Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuo naujų pradėjau daryti eksperimentą viename kieme Šiauliuose.
    Kas rytą važiuoju į tą kiemą (ne specialiai aišku, važiuoju į baseiną), ir pradėjau fotografuoti mašinas, paliktas ant šaligatvio, ir siųsti į e-policiją. pažiūrėsim, per kiek laiko pasitaisys reikalai. Kas rytą dabar po baseino sėdu į mašiną ir kaip poterius sukeliu nuotraukas į e-policijos programėlę.

    Kas šiek tiek užknisa, kad nėra jokio grįžtamojo ryšio, neaišku, buvo nubausta, nebuvo. Ar apskritai buvo imtasi kažkokių veiksmų. Kai paklausiau policijos informacijos centro - atsakė lakoniškai kad nėra galimybių sužinoti kas įvyko su skundu. Jaučiu reikės bandyti eskaluoti šitą reikalą ir sužinoti, kokios yra procedūros, ar gavusi informacija apie ant šaligatvio paliktą automobilį policija turi galimybę tiesiog nieko nedaryti, ar procesai sudėlioti taip, kad jie privalo bausti pažeidėją.
    If a lion could speak, we could not understand him.

    Comment


      Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
      Beribis kauniečių įžūlumas: suniokojo naujai įrengtą žaliąjį plotą



      Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...1084940?copied



      Ir cia mentai atsimazina, kad nebaudzia, nes jiem perdaug darbo, paziurekit ir taip po nepilna stuka i menesi nubaudzia, ko dar noryt?

      Paziurejus i nuotraukas tai Vilniuje dar gelytes, kaunieciai visai laukiniai. Man tik idomu, kodel bauda 15 euru? Tikrai darosi pikta. Kodel kazkas isniekina veja, o mes turim is savo mokesciu apmoketi jos atstatyma? Argi islyginti zeme, uzsieti vel zole kainuoja kokius 10 euru?
      Visą laiką čia buvo padarytas statmenas parkavimas. Įrenginėjo dvirtakį, perdarė parkavimą į lygiagrettų, nespėjo kuoliukų ir tvorų uždėti, atėjo žiema ir užsnigo, жмонес ir toliau parkavosi kaip pastaruosius keliasdešimt metų.

      Comment


        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

        Žinoma kad su visais savo duomenimis. Dabar programėlėje matau tik "ĮVYKDYTA". Ar tai reiškia kad pažeidėjas nubaustas?
        Nebijote susidorojimo?
        Flickr

        Comment


          O gal bandėte kelti į tvarkaumiesta.lt?

          Mačiau kelis pavyzdžius, kad, būna, pavyksta, lyg ir: https://tvarkaumiesta.lt/problem/79733


          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
          Nuo naujų pradėjau daryti eksperimentą viename kieme Šiauliuose.
          Kas rytą važiuoju į tą kiemą (ne specialiai aišku, važiuoju į baseiną), ir pradėjau fotografuoti mašinas, paliktas ant šaligatvio, ir siųsti į e-policiją. pažiūrėsim, per kiek laiko pasitaisys reikalai. Kas rytą dabar po baseino sėdu į mašiną ir kaip poterius sukeliu nuotraukas į e-policijos programėlę.

          Kas šiek tiek užknisa, kad nėra jokio grįžtamojo ryšio, neaišku, buvo nubausta, nebuvo. Ar apskritai buvo imtasi kažkokių veiksmų. Kai paklausiau policijos informacijos centro - atsakė lakoniškai kad nėra galimybių sužinoti kas įvyko su skundu. Jaučiu reikės bandyti eskaluoti šitą reikalą ir sužinoti, kokios yra procedūros, ar gavusi informacija apie ant šaligatvio paliktą automobilį policija turi galimybę tiesiog nieko nedaryti, ar procesai sudėlioti taip, kad jie privalo bausti pažeidėją.

          Comment


            Hmm, aš per Tvarkau Vilnių buvau reportinęs su nurodytais savo duomenim, tai atsakymas buvo, kad skundas išnagrinėtas, bet sprendimas neskelbiamas dėl GDPR.

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              Nebijote susidorojimo?
              Na, galėtų gal mašiną bandyti subraižyti.
              Bet mašina stovi tolėliau, už namo kampo, nelabai matosi kur aš ten nueinu vuską nufotografavęs.

