Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto registracijos numeriai

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Rašoma, kad privatininkai nepirko naujų autobusų, nes jiems "pelno 5 metus nebus". Tegul neperka ir toliau. Po kelių metų juos išspirs iš rinkos.

  Nors ne į temą, bet I raidė nebuvo naudojama dėl to, kad ji siaura, o ne dėl to, kad panaši į 1. Tai O ir 0 dar panašesni, bet naudojami. I nenaudota niekada nuo pat lietuviškų numerių atsiradimo, kai nebuvo jokių nuskaitymų. Beje, Y šriftas pakeistas (vertikali proporcija) buvo keliose kombinacijoje su pirma L raide serijoje, o dabartiniu metu berods, vėl grįžta prie senojo varianto. Manau, I pradėjo naudoti, nes ateina trijų raidžių kombinacijų galas. Tai dar vienos raidės panaudojimas leis sukurti keliasdešimt tūkstančių numerių variantų ir atitolinti kokiems metams visiškai naujos numerių versijos įvedimą.
  Paskutinis taisė Al1; 2019.08.29, 17:23.

  Comment


   Ne už kalnų elektromobilių era, o iki dabartinės numerių pabaigos dar 20metų..

   O dėl privatininkų, vargu ar miestas su KLAP'u apžiotu visus maršrutus, greičiau atsirastų visokios Kautros, Transreviai ir pan, kurie vežtų naujais autobusais ir už tai jiems mokėtų atitinkamai. Nors jei jau į šiūkšlių rinką įžengė, netgi kitoj savivaldybėje ir pradėjo vežt Skandinavijoj, ką gali žinot..
   Paskutinis taisė Garbanius; 2019.08.29, 17:51.

   Comment


    Prie ko čia elektromobiliai? Kol jų nedaug, skatinant jų plėtrą jiems skirta atskira serija, kad būtų galima lengvai taikyti lengvatas. Kai bus daugiau, lengvatas panaikins, atskira serija neteks prasmės.
    Elektrobusams priklauso elektromobilių numeriai?
    Tai kad ne, raidžių kombinacijų jau lieka nedaug. LAA prasidėjo metų pradžioje, o jau rudenį bus išduoda daugiau nei pusė visų numerių su pirmąja raide L. Nxx berods jau išnaudota, Mxx -? Oxx-?
    Paskutinis taisė Al1; 2019.08.29, 18:23.

    Comment


     Kombinacijų dar daug- M** N** O** P** R** S** T** U** V** Z**, plius praleistosios I** ir Y**.

     Elektrobusams EV numeriai priklauso - Danceris gavo numerį EV 2203.

     Comment


      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
      Nauji Klaipėdos autobusų parko autobusai:

      MAN A21 Lion's City NL273 CNG
      <...>
      64 - LEB 064 - WMAA21ZZ4KT031858
      Pernumeruotas į 60 - LFI 060.

      Panašu, KlAP'o MB O407 istorija baigta.

      Comment

      Working...
      X