Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kruizinė laivyba

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Šio ryto svečias.

  Comment


   Penktadienio popietę.   Comment


    Klaipėdoje lankysis virš 4 tūkst. užsienio turistų

    Rytoj, liepos 22 d., Klaipėdoje lankysis virš 4 tūkst. užsienio turistų. Juos į uostamiestį atplukdys du kruiziniai laivai.

    6.45 val. Klaipėdos centriniame terminale prisišvartuos 290 m ilgio kruizinis laivas „Costa Pacifica”, atplukdysiantis 3397 turistus iš Vokietijos. O 11 val. į Kruizinių laivų terminalą įplauks 205 m kruizinis laineris „Albatros“, kuris atplukdys 798 turistus – daugiausia iš Vokietijos, Austrijos ir Olandijos.

    Svečiai dalyvaus ekskursijose Klaipėdos mieste, taip pat vyks į Neringą, Palangą ir kt. regiono vietoves. Teatro aikštėje svečių jau tradiciškai lauks liaudies amatų jomarkas.

    Comment


     Šiandien Kruizinių laivų terminale...     Comment


      ... ir Centriniame terminale.

      Comment


       Uostamiestyje svečiavosi tūkstančiai turistų

       Nuo trečiadienio ryto uostamiestyje zujo būriai turistų. Atvykėlių koncentracija mieste padidėjo, mat pro Klaipėdos uosto vartus įplaukė net du kruiziniai laivai. Tai jau nepirmas kartas kai mieste vieši net du balti didžiūnai.

       Pirmasis pro Klaipėdos uosto vardus įplaukė šiuose krantuose jau ne pirmą kartą viešintis kruizinis laineris „Costa Pacifica”. Su Italijos vėliava plaukiojantis 290 m ilgio laivas Klaipėdos centriniame terminale prisišvartavo 6.45 val. Ankstų rytą atpaukęs laineris į miestą atplukdė 3 397 turistus iš Vokietijos.

       Vos šiems spėjus pasklisti po miestą su Klaipėda pasisveikino kitas ne ką mažiau įspūdingas laivas. Priešpiet Kruizinių laivų terminale prisišvartavo su Bahamų salų vėliava plaukiojantis laivas „Albatros“. 205 m ilgio kruizinis laineris atplukdė 798 turistus, daugiausia atvykėlių – iš Vokietijos, Austrijos ir Olandijos.
       Kaip jau minėta, atvykusieji patraukė apžiūrėti miesto, netrūko ir norinčiųjų nukeliauti į aplinkinius miestus – Neringą, Palangą.

       Tradiciškai, mieste lankantis didesniems arba keliems kruiziniams laineriams, jų keleivius Teatro aikštėje pasitiko laiudies amatų jomarkas.

       ...

       Comment


        Kodėl klaidžioja kruizų turistai?
        Centrinis Klaipėdos terminalas yra įsikūręs atokiau nuo miesto centro, tad čia atplaukiančių kruizinių laivų turistams savarankiškai nusigauti iki senamiesčio yra nemenkas iššūkis.
        http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...istai-1379716/

        Užvakar pravažiuojant atkreipiau dėmesį į pėsčiųjų pagausėjimą Minijos gatvėje. Turbūt nekokį įspūdį miesto svečiams paliko ši gatvė, normalus šaligatvis tik vienoje pusėj, kitoj pusėj (arčiau uosto) siauras, arba jo išvis nėra ir tenka eiti per pievas. Gal valdžiai tai bus paskata greičiau sutvarkyti bent jau šaligatvius einančius nuo CKT iki senamiesčio.

        Comment


         Kodėl klaidžioja kruizų turistai?

         Iš kruizinio laivo "Costa Pacifica" į šalia Centrinio Klaipėdos terminalo esančią Minijos gatvę užvakar pabirę turistai nustebino "Vakarų ekspreso" skaitytojus, kodėl jiems neorganizuojamas pavėžėjimas iki Klaipėdos senamiesčio, nes čia kursuojantis 9 autobusas į miesto centrą neveža.

         ...

         Yra specialūs autobusai, vadinamieji "šatlai", kurie užsieniečius ir nuveža į Klaipėdos senamiestį.

         ...
         Tokių autobusų tądien dirbo kaip niekad daug - šeši. Šeši. Tiek CKT, tiek Teatro aikštėje vienu metu jų stovėdavo po du ir net tris. Sėsk - važiuok. Ne straipsnis, o tuščias muilo burbulas.

         Comment


          Kruizinių laivų terminale.

          Comment


           Klaipėdoje tęsiasi kruizinis sezonas

           Liepos 29 d. Klaipėdoje vėl lankysis 2 kruiziniai laivai: kruizinei linijai „Regent Seven Seas Cruises“ priklausantis 207 m ilgio „Seven Seas Voyager“ bei „Phoenix Reisen“ linijoms priklausantis 190 m ilgio “Amadea”.

