Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ignalina
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Ar gali būti, kad naujasis Lietuvos ambasadorius švedijoje elementariai pravalgė ambasados biudžeto pinigus ir dėl to nebeliko parkavimo baudoms?
    Lietuvos ambasadorius Švedijoje Linas Linkevičius 15min sakė, kad baudos bus sumokėtos.
    ,,Nepriimtina praktika, kuri daugiau nebesikartos. leškosime galimybių, kaip visa tai sutvarkyti (..) Yra galbūt ir objektyvių priežasčių, bet vis tiek - reikia mokėti baudas", - teigė diplomatas

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Užtat aplenkėm estus, kurie gal net į dvidešimtuką nepapuola!

    Komentuoti:


  • VLR
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Ar gali būti, kad naujasis Lietuvos ambasadorius švedijoje elementariai pravalgė ambasados biudžeto pinigus ir dėl to nebeliko parkavimo baudoms?
    Kam rūpi tas parkavimo mokestis kai už tuos pinigus išeina keli kebabai su visais padažais.

    Komentuoti:


  • Pompadu
    replied
    Parašė arturiux Rodyti pranešimą

    Negali. Naujasis ambasadorius tik prieš kelias savaites paskirtas, o baudos skirtos pernai. Kad ir kaip apetitu nesiskųstų, per tokį trumpą laiką beveik 3k Linkevičius niekaip nepravalgytų.
    Niekada nenuvertik Linkevičiaus (ar kito gerai įmitusio diedo) rajumo!!!

    Komentuoti:


  • arturiux
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Ar gali būti, kad naujasis Lietuvos ambasadorius švedijoje elementariai pravalgė ambasados biudžeto pinigus ir dėl to nebeliko parkavimo baudoms?
    Negali. Naujasis ambasadorius tik prieš kelias savaites paskirtas, o baudos skirtos pernai. Kad ir kaip apetitu nesiskųstų, per tokį trumpą laiką beveik 3k Linkevičius niekaip nepravalgytų.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Ar gali būti, kad naujasis Lietuvos ambasadorius švedijoje elementariai pravalgė ambasados biudžeto pinigus ir dėl to nebeliko parkavimo baudoms?

    Komentuoti:


  • Babaras
    replied
    Stukačiai švedai sudarė rimtų bachūrų sąrašą.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Gėdos stulpas: Lietuvos diplomatai Švedijoje prisirinko daugybę baudų ir jų nemoka

    Švedijos nacionalinis transliuotojas SVT pirmadienį paskelbė sąrašą šalių, kurių ambasadų ir kitų diplomatinių tarnybų darbuotojai netvarkingiausiai parkuojas ir prisirenka daugiausia baudų už netinkamą automobilių statymą. Lietuva pateko į dešimtuką kartu su tokiomis valstybėmis kaip Azerbaidžanas, Kazachstanas ir Angola. Maža to, pernai gavę 47 baudas lietuviai nesumokėjo nė vienos.

    Click image for larger version  Name:	Screenshot_20240305_193342_15min.jpg Views:	0 Size:	148,3 kB ID:	2115464
    https://www.15min.lt/naujiena/aktual...oka-56-2202392

    Parkocojų mentalitetas. New Nordics, blt...

    Komentuoti:


  • Bmweda
    replied
    Parašė gangstarr Rodyti pranešimą
    tų namų gyventojams tokia aplinka yra gerai.
    Ten ne namas, o bendrabutis. Už Hondos nusileidimas į sklepą, kur benamiai šika.

    Komentuoti:


  • gangstarr
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    Aš pastebėjau kad bent jau mano apylinkėse, kur fotkinu, dažniausiai ant šaligatvių atsiduria automobiliai su naujos serijos numeriais - nusiperka mašiną net nesusimąstę, kad kieme ir taip nėra vietos, ir nebus kur ją statyti...
    Būtent fotkintame kieme, už 50m yra Rinktinės g. su lygiagrečiu parkavimu iš abiejų pusių. Geltona zona, bet gyventojams keliolika eurų vienam automobiliui metams. Vakarais būna 70% užstatymas, laisvų vietų tikrai būna.

    Tai šiuo atveju tokį parkavimą lemia kitos priežastys, kaip nuomininkai, antras šeimos automobilis ar dienos metu tie, kurie atvažiuoja į turgų, bet nenori mokėti už parkavimą.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Aš pastebėjau kad bent jau mano apylinkėse, kur fotkinu, dažniausiai ant šaligatvių atsiduria automobiliai su naujos serijos numeriais - nusiperka mašiną net nesusimąstę, kad kieme ir taip nėra vietos, ir nebus kur ją statyti...

    Komentuoti:


  • gangstarr
    replied
    Linkėjimai iš vidinio kiemo prie Kalvarijų turgaus arba kaip nėra kur parkoci ir kam šaligatviai. Beje, čia pirmadienis, kai turgus nedirba. Šeštadieniais ten labai įdomu būna. Na iš aplinkos matosi, kad veja paversta tešlynu. Legalus parkingas.

    Keletas situacijos foto, apie kuriuos buvo pranešta.






    Įsivaizduokite jų pyktį, kai atnaujino krepšinio aikštelę. Juk tiek daug parkavimo vietų būtų.






    Žinau, kad panaši netvarka yra ir prie Rinktinės g. 15, tų renovuotų 9-aukščių. Prie progos irgi pasidalinsiu ten esančiu chaosu. Šiaip čia toks sizifo darbas pranešinėt apie parkavimo pažeidimus. Matosi, kad tų namų gyventojams tokia aplinka yra gerai.

    Komentuoti:


  • Pompadu
    replied
    KEdas , o tai kaip man žinoti, kad pažeidėjai, kuriuos fotografuoju, gindamiesi nekelia abejonės nuotraukos autentiškumu?

