Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dondc Rodyti pranešimą
    Tam savivaldybė turi viešosios tvarkos skyrių bei atskirus kontrolierius, pastarųjų darbo skelbimą teko užmatyt iš smalsumo, tai pasirodo net atlyginimas priklauso nuo užbauduotų automobilių kiekio!
    Tai kodėl iki šiol problema taip ir neispręsta? Nejaugi žmonėms nereikia gero atlyginimo?

    Comment


      Is fb diskusijos (savo zodziais):
      - Jus statot ant zoles, prasom nestatyt.
      - O tai ka daryt kai nera vietu net mokamoj aikstelej salia?
      - O kai neuztenka pinigu parduotuveje ka reikia daryt?
      - Jus visi debilai.

      Zmoniu nuomones apie palikima ant zoles:
      Čia Kas: Zmonems nekliudo praeit reiskia nera tragedijos.
      Gediminas Medvedickis: Nepraeini ar ka?
      Paulius Dabravolskis: Suprasciau ant tako, po langais, poilsio aikstele o cia zole bl kazkokia. Geriau kad prisikta bus suns.
      Rapolas Babeckas: mano nuomone, čia jos niekam netrugdo, nebent šuniukams atlikti savo reikalus.
      Violeta Zapolskiene: gal Jūs mėgstate pėstute labai vaikščioti, bet tarkim man statyti masina už keletos km po sunkios darbo dienos ar su mažu vaiku tikrai nesinori
      Ernesta No: visų pirma, ne Jums aiškinti kas ir kaip parkuojasi. Tai nėra Jūsų nuosavas kiemas, kad Jame tvarką darytumėte. Esate visiškai neadekvati.
      Arvydas Dzemilija: Nedaryk kitam blogo nes grįžta dvigubai atgal (turima omeny pranesima policijai)
      Eduard Panfilov: Šiais laikais žiūriu visi tapo 'policininkais'. Tik vienas kitą skundžia ir sėdi patenkinti, va nubaudė. Malonu gi kai kitam blogai a ne?
      Gintarė Gromovaitė: ... mokama aikstele, arba siaip statyk kitoje karoliniskiu puseje masina ir eik namo i kita karoliniskiu puse, nu ka jus snekat? ... kodel as privalau statyti masina kitam rajone kad kazkam butu gerai jeigu niekas nepalieka tarkim man vietos kad man butu gera...

      Na, niekas nepades isskyrus baudas, patikekit, niekas. Sitie zmones pasiruose gyvent visiskam sude vardan praejimo 50 metru maziau ir jei neveiks kanalizacija jie pils srutas sau po kojom i laiptine, nes "o ka as dar turiu daryt".

      Comment


        Ka tik fotkinau. Fone - Eitminu namai. Ten antzemine parkavimo vieta - 5000eur. O nuotraukoj kiemas - ten valdzia irengs parkinga for free Gaila jis ne mano, uztraukciau juos visus lygiai per menesi. Kraustytusi lauk is ten. Click image for larger version

Name:	IMG_7904.JPG
Views:	95
Size:	301,8 kB
ID:	1670526

        Comment


          Nesistebėkite, tamsta, daug mūsų piliečių nėra matę užsienio, o jeigu yra, tai tik savo fabrikus, o galvą pakelti ir apžiūrėti anglijų, airijų, vokietijų infrastruktūrą, gyvenimo būdą jėgų nepakako. Jie sunkiai įsivazduoja, kad galima gyventi kitaip.

          Comment


            Sunku ir patikėti, kad yra tiek žmonių šitaip priešiškai nusiteikusių prieš auto parkavimą ant vejos. Tų automobilių su savimi namo gi žmonės nepasiims, už kilometro irgi nebūtinai vietos bus, ypač jei visi nustotų parkuoti ant vejos. Tai ką žmonėms daryti? Viešasis transportas apgailėtinas. Vilniuje į infrastruktūra investuoja, kuri išlaikys nesužalotą veją kai automobilį pastatys, bet ir tai yra blogai? Trūksta supratingumo.

