Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Aš ne taip seniai irgi piktinausi forumiuke dėl to paties Pylimo gatvėje, bet po to galiausiai sutvarkė ir galutiniam rezultate dangčiai vienam lygyje su egsvaltu.
    Tai jie dangčius vėliau pakelia į reikiamą lygį. Ten tokia dangčių technologija kad juos galima reguliuoti. Na, teoriškai, kartais automobiliai sulaužo ir tada duobės gilios palieka.

    Komentuoti:


  • Maalinauskas
    replied
    Parašė TrippleA Rodyti pranešimą

    Kas man keisciausia, kad Vilniuj pilna daug rimtesniu gatviu ar sankrzu, kur uztektu danga pakeist ir gatves bukle iskart pageretu. Bet kazkodel yra uzsiimineja kazkokio nesamonem ir keiciama danga, ten kur nereikia arba tos gatves neturetu but prioritetines.
    Mane tai labiausiai nervina tai, kad Vilniuje pilna trumpų jungiamųjų atšakų (ar kaip jos vadinasi) kuriose yra lopas ant lopo ir kurių niekas neliečia dešimtmečiais. Atrodytų, vos keliolika metrų viena, bet joms asfalto neužtenka.

    Tarkime: https://www.google.com/maps/@54.7226...8192?entry=ttu
    Arba: https://www.google.com/maps/@54.6817...8192?entry=ttu
    Arba dar čia: https://www.google.com/maps/@54.6713...8192?entry=ttu

    Gal per street view nesimato, bet realybėje važiuojant mašina labai jaučiasi.

    Komentuoti:


  • TrippleA
    replied
    Parašė spekas Rodyti pranešimą

    O kažkada numatoma ir visą Paco pilti ištisiniu. Ten tai išvis beprotybė - perėjau visą gatvę - dangos būklė arba gera arba labai gera, daug kur pilta ištisinis prieš kelis metus. Šaligatviai nekeisti 60-30 metų (prilkausomai nuo atkarpos), daug kur plotis 1 m, važiuojamosios dalies plotis apie 630 cm (21 pėda - matavau).

    Čia vyksta toks pinigų taškymas. Dar tiek to tas taškymas jei būtų naudos, o dabar...

    Man norisi paimti ir į snukį užvažiuoti kas atsakingas. Na, ne - iš tiesų visai nesinori užvažiuoti per snukį, bet pyktis ima. Akivaizdu, kad bent Paco reikia nuo šaligatvių pradėti, juos platinti ir tik tada apie asfaltą galvoti. Kas darosi su mūsų miesto valdymu?

    40 milijonų ištaškyta. O užtektų 20-30 milijonų. Likusius pinigus reikia nedelsiant į šaligatvius mesti. už 10 milijonų galima nutiesti apie 140 km šaligatvio!
    Kas man keisciausia, kad Vilniuj pilna daug rimtesniu gatviu ar sankrzu, kur uztektu danga pakeist ir gatves bukle iskart pageretu. Bet kazkodel yra uzsiimineja kazkokio nesamonem ir keiciama danga, ten kur nereikia arba tos gatves neturetu but prioritetines.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė spekas Rodyti pranešimą

    Katik buvau Mildos g.. Ten ištisiniu varo. Dangos būklė tokia pusė velnio buvo - tebūnie asfaltuoja. Aišku - šaligatviai velniop.
    Bet kuo aš negalėjau atsistebėti, tai ką pamačiau darant su dangčiais - taip išeina juos ruošiasi palikti senus išsiklaipiusius ir per giliai (po naujos dangos užpylimo). Aš iš pradžių galvojau, kad ten duobės, bet pasirodo ne - dangčiai:
    Aš ne taip seniai irgi piktinausi forumiuke dėl to paties Pylimo gatvėje, bet po to galiausiai sutvarkė ir galutiniam rezultate dangčiai vienam lygyje su egsvaltu.

    Komentuoti:


  • spekas
    replied
    Parašė spekas Rodyti pranešimą
    Vilniuje per šią vasarą ištisinio dangos klojimo būdu bus atnaujinta 100 kilometrų gatvių – triskart daugiau, nei planuota anksčiau. Preliminariai skaičiuojama, kad gatvių atnaujinimas šiam sezonui gali kainuoti iki 40 mln. eurų.

    https://madeinvilnius.lt/transportas...nebuvo-butina/

    Jie, PYPT, aš negaliu. Pvz Paco g ruošiasi visą ištisai asfaltuoti, o apie šaligatvių remontą nieko. Pco g nedelsiant reikia šaligatvius daug kur ir keisti, ir platinti. Daug kur 40-50 metų nematę remonto, yra daug atkarpų gan ilgų kur 1 m plotis, žmonių daug... Mane siutas ima. Ir dar kai kur per plati gatvė - matavau.