           Šešių žvaigždučių kategorijai priskiriamas laivas “Seven Seas Voyager” į Klaipėda atplukdys 737 turistus bei 447 įgulos narį. Kruizą po Baltijos jūros šalis pasirinko turistai iš 31 šalies, iš kurių didžioji dauguma – turistai iš JAV, Meksikos, Šveicarijos, Jungtinės karalystės, Kanados. Kruizinis laivas bus švartuojamas prie Centrinio Klaipėdos terminalo krantinės.

           Kruiziniu laivu „Amadea“ atvyks 624 turistai iš Vokietijos bei 292 įgulos nariai. Šis laivas ypatingas tuo, jog jame filmuojama Vokietijoje viena labiausiai žiūrimų televizijos šou programų „Das Traumschiff“. Laivas bus švartuojamas prie kruizinių laivų krantinės.

           Svečiai aplankys Klaipėdą, Palangą, Nidą, Juodkrantę, Kretingą, Lapių kaimą bei Plateliuose esantį šaltojo karo muziejų.

           Laivai Klaipėdos uoste bus nuo 7.00 iki 15.00 val. Teatro aikštėje svečių lauks liaudies amatų jomarkas.

           Comment


            Šįryt.

            Comment


             Antrasis šiandien viešėjęs laivas.

             Comment


              Uostamiestyje svečiavosi laineris įžymybė

              Du uostamiestyje apsilankę kruiziniai laineriai vakar atplukdė kelis tūkstančius turistų iš daugiau nei trisdešimties šalių. Viename iš laivų jau ilgą laiką filmuojama populiari vokiečių laida.

              Kruizinei linijai "Regent Seven Seas Cruises" priklausantis 207 m ilgio "Seven Seas Voyager" laineris prisišvartavo prie Centrinio Klaipėdos terminalo krantinės, o kitas – "Phoenix Reisen" linijoms priklausantis 190 m ilgio laivas "Amadea" apsistojo Kruizinių laivų terminale.

              Šešių žvaigždučių kategorijai priskiriamas laivas "Seven Seas Voyager" į Klaipėda atplukdė 737 turistus bei 447 įgulos narį. Kruizą po Baltijos jūros šalis pasirinko 31-os šalies turistai, iš kurių didžioji dauguma – JAV, Meksikos, Šveicarijos, Jungtinės Karalystės, Kanados gyventojai.

              Kruiziniu laivu "Amadea" atvyko 624 turistai iš Vokietijos bei 292 įgulos nariai.

              Įdomu tai, kad šis laivas naudojamas ne tik pramogoms ir susisiekimui, bet pasitarnauja ir televizijai. Jame filmuojama Vokietijoje viena labiausiai žiūrimų šou laidų "Das Traumschiff".

              "Serialas jau daug metų filmuojamas laive. Jame rodoma, kaip šou herojai keliauja po įvairiausias šalis ir patiria nuotykių. Šis laivas – serialo žvaigždė", – pasakojo Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.

              Vakar rytą kruiziniais laineriais atplaukę svečiai iš užsienio ne tik apžiūrėjo senamiestį, bet vyko į Palangą, Nidą, Juodkrantę, Kretingą, Lapių kaimą bei Plateliuose esantį Šaltojo karo muziejų.

              R.Savickienės teigimu, turistus domina ne tik Kuršių nerija, bet ir lietuviškas kaimas.

              "Kiekvienas turistas – labai skirtingas ir renkasi vis kitus maršrutus. Dažniausiai apžiūrima pati Klaipėda, Palanga, Kuršių nerija, organizuojami žygiai dviračiais. Beje, turistai apsilanko ir kaimuose", – sakė pašnekovė.

              Atvykusius užsieniečius Teatro aikštėje vakar pasitiko liaudies amatų mugė. Turistų laukė muzikantai ir prekeiviai, siūlantys įsigyti lietuviškų prekių – nuo gintarinių papuošalų iki medaus.

              Comment


               Šį rytą.

               Comment


                “Mein Schiff 4” antru bandymu mėgins aplankyti Klaipėdą

                Antradienį, rugpjūčio 4 d., 7 val. Klaipėdos uoste prisišvartuos kruizinis laivas “Mein Schiff 4”, kuriam įplaukti į uostą liepos 10 d. sutrukdė nepalankios oro sąlygos. Tai - 2015 metais pastatytas 294 metrų ilgio ir 36 metrų pločio 4 žvaigždučių kruizinis laineris, kuriuo į Klaipėdą atvyks 2724 turistai iš Vokietijos bei 1000 įgulos narių.

