyvenime ir tokiais atvejais tiesiog vengia konflikto. Deja tai galioja ir tais atvejais, kai vyksta kažkas blogo ar neteisėto - kaip kad neteisėtas mašinų parkavimas. Lengviausia tiesiog nematyti ir vengti konfrontacijos.

      Comment


        Nelabai į temą, bet skaitydamas prisiminiau juokingą situaciją prieš gerus 5 metus. Studijų metu vienam projektui fotkinau rajono šiukšlių konteinerius. Darydamas vienoje vietoje nuotrauką išgirdau "ei, ką čia fotografuoji!" (tokiu grasinančiai šiurkščiu tonu, atrodė tuoj tuoj duos į galvą). Iš mašinos išlipinėjo toks skustagalvis su treningiukais. Kai pasakiau, kad šiukšlių dėžes projektui, tai dingo visas agresyvumas, nieko net neatsakė, tiesiog nuėjo. Susidaro įspūdis, kad kartais yra tiesiog noras pasirodyt grėsmingam, o toliau žengt žingsnį (ypač, kai gauni netikėtą atsakymą) jau nebepasiruošęs...

        Comment


          Mano partirtimi tai dažniausias aiškinimasis yra "aš gi tuoj išvažiuosiu", bet aš labiau gaudau visokius ant šaligatvių lipančius "džipus" nei žolėse, tai teko kelis kartus pastovėti prie mašinos ir paraginti kad nu tai važiuok. Labai nepatenkinta vairuotoja buvo. Grasinimų nesulaukiau kolkas, tik įžeidimų.

          Comment


            Teko vieną kartą su tokiu agresyviu susidurti Karoliniškėse, už buvusio "Saturno", kur nuolat ant žolės stato automobilius (jau pavargau pranešinėti, niekas nesikeičia ten). Į fizinius veiksmus nesileido, bet buvo labai nepatenkintas, išplūdo ir nufotografavo mane. Paskui facebooke suradau, kas per vienas, mėgsta jis skųstis valdžia ir neteisingu pasauliu.
            Lietuva visiems.

            Comment


              Užregistravau pirmus du tokisu pažeidimus (stovi ant šaligatvio). Per Tvarkau Vilnių apss'ą man parodys kuo baigsis šis reikalas? Dabar uždėta - Registruota.

              Comment


                Nesakysiu konkrecios vietos, bet parkavo chebra po zenklais kur statyti negalima. Po mano pranesimu pakankamai greitai is ten dingo masinos. Buvo vienu metu atsirade vel, bet vel pranesus kelis kartus iskundus visus iskart po 4-5 irgi baige ten parkuotis.

                Comment


                  Saulėtekio al. 3, 5, 7 visi masiškai stato. Ir individualiai kviesti, ir VU su FTMC kreipėsi dėl parkavimo - nieko, kaip masiškai studentai statė, taip ir stato toliau

                  Comment


                    Parašė mskapss Rodyti pranešimą
                    Saulėtekio al. 3, 5, 7 visi masiškai stato. Ir individualiai kviesti, ir VU su FTMC kreipėsi dėl parkavimo - nieko, kaip masiškai studentai statė, taip ir stato toliau
                    Raportoti reikia. Visus ir nuolat. Kiek pastebėjau iš situacijos prie namų po kokios 5-6 baudos nustoja statyti kur negalima. O ir biudžetui gerai.
                    Post in English - fight censorship!

                    Comment


                      Parašė index Rodyti pranešimą

                      Raportoti reikia. Visus ir nuolat.
                      Mano dar liepos mėn. raporto neišnagrinėjo, jau nekalbant apie naujesnius.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                        Mano dar liepos mėn. raporto neišnagrinėjo, jau nekalbant apie naujesnius.
                        Aš pirmadienį porą pranešimų įkėliau, trečiadienį gavau pranešimą kad visi nubausti, išskyrus vieną.
                        Ketvirtadienį parašiau į savivaldybę sakydamas WTF dėl to nenubausto, šiandien gavau laišką kad pas juos kažkoks techninis nesklandumas, ir tas žmogus taip pat buvo nubaustas.

                        Šiaulių klerkai FTW!
                        If a lion could speak, we could not understand him.

                        Comment


                          Toks penktadieninis, geriau ir nesugalvosi...



                          Jeigu kas nori/žino kur galima pasidalint, tai feel free, let's make him famous.

