Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

    Dabar duomenų apsauga neleidžia feedbacko.
    Bet kažkodėl leidžia teikti visus asmeninius pranešėjo duomenis pažeidėjui, žodžiu pati policija grubiai pažeidinėja BDAR.
    Flickr

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      Bet kažkodėl leidžia teikti visus asmeninius pranešėjo duomenis pažeidėjui.
      Čia tikrai? Kokiu būdu pateikiami duomenys?

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Dėl nesikeičiančio pranešimų statuso nuo Liepos parašiau emailą savivaldybei su A.Bužinsku Cc. Žiūrėsim, ką atsakys.
        Man per pastarąsias keletą dienų dėl keliasdešimties pranešimų atėjo šitas "Jūsų pranešimas priimtas ir perduotas administracinei teisenai vykdyti. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina" (tai, kaip supratau, nubaudė?).

        Tik dėl garažo vartų užstatymo išsisukinėja. Kol neatsirado geltonos linijos ten besistatantiems, panašu, reiks sugalvoti kokias kitokias priemones (Svarstau apie popieriaus lapelius už valytuvo "Atsiprašau, bet išvažiuodamas iš garažo stipriai subraižiau jūsų automobilį").
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          O kodėl tavo garažas stovi ten, kur žmonės parkuoja mašinas?
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Index tikriausiai nėra pakankamai turtingas, kad nusipirktų mašiną. Dėl to pavydi tiems, kas gali sau leisti tokį prestižą. Dėl to iš pavydo skundžia tuos, kas gali sau tai leisti

            Comment


              Biudžeto pajamas didinu, dėl gerovės valstybės stengiuosi!
              Post in English - fight censorship!

              Comment


                Kokia čia gerovės valstybė, jeigu nėra kur mašyną parkoti?
                If a lion could speak, we could not understand him.

                Comment


                  Klausiate kaip išvengti baudų už nelegalų parkavimą? Easy, tiesiog iš pievelės su savo bolidais išraižykit tokį purvyną, kad niekas nenorėtų ten net kojos kelti ir tuo pačiu užfiksuoti pažeidimą.

                  Ir čia yra fakin sostinės, fakin centras. Išsiunčiau gal kokį 25-ą laišką, nors net nesitikiu kokių nors veiksmų.

                  Comment


                    Parašė rmss Rodyti pranešimą
                    Klausiate kaip išvengti baudų už nelegalų parkavimą? Easy, tiesiog iš pievelės su savo bolidais išraižykit tokį purvyną, kad niekas nenorėtų ten net kojos kelti ir tuo pačiu užfiksuoti pažeidimą.

                    Ir čia yra fakin sostinės, fakin centras. Išsiunčiau gal kokį 25-ą laišką, nors net nesitikiu kokių nors veiksmų.
                    Paskutiniu metu vėl pradėjo reaguoti ir bausti. Svarbu, kad nesugalvotų keistų pateisinimų apie privačius sklypus ar kad ta pieva atrodo kaip parkingas. Jei pažeidimas toks, kad išsukti nepavyksta, dabar pranešimai kabo kokias dvi savaites, o tada ateina kokie 20 pranešimų, kad išnagrinėti ir vairuotojai nubausti.
                    Post in English - fight censorship!

                    Comment


                      Parašė index Rodyti pranešimą

                      Paskutiniu metu vėl pradėjo reaguoti ir bausti. Svarbu, kad nesugalvotų keistų pateisinimų apie privačius sklypus ar kad ta pieva atrodo kaip parkingas. Jei pažeidimas toks, kad išsukti nepavyksta, dabar pranešimai kabo kokias dvi savaites, o tada ateina kokie 20 pranešimų, kad išnagrinėti ir vairuotojai nubausti.
                      Tiesą sakant, man kyla abejonių ar pradėta bausti. Prieš dvi savaites, po skundų apie nežiūrimus tvarkaumiestą pranešimus, masiškai atsirado komentarai:
                      Jūsų pranešimas priimtas ir perduotas administracinei teisenai vykdyti Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekse nustatyta tvarka ir terminais.
                      Jau anksčiau buvau rašęs apie vieną Avensio vadyliotoją, kuris už parkavimą prie geltonos linijos turėtų gauti 19 baudų. Ant tų pranešimų, tie patys komentarai, kad perduota administracinei teisenai, o bet tačiau, jis vis tiek ten pat parkuojasi: https://tvarkaumiesta.lt/problem/124817 Man tiesiog sunku patikėti, kad žmogus gavęs 19 baudų, nekreiptų dėmesio ir toliau taip pat pažeidinėtų.

                      Comment


                        Parašė rmss Rodyti pranešimą

                        Tiesą sakant, man kyla abejonių ar pradėta bausti. Prieš dvi savaites, po skundų apie nežiūrimus tvarkaumiestą pranešimus, masiškai atsirado komentarai:


                        Jau anksčiau buvau rašęs apie vieną Avensio vadyliotoją, kuris už parkavimą prie geltonos linijos turėtų gauti 19 baudų. Ant tų pranešimų, tie patys komentarai, kad perduota administracinei teisenai, o bet tačiau, jis vis tiek ten pat parkuojasi: https://tvarkaumiesta.lt/problem/124817 Man tiesiog sunku patikėti, kad žmogus gavęs 19 baudų, nekreiptų dėmesio ir toliau taip pat pažeidinėtų.
                        Jau buvau buvau panašioje situacijoje. Vieną nabagą fotografuodavau praktiškai kas dieną, ir jis vistiek atkakliai statydavo ant šaligatvio.
                        Po to išsiaškinau kad yra 2 galimi variantai. 1 - Žmogus gyvena absoliučiame šešėlyje, ir jam tiesiog px yra tos baudos. Arba automobilio savininkas, registruotas vienu adresu, ir išvažiavęs į Norgę pjaustyti žarnų, o mašiną davęs pavažinėtis kokiam ten pusbroliui. Ir baudos paprasčiausiai eina kitu adresu, ir tik grįžęs su savo sutaupytais 3000€ nabagas žuvų skrodėjas sužinos, kad pusę turės palikti baudoms už parkavimą ant šaligatvio.
                        If a lion could speak, we could not understand him.

