Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kruizinė laivyba

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Tylus
  replied
  Lankysis jau septintasis šį sezoną kruizinis laivas

  Šiandien Klaipėdoje lankysis jau septintasis šį sezoną kruizinis laivas "Costa Pacifica", kuriuo į miestą atvyks 2888 keleiviai iš 38 pasaulio šalių.

  Daugiau nei 1000 turistų išvyks į organizuotas ekskursijas (Klaipėda, Palanga, Kuršių Nerija, Ventės ragas), kiti su miestu susipažins patys.

  Teatro aikštėje vyks liaudies amatų jomarkas, kuriame amatus pristatys ir tautodailininkai iš Skuodo.

  Klaipėdos uoste iki šių metų birželio 1 dienos jau apsilankė 10 798 kruiziniais laivais atplaukę turistai.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Šiandien.

  Komentuoti:


 • Silber418
  replied
  Hmm.. Galbūt tas štilis pastebimas rytinėje jūros pakrantėje, bet ne vakarinėje. Tiek Stokholmas, tiek Kopenhaga šio kruizų sezono metu sulauks maždaug 300 vizitų (neskaitant nuolat vykdomų reisų). Stokholme šioms dienomis jau galima stebėti laivų grūstis prie centro esančioje akvatorijoje.
  Paskutinis taisė Silber418; 2015.06.01, 00:40.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Šįryt.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Šios dienos svečias.  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Ačiū.

  Komentuoti:


 • taspac
  replied
  Man idomi. Nemanau, kad teisinga slopinti zmoniu iniciatyva dalintis informacija. Jei kazkam neidomi, jis teisiog ja gali praskipinti.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Na, jei niekam neįdomi - tai neįdomi. Dėkui už draugiškus pastebėjimus.

  Komentuoti:


 • digital
  replied
  Nelabai kam idomi ta chronologija. Galima buvo arba istrinti senas zinutes, arba jas paredaguoti idedant naujos info.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Vienam - spam'as, o kitam - chronologiška įvykių seka.

  Komentuoti:


 • Sigitukaz
  replied
  o kokia prasme taip uzspamint foruma su pranesimais apie viena ir ta pati dalyka?

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  "Aida Cara" pagaliau paliko Klaipėdos uostą

  Pirmadienį į Klaipėdą atplaukęs kruizinis laineris „Aida Cara“ miestą turėjo palikti tos pačios dienos pavakare. Tačiau dėl techninių gedimų laivo išplaukimo laikas buvo atidėtas parai, o vėliau – dar viena parai.

  Šiandien 16 valandą laineris paliko Klaipėdos uostą.

  Kruiziniu laineriu „Aida Cara“ į Klaipėdą buvo atplaukę virš tūkstantis keleivių, dauguma jų – vokiečiai. Simboliška, kad tas pats laivas ne tik paskelbė kruizinio sezono Klaipėdoje pradžią, bet ir apvainikuos jo pabaigą. Ši vokiečių linija Klaipėdą aplanko pirmą kartą.

  „Prireikė ne vienerių metų, kad pritrauktume šią liniją į Klaipėdą. Penkerius metus vyko derybos ir galime pasidžiaugti, kad pagaliau šie laivai lankosi ir mūsų uoste“, – sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Rinkodaros skyriaus viršininkė Kristina Gontier.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  "Aida Cara" išplaukti planuoja šiandien

  Nuo pirmadienio dėl techninių gedimų iš Klaipėdos uosto išplaukti negalinčio kruizinio lainerio „Aida Cara“ keleiviams pasiūlytos papildomos ekskursijos, o nusprendusius likti laive šiandien popiet linksmins uostamiesčio muzikantai.

  Žinia, pirmadienį į Klaipėdą atplaukęs „Aida Cara“ miestą turėjo palikti tos pačios dienos pavakare. Tačiau dėl techninių gedimų laivo išplaukimo laikas buvo atidėtas parai, o vėliau – dar viena parai. Šiuo metu planuojama, kad „Aida Cara“ iš Klaipėdos turėtų išplaukti šiandien, apie 16 val.

