Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno geležinkelio stotis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Mantukas05
    replied
    [QUOTE=Lincas;675514]Kelios nuotraukos link žieminio depo:

    Atvaizdas


    Dar klausimas kolegoms,ar tikrai ne visa Kauno GS automatizuota? T.Y.matau šioje foto , kad yra rankinis iešmas. Pats taipogi mačiau kaip prie to geltonų plytų pastato (dispečerinė?) privažiavo TEM 'as, M62 , iš jų išlipo padėjėjai ir tą svirtį bėgių palenkė į kitą pusę. Tai tiesa? Ar mane akys apgavo?

    Komentuoti:


  • Mantukas05
    replied
    Tai taip ir nepasako niekas kur tas Kauno gel stoties maketas...

    Taip tikrai,saugykla yra požeminėje perėjoje,jei išeis,tai kainas surašysiu ten nuvykęs ir pasidomėjas

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Važinėjo jie (tiksliau buvo stovėjimo aikštelė) iki pat požeminės perėjo statybos.

    Komentuoti:


  • Traff
    replied
    aha, bet po aikšte važinėdavo automobiliai...

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
    Žurnalas "Geležinkelininkas" 1939m. nr. 12-13.

    Atvaizdas


    Atvaizdas
    Lyginant su dabartiniu vaizdu - kokia graži ir jauki stotis ir aikštė šalia jos...

    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    Žurnalas "Geležinkelininkas" 1939m. nr. 12-13.



    Komentuoti:


  • Lincas
    replied
    Kelios nuotraukos link žieminio depo:





    Komentuoti:


  • AutoLiet
    replied
    1944m. rugpjūtis. Vokiečių susprogdinta. Žurnalas "Švyturys" 1969m.

    Komentuoti:


  • AlgirdasD
    replied
    Pasižiūrėjau vakar kainas - už 4lt galima laikyti 12val. O paskui maždaug po 1lt kaina kyla, tik nepasižiūrėjau kas kiek laiko ji kyla.
    P.s. čia aš apie Kauno gel. stoties saugyklą.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Parašė Taut. Rodyti pranešimą
    Na, ispanai turi dėl ko taip elgtis.
    Teroro aktui yra daugybė galimybių ne tik geležinkelyje. Metro ar autobusų niekas netikrina. O aukų ne ką mažiau. Taip kad, kaip mėgo sakyti tarybiniais laikais - perlenkimas, draugai.

    Komentuoti:


  • kotofeich1
    replied
    Parašė Taut. Rodyti pranešimą
    Na, ispanai turi dėl ko taip elgtis.
    Teko priduot Minske iškart po įvykių metro, tikrino, o šiemet jau nebe, užtat milicininkui prie įejimo teko parodyti viską (bet jei eini per tunelį, nieko nėra).

    Komentuoti:


  • Eimantas
    replied
    Klaipėdos stoties laukimo salėje yra saugyklos.

    Komentuoti:


  • Taut.
    replied
    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Ką tik iš Ispanijos. Ten prieš įeinant į saugyklą atliekamas bagažo (net ir to, kuris nepriduodamas į kamerą, o tik įsinešamas į saugyklą) rentgenas... Gerai, kad dar dokumentų netikrina ir kišenių nekrato...
    Na, ispanai turi dėl ko taip elgtis.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Parašė Perfect Rodyti pranešimą
    Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.
    Visur teikia. Lietuvoje tam nėra poreikio, todėl ir bagažo saugyklos dirba tik Vilniuje, Kaune (abi automatinės) ir berods Šiauliuose, siuntų skyriuje. Dėl Klaipėdos abejoju, atrodo, kad nėra.
    Ką tik iš Ispanijos. Ten prieš įeinant į saugyklą atliekamas bagažo (net ir to, kuris nepriduodamas į kamerą, o tik įsinešamas į saugyklą) rentgenas... Gerai, kad dar dokumentų netikrina ir kišenių nekrato...

    Komentuoti:


  • Mazgelis
    replied
    Gal kartais yra islikusiu daugiau senu nuotrauku is depo zonos? visur figuruoja ta pati..

    Komentuoti:


  • Vitas
    replied
    Parašė Perfect Rodyti pranešimą
    Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.
    Bagažą saugojimui dar priima Kauno autobusų stoties siuntų terminalas. Bet jis anktį nedirba. O kaina, kiek žinau, autobusų stotyje mažesnį. Atstumas tarp Kauno AS ir Gel.st. nesiekia nė pusės kilometro.

    Komentuoti:


  • AlgirdasD
    replied
    Parašė Perfect Rodyti pranešimą
    Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.
    Kaune tikrai yra, požeminėje perėjoje.

    Komentuoti:


  • kotofeich1
    replied
    Parašė Perfect Rodyti pranešimą
    Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.
    Visuose miestuose, kur teko ieškoti, rasdavau... Manau ir ten yra.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Perfect Rodyti pranešimą
    Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.
    VNO tokia yra.

    Komentuoti:


  • Perfect
    replied
    Parašė AlgirdasD Rodyti pranešimą
    Niekur nepavyksta rasti informacijos apie Kauno stoties bagažo saugyklos kainas. Gal kas žinot, turit informacijos ir norit pasidalinti?
    Klausimas ar tokia išviso yra. Man atrodo dėl terorizmo grėsmės tokių paslaugų niekas nebeteikia.

    Komentuoti:

Working...
X