Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pasaulio aviacijos naujienos

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  „Boeing 737 Next Generation“ – tai trečioji B737 karta, gaminama nuo 1996 metų. Kaip galite įsivaizduoti, tai yra beprotiškai populiarūs lėktuvai. Jei dažnai keliaujate, jums neabejotinai yra tekę sėdėti ir 737NG salone. Iš viso pagaminta daugiau nei septyni tūkstančiai šio tipo lėktuvų, o jų tarnavimo laiką tikriausiai pratęsė ir ketvirtosios 737 kartos, žinomos kaip 737 MAX, problemos. Tačiau dabar 737NG turi savų bėdų – sparnų konstrukcijoje pastebėti įtrūkimai.

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/pasaulis-kisene...1212208?copied

  Comment


   Kiek anksčiau buvau minėjęs, jog Švedijoje bus statomas naujas tarptautinis oro uostas Scandinavian Mountains Airport, skirtas keleiviams į/iš žiemos kurortą Sälen Trysil regione. Tai dar vienas oro uostas, kuris papildys privačių oro uostų sąrašą didžiausioje Skandinavijos šalyje. Taip pat oro uostas bus vienas iš kelių valdomų nuotoliniu būdu - skrydžių kontrolės centras yra dislokuotas apie 500 km atsumu, Sudsvalio miesto oro uoste. Planuojama, jog pirmieji komerciniai skrydžiai bus aptarnaujami jau artėjančio žiemos sezono pradžioje.   Šaltinis


   Šaltinis
   Paskutinis taisė Silber418; 2019.10.31, 01:55.
   Exp@nding h¤rizons

   Comment


    Panašu, jog pagaliau baigėsi Boeing ištikusi krizė po nesėkmių su B737 MAX.

    „737 MAX“ dar angaruose, bet „Boeing“ akcijos jau ant kilimo tako

    „Boeing“ akcijos pabrango beveik 5% lėktuvų gamintojai paskelbus žinią, kad pavyko išspręsti programinės įrangos problemas. „Boeing“ tikisi, kad JAV Federalinė aviacijos administracija (FAA) gruodžio mėnesį priims palankų sprendimą, kuris leis skrydžius šiais lėktuvais atnaujinti kitų metų sausį, skelbia „Reuters“.

    Plačiau: https://www.vz.lt/transportas-logist...#ixzz65LQeqD7K
    Flickr

    Comment


     Tai optimistinis scenarijus, kurio norėtų pati Boeing. Realiai tai tie terminai vis atidedami.

     Southwest pilots union says Boeing may be trying to hasten 737 MAX return

     https://www.reuters.com/article/us-b...-idUSKBN1XO0EM

     Comment

     Working...
     X