            Comment


              Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą

              Man skaitant to straipsnio komentarus pasidare baisu kad taip zmones galvoja apie automobiliu ribojima...
              O kuo čia stebėtis? Kiekvieną rytą matau kaip Justiniškių g. prie Levo Karsavino mokyklos tėveliai su automobiliais grūdasi į kiemą, kuris užstatytas ir judėjimui yra tik viena juosta. T.y. grūdasi bene 10 ar daugiau minučių, tuo pačiu užkimšdami pusę Justiniškių g. ir sugeneruodami kamšti, vietoje to, kad sustoti kitoje gatvės pusėje pvz. prie "Smėlio arenos" tuščioje aikštelėje ir sau laisvai nesigrūdant nueiti tuos 250 metrų iki darželio ar 100 metrų iki mokyklos.
              Dabar visur reikia privažiuoti prie durų, jeigu prie durų vietos nėra, tai galima "keliais aukštais" užstatyti visus kitus, nes gi REIKIA.

              Comment


                Parašė sleader Rodyti pranešimą

                Ačiū mere už tai, kad mano sumokėtais mokesčiais įrengi parkavimo vietas tiems, kurie nusispjovę ant taisyklių anksčiau parkuodavo automobilius ant žalios vejos. T.y. tris kartus ačiū, kad skatini žmones pažeidinėti KET. Dabar jeigu prie namų esančią pievą išvažinėsime, išmalsime ir paversime kiemą į "bomžyną", tai sulauksime mero malonės ir jis mums nemokamai įrengs parkingą?

                Dar būtų labai įdomu išgirsti kada bus apmokestinamas stovėjimas visokiuose tokiuose Vilniaus kiemuose, kurie tvarkomi už visų mokesčių mokėtojų pinigus. Man asmeniškai šiek tiek įgriso pačiam mokėtis ir už parkingo įrengima ir už tolesnę jo priežiūrą ir dar tuo pačiu mokėti mokesčius už kuriuos apdovanojami ir skatinami tie, kurie mažiausiai tvarkosi ir pažeidinėja taisykles.
                Nu bet, bet... a tai kūr žmanėm parkoci mašina? Tu turbūt mašynos neturi, kad taip kalbi?

                Comment


                  John, žiūrėk kokią poziciją išsakė komentatorius drulia!
                  "Supratingumo", ple...

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Nu bet, bet... a tai kūr žmanėm parkoci mašina? Tu turbūt mašynos neturi, kad taip kalbi?
                    Ir dar turbūt galvoja, kad žmonės turintys automobilius nemoka mokesčių

                    Comment


                      Parašė sleader Rodyti pranešimą

                      O kuo čia stebėtis? Kiekvieną rytą matau kaip Justiniškių g. prie Levo Karsavino mokyklos tėveliai su automobiliais grūdasi į kiemą, kuris užstatytas ir judėjimui yra tik viena juosta. T.y. grūdasi bene 10 ar daugiau minučių, tuo pačiu užkimšdami pusę Justiniškių g. ir sugeneruodami kamšti, vietoje to, kad sustoti kitoje gatvės pusėje pvz. prie "Smėlio arenos" tuščioje aikštelėje ir sau laisvai nesigrūdant nueiti tuos 250 metrų iki darželio ar 100 metrų iki mokyklos.
                      Dabar visur reikia privažiuoti prie durų, jeigu prie durų vietos nėra, tai galima "keliais aukštais" užstatyti visus kitus, nes gi REIKIA.
                      Kaip suprantu cia sarkazmas, bet deje yra daug zmoniu kurie istikruju taip masto.

