Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
  Tai kad maža tikimybė, jog stulpai priklauso VVT. Tikriausiai jie priklauso gatvės apšvietimui, t.y. savivaldybės komunaliniam ūkiui. Bet kad jie netikrinami, tai faktas.
  Lyg tais anksčiau buvo kalbėta, kad stulpai būtent ir priklauso VVT, o Vilniaus Apšvietimas atseit tik kabina savo šviestuvą ant viršaus.

  Comment


   Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
   Nu dar pabliaukit apie būtinybę atsisakyti troleibusų nes ''alio, stulpai krinta!''.
   Ir kaip teisingai parašė Al1, stulpai priklauso gatvės apšvietimo įmonei.
   Stulpas gali priklausyti bet kam (net mūsų forumui ar Marsiečių vyriausybei), bet stulpų techninė būklė turi atitikti Lietuvoje keliamus reikalavimus.

   Comment


    Kad jau mane "sujaudino" ta stulpo istorija, yra šiokių tokių atnaujinimų - video LRT:
    Ant vilniečio nukritęs stulpas paguldė į ligoninę, bet iš savivaldybės – tik indas vaisių: vyras sako atsiprašymo ir kaltųjų atsakymo nesulaukęs
    Vilniuje ant režisieriaus Augusto Gornatkevičiaus nukritus stulpui vyras sako, kad kaltieji turėtų atsakyti, dėl to tariasi su advokatu. Jis tikina iš savivaldybės nesulaukęs atsiprašymo, paaiškinimų, ko imamasi po nelaimės. Savivaldybė pripažįsta, kad kalta ji pati ir jos įmonė „Viešasis transportas“, kuri stulpų būklei skyrė per mažai dėmesio. Po šios nelaimės stulpai tikrinami ir keičiami. Trečdalis jų – daugiau nei 40 metų senumo.
    Gal nebūčiau ir prisiminęs čia nieko, bet šiandien ryte ties Savanorių/Žemaitės g. sankryža žiūriu aplink stulpus nuardytos plytelės, kas reiškia, kad iš tiesų tikrina stulpų būklę, o ne žodžiais ir dokumentais tikrina. Kažkas naujo... Nors kas čia naujo, tas pats senas geras "gaisrų gesinimas" (t.y. dėmesys skiriamas tik po įvykusio fakto)
    Junkis prie Nacionalinės viešojo transporto keleivių asociacijos ir Tu!

    Comment


     Antakalnio g. nuo Tverečiaus stotelės iki Klinikų irgi apie stulpus nuardytos plytelės. Juokingiausia, kad prieš kokias 2 savaites ant tų stulpų užkabino naujus LED žibintus

     Comment


      Naujo autobuso gaisras Vilniuje – vis dar mįslė: tokio atvejo nėra matę
      Praėjus kone dviem savaitėms po to, kai Vilniuje važiuodamas užsiliepsnojo sausakimšas autobusas, vis dar nėra žinoma, nuo ko kilo gaisras. Dabar nelaimės priežastis aiškinasi tarptautinių ekspertų komisija. Šią savaitę specialistai iš Lenkijos, Nyderlandų ir Vokietijos apžiūrėjo sudegusią transporto priemonę, o jos savininkės bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ technikos direktorius Mindaugas Žalkauskas trauko pečiais ir sako, jog tai yra pirmas kartas per jo 26 metų praktiką, kai užsiliepsnoja visai naujas ir gamintojo garantijas turintis autobusas.

      Plačiai vilniečių aptarinėjamas incidentas įvyko vasario 2 d., sekmadienio pavakarę Ozo g. Šiek tiek po 16 val. socialinį tinklą „Facebook“ užplūdo vilniečių nuotraukos ir filmuotos medžiagos epizodai, kuriuose matyti atvira liepsna degantis autobusas.
      ...
      „Autobusui galioja gamintojo garantija. Pagal pirkimo sutartį, visi privalomi techniniai aptarnavimai, garantiniai ir negarantiniai remontai yra atliekami tik tiekėjo servise“, – lrytas.lt pasakojo M.Žalkauskas.

