Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Aisku. O kaip nanote kuri narsykle butu pajegi tam?

Comment

Parašė rvr
      Tavo telefonas turėtų palaikyti Google Maps. O jei nepalaiko, tai galėtum nemokamai parsisiųst iš Nokia Ovi Store (ši programėlė jau tikrai turėtų būti pas tave, o jei nėra - ieškok google - "Google Maps for Symbian").

Tinka bet kuri naršyklė, išskyrus Opera Mini.
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

Comment

Parašė rvr Rodyti pranešimą
        Man mobilioji Opera rodo.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

Comment

Atsisiunciau google maps. Atidariau per opera bet rodo viena vienintele vietove tai Konstitucijos pr. Negaliu nei i sona nei i prieki paversti zemelapio. Matau tik 19, 9 ir 8 troleibuso trasos gabaliuka

Comment

Atsisiunciau google maps. Atidariau per opera bet rodo viena vienintele vietove tai Konstitucijos pr. Negaliu nei i sona nei i prieki paversti zemelapio. Matau tik 19, 9 ir 8 troleibuso trasos gabaliuka
            Atsidarai per Opera Mobile ar Opera Mini? Jeigu mobile, tai viskas turėtų normaliai veikti- ir rutuliukai su maršrutų numeriais judėti, ir žemėlapis į visas puses slinktis. Na, o jeigu neveikia, tai pabandyk per standartinę telefono naršyklę atsidaryti.

Comment

http://www.diena.lt/naujienos/miesta...o-tilto-380263 Buvot kas nors šiandien šiame renginyje? Kiek mačiau stenduose, daugiausia dėmesio buvo skirta Vilniaus metro ir infrastruktūros gerinimui

Comment

Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                Vilniuje bent kol kas ši problema išliks, nes jie kiek kitaip sukonfigūravę sistemą. Čia gali būti susiję su keliomis priežastimis (bet čia mano spėjimai): dėl nenoro apkrauti ryšį, sumažintas duomenų srautas ir dėl to į duomenų bazę transporto priemonė nesiunčia info apie transporto kryptį (nors čia labai abejotina, nes abejoju, ar tai susiję, be to, transporto kryptį galima nustatyti ir kitais būdais). Kita priežastis galėtų būti - vis dar netinkamai veikiantys borto kompiuteriai.
                Kaune ir Klaipėdoje kryptis rodoma.
                Informacija apie transporto kryptį sistemoje yra, tiesiog puslapio autoriai dar jos nerodo - gal dėl minėtų borto kompiuterių klaidų ji ne visada tiksli? Neturėjau ką veikti, taigi padariau alternatyvų atvaizdavimą, kur ta krypties informacija matoma (užvedus pelę ant ikonų žemėlapyje).

Comment

Matyt ne visada tiksli, nes dabar 18 važiuoja į Žemuosius Panerius, o rašo, kad į Pašilaičius.
                  O, po kelių minučių pataisė.
                  Paskutinis taisė digital; 2011.10.02, 15:49.

Comment

Ar pas mane vieną Vilniaus VT stebėjimo realiu laiku sistema nebeveikia niekur (o troleibusai.lt išvis neatsidaro)?

Comment

Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                      Ar pas mane vieną Vilniaus VT stebėjimo realiu laiku sistema nebeveikia niekur (o troleibusai.lt išvis neatsidaro)?
                      čia apie wap'ines versijas kalbi ar apie internetines?
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

Comment

Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        čia apie wap'ines versijas kalbi ar apie internetines?
                        apie internetines.

Comment

Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                          apie internetines.
                          man tai iš vis troleibusai.lt neatidaro. gal greičiausiai savaitgaliui išjungė serverį

Comment

Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            man tai iš vis troleibusai.lt neatidaro. gal greičiausiai savaitgaliui išjungė serverį
                            Serveriai šiaip sau neišjunginėjami. Bus rimtos techninės priežastys.

Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Matyt ne visada tiksli, nes dabar 18 važiuoja į Žemuosius Panerius, o rašo, kad į Pašilaičius.
                            O, po kelių minučių pataisė.
                            Taip gali nutikti dėl kelių priežasčių:
                            1. Stringa ryšys/duomenys, todėl pateikiami vėluojantys duomenys
                            2. Blogai nustatytas transporto borto kompiuteris.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

Comment

Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                              Serveriai šiaip sau neišjunginėjami. Bus rimtos techninės priežastys.

Taip gali nutikti dėl kelių priežasčių:
                              1. Stringa ryšys/duomenys, todėl pateikiami vėluojantys duomenys
                              2. Blogai nustatytas transporto borto kompiuteris.
                              Idomu ar troleibuso/autobuso vairuotojai gauna kokias nors nuobaudas uz tai, kad dirbdami bortiniame kompiuterije nenurodo galutinio keliones tikslo?

Comment

Idomu ar troleibuso/autobuso vairuotojai gauna kokias nors nuobaudas uz tai, kad dirbdami bortiniame kompiuterije nenurodo galutinio keliones tikslo?
                                Anksčiau įspėjimus gaudavo, rašydavo paaiškinimus, o dabar tai nežinau. Kiek man teko stebėti, dažniau netinkamai veikia ryšys, o ne neteisingai užprogramuojami borto kompiuteriai. Ypač mėnesio pradžioje stringa duomenys, nes čia susiję ir su e. bilietų pildymu, ir jų aktyvavimu.

Comment

Vilniuje neliks populiarių mikriukų maršrutų
                                  Nuo naujųjų metų sostinėje neliks keleto populiariausių mikroautobusų maršrutų. Apie tai vežėjai keleivius informuoja pranešimais ant mikroautobusų langų, o valdininkai aiškina, kad maršrutai ne naikinami, o tik koreguojami.

Nuo 2012m. sausio 1d. šeši įmonės „Transrevis“ maršrutai (1, 2, 4, 5, 62, 71 ) nebus pratęsiami

Comment

Įdomu, ar kai kuriuos iš jų pakeis autobusai?

Comment

ech, nebus Salininkams tiesioginio susisiekimo su Santariškėmis

ekspreso atveju labai patogu iš stoties važiuoti į Pilaitę su 1maršruto mikriuku. jeigu panaikintų 1mikriuką, tai tada idealiausias variantas būtų gražinti 072 kooperatinį maršrutą [kaip anksčiau važinėjo]

Comment

Kaip suprasti nenurodo galutinio tikslo? Vilniaus e-bilieto kompiuteryje įvedus grafiko komandą (dienos tipas, maršruto numeris, grafiko numeris) yra automatiškai rodomas reikiamas grafikas ir važiavimo kryptys persimeta automatiškai. Vairuotojas turi tik pakeisti švieslentės kryptį, kuri yra valdoma kitu kompiuteriu.

Ir vėl jokios oficialios informacijos - tik gandai...
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

Comment

Working...
                                        X