Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pakelių reklamos stendai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pakelių reklamos stendai

    Sveiki,
    Nežinau, kaip jus, bet esu prieš visokius reklamos stendus pakelėse.

    Jie trukdo vairuoti ir išvis kartais net erzina. Nebesigroži gamta, jautiesi kartais kaip važiuodamas mieste, o ne keliu? Mano nuomone būtų neblogai, jei ateityje reguliuotų stendų išdėstymą, dydį, tankį ir panašiai.Čia įdedu vieną nuotrauką iš A1 kelio Vilnius-Kaunas ir matosi tik 1 stendas, bet tame pačiame kelyje jų sankaupos vietomis didžiulės.
    58
    Nieko nekeisti (leisti statyti)
    43,10%
    25
    Apriboti reklamos stendų statybą
    31,03%
    18
    Uždrausti reklamos stendų statybą
    22,41%
    13
    Nežinau
    3,45%
    2
    Paskutinis taisė Romas; 2012.09.03, 20:20. Priežastis: Dvigubi[IMG][/IMG]

    #2
    Aš kažkaip priešingos nuomonės esu nei tu. Dažnai tenka važiuoti į Vilnių iš Kauno, tad man šis kelias labai nuobodus ir vienodas, tai bent reklamas galima paskaityt

    Comment


      #3
      Viskas ir taip yra reguliuojama. Aš tik dar reguliuočiau meninį tokių reklamų lygį.
      Bet šiaip reklamos prie kelių yra visame pasaulyje ir nereikia čia išradinėti dviračio. Jei kas ir bado akis važiuojant per Lietuvą, tai apgriautos kolūkio fermos ir neprižiūrėti laukai...

      Comment


        #4
        Nežinau kaip tu, bet mane važiuojant kur kas labiau erzina žiopsantys belekur, bet tik ne į kelią ir nesilaikantys KET. Gal dėl to, kad vairuodamas koncentruojuos į eismą, o ne dairaus aplink.

        Gi kas dėl reklaminių stendų, tai jie visi suderinti ir pastatyti remiantis nustatytais įstatymais, kitaip jų gan greit neliktų.

        Parašė Vertinimas Rodyti pranešimą
        Sveiki,
        Nežinau, kaip jus, bet esu prieš visokius reklamos stendus pakelėse.

        Jie trukdo vairuoti ir išvis kartais net erzina. Nebesigroži gamta, jautiesi kartais kaip važiuodamas mieste, o ne keliu? Mano nuomone būtų neblogai, jei ateityje reguliuotų stendų išdėstymą, dydį, tankį ir panašiai.Čia įdedu vieną nuotrauką iš A1 kelio Vilnius-Kaunas ir matosi tik 1 stendas, bet tame pačiame kelyje jų sankaupos vietomis didžiulės.

        Comment


          #5
          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Viskas ir taip yra reguliuojama. Aš tik dar reguliuočiau meninį tokių reklamų lygį.
          Bet šiaip reklamos prie kelių yra visame pasaulyje ir nereikia čia išradinėti dviračio. Jei kas ir bado akis važiuojant per Lietuvą, tai apgriautos kolūkio fermos ir neprižiūrėti laukai...

          Tai va, kad Reklamos įstatymas reglamentuoja stendus, ir ten nurodyta, kad savivaldybės išduoda leidimus jų statybai. Bet niekur neapibrėžti stendų dydžiai, formos, kokiu tankumu gali būti išdėstyti - gal tikrai meninį jų lygį reiktų reguliuoti?

          Šiaip šiai dienai reikalavimų didesnių nėra, svarbu, kad nepatektų į Kelių apsaugos zoną (reguliuoja kiti teisės aktai), pvz., A 1 Vilnius-Kaunas butų po 70 m į kiekvieną pusę.

          Comment


            #6
            Čia viena nuotrauka iš A1 kelio.

            Ir dar vienas užsienio paveiksliukas, iki tokio lygio tikiuosi niekad nedaeisime.
            Attached Files

            Comment


              #7
              Tų stendų nėra tiek daug, kad jie sudarytų didelę vizualinę taršą. Nuo kelio jie pakankamai toli, taigi vairuotojų dėmesio irgi labai neblaško. Grožėjimasis gamta atitraukia dėmesį dar labiau.

              P.S. Temai gal labiau tiktų pavadinimas "Reklamos stendai pakelėse", nes dabar pirmą kartą perskaičius suintrigavo, kokius pakelius reklamuoja tie stendai.

              Comment


                #8
                Prieš kelias dienas važiavau per Latviją ir Estiją. Latvijoje reklamos stendų pakelėse daug, kaip ir Lietuvoje O vat Estijoje mačiau tik kelis. Įdomu, kodėl tokie skirtumai tarp Baltijos šalių??????

                skirtingo dydžio stendai.....
                [/URL][/IMG]
                Paskutinis taisė Vertinimas; 2012.09.23, 17:09.