              O kad mane asmeniškai tai ne, nebijau. Esu niūraus veido, ir tikrai ne tas su kuriuo kas nors norėtų bandyti susidoroti.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                Žinoma kad su visais savo duomenimis. Dabar programėlėje matau tik "ĮVYKDYTA". Ar tai reiškia kad pažeidėjas nubaustas?
                Įtariu, kad nebūtinai. Tarkim Vilniuje per miesto programėlę "Tvarkau Vilnių" gali būti statusas "išnagrinėta", bet atsakymas bus visiškai netenkinantis pranešėjo.

                ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                Comment


                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                  Žinoma kad su visais savo duomenimis. Dabar programėlėje matau tik "ĮVYKDYTA". Ar tai reiškia kad pažeidėjas nubaustas?
                  Pabandyk paziureti per e-policija.lt web. Ten gali matytis rezultatas issamesnis. Bent keleta metu atgal matydavosi ar nubausta ir jei nubausta, tai pagal koki straipsni. Jei dabar nesimato, tai gal del kokiu nors GDPR uzriso.

                  Comment


                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                    Na, galėtų gal mašiną bandyti subraižyti.
                    Bet mašina stovi tolėliau, už namo kampo, nelabai matosi kur aš ten nueinu vuską nufotografavęs.

                    O kad mane asmeniškai tai ne, nebijau. Esu niūraus veido, ir tikrai ne tas su kuriuo kas nors norėtų bandyti susidoroti.
                    Turėjau omenyje ne tiesiogiai vietoj, o vėliau, nes kaip taspac sakė, kaltinamieji turi teisę sužinoti, kas skundė, nebent dabar dėl GDPR jau nebe? Prieš kelis metus nufilmavau kaip X6 kamščius apvažinėja šaligatviais, tai ačiū, daugiau to nebedarysiu, geriau visuomeniškumą demonstruosiu per kokią nors Darom akciją ar maisto nuveždamas į šunų prieglaudą.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Turėjau omenyje ne tiesiogiai vietoj, o vėliau, nes kaip taspac sakė, kaltinamieji turi teisę sužinoti, kas skundė, nebent dabar dėl GDPR jau nebe? Prieš kelis metus nufilmavau kaip X6 kamščius apvažinėja šaligatviais, tai ačiū, daugiau to nebedarysiu, geriau visuomeniškumą demonstruosiu per kokią nors Darom akciją ar maisto nuveždamas į šunų prieglaudą.
                      Ne, visiškai nebijau. Kaip jau sakiau, nelabai mane lengva išgąsdinti, o visokius x6 dažnai specialiai fotografuoju dar su vairuotoju viduje, ir išlipusius marozus trigerinu ant smurto. Bet beveik niekas bepasirašo. Visiškai ištežo ir suvakarėjo tie lietuviai, 1995-aisias taip nebūtų buvę.
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                        Ne, visiškai nebijau. Kaip jau sakiau, nelabai mane lengva išgąsdinti, o visokius x6 dažnai specialiai fotografuoju dar su vairuotoju viduje, ir išlipusius marozus trigerinu ant smurto. Bet beveik niekas bepasirašo. Visiškai ištežo ir suvakarėjo tie lietuviai, 1995-aisias taip nebūtų buvę.
                        Na man padangą naktį pradūrė, tai nors ir McGregoras būčiau, nuo tokio keršto fiziškai nėra kaip apsisaugoti.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Na man padangą naktį pradūrė, tai nors ir McGregoras būčiau, nuo tokio keršto fiziškai nėra kaip apsisaugoti.
                          Tai mano mašina mano privačiame kieme. Kameros, šuo, taip lengvai nepradursi
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Parašė sankauskas

                            Tai tu už pidarus????

                            Ups, įdėjau ne tą veiduką, ir dingo visas tekstas.

                            Anywayz.

                            Dėl parkavimo, nuo sausio 2 jau nufotografavau apie 20 mašinų. Manau kad po 2 mėnesių turėtų matytis rezultatas, ar policija baudžia.
                            Dariau kažką panašaus prie savo namų vienoje vietoje ties ištisine juosta. Kasdien. Kartais 3-4 kartus per dieną, įskaitant vėlai vakare. Pradėjau maždaug Kovo mėnesį, baigiau Spalį. Viso apoe 100 pranešimų su maždaug 50 skirtingų mašinų. Rezultatų pasiekti deja nepavyko. Galbūt ir pavyktų baudimo akciją pratesus ilgiau arba raportuojant dar dažniau. Bet kalba eina vos apie kokių 8 metrų ilgio gatvės atkarpą.

