Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VSG] Visagino viešasis transportas

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
  Buvo dar 4004, bet jie stovėjo labai nepatogiai, užtat ir nefotografavau.
  Puikios nuotraukos! O visus likusius irgi reikėjo fotografuoti, net jeigu ten nelabai tinkamos pagal tavo standartus nuotraukos. Jos visvien būtų vertingos ir bent jau duomenų bazę Fotobuse padėtų tikslinti
  Viešojo transporto temų rodyklė >>

  Comment


   Parašė Al1 Rodyti pranešimą
   Įdomu, kur jie deda panaudotus autobusus tiek iš Vilniaus, tiek savo. Į metalo laužą? Čia matosi tik 4002 iš Vilniaus dabar Visagine dirbantis. O kiti? Juk per paskutinius kelis metus tiek daug autobusų prasuko.
   Girdėjau versiją, kad dalis tų ilgų MB O405G(N,N2) iškeliavo į Kazachstaną. Gal ir tiesa

   Tačiau ir labai daug naudotų autobusų jie pardavinėja dalimis: http://meteoritturas.lt/new/lt/requests/selling.html

   Comment


    Visaginė 8 maršrutą jau neaptarnauja didėlis autobusas "MB 405N", jo pakeitė Mercedes mikroautobusas.
    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

    Comment


     Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
     Visaginė 8 maršrutą jau neaptarnauja didėlis autobusas "MB 405N", jo pakeitė Mercedes mikroautobusas.
     Taip pat Metorit turo svetainėje atsirado maršruto pilnavertis tvarkaraštis, anksčiau, berods, jo nebuvo.
     http://www.meteoritturas.lt/new/en/t...marsrutas.html
     Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
     Marsrutai.lt tinklaraštis!
     SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

     Comment


      Kas pasikeitė per 3 metus?

      Visagine nugriovė veikusį viešbutį "Aukštaitija" ir jo vietoje išdygo "Lidl". Neaišku, kaip ten buvo su žeme, bet savivaldybė net nepakrutino piršto, kad būtų pastatyta ir autobusų stotis. Nors pagal planus AS turi būti netoli savivaldybės, bet gi beveik visi autobusai išvyksta iš stotelės prie buvusio viešbučio.
      Taip pat vyksta Veteranų g. tvarkykas, stotelė, iš kurios išvyksta tarpmiestiniai autobusai kiek paslinkta šiaurės link.      Kol Veteranų g. tvarkoma, kai kurie mikrobai ar autobusai išvyksta ar atvyksta iš parkingo prie Lidlo ties stotele. Bet ne visi, dalis išvyksta iš stotelės.      Senoji tolimojo susisiekimo stotelė prie savivaldybės nepasikeitusi.      Net tvarkaraštis tas pats... Šioje stotelėje stoja priemiestiniai autobusai į Zarasus ir Ignaliną. Taip pat keleivius paima "Kautros" autobusai, nors pradinis išvykimo taškas stotelė Veteranų g., tačiau specialiai autobusai daro kilpą, kad paimtų keleivius iš šios stotelės.      Ignalinos AP priemiestinio maršruto Sprinteris daro atstovą Ežeryno stotelėje. Tą dieną iš Zarasų atvažiavo Ford Transit mikrobas. O prieš gerą penkmetį šiais maršrutais kursavo autobusai...      Kaip minėjau, "Kautros" autobusas, pradėjęs maršrutą Veteranų g., sustojo paimti keleivių ir šioje tolimojo susisiekimo stotelėje, kur netoliese yra užplanuota Visagino autobusų stotis.

      Paskutinis taisė Al1; 2019.09.19, 19:13.

      Comment


       Miesto "viešajame transporte" pokyčių beveik nėra. Ir toliau keleivius veža taksi mikrobai ir netgi lengvieji vienatūriai automobiliai.       Prie Lidlo. Kaip matyti, kelionės kaina taksi mikrobais ir automobiliais 0,6 euro. Be šito Suzuki vienatūrio dar mačiau Fiat vienatūrį.       Vidutinis intervalas tarp šito "viešojo transporto" 3-5 minutės. Kartais būna kad pravažiuoja du vienas paskui kitą. Bet po to didesnis intervalas nebūtinai būna.
       Pagrindinis pokytis šitų taksi mikrobų veikloje - piko metu keli mikrobai važiuoja kažkur už miesto Taikos g. ar AE link (tikriausiai ne į AE) ir veža ten esančių įmonių darbuotojus. Anksčiau to nebuvo. Bet tai ne specialieji reisai pagal sutartis su įmonėmis.


       Paskutinis taisė Al1; 2019.09.19, 19:21.