                          Comment


                            Svarbiausia pasidalinti su Policija arba Tvarkaumiesta.lt. Tik reiktų dviejų foto.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Svarbiausia pasidalinti su Policija arba Tvarkaumiesta.lt. Tik reiktų dviejų foto.
                              Tas jau padaryta, bet lietuvį žymiai labiau sudrausmins šlovė internete ir kai draugai pasakys, "hah, nu tu, Algį, ir lochas...", nei juokinga 30 eurų bauda.

                              Comment


                                Parašė index Rodyti pranešimą

                                Raportoti reikia. Visus ir nuolat. Kiek pastebėjau iš situacijos prie namų po kokios 5-6 baudos nustoja statyti kur negalima. O ir biudžetui gerai.
                                Problematiškumas tame, kad visiškai aiškiai pažeidimas matosi tiktai kokiom 3-4 mašinoms (kai ir sustoti draudžiama tinkama kryptimi, ir mašina toje pačioje nuotraukoje matosi ir negali jau numesti dėl to kad "neaišku kaip kvalifikuoti". Šiaip labai gerai veikia kai koks citybee nufotografuojamas, nes tada savo dalį prie baudos dar prideda ir citybee

                                Comment


                                  Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                                  Toks penktadieninis, geriau ir nesugalvosi...

                                  Jeigu kas nori/žino kur galima pasidalint, tai feel free, let's make him famous.
                                  Gal koks skubus kodavimo iškvietimas buvo? Taigi čia to veikėjo iš https://maksimalietis.co.uk/ automobilis, net shopo atributikai demonstruot tas automobilis naudojamas https://maksimalietis.co.uk/produkta...list-lipdukai/ Manau jis jau pakankamai infamous yra.

                                  Comment


                                    Parašė mskapss Rodyti pranešimą

                                    Šiaip labai gerai veikia kai koks citybee nufotografuojamas, nes tada savo dalį prie baudos dar prideda ir citybee
                                    Citybee pora kartu buvau nufotografaves, bet po to permasciau savo veiksmus ir daugiau ju nebefotografuoju. Nes asmeninio automobilio savininkas paprastai palieka savo masina visai dienai (arba visai nakciai). O citybee po keliu minuciu ten turbut jau nebebus, kazkas kitas bus nuvaziaves. Zinoma, negerai neleistinoje vietoje parkuoti, net ir Citybee, taciau reikia palaikyti car sharingo ideja. Bent jau kol Simasius neigyvendins lengvai randamu parkavimo vietu - galbut uz labai brangiai, bet lengvai randamu - tol Citybee bausti nereiketu.

                                    Comment


                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                      Aš pirmadienį porą pranešimų įkėliau, trečiadienį gavau pranešimą kad visi nubausti, išskyrus vieną.
                                      Šiaulių klerkai FTW!
                                      Idomu, ar Siauliuose tu vienas pranesineji, ar yra ir daugiau tvarkdariu? Vilniuje tai kiekviena diena po keliasdesimt pranesimu buna.

                                      Comment


                                        Parašė mskapss Rodyti pranešimą

                                        Problematiškumas tame, kad visiškai aiškiai pažeidimas matosi tiktai kokiom 3-4 mašinoms (kai ir sustoti draudžiama tinkama kryptimi, ir mašina toje pačioje nuotraukoje matosi ir negali jau numesti dėl to kad "neaišku kaip kvalifikuoti". Šiaip labai gerai veikia kai koks citybee nufotografuojamas, nes tada savo dalį prie baudos dar prideda ir citybee
                                        Galbūt padėtų dar ir bendros situacijos nuotrauka, kur tas automobilis būtų matomas (trečia, ketvirta nuotrauka). Bet taip, parkuotojų draugams savivaldybėje tokiu atveju juos daug lengviau teisinti.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Parašė Dovydas Rodyti pranešimą

                                          Idomu, ar Siauliuose tu vienas pranesineji, ar yra ir daugiau tvarkdariu? Vilniuje tai kiekviena diena po keliasdesimt pranesimu buna.
                                          Yra ir daugiau pranešinėtojų. Štai vienas kolega iš Naujojo Ryto tako pietiniame labai pareigingai praktiškai kasdien kokius 5 automobilius atroportuoja.

                                          Bet šiaip tai liūdna kad yra tiek mažai pilietiškų žmonių. Jei darytume prielaidą kad pietiniame gyvena 50.000 gyventojų, užtektų 50 žmonių, 0,1% populiacijos, ir parkavimo problemos būtų išsoręstos.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X