Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kruizinė laivyba

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Tylus
  replied
  Kruizinių laivų terminale.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Šįryt.

  Komentuoti:


 • groundzer
  replied
  Parašė andyour Rodyti pranešimą
  Reiks plėsti kruizinių laivų terminalą?
  Jau reikėtų. Direkcija planuoja perplanuoti Žiemos uostą su buvusios Laivitės teritorija. Ten pavyktų įrengti vieną papildomą krantinę.

  Komentuoti:


 • andyour
  replied
  Reiks plėsti kruizinių laivų terminalą?

  Komentuoti:


 • Jegermeister
  replied
  Dar Europos nuotraukos trūksta.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Keleivių ir krovinių terminale.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Kruizinių laivų terminale.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Klaipėdą užplūdo tūkstančiai turistų

  Trečiadienį Klaipėdą užplūdo tūkstančiai kruiziniais laivais atplaukusių turistų. Nemažai atvykėlių pasirinko ekskursijas ne tik po uostamiestį, bet ir aplinkinius miestus. Turistai Klaipėdoje svečiuosis iki pat vakaro.

  Pirmoji vasaros diena uostamiestyje – karščiausia per visą šiųmetį turizmo sezoną. Trečiadienį nuo pat ryto pro Klaipėdos uosto vartus vienas po kito įplaukė trys kruiziniai laivai.

  Klaipėdiečiams dar tik skubant į darbus, prisišvartavo pirmasis laineris „Mein Schiff 4“, kurio ilgis siekia beveik 300 m.

  Kiek vėliau prie jo prisijungė ir kiti du – per 198 m ilgio „Europa “ ir kiek ilgesnis nei 202 m „AIDA vita“.

  Anot Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorės Romenos Savickienės, šie kruiziniai laineriai trečiadienį atgabeno apie 4,5 tūkst. turistų. Dauguma jų – kalbantys vokiškai.

  Puikiai nusiteikusius atvykėlius pasitiko spalvingas liaudies amatų jomarkas.

  Vos atvykę turistai pasklido po uostamiesčio gatves, nemažai jų nuskubėjo į Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centrą.

  „Viskas vyksta sklandžiai, dirbame išsijuosę“, – patikino R.Savickienė.

  Dauguma kruizinių laivų keleivių pasirinko ekskursijas po Klaipėdą, Palangą, Kuršių neriją, Ventę. Gausybė keliautojų susipažinti su minėtomis vietovėmis išvyko keliomis dešimtimis autobusų, tiek pat prireikė ir vokiškai kalbančių gidų.

  Nors priimti tokį būrį turistų uostamiesčio turizmo sektoriaus atstovams – nemenka užduotis, tačiau nesklandumų apsieita be nesklandumų.

  Turistai Klaipėdoje svečiuosis iki pat vakaro, todėl darbo turėtų nestigti ne tik ekskursijų organizatoriams, bet ir miesto centre įsikūrusiems verslininkams.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Uostamiesčio laukia turistų antplūdis

  Klaipėda ruošiasi karščiausiai šio turizmo sezono dienai. Jau trečiadienį uostamiestyje prisišvartuos trys kruiziniai laineriai, kuriais atplauks apie 5 tūkst. turistų. Nors sutikti tiek užsieniečių – iššūkis, tačiau uostamiesčio turizmo sektoriaus atstovai jam ruošėsi iš anksto.

  Stovės skirtingose krantinėse

  Birželio 1-ąją vienas po kito pro Klaipėdos uosto vartus įplauks trys kruiziniai laivai.

  Pirmasis uostamiestyje prisišvartuos beveik 300 m ilgio laineris „Mein Schiff 4“, kiek vėliau prie jo prisijungs per 198 m ilgio „Europa “ ir kiek ilgesnis nei 202 m „Aida Vita“.

  Visi trys uostamiestyje viešėsiantys laineriai stovės skirtingose krantinėse. Kruizinių laivų terminale klaipėdiečiai galės išvysti „Mein Schiff 4“, centriniame Klaipėdos terminale – lainerį „Aida Vita“, o „Europą“ – „Klasco“ teritorijoje.

  „Iš vandens bus labai gražiai matomi visi trys laivai“, – pastebėjo Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.

  Anot direktorės, „Klasco“ teritorijoje prisišvartuosiančio laivo turistams bus skirtas nemokamas autobusas, kuris juos ir atgabens į miesto centrą.