                      Comment


                        Parašė drulia Rodyti pranešimą
                        Sunku ir patikėti, kad yra tiek žmonių šitaip priešiškai nusiteikusių prieš auto parkavimą ant vejos. Tų automobilių su savimi namo gi žmonės nepasiims, už kilometro irgi nebūtinai vietos bus, ypač jei visi nustotų parkuoti ant vejos. Tai ką žmonėms daryti? Viešasis transportas apgailėtinas. Vilniuje į infrastruktūra investuoja, kuri išlaikys nesužalotą veją kai automobilį pastatys, bet ir tai yra blogai? Trūksta supratingumo.
                        Man tai sunkiau patikėti, kad yra tiek nusispjaunančių į bendrą tvarką ir lipančių kitiems per galvas, kad tik susidarytų sau patogesnę situaciją. Kodėl aš turiu žiūrėti pro langą į išmaltas pievas ir automobiliais užstatytas krepšinio aikšteles? Nusipirkite tą plotą ir darykite ką ten norite. Kol jis yra bendrai priklausantis visai visuomenei, tai laikykites jam numatytos paskirties. Jeigu norite tą pakeisti tai inicijuokite pakeitimus, o ne tiesiog "ai pastatysiu ir px". Supratingumo ir visuomeniškumo trūksta iš tų, kurie stato automobilius kur papuola.
                        Tai kai pirkote automobilį nekilo mintis į galva "Jo juk nepasiimsiu su savimi namo, reikės jį kažkur statyti. Kur tą darysiu"? Jeigu namie į vonią netelpa skalbimo mašina, tai juk neperkate skalbimo mašinos, nestatote laiptų aikštelėje ir ten neskalbiate, nes juk į namus netelpa.
                        Klausiate ką daryti? Atsakymas: nusipirkite dviratį, el. paspirtuką, motorolerį. Šias transporto priemones visada rasite kur legaliai ir tvarkingai pastatyti. Jeigu nežinote kaip jomis naudotis, tai pasikonsultuokite su Kopenhagos ar Amsterdamo gyventojais, pasakys ką daryti. Parodys ir kaip net tris ar keturis vaikus nuvežti dviračiu į darželį

                        O jeigu konkrečiai, tai prašau nurodykite mieste vietą, kurioje čia tokia problema, kad be žalios vejos, net kilometro spinduliu nėra kur pastatyti. Kažkaip galvoju, kad bus galima rasti, bet juk būkime atviri: "koks debilas eis kilometrą, kai jis turi automobilį"

                        Comment


                          Aš tai parkuoju lygiai 1m nuo lango, ir man nieks nepaaiškins, kur man parkuotis.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą

                            Nu bet, bet... a tai kūr žmanėm parkoci mašina? Tu turbūt mašynos neturi, kad taip kalbi?
                            Lyg ir turiu. Viena kaip ir garaže stovi, kita požeminiame parkinge. Tik aš čia matyt durnelis esu nes važinėju ekonominės klasės "kibiru", reikėtų parduoti visus garažus ir parkingus, tada išeitų apynaujis XC90 arba TLC ir galėčiau juos nudrėbt kur ant vejos prie laiptinės Tada irgi galėčiau verkt "ą kuuuur statyt?"

                            Parašė MindesAcc
                            Fuck kaip geda toki vaizda matyti...Turi pinigu visokius Volvo ir Jeep pirkti, bet kad nenaikintu aplinkos ir nusipirktu parkavimo vieta tai jau pinigu nebeliko.
                            Taigi tik "vargo p**uokliai" perka parkingus, rimti "judantys bachūrai" dasimeta tuos 5000-6000 ant naujesnio TLC ar XC90, kad galėtų ant kiekvieno gazono kieme ar mieste "užlipti".
                            Paskutinis taisė sleader; 2018.09.17, 19:06.