      Pasak jo, VVT technikai neturi įgaliojimų remontuoti šių autobusų ar atlikti kokių nors kitų darbų. Prie jų niekas tiesiog nekiša nagų, nes priešingu atveju nustotų galioti gamintojo garantija.

      „Kadangi mes neatliekame jokio remonto, nei privalomų techninių aptarnavimų, tad įtakos autobusų techninei būklei mes neturime. Už tai visiškai atsako tiekėjas.

      Po įvykio mes iš karto raštu kreipėmės į „Solaris“ gamyklą, kad jie sudarytų komisiją gaisro priežastims ištirti. Taip paprašėme taikyti prevencines priemones, kad nepasikartotų tokie atvejai. Aš dirbu jau 26 metus šioje įmonėje ir dar nebuvo taip, kad nauja ir garantiją turinti transporto priemonė užsiliepsnotų. Tokio atvejo mano darbo praktikoje nebuvo“, – sakė VVT technikos direktorius.

      VVT taip pat paprašė, kad į komisiją būtų įtrauktas ir bendrovės atstovas. Šią savaitę tarptautiniai ekspertai apžiūrėjo sudegusį autobusą.

      Tyrimo išvadas tikimasi gauti per artimiausias savaites. Tu tarpu VVT atstovai jau žvelgia į ateitį ir rūpinasi autobuso remontu. Pasak M.Žalkausko, jis ketvirtadienį kalbėjo su „Solaris“ atstovais, šie patikino, kad autobusas bus remontuojamas pagal garantiją, nurašomas jis nebus.

      Comment


       Panevėžyje apšaudytas autobusas

       Panevėžio autobusų parko miesto maršrutiniai autobusai jau penktą kartą nukenčia – į juos šaudoma. Šie šūviai įvyko per pusmetį, o paskutinį kartą šauta vakar, Statybininkų gatvėje, į 15 maršruto „Neoplan EDO 146“ autobusą.

       Click image for larger version

Name:	BeFunky-collage-11.jpg
Views:	2
Size:	141,5 kB
ID:	1784217

       Bendrovės „Panevėžio autobusų parkas“ laikinai einantis generalinis direktorius Arnoldas Gražys pasakojo, kad į autobusą šauta vakar apie 19.10 val.

       „Autobuse buvo 12 keleivių. Šaulys pataikė į durų stiklą ir jį išdaužė. Buvo iškviesti policijos pareigūnai. Jie pradėjo tyrimą. Tikimasi nustatyti į autobusą šaudančiojo asmenybę. Bendrovei padaryta žala apie 200 eurų. Beje, tai jau penktas autobusų apšaudymas per pastaruosius 6 mėnesius. Nei vienas kaltinamasis dėl šių šaudymų nebuvo nustatytas“, – teigė bendrovės vadovas A. Gražys ir sakė, kad beveik visi šaudymai vyko vakarinėje Panevėžio miesto dalyje.

       Click image for larger version

Name:	20200220_070342.jpg
Views:	2
Size:	49,5 kB
ID:	1784218

       Click image for larger version

Name:	20200220_070402.jpg
Views:	2
Size:	91,0 kB
ID:	1784219

       Click image for larger version

Name:	20200220_070436.jpg
Views:	2
Size:	76,1 kB
ID:	1784220

       Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Kornelija Zamalytė teigė, kad dėl vakarykščių šūvių į autobusą pradėtas ikiteisminis tyrimas.

       „Dėl šaudymo pradėti pirminiai veiksmai. Apžiūrėta vieta, autobusas, apklaustas vairuotojas, nustatinėjama padaryta žala. Kiti buvę šūviai į maršrutinius autobusus neužmiršti – ikiteisminiai tyrimai tebevyksta“, – paaiškino K. Zamalytė.

       https://jp.lt/panevezyje-apsaudytas-autobusas/

       Comment


        Kenčia ir kenčia vis mūsų nauji Vilniaus Solariai.....
        >>> https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...snumvzmPFCRvho

        Comment

        Working...
        X