Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • mr_miegas
    replied
    rinkimai at its best:
    Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	212,2 kB
ID:	1700292

    Komentuoti:


  • mr_miegas
    replied
    same pas mane: isveza kaip laikrodis, penktadieniais tarp 8-9 ryte. plius duoda maisu ruosiuot siuksles, juos surenka. na ir kaina 3 kartus (!) mazesne, nei buvo pries tai. truputuka neramu, kad nebutu kokio nors fuck-up, jei naujas konkursas nepaeis.

    Komentuoti:


  • Perfect
    replied
    Nežinau kaip kitur, bet Antakalnio dalyje, kurioje gyvenu, susitvarkė ir atliekų išvežimas. Po Naujųjų metų konteineriai niekada nepersipildė, taip pat ir rūšiuojamų atliekų.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Mano aplinkoje 0 pablogėjimo, o mokame mažiau.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Dėl sumažėjusio mokesčio nemelavo (žr. apklausą kad ir forume), bet šiaip reforma tai tikrai šūdinai įgyvendinta. Man geriau mokestis būtų didesnis, bet išvežtų šiukšles laiku.
    Tai jiems nemelavo, o man melavo.

    Bet kokiu atveju, situacija pablogėjo, o ne pagerėjo.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Dėl sumažėjusio mokesčio nemelavo (žr. apklausą kad ir forume), bet šiaip reforma tai tikrai šūdinai įgyvendinta. Man geriau mokestis būtų didesnis, bet išvežtų šiukšles laiku.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Rūšiuoti (neskaitant depozito) Vilniuje gali tik visiški kosmonautai. Aš viską metu į bendrą šiukšlių maišą - nereikalingus slovikus, maisto atliekas, plastiką, metalą ir visa kita. Savivaldybė nenori ir trukdo man rūšiuoti, tai kodėl turėčiau tai daryti? Be to, dar ir melavo dėl sumažėjusio mokesčio bei atliekų svėrimo.

    Komentuoti:


  • Nitro
    replied
    Taip pat gavau sąskaitą. Pasigedau žadėto perskaičiavimo pagal realius atliekų kiekius.

    Rūšiavimas nebeskatinamas - tiek aš už mažą konteinerį, tiek kaimynas už didelį, tiek kitas kaimynas už du konteinerius, mokame tą pačią sumą



    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Gavau sąskaitą už 2019 metus. 1 mėnesio kaina tokia pati. Sumokėjau iškart už metus ir klausimas uždarytas iki kitų metų. Gal blogiau nebus po naujo konkurso, nes kiek atsimenu VMSA sakė atseit buvo įdėjusi savikainą €30/m3, o vežėjai nusimovė kelnes iki 17, tai jei padidės kažkiek, tai didelės įtakos neturės.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Ar vilniečiams brangs atliekų išvežimas, paaiškės po konkurso https://madeinvilnius.lt/naujienos/a...s-po-konkurso/ .
    „Konkursas nestringa. Jis yra didelis, sudėtinis, ir dėl konkurso sulaukėme pastabų, kai kurios jos buvo logiškos. Sąlygos buvo pataisytos atsižvelgiant į logiškus pataisymus. Konkursas turi visas prielaidas įvykti laiku, ir po naujo konkurso šiemet turėsime tiekėjus”, – kalbėjo Vilniaus miesto meras. Pasak jo, po atliekų išvežimo reformos Vilniuje atliekų išvežimo kainos nukrito 30 proc., o kai kur ir kelis kartus, sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.
    Tiekėjų pasiūlymus dėl konkurso planuojama kovo 15 dieną.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Gavau sąskaitą už 2019 metus. 1 mėnesio kaina tokia pati. Sumokėjau iškart už metus ir klausimas uždarytas iki kitų metų. Gal blogiau nebus po naujo konkurso, nes kiek atsimenu VMSA sakė atseit buvo įdėjusi savikainą €30/m3, o vežėjai nusimovė kelnes iki 17, tai jei padidės kažkiek, tai didelės įtakos neturės.

    Komentuoti:


  • Ginthus
    replied
    Tokį įdomų skelbimą užtikau. Pasirodo skelbtas konkursas šiukšlių vežimui, tačiau nesudaryta nei viena sutartis, pirkimas nutrauktas. Gal kas ką daugiau girdėjo?
    https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/No...ls/2019-641485

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Kas be ko. Su senąja tvarka galėjome lanksčiau pasireguliuoti. Pvz.: vasarą pereidavome prie kassavaitinio išvežimo, galima buvo išsinuomoti konteinerį. VASA net buvo išsivežusi mūsų konteinerį (nesupratau kas čia buvo). Viskas turi eiti per gremėzdišką VASA. Kaip jau rašiau - sode konteinerių taip ir nepastatė per 9 mėnesius (kodėl tuomet mokame už jį???). VASA darbuotojai žino problemą ir bendrauja paslaugiai, bet nieko negali pasiūlyti - negaliu kaltinti.
    Beje, buvo žadėta fizinė šiukšlių tūrio/svorio apskaita. Kur ji??