  „Atsakingų miesto įstaigų, Uosto direkcijos ir kruizinį laivą aptarnaujančių bendrovių „Limarko jūrų agentūra“ bei „Krantas travel“ atstovai nuolat bendrauja ir bendradarbiauja su lainerio įgula, kad laivui būtų suteikta visa reikiama pagalba, o Klaipėdoje ilgiau nei planuota likę „Aida Cara“ keleiviai jaustųsi patogiai“, - sako Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.

  Ji pažymi, kad šiandien ryte visi norintys „Aida Cara“ keleiviai galėjo vykti į jiems pasiūlytas papildomas ekskursijas po Klaipėdos miestą, Kuršių Neriją, Palangą, Ventės ragą. Taip pat šiandien 14 val. laive savo pasirodymą surengs uostamiesčio folkloro ansamblis „Joginta“.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Kruizinis laivas viešėjo ilgiau

  Užvakar popiet iš Klaipėdos uosto turėjęs išplaukti 193 metrų ilgio kruizinis laivas "Aida Cara", atplukdęs beveik 1100 turistų, sugedo ir planavo išplaukti vakar 16 val. Tačiau 18 val. jis dar tebebuvo uoste. Juokaujama, kad klaipėdiečiams pasisekė, nes turistai Lietuvos uostamiestyje pabuvo ilgiau, vadinasi, paliko daugiau eurų.

  Vokiečių kruizinės kompanijos "Aida Cruises" laivas, ant kurio korpuso puikuojasi šypsena, plaukiojantis su Italijos vėliava, šiemet gegužės 4 d. pradėjo kruizinės laivybos sezoną Klaipėdoje ir į Lietuvos uostą atplaukė pirmą kartą. Tąkart laivo kapitonas Folkeris Baumgartas (Volker Baumgart), per trumpą stovėjimo uoste laiką nespėjęs išeiti pasivaikščioti po Klaipėdą, tą žadėjo padaryti, kai atplauks kitą kartą. Tokia proga pasitaikė dabar.

  Pasak UAB "Limarko" jūrų agentūros generalinio direktoriaus pavaduotojo Sauliaus Laumenio, laivą sulaikė smulkios techninės problemos, kurios buvo šalinamos įgulos jėgomis. Keleiviai miegojo laive.

  Užvakar klaipėdiečiai pastebėjo senamiestyje kur kas daugiau vakarojančių užsieniečių. Ir vakar jie dar turėjo laiko geriau pažinti Klaipėdą. Turint omenyje, kad kiekvienas turistas krante išleidžia maždaug apie 50 eurų, galima pajuokauti, kad uostamiesčio verslininkai užsidirbo daugiau.

  Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro vadovė Romena Savickienė taip nemano.

  "Matyt, užėjo gedimų banga. Gavome patvirtinimą, kad laivas "Hamburg", turėjęs atvykti birželio 1 d., neatplauks, nes sugedo Belfaste, Šiaurės Airijoje. Tad išėjome "į nulį", - šmaikštavo R. Savickienė.

  Taigi šiemet per kruizinį sezoną laivai į mūsų uostą atplauks ne 55, o 54 karus.

  "Aida Cara" Lietuvos uostą per šį sezoną aplankys dar tris kartus - ji pasirodys rugsėjį, o spalio 5 dieną uždarys kruizinį sezoną Klaipėdoje.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  „Aida Cara“ pasiliko dar dienai

  Pirmadienio rytą į uostamiestį atplaukęs kruizinis laivas „Aida Cara“ uostamiesčio palikti „nepanoro“. Antrą kartą Klaipėdoje viešinčio lainerio išvykimas dėl techninių gedimų buvo atidėtas.

  Buvo numatyta, kad pataisytas laineris uostą paliks antradienį apie 15–16 val. Vis dėlto 18 val. laivas dar nebuvo išplaukęs.