                Comment


                  #9
                  Vilnius - Kaunas

                  Comment


                    #10
                    Mane "sužavėjo" reklamos Lenkijoje. Toks jausmas, kad niekas nieko nereguliuoja ir paišo visi ką tik užsimano be jokių ribų, pvz.: plakato viršus mėlinas, apačia oranžinė ir užrašyta kokia nors raudona spalva SKUP PALET.
                    Sakyčiau pas mus viskas proto ribose ir gerai kaip yra dabar.
                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                    Comment


                      #11
                      Aš tai sakyčiau, kad tie reklaminiai stendai yra visai gėris, nes važiuojant su įjungtu cruise controlu nėr tiek nuobodu ir gali skaityt linksmas reklamas, kas mažina dėmesio bukumą.


                      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                      Vilnius - Kaunas
                      Atvaizdas

                      Comment


                        #12
                        Reklamos stendai Klaipedoje

                        Pastebejau, kad Klaipedoje pastuoroju metu ypac padaugejo reklamos stendu. Judome Lenkijos link, kur reklama ant kiekvieno kampo?

                        Comment


                          #13
                          Parašė ex. SDmaster Rodyti pranešimą
                          Pastebejau, kad Klaipedoje pastuoroju metu ypac padaugejo reklamos stendu. Judome Lenkijos link, kur reklama ant kiekvieno kampo?
                          Jei net miestai.net tiek reklamos pridėta, tai nesistebėk, kad ir miestuose jos daugėja
                          "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                          Comment


                            #14
                            gal offtopic, Lenkijoje, taip, baisu kiek reklamos, ypač aplink Varšują, bet senamiestyje situacija su reklama, vitrinomis ir iškabomis daug geresnė negu Lietuvos miestuose, šituo aspektu Varšuva (ir Krokuva) man pasirodė panašesnės į Belgijos ar Austrijos miestus. Šito turėtumėm pasimokyti.
                            Reikia fotografo?

                            Comment


                              #15
                              And we need to learn from you how to care for the landscape next to main roads

                              Our president prepared special law to fight with illegal billboards.
                              http://metromsn.gazeta.pl/Lifestyle/..._reklamom.html

                              Sorry it's only in polish but you can translate it in google translate.

                              Greetings from Gdansk!

                              Comment


                                #16
                                Parašė Vertinimas Rodyti pranešimą
                                Tai va, kad Reklamos įstatymas reglamentuoja stendus, ir ten nurodyta, kad savivaldybės išduoda leidimus jų statybai. Bet niekur neapibrėžti stendų dydžiai, formos, kokiu tankumu gali būti išdėstyti - gal tikrai meninį jų lygį reiktų reguliuoti?

                                Šiaip šiai dienai reikalavimų didesnių nėra, svarbu, kad nepatektų į Kelių apsaugos zoną (reguliuoja kiti teisės aktai), pvz., A 1 Vilnius-Kaunas butų po 70 m į kiekvieną pusę.
                                Savivaldybėse sėdi architektai, kurie sprendžia ar patvirtinti reklamos projektą. O čia jau kartais tenka susidurti su žmogiškuoju faktoriumi - niokoja pastato fasado vaizdą reklama ar neniokoja? Kyla klausimas, kas yra vaizdo niokojimas, jei fasado architektūra juk nekeičiama, o tik užkabinama reklama, kuri ne amžina, o tik kol nuomininkas ten tupės. Tad tokia veto teisė samdomiems miestų architektams šiek tiek abejotina.

                                O šiaip tai tenka konstatuoti mūms liūdną faktą - reklamų gausa yra pragyvenimo lygio atspindys.
                                Mūsų mentalitetas sako - turi būti viena didelė įmonė, kurioje visi dirbsime samdomais sisteminiais darbuotojais.
                                Tuo tarpu kitose šalyse kiekvienas suka galva apie savo versliuką - pats sau susikuria darbo vietą, pats reklamuojasi. Bet ar toks versliukas gali įpirkti milžinišką prabangų 'estetišką' stendą?

                                Comment


                                  #17
                                  Kauno m. sav. kabo Reklaminiu stendu isdestymo specialioliojo plano (ar kazkaip panasiai) sprendiniai. Gan viskas grieztai isdeliota. Kai kur stendai bus is viso naikinami, kai kur atsiras nauju. Bet aklas matytu, kad yra kazkokia koncepcija, ieskota sprendimu. Viskas popieriuje atrodo gan tavrkingai. Sprendziami ir stendu dydziai.
                                  Show must go von!

                                  Comment


                                    #18
                                    Tai vat klausimas ar labai progresyvu reklamą sukišti į gan griežtus rėmus? Linkstama sukišti į stačiakampes šviesdėžes. Jei jau pas mus rinkos ekonomika, tai lyg ir reklama turėtų būti liberalesnė. Kaune taip pat reklamoje nebeleidžiama vardyti paslaugų, o tik įmonės pavadinimą ir pan. O ką žmogui reikš kažkoks įmonės pavadinimas, kur net neaišku ar batus taiso ar bandeles kepa?

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                                      Kaune taip pat reklamoje nebeleidžiama vardyti paslaugų, o tik įmonės pavadinimą ir pan
                                      Kodėl?

                                      Šiaip yra kokie draudimai stendus statyti tam tikrose gatvėse? Pvz. Ateities pl. yra super vietų gerai matomam stendui su daug pravažiuojanių automobilių, galvoju ar tieisog niekas nesugalvoja statyti, ar draudžiama?
                                      Paskutinis taisė Gator; 2014.04.10, 03:57.

                                      Comment

                                      Working...
                                      X