       Comment


        Normalus miesto ir priemiesčio VT. Vieninteliame miesto maršrute ir toliau dirba "Meteoritturo" autobusas.        Tvarkaraščiai yra kiekvienoje stotelėje. Taip pat yra ir priemiestinių maršrutų į sodus ir kapines tvarkaraščiai.        Priemiestinius maršrutus į kolektyvinius sodus antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais bei į kapines šeštadieniais du kartus per mėnesį veža "Transporto centro" MB Citaro.        Taip pat vienas iš šių autobusų naudojamas specialiems reisams.        Po gero pusvalandžio jis jau važiuoja į sodus.        Rytiniams reisams į sodus nepakanka dviejų autobusų, reikia trečiojo. Tai "Transporto centras" naudoja šį buvusį "Meteoritturo" MB. Saugomoje aikštelėje Kosmoso g.        Iš galo.

        Paskutinis taisė Al1; 2019.09.19, 19:55.

        Comment


         Darbuotojų vežimas į IAE palaipsniui nyksta. Vis daugiau važiuojančių į darbą nuosavais automobiliais, todėl keleivių autobusuose mažėja ne tik dėl IAE darbuotojų palaipsnio atleidimo. Ir toliau IAE darbuotojus veža "Meteoritturas".
         Dienos metu prie IAE. Tik 4 autobusai laukia darbo dienos pabaigos. Taip pat dar, kaip bus matyti žemiau, dar du autobusai atvažiavo iš miesto paimti darbuotojų, atveždami nedaug tų, kurie atvyko dirbti į antrą pamainą.         Iš miesto šis MAN'as veža darbuotojus į antrą pamainą. Iš viso šis autobusas padarė du reisu į IAE ir atgal į miestą.         Pirmasis reisas iš IAE.         Antrasis reisas iš IAE.         Trečiasis reisas iš IAE.         MB Connecto apsukęs ratą mieste, važiuoja į IAE dar vienam reisui.         Ketvirtasis reisas. Plius du MAN'o reisai ir antrasis MB Connecto reisas. Iš viso beliko tik 7 reisai iš IAE nuo pagrindinių korpusų. Beje, visi maršrutai mieste apsukant didįjį ratą pagal laikrodžio rodyklę. Reisų apsukant ratą mieste prieš laikrodžio rodyklę nebelikę.         Šitas MB Connecto irgi veža IAE darbuotojus, bet ne nuo pagrindinių IAE korpusų, o kažkur iš pagalbinių ūkių teritorijų. Po reisų, kurių buvo du.

         Paskutinis taisė Al1; 2019.09.19, 19:57.

         Comment


          Parašė Al1 Rodyti pranešimą

          Rytiniams reisams į sodus nepakanka dviejų autobusų, reikia trečiojo. Tai "Transporto centras" naudoja šį buvusį "Meteoritturo" MB. Saugomoje aikštelėje Kosmoso g.          Iš galo.

          Šiaip čia buvęs Ridvijos autobusas, o ne Meteorito
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


           Taip, suklydau.

           Kiti specialieji reisai.
           "Seknija" Neoplanu veža siuvimo fabriko darbuotojus net į Ignaliną.

           "Transporto centras" šiuo Sprinteriu vežė "Visagino energijos" darbuotojus.           Taip pat ir toliau dirba šis Steyr. Dar važiavo keli mikrobai specialiaisiais reisais, bet daugiau jokių normalių autobusų specreisuose nemačiau.           Visą dieną stovėjo ir niekur nevažiavo "Seknijos" MB O407. Galbūt darbas baigiasi vėliau ir darbuotojus veža vėliau...           Taip pat ir šis "Meteoritturo" Neoplanas.           "Meteoritturo" Anadolu Isuzu Turquoise prie ligoninės.

           Paskutinis taisė Al1; 2019.09.19, 20:08.

           Comment


            Esu matęs vasara ir Kautros Ex Kauno mikriukus Visagine ir Švenčionyse, daug ten įmoniù darbuotojus atsiveža

            Comment


             Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
             Esu matęs vasara ir Kautros Ex Kauno mikriukus Visagine ir Švenčionyse, daug ten įmoniù darbuotojus atsiveža
             Matomai kažkiek bus nukeliavę į Vilnių, arba tos įmonės nusipirko darbuotojams vežti
             Daugiau mano nuotraukų >>
             Mano rajonas ir apylinkės >>

             Comment


              Tai "Kautra" užsiima darbuotojų pervežimais pagal sutartis labai daug kur. Pabradėje taip pat švirkštų gamyklos (buv. "Modulis") darbuotojus vežioja.

              Comment

              Working...
              X