                            Comment


                              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                              Ka tik fotkinau. Fone - Eitminu namai. Ten antzemine parkavimo vieta - 5000eur. O nuotraukoj kiemas - ten valdzia irengs parkinga for free Gaila jis ne mano, uztraukciau juos visus lygiai per menesi. Kraustytusi lauk is ten. Click image for larger version

Name:	IMG_7904.JPG
Views:	95
Size:	301,8 kB
ID:	1670526
                              Tai mano kiemo realybė. Aplinkui yra kur nuomuotis parkingą, bet kur tau. Papildomi keli metrai patogiais šaligatviais jau ne variantas... Kojos atkris. Turėjom diskusiją, niekas netiki, kad ką nors baus.

                              Comment


                                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                Arba, kad mašinos (ir parkavimo jai) nori ne tik važinėjimui į darbą ir jei važinėt - koks skirtumas iš kur. Ir šiaip kam paeit porą šimtų metrų nelygis ir reikia privažiuot iki durų, tam troleibusas tuo labiau ne lygis.
                                Tokius nelygius reikia išdeginti įkaitinta geležimi - bausti, bausti ir dar kartą bausti. Kitos išeities nėra. Arba nieko nedaryti ir verkti, kaip viskas blogai.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą

                                  Tokius nelygius reikia išdeginti įkaitinta geležimi - bausti, bausti ir dar kartą bausti. Kitos išeities nėra. Arba nieko nedaryti ir verkti, kaip viskas blogai.
                                  Arba sudaryti ilgalaikį veiksmų planą. O ne daryti pavienius dalykus nežiūrint į bendrą vaizdą. Ir po to stebėtis, kodėl šūdas gaunasi.

                                  Comment


                                    Parašė RamasN Rodyti pranešimą
                                    Tai mano kiemo realybė. Aplinkui yra kur nuomuotis parkingą, bet kur tau. Papildomi keli metrai patogiais šaligatviais jau ne variantas... Kojos atkris. Turėjom diskusiją, niekas netiki, kad ką nors baus.
                                    O tai kas trukdo pranešti per tvarkaumiesta.lt? Greitai įsitikins, kad nubaudžia.

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      O tai kas trukdo pranešti per tvarkaumiesta.lt? Greitai įsitikins, kad nubaudžia.
                                      Čia tipinis pasiteisinimas savo tingumui ir pilietiškumo trūkumui teisinti. "Niekas nepasikeis", nes kažkas kitas kažkur kitur turėtų pakeisti.
                                      klausimas, kiek kartų jis realiai kur nors dėl to skundėsi? Įtariu, kad lygiai 0.

                                      Aš va raportuoju kasdien (ir kasnakt), rašau savivaldybei ir keičiu dalykus ir baudžiu prasižengėlius. Tai ir pasikeičia taip daug kas.

                                      Comment


                                        Aš nesuprantu, kodėl jūs dar diskuotojate su tuo homo sovieticus. Žmogus nori gyventi tarp automobilių, be normalių viešų erdvių, be nesuniokotos aplinkos. Tegu gyvena.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Čia tipinis pasiteisinimas savo tingumui ir pilietiškumo trūkumui teisinti. "Niekas nepasikeis", nes kažkas kitas kažkur kitur turėtų pakeisti.
                                          klausimas, kiek kartų jis realiai kur nors dėl to skundėsi? Įtariu, kad lygiai 0.

                                          Aš va raportuoju kasdien (ir kasnakt), rašau savivaldybei ir keičiu dalykus ir baudžiu prasižengėlius. Tai ir pasikeičia taip daug kas.

                                          Skundžiausi dėl savo reikalų. Konkrečiai, dėl parkavimo užstatant pravažiavimą. Ir jokio efekto. Periodiškai vis užstatoma. Aišku, kiekvienu kartu vis kiti užstato, bet nei karto policija nenubaudė, kai atvažiavo...
                                          Taip kad nereikia čia aiškinti, apie pasikeitimus. Policija pati turi aktyviau dirbti, o ne tik valdišką benziną deginti ar kelnes trinti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X