  „Esame pasiruošę padaryti viską, kas įmanoma, kad tik jiems patiktų ir jie būtų mieste“, – pastebėjo R.Savickienė.

  Dešimtys autobusų ir gidų

  Pašnekovės teigimu, šie trys laivai į Klaipėdą atplukdys apie 5 tūkst. turistų.

  Tokį gausų būrį užsieniečių uostamiesčiui priimti nėra paprasta. Nemažai atvykstančiųjų pasirinko įvairias ekskursijas į Kuršių neriją, Palangą, Kretingą, bus vykstančiųjų į Ventę.

  Turistus į minėtas vietas išveš maždaug 70 autobusų, prireiks ir tiek pat vokiškai kalbančių gidų, mat dauguma atvykėlių – vokiečiai.

  „Visi bus ir visko užteks, nes visi tam rengiasi“, – patikino R.Savickienė.

  Gausybę turistų pasitiks ir liaudies amatų bei tautodailininkų mugė.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Šįryt.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Klaipėdą toliau lanko kruiziniai laivai

  Rytoj, gegužės 27 dieną, 11.00 val. į Klaipėdos uostą atvyksta kruizinis laineris "AIDAaura". Tai dar vienas šio sezono laivas, kuris mūsų mieste lankysis pirmą kartą. AIDAaura, tai 2003 metais Vokietijos laivų statykloje Aker MTW pastatytas laineris, kuriuo į mūsų miestą atvyks 1317 turistų, iš kurių 1288 Vokietijos piliečiai bei 418 įgulos narių.

  Daugiau nei 500 žmonių pasirinko organizuotas ekskursijas po Klaipėdą, Palangą, Kuršių Neriją, Šilutės regioną.

  Atvykstančius miesto svečius Teatro aikštėje pasitiks liaudies amatų jomarkas.

  Klaipėdos uoste laivas bus nuo 11:00 iki 20.00 val.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied


  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Šįryt.  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Į Klaipėdą antrąkart atplaukia "MsC Opera"

  Pirmąją turistinio sezono savaitę užbaigs rytoj į Klaipėdą atvykstantis kruizinis laineris "MsC Opera". Šis laineris Klaipėdos uoste lankysis jau antrą kartą. Tai 2004 metais pastatytas ir Sophia Loren Genujoje pakrikštytas laineris, kuriuo į Klaipėdą atvyks 2133 turistai iš 41 pasaulio valstybės bei 728 įgulos nariai. Daugiausia atvykstančiųjų - turistai iš Vokietijos, Italijos, Prancūzijos, Ispanijos ir JAV.

  Daugiau nei 600 žmonių pasirinko organizuotas ekskursijas po Klaipėdą, Palangą, Kuršių Neriją, Šilutės regioną bei Platelių šaltojo karo muziejų.

  Atvykstančius miesto svečius Teatro aikštėje pasitiks liaudies amatų jomarkas.

  Klaipėdos uoste laivas bus nuo 08:00 iki 14.00 val.

  Kito kruizinio lainerio Klaipėdos uoste sulauksime gegužės 27 d. Tai bus pirmą kartą mūsų uoste besilankantis laivas "AIDAura".

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Nauja diena, kitas laivas.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Klaipėdoje svečiuosis dar vienas laineris

  Rytoj, ketvirtadienį, Klaipėdos uoste lankysis kruizinis laineris "Amadea". Tai 1991 metais Japonijoje, Nagasakio mieste pastatytas laivas, kuriame gali keliauti 624 keleiviai bei 292 įgulos nariai. Laive "Amadea" yra įrengti 2 karališki apartamentai, 40 apartamentų bei 254 kabinos, iš kurių 106 su privačiais balkonais. Šiuo laivu į Klaipėdą atvyksta 573 turistai iš Vokietijos.

  Daugiau nei 450 žmonių išvyks į organizuotas ekskursijas po Klaipėdą, Kuršių Neriją, Palangą, keliaus pėsčiomis bei dviračiais po Klaipėdos regioną, ragaus lietuvišką maistą bei gėrimus.

  Klaipėdos uoste laivas bus nuo 07 iki 15 val.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Šįryt kruizinių laivų terminale.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Į Klaipėdą atplaukia dar vienas kruizinis laivas

  Į Klaipėdą rytoj atvyksta jau antrasis šių metų kruizinio sezono laivas - "AIDA Vita".