  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus padėjėjos ryšiams su visuomene Dovilės Ringis teigimu, laivas gali išplaukti bet kada, nors mažai tikėtina, kad dar šiandien bus nuspręsta tai padaryti.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Dėl elektronikos gedimų neišplaukė „Aida Cara“

  Sugedo pirmadienio rytą į uostamiestį atplaukęs kruizinis laivas „Aida Cara“. Antrą kartą Klaipėdoje viešinčio lainerio išvykimas dėl techninių gedimų buvo atidėtas.

  Pasak Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus padėjėjos ryšiams su visuomene Dovilės Ringis, tūkstantį vokiečių turistų atgabenęs laineris uostą palikti turėtų šiandien apie 15–16 val.

  „Kadangi buvo užfiksuoti elektronikos gedimai, buvo nuspręsta remontuoti ir kelionę tęsti šiandien. Turistams tai nėra svarbu, nes laive pramogų tikrai yra nemažai, todėl plaukti ar stovėti prie krantinės jiems nėra skirtumo“, – komentavo pašnekovė.

  193 metrų Kruizinis laineris „Aida Cara“ uostamiestyje atidarė kruizinių laivų sezoną. Grįžęs antrą kartą, kaip juokavo D. Ringis, nusprendė nepalikti Klaipėdos.

  Mieste užsibuvę turistai turės daugiau laiko susipažinti su Klaipėda ir tuo pačiu paišlaidauti, todėl į kruizinio laivo gedimą, anot pašnekovės, galima žiūrėti ir pozityviai.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Uoste sugedo kruizinis laivas

  Klaipėdos uostą antrą kartą pasiekė kruizinis laineris "Aida Cara".

  Kruizų sezoną Klaipėdoje šiemet oficialiai "atidaręs" laivas šį kartą Lietuvos uoste gali užtrukti ilgiau nei planavo.

  Mat dėl kol kas nežinomo techninio gedimo, laineris negali palikti Kruizinių laivų terminalo krantinės.

  193 metrų ilgio kruiziniu laineriu "Aida Cara" atplaukė apie 1000 turistų. Daugiausiai jų iš Vokietijos.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Šįryt.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Kruizinį lainerį pasitiko jomarkas

  Antradienio rytą pro Klaipėdos uosto vartus įplaukė kruizinis laivas „Costa Pacifica“. Beveik 300 m ilgio lainerį, į uostamiestį atplukdžiusį beveik 3 tūkst. turistų, pasitiko tradicinių amatų jomarkas.

  Šįkart turistus tradiciniais lietuvių gaminiais, kulinariniu paveldu viliojo Gargždų amatininkai.

  „Šis jomarkas nėra pirmasis. Tokius mes organizuojame jau eilę metų“, – patikino Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.

  Tokia pati mugė Teatro aikštėje įsikurs ir gegužės 28-ąją, tądien čia savo gaminius pristatys Kretingos amatininkai. Vėliau dar turėtų pasirodyti skuodiškiai ir šilutiškiai.

  R.Savickienė patikino, jog jomarkų datos derinamos prie atvykstančių kruizinių laivų. „Jomarkai yra rengiami ilgesniems nei 200 m kruiziniams laivams. Turime tokį susitarimą su Klaipėdos uostu ir savivaldybe. Tačiau panašūs jomarkai ir prekyba galima atplaukus kiekvienam laivui“, – dėstė pašnekovė.

  Laivus pasitinkančių jomarkų dalyvių prašoma pristatyti tik lietuviškas, nacionalines prekes, o ne importinius daiktus.

  Siekiama, kad mugė taptų savotiška liaudies amatų, tautodailės kulinarinio paveldo demonstracija, mat būtent tuo Lietuva ir gali išsiskirti iš kitų miestų, kuriuos lanko kruiziniais laivais atvykstantys turistai.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Šiandien.

  Komentuoti:

Working...
X