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Man tai iš viso ta kaina mažai ką reiškia, bet nepatinka, kad dabar šiukšlės blogai išvežamos. Greičiau geriau pabrangina ir sutvarko išvežimą.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Visiems tikrai atpigo (visam forumui, Andriuliui ir kitiems, išskyrus John), bet kad pigs toliau, tai kažin ar kas tikisi.
    Aš jau rašiau, kad man tik vos vos atpigo. Juolab, kad iš garažo ir sodo šiukšlių (už kuriuos anksčiau nereikėjo atskirai mokėti) taip niekas ir neišveža (VASA žino). Sodininkų bendrija vėl pastatė bendrus konteinerius, už kurių išvežimą mokės bendrija.

    Komentuoti:


  • Ginthus
    replied
    Ne pirmas ir ne paskutinis kartas, kai dėl politinių motyvų kažkas laikinai atpiginama. Kadangi nieko nemokamo nebūna, tai teks visvien susimokėti vėliau. Arba sumokės vienas John :p

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Visiems tikrai atpigo (visam forumui, Andriuliui ir kitiems, išskyrus John), bet kad pigs toliau, tai kažin ar kas tikisi.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė R.D. Rodyti pranešimą
    Nemaloni žinia sostinės gyventojams – atliekų išvežimas Vilniuje brangs ir, deja, daug
    https://www.lrytas.lt/verslas/mano-p...-daug-9133060/
    Baik čia meluoti ir šmeižti mūsų merą. Visi puikiai žino, kad visiems šiukšlių išvežimas labai atpigo ir pigs toliau

    Komentuoti:


  • R.D.
    replied
    Nemaloni žinia sostinės gyventojams – atliekų išvežimas Vilniuje brangs ir, deja, daug
    https://www.lrytas.lt/verslas/mano-p...-daug-9133060/

    Vilniečių sąskaitos už komunalinių atliekų išvežimą gerokai išaugs, tikina Vilniaus miesto savivaldybės Aplinkos ir energetikos komiteto narys Žilvinas Šilgalis. Jis tvirtina, kad miesto valdžia kaip įmanydama dangsto problemas atliekų sektoriuje ir tempia laiką, kad tokia informacija nepasiektų visuomenės iki rinkimų.

    Iki kovo 15 d. savivaldybė lauks atliekų vežėjų paraiškų, su siūlomomis paslaugų teikimo sąlygomis ir kainomis. „Planuotina kaina – žymiai didesnė. Tačiau kokia ji bus tiksliai, paaiškės po konkurso. Dabar gyventojai gaus lygiai tokias pat sąskaitas, kokias gavo iki šiol“, – aiškino J.Morkūnas.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Šiandien prie Grigiškių Letvario g. kapinių.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
    Kas is to, kad "nurenge" plikai vezejus. Visa esmiu esme, tai nebutu siuksliu, kad butu tvarka. O dabar kaip jovalas taip jovalas ir rasyk laiskus nerases. As net mielai primokeciau tuos 10 procentu, kad tik butu tvarka, kad parases laiska ar nusiuntes nuotrauka, kazkam rupetu, kazkas kitadien atvaziuotu ir issiveztu, nesvarbu ka, balda, kede, duris. Elementariai, kazkas bijotu gaut bauda.
    O dar ir realybe ta, kad tie 3 vezejai siaip jau ir salygas diktuoja. Idomu, koks ale Lenkijos vezejas cia atsivynios(Poderskis kaip minejo). Reikia visos infrastrukturos, technikos, kur ja bazuoti, taisyti, surinkti zmones ir dar uzdirbti pelno ... utopija visa tai. Cia ne jogurto indelius veziot po parduotuves.
    Pilnai palaikau, bet tai, kad nevažinėtų į tą patį rajoną 3 įmonės irgi labai logiškas reikalas. Juk ir arkliui aišku, kad sąnaudos tokiu atveju ženkliai mažesnės kai imi beveik viską iš eilės. Svarbu niuansus sureguliuoti

    Komentuoti:

Working...
X