  Kruizinei kompanijai "Aida Cruises" priklausantis laineris Klaipėdos uoste lankysis pirmą kartą. Šiuo laivu į mūsų miestą atvyks 1202 keleiviai, iš kurių 1137 - turistai iš Vokietijos.

  Daugiau nei 500 žmonių pasirinko organizuotas ekskursijas po Klaipėdą, Palangą, Kuršių Neriją bei Klaipėdietiškos virtuvės degustaciją Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje.

  Atvykstančius miesto svečius Teatro aikštėje pasitiks liaudies amatų jomarkas.

  Klaipėdos uoste laivas bus nuo 10 iki 19.30 val.

  Komentuoti:


 • Briedis
  replied
  Klaipėdoje startuoja turizmo sezonas
  Vasaros turistinio sezono pradžia Klaipėdoje tradiciškai skaičiuojama nuo tada, kai atplaukia pirmasis kruizinis laivas. Šiemet sezoną gegužės 9 dieną pradės "MSC Cruises" kruizinių linijų laivas "Opera", kuris atplukdys į mūsų miestą apie 2 200 turistų, daugiausiai iš Italijos, Prancūzijos, Vokietijos.

  <...>

  "Itin karšta diena mums bus birželio 1-oji, kai į Klaipėdą per vieną dieną atplauks net trys kruiziniai laivai, kurie atplukdys 5 000 turistų. Į ekskursijas svečius veš 70 autobusų, dirbs 70 vokiškai kalbančių gidų. Kitas įvykis laukia liepos 17 dieną, kai kruizinis laivas stovės Klaipėdoje dvi dienas su nakvyne", - anonsavo R. Savickienė.
  http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...zonas-1459720/


  Į Klaipėdą šiemet atplauksiančių kruizinių laivų sąrašas: http://www.portofklaipeda.lt/kruizin...sezonas-2016-m

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Pasaulio kruizinės laivybos parodoje – ir Klaipėdos uostas

  Fort Loderdeilyje (Fort Lauderdale) (JAV) prasideda pasaulio kruizinės laivybos paroda „Seatrade Cruise Global 2016“, kurioje Lietuva prisistato jau tryliktą kartą. Tai didžiausias kruizinei laivybai skirtas renginys, organizuojamas daugiau nei tris dešimtmečius.

  „Majamis – kruizinės laivybos sostinė visame pasaulyje. Galimybė pristatyti savo šalį ir Klaipėdos uostą tokio masto renginyje yra įrodymas, jog Lietuva ir Klaipėda yra įdomi tiek kruizinių linijų atstovams, tiek kruiziniams keleiviams. Tai unikali proga potencialiems klientams tiesiogiai nušviesti, kas mūsų uoste ir šalyje patraukliausia, kas gali sudominti kruiziniais laivais keliaujančius turistus, ir, žinoma, kokias galimybes turi Klaipėdos uostas saugiai priimdamas vis didesnius kruizinius lainerius uoste“, – pasakojo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros specialistė Gabrielė Kneižytė.

  Iki šiol renginys vykdavo Majamyje, tačiau šiemet dėl parodų centro remonto persikėlė į netoli esantį Fort Loderdeilį. Parodoje, kuri sulaukia dešimčių tūkstančių lankytojų, prisistato beveik 740 eksponentų iš įvairių pasaulio šalių. Parodos metu vyksiančioje konferencijoje aptariamos kruizinės laivybos tendencijos bei perspektyvos, situacija kruizinių laivų statybos pramonės rinkoje, pristatomos laive teikiamos paslaugos ir technologijos, taip pat keleivių aptarnavimas kruiziniuose terminaluose bei kitos temos.

  Parodoje „Seatrade Cruise Global 2016“ 18 m² ploto Lietuvos stende prisistato VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, VšĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras, UAB Limarko jūrų agentūra, UAB „Klaipėdos Mėja“, UAB „Krantas Travel“.

  Klaipėdoje kruizinės laivybos sezonas šiemet prasidės gegužės 9 d. Jį, kaip ir pernai, atidarys su Italijos vėliava plaukiojantis kruizinis laineris „AIDA cara“. Turimais duomenimis, į Klaipėdos uostą kruiziniai laivai užsuks 53 kartus. Pernai kruiziniai laivai uoste lankėsi 51 kartą ir atplukdė rekordinį kiekį keleivių – 60 202. Šiemet tikimasi naujų keleivių rekordų.

  Komentuoti:

Working...
X