    https://www.google.com/maps/@54.6933...8192?entry=ttu

    Click image for larger version  Name:	Capture4.JPG Views:	1888 Size:	250,2 kB ID:	2064280
    Click image for larger version  Name:	Capture3.JPG Views:	1872 Size:	228,9 kB ID:	2064281
    Click image for larger version  Name:	Capture2.JPG Views:	1886 Size:	198,6 kB ID:	2064282
    Click image for larger version  Name:	Capture.JPG Views:	1885 Size:	251,8 kB ID:	2064283
    Katik buvau Mildos g.. Ten ištisiniu varo. Dangos būklė tokia pusė velnio buvo - tebūnie asfaltuoja. Aišku - šaligatviai velniop.
    Bet kuo aš negalėjau atsistebėti, tai ką pamačiau darant su dangčiais - taip išeina juos ruošiasi palikti senus išsiklaipiusius ir per giliai (po naujos dangos užpylimo). Aš iš pradžių galvojau, kad ten duobės, bet pasirodo ne - dangčiai:

    Click image for larger version  Name:	Mildos g asfaltavimas 2023 08 22.jpg Views:	0 Size:	635,2 kB ID:	2070199

    O kažkada numatoma ir visą Paco pilti ištisiniu. Ten tai išvis beprotybė - perėjau visą gatvę - dangos būklė arba gera arba labai gera, daug kur pilta ištisinis prieš kelis metus. Šaligatviai nekeisti 60-30 metų (prilkausomai nuo atkarpos), daug kur plotis 1 m, važiuojamosios dalies plotis apie 630 cm (21 pėda - matavau).

    Čia vyksta toks pinigų taškymas. Dar tiek to tas taškymas jei būtų naudos, o dabar...

    Man norisi paimti ir į snukį užvažiuoti kas atsakingas. Na, ne - iš tiesų visai nesinori užvažiuoti per snukį, bet pyktis ima. Akivaizdu, kad bent Paco reikia nuo šaligatvių pradėti, juos platinti ir tik tada apie asfaltą galvoti. Kas darosi su mūsų miesto valdymu?

    40 milijonų ištaškyta. O užtektų 20-30 milijonų. Likusius pinigus reikia nedelsiant į šaligatvius mesti. už 10 milijonų galima nutiesti apie 140 km šaligatvio!
    Paskutinis taisė spekas; 2023.08.22, 14:16.

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Man juokingiau, kad dviračių (ir pėsčiųjų) taką įrengs iš trinkelių. Kitoj gatvės pusėj nei normalus dvirtakis. Ties įvažiavimais danga nutrūks, pervažų nebus. Neabejotinai aukštis kilnosis ir to tikro dvirtakio.

    Komentuoti:


  • Ginthus
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Pilaitėje projektuojama daugiau mažiau paskutinė Karaliaučiaus g. atkarpa.

    https://citify.eu/lt/karaliauciaus-g...uo-smalines-g/

    Truputį juokingai atrodo, kai per kiekvieną įvažiavimą į kiemą dedami įspėjamieji paviršiai silpnaregiams, tuo tarpu, kur takas ima vingiuoti - jau dzin, susiras kelią atsitrenkęs į stulpą.
    Įvažiavimai į kiemus 3m pločio su R-2m užapvalinimais? Nu nu. Gal bent 45° nusklembimus padaryt, kad nevažinėtų per bordiūrus?
    Pėstiesiems iš VT peronų matomai niekur patekti nereikia, išskyrus veją arba dviračių taką. Bent jau toks įspūdis pagal stačius kampus. Stačiakampiais nieks nevaikščiojo ir nevaikščios.
    Paskutinis taisė Ginthus; 2023.08.17, 10:53.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Taip, tokie miesto patvirtinti planai.

    Komentuoti:


  • mr_miegas
    replied
    kaip supratu turetu susijungti su Smalines g. kazkada?
    Click image for larger version

Name:	Capture.PNG
Views:	414
Size:	353,0 kB
ID:	2069025

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Pilaitėje projektuojama daugiau mažiau paskutinė Karaliaučiaus g. atkarpa.








    https://citify.eu/lt/karaliauciaus-g...uo-smalines-g/

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą

    Taigi norėjo statyti, bet Krikščiūnas užprotestavo, nes D gatvėje pagal STR dvirtakio rengti negalima.
    Pilaitis, kokių nors įrodymų dėl tokio mano reikalavimo yra?

