Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus pėsčiųjų perėjos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
    Jūs padarykite einančių per tą perėją apklausą ir galiu garantuoti, kad absoliuti dauguma sakys, kad ji labai gerai, nes visiškai normalu, kad stovėti prie šviesoforo ir minutę laukti žalio signalo užknisa, nekalbant jau apie saugumą. Tai, kad Jūs turite svajonę Laisvės prospektą susiaurinti iki dviejų juostų ir apriboti greitį jame, įrengiant daug antžeminių perėjų - niekaip nekoreliuoja su realybe, kad tokių planų nėra net teoriniuose pasvarstymuose savivaldybėje.
    Bet taip, kad perėja padaryta blogai - nenuginčijamas faktas. Tiesiog vis dar nematau prasmės aiškinimuose, kokia ji nereikalinga šioje vietoje šiuo metu.
    Jeigu nebūtų požeminių perėjų keli šimtai metrų į vieną ir į kitą pusę, tada tikrai nelogiška būtų buvę daryti ir čia, dabar įrengus šitą, Laisvės pr. nebeliko šviesoforų nuo pat tilto iki Justiniškių g., tai viskas kaip ir logiška panaikinti paskutinį likusį. Tik jei jau darė požeminę, galėjo daryti ne pagal sovietinius principus, o patogią dviratininkams ir neįgaliesiems, negu sunku buvo šalia laiptų padaryti ir nuožulnius nuvažiavimus?
    Flickr

    Comment


      Iš kur čia traukiart tą sovietinį principą? Pilna tokių ir panašių perėjų visokiuose užsieniuose. Kokie neįgalieji ten važinės? Visi neįgalieji geriau naudosis socialiniu taxi, jei kur ten jiems reikia nusigauti nei važinės vežimėliais per visokias kliūtis, kai plius dauguma neįgaliųjų dar ir nėra fiziškai ant tiek stiprūs, kad įveiktų ir nuožulnias įkalnes. Dviratininkai išviso čia negali reikšti jokių pretenzijų - imi dviratį ant kupros iš bėgte laiptais. Jau ant tiek esat užsiknisę patys save su tom amžinom pretenzijom visam pasauliui ir sau pačiam, kad jau gal čiūchinkitės pagaliau.
      Aš neliūdnas - aš blaivus

      Comment


        Parašė geriantis Rodyti pranešimą
        Iš kur čia traukiart tą sovietinį principą? Pilna tokių ir panašių perėjų visokiuose užsieniuose. Kokie neįgalieji ten važinės? Visi neįgalieji geriau naudosis socialiniu taxi, jei kur ten jiems reikia nusigauti nei važinės vežimėliais per visokias kliūtis, kai plius dauguma neįgaliųjų dar ir nėra fiziškai ant tiek stiprūs, kad įveiktų ir nuožulnias įkalnes. Dviratininkai išviso čia negali reikšti jokių pretenzijų - imi dviratį ant kupros iš bėgte laiptais. Jau ant tiek esat užsiknisę patys save su tom amžinom pretenzijom visam pasauliui ir sau pačiam, kad jau gal čiūchinkitės pagaliau.
        1. Pasiulei neigaliesiems moketi pinigus ir laukti taksi kad patekti i parduotuve, esancia uz 300 metru.
        2. Ka tik pasiuntei visus dviratininkus ir pasiulei tampytis dvirati laiptais ant kupros
        Paskutinis taisė SoulMulticast; 2018.04.03, 13:47.

        Comment


          Matomai nebuvo niekad sudaužęs savo bolido ir draugai vaikščioti kojomis nemokino. Na, susilaužyti kojos ar gauti sutrenkimą su kataraktos atšokimu nelinkėsime. Bet kad dviratininkams laiptais ant kupros dviračius tampyti reiktų 2018 metais... matomai užsienyje jis buvęs tik rytuose.

          Comment


            Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
            Matomai nebuvo niekad sudaužęs savo bolido ir draugai vaikščioti kojomis nemokino. Na, susilaužyti kojos ar gauti sutrenkimą su kataraktos atšokimu nelinkėsime. Bet kad dviratininkams laiptais ant kupros dviračius tampyti reiktų 2018 metais... matomai užsienyje jis buvęs tik rytuose.
            Nevarykit ant Rytų. Kinijoje tokių nesąmonių nebedaro. Ir liftai veikia. Gal turite omeny tiesiog Rusiją ir Centrinę Aziją su visokiais x-stanais?