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Vėl painiojate. Nereikia įrodinėti, kad nuotrauka daryta ne tuo metu. Byloje aktualu tik ar nuotrauka nėra suklastota ir ar nuo jos padarymo nepraėjo ANK numatyta senatis – 2 metai. Tiksli data skiriant baudą nėra svarbi.
    Taigi tereikia sukelti abejonę nuotraukos autentiškumu ir įsitikinti, kad pranešėjas jos nefalsifikavo.

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Pompadu Tada sunkiau, bet tikrai nėra neįmanoma. Vien Vilniuje kiek eismo kamerų yra (praktiškai kiekviena didesnė sankryža). Tikrai nemanau, kad esant poreikiui įrodyti, kad kažkur NEBUVAI, kur esi kaltinamas buvęs, būtų labai sunku.

    Komentuoti:


  • Pompadu
    replied
    Parašė Riedutis Rodyti pranešimą

    Naujos technologijos gali padėti. Mano mašina "seka" savo lokaciją APPse. Aš sekundės tikslumu galiu pasakyti, kur mano mašina buvo 2023-04-16, 10:14. Visokie Instagram'o "post'ai", atsitiktinės nuotraukos, banko kortelės panaudojimai atsiskaitant fizinėse parduotuvėse. Po velniais, man net Google pradėjo siųsti mėnesines santraukas vietų, kurias per tą mėnesį aplankiau.
    Nenoriu velstis į gilias diskusijas šia tema, bet šiais laikais patvirtinti, kad asmeniškai buvai konkrečioje vietoje (arba, kad tikrai NEBUVAI kažkurioje vietoje, nes +-15 minučių laikotarpiu turi elektroninį alibi visiškai kitoje, nutolusioje vietoje), darosi vis lengviau ir lengviau.
    O kaip privatumo aspektas? Aš visur off, kad joks google ir tt nežinotų kur esu, ką darau ir nekištų nesibaigiančių bereikalingų paslaugų beigi prekių.

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Parašė Pompadu Rodyti pranešimą
    'Pateiks įrodymus, kad buvo kitur' - tai nuolatos reikės save ir savo auto fotografuoti/filmuoti, kurioj vietoj esi? Nes niekad nežinai kuriuo paros metu sufotoshopins tave ar tavo auto kitoje vietoje.
    Naujos technologijos gali padėti. Mano mašina "seka" savo lokaciją APPse. Aš sekundės tikslumu galiu pasakyti, kur mano mašina buvo 2023-04-16, 10:14. Visokie Instagram'o "post'ai", atsitiktinės nuotraukos, banko kortelės panaudojimai atsiskaitant fizinėse parduotuvėse. Po velniais, man net Google pradėjo siųsti mėnesines santraukas vietų, kurias per tą mėnesį aplankiau.
    Nenoriu velstis į gilias diskusijas šia tema, bet šiais laikais patvirtinti, kad asmeniškai buvai konkrečioje vietoje (arba, kad tikrai NEBUVAI kažkurioje vietoje, nes +-15 minučių laikotarpiu turi elektroninį alibi visiškai kitoje, nutolusioje vietoje), darosi vis lengviau ir lengviau.

    Komentuoti:


  • VLR
    replied
    Turiu pasakyti, kad ši programėlė buvo didelio mano nusivylimo šaltinis. Pradėjau ja naudotis, praktiškai, vos jai atsiradus. Pradžioje, progresas buvo geras, ir atrodė, kad tai nuves gal ne iki vakarų Europos lygio tvarkos, bet bent jau aplenksime Rusijos provinciją pagal bendrą miesto tvarką. Buvau pilnas jaunatviško naivumo ir tikėjausi, kad ji taps šaltiniu probleminių vietų identifikavimui ir atitinkamų resursų efektyvesniam paskirstymui. Mano optimizmo pikas buvo pasiektas prieš kokius (gal) keturis metus, kai VMS pradėjo komunikuoti apie automobilių nutempinėjimą. Po to sekė gana greitas šuolis žemyn į neviltį. Vaikštau po tas pačias gatves, tose pačiose probleminėse vietose yra priparkuoti tie patys automobiliai, apie kuriuos esu pranešęs ne vieną kartą. Situacija per tuos metus tikrai nepagerėjo nei truputį. Iš esmės, ši programelė, panašu, tapo tuo, kuo bijojau, kad ji taps, t.y. pasiteisinimu nedaryti savo darbo. Priparkuotas automobilis ir niekas dėl to nieko nedaro? Tai kodėl nepranešei per programėlę? Paskutiniu metu, apie blogą parkavimą pranešu labai retai, tai užima per daug laiko ir manęs nedomina trumpalaikiai sprendimai (kaip niekinės baudos). Būdavo laikai, kai pranešdavau ir apie dešimt automobilių, dabar pranešu tik apie prasčiausiai priparkuotus, viena ar du kartus į savaitę. Deja.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

    Tvarkau miestą turi API. Turint pakankamai žinių ir laiko būtų galima susikurti Parkavimo problemų app'są su numerių nuskaitymu, vietos, laiko automatiniu užpildymu, automatiniais problemos aprašymais..
    Ne tik žinių, bet ir laiko, noro ir motyvacijos.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Tvarkaumiestą, bent jau webinėje versijoje iki "atnaujinimo", vietą ir laiką nuskaitydavo automatiškai pagal nuotraukos informaciją. Atnaujinta versija to nebedaro. Arba aš kažko nemoku įjungti?
    Tvarkau miestą turi API. Turint pakankamai žinių ir laiko būtų galima susikurti Parkavimo problemų app'są su numerių nuskaitymu, vietos, laiko automatiniu užpildymu, automatiniais problemos aprašymais..

    Komentuoti:

Working...
X