                            Kažkas iš kaimynų skundėsi, kad gavo ten baudą, nors tik "trumpam" buvo pasistatę. Tai reiškia kažkiek veikia, bet nepakankamai.
                            Paskutinis taisė John; 2019.01.11, 15:03.

                            Comment


                              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                              Nuo naujų pradėjau daryti eksperimentą viename kieme Šiauliuose.
                              Kas rytą važiuoju į tą kiemą (ne specialiai aišku, važiuoju į baseiną), ir pradėjau fotografuoti mašinas, paliktas ant šaligatvio, ir siųsti į e-policiją. pažiūrėsim, per kiek laiko pasitaisys reikalai. Kas rytą dabar po baseino sėdu į mašiną ir kaip poterius sukeliu nuotraukas į e-policijos programėlę.
                              Iš patirties: reikalai pradeda taisytis 1-2 metų bėgyje ir grįžta į pradinę padėtį jei nustoji fotografuoti.
                              Beje, pasirodo nuo skundo davimo iki baidos išrašymo gali praeiti net keli mėnesiai!

                              Comment


                                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                Iš patirties: reikalai pradeda taisytis 1-2 metų bėgyje ir grįžta į pradinę padėtį jei nustoji fotografuoti.
                                Beje, pasirodo nuo skundo davimo iki baidos išrašymo gali praeiti net keli mėnesiai!
                                Na aš ir galvoju kad laiko tarpas nemažas iki baudos gavimo. Ir vienos baudos neužtenks bet kokiu atveju.

                                Žinoma, kur nors centre fotografuojant, kur didelis automobilių srautas ir vis kiti automobiliai pažeidžia taisykles, tai rezultato apskritai gali nesimatyti.

                                Bet kur aš pradėjau fotografuoti tai ten 2 penkiaaukščiai, tai koks 100-120 butų (ir ko gero tiek pat mašinų, bet tikrai ne visi stato ant šaligatvio), kasdien nufotografuoju po 4-5 mašinas, statistiškai bent kartą per mėnesį tikrai turėtų gauti baudą.

                                Žinoma, yra keli etatiniai, kuriuos jau atsimenu, yra kas nuo sausio 2 kai pradėjau fotografuoti jau 3 kartus raportavau. Kai pradės gauti baudas, mažai nepasirodys
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą

                                  Ten yra ženklas ar tik horizontaluls žymėjimas ar veja? Jei pastarieji, tai nieko nebus, nes policija iškart "argumentuos", kad dėl sniego nieko bausti negali.
                                  Mašinos ant šaligatvio.

                                  Šaligatvis nukastas, aiškiai matosi.

                                  Click image for larger version

Name:	Screenshot_20190115-105400_Photos.jpg
Views:	69
Size:	157,2 kB
ID:	1694779
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Tai čia jau ne ant šaligatvio, čia jau beveik laiptinėje.

                                    Comment


                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                      Mašinos ant šaligatvio.

                                      Šaligatvis nukastas, aiškiai matosi.
                                      O aš nematau, Kur gatvės bortas?
                                      Ką noriu pasakyti, kad nenorima gaišti laiką ten, kur galima užginčyti - vietoje biudžeto pildymo, tik biudžeto švaistymas. Tad baudavimas iš esmės kova su vėjo malūnais. Geriau stuburą pademonstruotų VT vystyme ir visose gatvėse, kur yra daugiau, kaip viena eismo juosta viena kryptimi, įrengtų A juostas. Čia aišku irgi gali atsirasti "teisininkų" ir imti aiškinti, kad mol pažeidžia vadytelių teises, bet būtent todėl ir reikia stuburo.

                                      Comment


                                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                        Tai čia jau ne ant šaligatvio, čia jau beveik laiptinėje.
                                        Tokiam reiktų padangas nuleisti.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                                          O aš nematau, Kur gatvės bortas?
                                          Gak reiktų stipresnių akinių?
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X