    Komentuoti:


  • Ginthus
    replied
    Parašė Kaid Rodyti pranešimą
    Statybos leidimas gautas D kat. gatvei
    Netgi Ds, t.y. su išimtimis siauroms vietoms. Nu pagal tradicijas: netelpa tarp trobų - žeminam kategoriją.

    Komentuoti:


  • Kaid
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
    Gal tada ten turėtų būti ne D gatvė? Arba kam reikalingas punktas, kad D gatvėse nestatomi dvirtakiai jei to reiktų nesilaikyti.
    maps.vilnius.lt pateikta, kad C kategorija

    Click image for larger version  Name:	Capture.JPG Views:	1 Size:	68,0 kB ID:	2068861

    Statybos leidimas gautas D kat. gatvei

    Iškarpa iš PP:
    Click image for larger version  Name:	Capture.JPG Views:	1 Size:	36,4 kB ID:	2068872

    Bendrajame plane nurodyta C kat. gatvė:
    https://maps.vilnius.lt/bendrasis-planas?zoom=6&x=577866.3062834273&y=6065483.071053 052&bendrasisPlanas=999!21!&allLayers=999!&basemap =base-dark&identify=


    Nesuprasi, ką savivaldybė veikia...
    Paskutinis taisė Kaid; 2023.08.16, 13:05.

    Komentuoti:


  • Riedis
    replied
    Parašė dondc Rodyti pranešimą
    Gal žinot ar statė / statys dvirtakį šioje gatvėje Buivydiškių kryptimi?
    Kadangi ten nepatogiai skyla gatvė tarp miesto ir rajono, tai tolimesnė dalis tikėtinai liks žvyrkeliu dar labai ilgai. LAKD nesiruošia jo tvarkyt net priėjus eilei tvarkyti Dvaro g., kurios sprendinius pažiūrėjus vis tiek dvirtakis ves aplink šią sankryžą su Helsinkio g. per mokyklos teritorijos apylinkę (Projektinių pasiūlymų vaizdinė informacija). O tas likęs gabaliukas mieste su statybos leidimu iš vis neaiškus, nes PP tai atkarpai tai lyg ir nebuvo, ar buvo taip senai, kad net neranda paieškoje?

    Komentuoti:


  • Donidavu
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Ten nuo seno pelkynėlis. Neaišku, ar nebuvo galima jo nudrenuoti.
    Šio sklypo tvarkymas jau sėkmingai permestas EMSI'ui
    Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	671
Size:	117,7 kB
ID:	2068858

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Gal tada ten turėtų būti ne D gatvė? Arba kam reikalingas punktas, kad D gatvėse nestatomi dvirtakiai jei to reiktų nesilaikyti.

    Komentuoti:


  • Pilaitis
    replied
    Parašė dondc Rodyti pranešimą
    Gal ir gerai, kad dvirtakio atsisakė, nes vis tiek būtų nužemėjęs ties įvažiavimais. Visgi 9 plytelių šaligatvis irgi atrodo per platus, kai tankiuose Justuose dominuoja po 8 plyteles.

    Gal žinot ar statė / statys dvirtakį šioje gatvėje Buivydiškių kryptimi?
    Taigi norėjo statyti, bet Krikščiūnas užprotestavo, nes D gatvėje pagal STR dvirtakio rengti negalima.

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Gal ir gerai, kad dvirtakio atsisakė, nes vis tiek būtų nužemėjęs ties įvažiavimais. Visgi 9 plytelių šaligatvis irgi atrodo per platus, kai tankiuose Justuose dominuoja po 8 plyteles.

    Gal žinot ar statė / statys dvirtakį šioje gatvėje Buivydiškių kryptimi?

    Komentuoti:


  • Donidavu
    replied
    Kada sutvarkys kita pusę? Eina kalbos, kad lauks kol Talino g. 4A projektas nuties trūkstamą atkarpą, bet jam dar toli iki pabaigos.
    Gal kas turite daugiau informacijos?
    Click image for larger version  Name:	Capture.JPG Views:	0 Size:	138,1 kB ID:	2068828
    Click image for larger version  Name:	Capture1.JPG Views:	0 Size:	109,7 kB ID:	2068829
    Paskutinis taisė Donidavu; 2023.08.16, 10:04.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė abruo Rodyti pranešimą

    Čia nauja kūdra šunims maudyti, ar kaip? Įdomu, kaip atlaikys šlaitas.
    Ten nuo seno pelkynėlis. Neaišku, ar nebuvo galima jo nudrenuoti.

    Komentuoti:

Working...
X