                        Comment


                          Aš pernai vieną mėnesį kiekvieną dieną fotografuodavau visus, kurie parkavo ant žolės priešais mano namą. Per mėnesį išsiunčiau virš 400 pranešimų. Rezultatai: kaimynai su manimi nebesisveikina, bet ant žolės parkuoja kaip parkavę. Tiesa, aš po to pranešimų į tvarkaumiestą.lt nebesiunčiau beveik metus laiko, nes buvo gaila savo laiko. Vienam pranešimui užregistruoti užtrukdavau apie minutę. 400 pranešimų - tai yra 7 valandos darbo. Man gaila savo gyvenimo tokiai veiklai kuri nedavė jokio rezultato.

                          Tiesa, po ilgos pertraukos vakar išsiunčiau 6 pranešimus, kad formos visai jau neprarasčiau.

                          Comment


                            Su manim ne tik kad nesisveikino, bet net grasino. Rezultatas - beveik niekas nebestato ant žolės.

                            Comment


                              Parašė digital Rodyti pranešimą
                              Su manim ne tik kad nesisveikino, bet net grasino. Rezultatas - beveik niekas nebestato ant žolės.
                              Dėl smalsumo, kaip grasino? Ir ar ėmaisi kažkokių veiksmų dėl to? Aš labai noriu susidurti su tokiais, bet nepavyksta,

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                Dėl smalsumo, kaip grasino? Ir ar ėmaisi kažkokių veiksmų dėl to? Aš labai noriu susidurti su tokiais, bet nepavyksta,
                                Tu gal 2+ metrų ir 100+ kg? Ar šiaip agresyviai atrodai? Pagal avatarą nepasakytum

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą

                                  Dėl smalsumo, kaip grasino? Ir ar ėmaisi kažkokių veiksmų dėl to? Aš labai noriu susidurti su tokiais, bet nepavyksta,
                                  Gal grasino žvilgsniais, arba piktomis mintimis?
                                  Sunku patikėti, kad gėjų paradų mieste Vilniuje kažkas grasinų už automobilio fotografavimą.
                                  Net skustų galvų ir išeiginių treningų mieste Šiauliuose man niekas nei karto nėra grasinęs. Kelis kartus esi sulaukęs "ė blia ka če fotkini", bet tik tiek.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

                                    Tu gal 2+ metrų ir 100+ kg? Ar šiaip agresyviai atrodai? Pagal avatarą nepasakytum
                                    Šiaip jo veidas yra panašus į mentally retarded žmogų, gal todėl niekas nenori veltis?
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                      Šiaip jo veidas yra panašus į mentally retarded žmogų, gal todėl niekas nenori veltis?
                                      panašu, kad tarp jūsų perbėgo kažkoks juodas gyvulys

                                      Comment


                                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                        Gal grasino žvilgsniais, arba piktomis mintimis?
                                        Sunku patikėti, kad gėjų paradų mieste Vilniuje kažkas grasinų už automobilio fotografavimą.
                                        Net skustų galvų ir išeiginių treningų mieste Šiauliuose man niekas nei karto nėra grasinęs. Kelis kartus esi sulaukęs "ė blia ka če fotkini", bet tik tiek.
                                        Man tai tik yra aiškinę, kad pagal GFPRą negalima automobilio fotografuoti. Turėjau progą atskaityti nuobodžią paskaitą apie tai kas yra asmens duomenys ir kaip GDPRas veikia.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Kartais prieštarauja būti nufotografuoti remdamiesi GDPR, bet pats populiariausias atmazas yra „o tai kur man statyti?“. Koks 90% atvejų yra būtent šitas sakinys vienokia ar kitokia forma. Vakarykštis variantas buvo „tu čia fotografuoji, o man parkavimo vietą nupirksi?“. Kitas vairuotojas vakar įsiamžino pro langą iškišę ir demonstruodamas trijų pirštų kombinaciją. Dar man šūktelėjo „eik nx“ pavymui.

                                          Anksčiau esu leidęsis į diskusijas apie parkavimo politiką Vilniuje, savivaldybės sprendimus ir bendrijų turimas galimybes, bet daugiau to nebedarau. Dabar į parkuotojų ant žolės ir šaligatvių klausimus atsakau paprastai, vienu-dviem žodžiais. „Įrengsi man parkavimo vietą? - Įrengsiu.“, „O tai kur man parkuoti? - Ant asfalto.“, „Tu neturi teisės mane fotografuoti! - Paduok į teismą.“ ir pan. Į fizinį kontaktą tai tik vieną kartą teko nueiti, bet kumščiais nemojavome, tik pilvais pasistumdėme (abudu buvome gana pilvoti) ir piktai žiūrėjome viens kitam į akis per maždaug 5cm atstumą. Kažkaip auklėjimas man neleido smogti pirmam, o užsiimti atsakomąja gynyba pereinančią į puolimą tas pliuškis nesuteikė man progos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X