            Comment


              O tai kas negerai su ta perėja? Čia tikrai rimtai klausiu. Ačiū

              Comment


                Parašė paprastas_zmogus Rodyti pranešimą
                O tai kas negerai su ta perėja? Čia tikrai rimtai klausiu. Ačiū
                Ja negali naudotis neįgalieji.

                Comment


                  Nėra ten kažkas stebuklingo:

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Ja negali naudotis neįgalieji.
                    Neįgaliesiems padarytas liftas ir perėja naudotis galima. Rimtas klausimas - kiek jūs esate matęs neįgaliųjų vežimėlių parduotuvėse, perėjose, ant šaligatvio ir pan.??? Kiek man yra tekę juos nešioti, kiek esu matęs vežimėlių - 9 kartai iš 10 jie vežami automobiliais. Nežinau kiek iš čia komentuojančių yra bandę užvažiuoti nors mažu pandusu, bet kiek bandžiau, reikia daug sveikatos turėti.
                    Aš neliūdnas - aš blaivus

                    Comment


                      Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                      Neįgaliesiems padarytas liftas ir perėja naudotis galima. Rimtas klausimas - kiek jūs esate matęs neįgaliųjų vežimėlių parduotuvėse, perėjose, ant šaligatvio ir pan.??? Kiek man yra tekę juos nešioti, kiek esu matęs vežimėlių - 9 kartai iš 10 jie vežami automobiliais. Nežinau kiek iš čia komentuojančių yra bandę užvažiuoti nors mažu pandusu, bet kiek bandžiau, reikia daug sveikatos turėti.
                      Ne tik neįgaliesiems, bet ir tėvams su vaikų vežimėliais bei dviratininkams yra problema ir nepatogumas.

                      Comment


                        Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                        Neįgaliesiems padarytas liftas ir perėja naudotis galima. Rimtas klausimas - kiek jūs esate matęs neįgaliųjų vežimėlių parduotuvėse, perėjose, ant šaligatvio ir pan.??? Kiek man yra tekę juos nešioti, kiek esu matęs vežimėlių - 9 kartai iš 10 jie vežami automobiliais. Nežinau kiek iš čia komentuojančių yra bandę užvažiuoti nors mažu pandusu, bet kiek bandžiau, reikia daug sveikatos turėti.
                        Aš net nebeturiu argumentų tokiai logikai. Nėra ko stebėtis, kad po to net daugiabučio projekte parašoma, kad butų pardavinėti neįgaliesiems neplanuojama, todėl infrastruktūra jiems nebus pritaikoma. You are whats wrong with the world.

                        Comment


                          Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                          Neįgaliesiems padarytas liftas ir perėja naudotis galima. Rimtas klausimas - kiek jūs esate matęs neįgaliųjų vežimėlių parduotuvėse, perėjose, ant šaligatvio ir pan.??? Kiek man yra tekę juos nešioti, kiek esu matęs vežimėlių - 9 kartai iš 10 jie vežami automobiliais. Nežinau kiek iš čia komentuojančių yra bandę užvažiuoti nors mažu pandusu, bet kiek bandžiau, reikia daug sveikatos turėti.
                          Tame juk ir esme, kad prikurta tiek barjeru, kad neigalieji negali naudotis ifrastruktura. Pries menesi buvau Barselonoj ir is idomumo net bandziau paskaiciuoti kiek per diena maciau zmoniu neigaliuju vezimeliuose mieste. Kai pirstu nebeuzteko, skaiciuot baigiau. Be palydos, be pagalbos. Ir ta matau visur kur esu buves.

                          Vilniuje pastebiu kokius 2-3 neigaliuosius per metus viesosiuose vietose. Tokia sveika tauta pas mus? Jei artimieji ir gali sukrapstyt ant motorizuoto vezimelio, kuriuo manau galima uzvaziuoti ant pandusu ir nuleistu bortu, tai infrastruktura tokia, kad zmogus pats sau vienas vistiek niekur nenukeliaus.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą

                            Ja negali naudotis neįgalieji.
                            Čia dėl nuolydžio gradiento? Nu jo, plika akim ten turbūt arti 1:1, kaip Rusijoje... O žmonių kalba kalbant, akivaizdu, kad be "assistance" jis neįveikiamas. Klausimas tada, koks buvo brief'as projektuotojams ir kodėl būtent toks.