                2015 metų birželio 5 d. Kylyje Vokietijos plaukikės Franziskos van Almsick pakrikštyto laivo keleiviai (daugiau nei 40 grupių (apie 1500 turistų) pasirinko ekskursijas po Klaipėdą, Kuršių Neriją, Palangą bei Ventės ragą.

                10 val. oficiali Klaipėdos uosto delegacija, vadovaujama rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktoriaus Artūro Drungilo, lainerio kapitonui įteiks uosto ženklą, kuriuo pasveikinamas kiekvienas, į Klaipėdos uostą pirmą kartą atplaukiantis laivas.

                Laivas Klaipėdos uoste bus nuo 7 iki 18 val. Teatro aikštėje svečių lauks liaudies amatų jomarkas.

                Comment


                 Uostamiestyje – didžiulis kruizinis laineris

                 Antradienį apie 7 val. Klaipėdos uoste prisišvartavo kruizinis laivas “Mein Schiff 4”, kuriam įplaukti į uostą liepos 10 d. sutrukdė nepalankios oro sąlygos. Tai – 2015 metais pastatytas 294 metrų ilgio ir 36 metrų pločio 4 žvaigždučių kruizinis laineris, kuriuo į Klaipėdą atvyko 2724 turistai iš Vokietijos bei 1000 įgulos narių.

                 2015 metų birželio 5 d. Kylyje Vokietijos plaukikės Franziskos van Almsick pakrikštyto laivo keleiviai (daugiau nei 40 grupių (apie 1500 turistų) pasirinko ekskursijas po Klaipėdą, Kuršių Neriją, Palangą bei Ventės ragą.

                 Oficiali Klaipėdos uosto delegacija, vadovaujama rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktoriaus Artūro Drungilo, lainerio kapitonui įteikė uosto ženklą, kuriuo pasveikinamas kiekvienas, į Klaipėdos uostą pirmą kartą atplaukiantis laivas.

                 Comment


                  Ryto akimirka.

                  Comment


                   Plaukė plaukė ir atplaukė.

                   Comment


                    „Mein Schiff 4” šįkart Klaipėdą pasiekė sėkmingai

                    Antrasis kruizinio laivo „Mein Schiff 4” bandymas turistus atplukdyti į uostamiestį – sėkmingas. Tai jau antroji šio laivo kelionė į Klaipėdą, tačiau kruizas pasveikintas pirmojo apsilankymo proga, mat liepos pradžioje dėl prastų oro sąlygų į uostą įplaukti nepavyko.

                    Su Maltos vėliava plaukiojantis laivas viešnagę uostamiestyje suplanavęs buvo jau liepos 10-ąją, tačiau tądien į uostamiestį įplaukti sutrukdė nepalankios oro sąlygos.

                    Visai neseniai pastatyto ir dar dažais kvepiančio laivo ilgis siekia 294 m, o plotis – 36 m. Prabangiuoju 4 žvaigždučių kruiziniu laineriu į Klaipėdą atvyko 2 724 turistai iš Vokietijos. Juos atlydėjo 1 tūkst. įgulos narių.

                    Šių metų birželio 5-ąją Kylyje Vokietijos plaukikės Franziskos van Almsick pakrikštyto laivo keleiviai viešnagės dieną išvyko į ekskursijas po Klaipėdą, Kuršių Neriją, Palangą bei Ventės ragą.

                    Keliones po gražiausius Lietuvos pajūrio kraštus pasirinko daugiau nei keturios dešimtys atvykusiųjų grupių – apie 1500 turistų.

                    Nemažai kruizinio didžiūno keleivių į miestą išriedėjo dviračiais.

                    Klaipėdos turismo ir kultūros informacijos centro direktorės Romenos Savickienės teigimu, „Mein Schiff 4“ – ne vienintelis šiemet pirmą kartą į Klaipėdą atplaukęs laivas.

                    Comment


                     Kapitonui - Klaipėdos ženklas

                     Antradienį į Klaipėdos uostą atplaukė kruizinis laineris "Mein Schiff 4". Šis kruizinis laivas, atplukdęs apie 2500 turistų Klaipėdoje lankosi pirmą kartą. Tai tas pats laivas, kuris dėl stipraus bangavimo ir audros liepos pradžioje negalėjo įplaukti į uostą.

                     Tačiau šiandien orai kojos nepakišo, todėl laivas visą dieną vieši Klaipėdoje. Klaipėdos uoste egzistuoja sena ir graži tradicija – pirmą kartą atplaukusį kruizinį laivą apdovanoti Klaipėdos ženklu. Šiandien jis įteiktas laivo kapitonui Todui Burgmanui.

                     Ženklą įteikė rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius Artūras Drungilas ir uosto kapitono pavaduotojas Eduardas Ringis.

                     Comment

                     Working...
                     X