                            Comment


                              Parašė paprastas_zmogus Rodyti pranešimą

                              Čia dėl nuolydžio gradiento? Nu jo, plika akim ten turbūt arti 1:1, kaip Rusijoje... O žmonių kalba kalbant, akivaizdu, kad be "assistance" jis neįveikiamas. Klausimas tada, koks buvo brief'as projektuotojams ir kodėl būtent toks.
                              Jie paeme sovietini projekta ir jam ipaise lifta, kuris net naujas neveikia. Stai ir visa istorija. Kapstant toliau bandau paaiskint kad pozemines perejos yra nedraugiska aplinka. Daugiau sia tema yra rusu kalba:
                              сайт о вреде подземных и надземных переходов в городе
                              http://zebra.city4people.ru/

                              Comment


                                Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                                Neįgaliesiems padarytas liftas ir perėja naudotis galima. Rimtas klausimas - kiek jūs esate matęs neįgaliųjų vežimėlių parduotuvėse, perėjose, ant šaligatvio ir pan.??? Kiek man yra tekę juos nešioti, kiek esu matęs vežimėlių - 9 kartai iš 10 jie vežami automobiliais. Nežinau kiek iš čia komentuojančių yra bandę užvažiuoti nors mažu pandusu, bet kiek bandžiau, reikia daug sveikatos turėti.
                                Viešose erdvėse matomas mažas neįgaliųjų skaičius yra ne priežastis pro pirštus žiūrėti į aplinkos pritaikymą jiems, o pasekmė, kad infrastruktūra visiškai nepritaikyta jiems savarankiškai judėti. Nemaža dalis turbūt be pagalbos negali net iš savo namų išeiti, tai nieko keisto, kad juos atveža, nes jai jau kažkas turi padėti išeiti iš namų, tai padeda ir pasiekti kelionės tikslą. Kitas dalykas, kad net jeigu 90 proc. kelionės bus įveikiama, tai bent vienoje vietoje bus kokie neįveikiami laiptai, užvažiavimas, pravažiavimas ar pan., tai jie vis vien niekur ir negali nukeliauti.
                                Blogiausia, kad ir šiai dienai kažką įrengiant, neužtikrinama patikima galimybė jiems naudotis visa infrastruktūra.


                                Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                                Ne tik neįgaliesiems, bet ir tėvams su vaikų vežimėliais bei dviratininkams yra problema ir nepatogumas.
                                Na dviratininkams gal mažesnė problema, bet ir jų problemos sprendimas yra gerokai paprastesnis - U formos lovys laiptų pakraštyje dviračiui nusivesti. Tačiau ir tokio nesugebėta sumontuoti.

                                Comment


                                  Parašė paprastas_zmogus Rodyti pranešimą
                                  O tai kas negerai su ta perėja? Čia tikrai rimtai klausiu. Ačiū
                                  Per sienas ir elektros instaliaciją tekantis vanduo, neveikiantis liftas baloje - norma?

                                  Comment


                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    Liftai prie naujos požeminės perėjos šiandien neveikia (lemputės dega, bet paspaudus nieko nevyksta). Paskambinau, sakė gedimas jau užregistruotas, važiuos žiūrėt.
                                    Šiandien irgi neveikia.
                                    Edit: sako jau veikia.
                                    Edit2: vis tik neveikia. Ten kur atrodė, kad veikia, tai durys atsidarė, bet liftas nevažiavo. Dabar vėl nebeatsidaro.
                                    Paskutinis taisė digital; 2018.04.03, 18:24.

                                    Comment


                                      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                      Per sienas ir elektros instaliaciją tekantis vanduo, neveikiantis liftas baloje - norma?
                                      Aišku, kad ne norma, tik čia jau ne merą reiktų pulti, o statybininkus ir liftininkus.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Meras pats parašė, kad veiks gerai. Todėl šiuo atveju galima pulti ir jį.

                                        Comment


                                          O tai kur problemos, kad 2018-ais negalima padaryti perėjose veikiančio lifto? Neišrasta dar technologija?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X