Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Troleibusai pasaulio miestuose

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Raikkonen
  replied
  Lvovas, Ukraina

  Lvove yra 10 troleibusų maršrutų, kuriuose kursuoja apie 40 troleibusų. Troleibusų maršrutų tinklas neapima viso miesto, o tik kai kurių rajonų gyventjas priveža iki centro. Krusavimo dažnis visai neblogas, todėl nors ir dauguma troleibusų seni, jais važinėti maloniau nei autobusais, į kuriuos beveik neįmanoma įlipti dėl keleivių kiekio. Troleibuso bilieto kaina 2 grivinos (maždaug 7 euro centai), taip pat galioja nuolaidos studentams (autobusuose jos negalioja) ir yra mėnesiniai bilietai, kurie gali būti kombinuoti su tramvajais.

  Daugiausiai mieste važinėja Škoda troleibusai, kurie labai apleisti. Padoriau atrodo tik vėliausiai iš Čekijos nusipirktos Škodos. Taip pat vietinės gamybos LAZ ir Electron ir vienas Bogdan.

  Naujausi Electron T19102, atvykę vos praeitų metų gale. Tokių Lvove yra trys.
  Tragiškai atrodantis Bogdan Т60111
  LAZ E183D1
  Po rimto kapitalinio remonto beveik naujai surinkta Škoda 14Tr02/6
  Nuotraukas kaip atrodo viduje galite rasti <čia>.


  Ko geriausiai mieste atrodanti Škoda 14TrM iš Pilzeno.
  Kitos Škoda 14Tr


  Troleibusui aplenkti troleibusą Lvove nėra problema
  Škoda 15Tr


  Troleibusų parke


  Na ir didžiausia egzotika, bent jau man, - ЛАЗ-52522. Jų Lvove eksploatuojama vos penki, beveik visus juos teko sutikti miesto gatvėse. Išlaužytos ir judančios sėdynės ko gero tik prideda daugiau malonumo jais važinėti


  Tiek elektrinio Lvovo transporto nuotraukų.

  Komentuoti:


 • Garbanius
  replied
  Budapeštas, nuotraukos praeitos savaitės. Šiap 2XX serijos Ikarus'ų gan nemažai ir visi jie gan neblogai atrodo. Autobusai turbūt su pakeistais varikliais, garsas nebe toks, labiau man primena Vanhool A300. Troleibusai lygint su musiškėm Škodom, tylos etalai Porą troleibusų foto:  Komentuoti:


 • digital
  replied
  Troleibusas, apsimetantis tramvajumi
  Troleibusus valdo optinė sistema, kuri seka punktyrines linijas ant gatvės.

  Komentuoti:


 • rytis001
  replied
  Nežinau jokio budo kaip tai galėjo nutikti apart, kad nebent vairuotojui širdis sušlubavo... Gaila. Stulpas ne Made in China matosi
  Čia jau ir armonika lužo, ar taisys dar?

  Komentuoti:


 • Elis
  replied
  Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
  Baisi Solaris-Škoda avarija Čekijoje Zlin mieste.

  http://transphoto.ru/photo/949986/
  Bet tai stulpas tvirtas, jei net troleibusas nesugebėjo jo visiškai nuverst...

  Komentuoti:


 • OneMillion
  replied
  Baisi Solaris-Škoda avarija Čekijoje Zlin mieste.

  http://transphoto.ru/photo/949986/

  Komentuoti:


 • Raivo
  replied
  Geras reportažas. Keistai atrodo, žiūrint šių dienų kontekste, kai mūsų nurašytos trisdešimties metų "Škoda 14Tr" Žitomire atrodo moderniai net ir prie XXI a. ZIU ir JUMZ troleibusų, kurie modernesnės išvaizdos gal tik už "Škoda 9Tr". Iš priešingos pusės, lygiai taip pat Vilniaus, Kauno tuo labiau, "Škoda" varganai atrodo prie dešimtmetį skaičiuojančių "Solaris" troleibusų.
  Keli pastebėjimai:

  LAZ E183D1 troleibusuose naudojami "Škoda" srovės nuėmiklių virvių vyniojimo būgnai:

  Atvaizdas


  Matosi, kad JUMZ troleibusų kėbulai pagaminti naudojant "Škoda 14Tr" bazę, ar net tą patį kėbulą, stogas, langai, net galiniai žibintai nuo čekiško troleibuso, galinis tiltas RABA. Išoriškai tik priekis ir galas unikalūs, galima sakyti ukrainietiška "Škoda". Greitai peržiūrėjus JUMZ aprašymus internete, man nepavyko rasti oficialių sąsąjų su "Škoda" , bet gal forumiečiai turi daugiau informacijos tuo klausimu.

  Atvaizdas


  Šio Tiraspolio ZIU nr. 222 kėbulo geometrija unikali. Įdomu pamatyti rėmo stovį atdiengus išorines skardas . Troleibusas įlinkęs per vidurį:

  Atvaizdas


  Apibendrinant, galima sakyti, vaizdas kaip ir daugumoje NVS miestų troleibusų sistemų. Žitomire, srovės nuėmiklių tiesinimo troleibusų parke, tikriausiai niekas neatlieka, daugumoje troleibusų jie išlansktyti, persikreipę. Nors daugumoje ZIU ir JUMZ srovės nuėmiklių virvių vyniojimo būgnų nėra, net ir jiems esant ant šio ZIU Nr. 1240, būgnai nenaudojami, virvės permestos per šoną "senoviškai":

  Atvaizdas


  Tiraspolyje net ant naujo "Vytatuto" "seno sukirpimo" vairuotojas nutarė permesti virvęs per šoną, užtuot naudojęs būgnus, neva dėl prastos virvių kokybės.

  Al1:
  Atreipkite dėmesį į galinės ašies stebules. Jos panašios kaip Škodų 9Tr.
  Atvaizdas


  Panašios, bet ne nuo "Škoda 9Tr" . Toks troleibusas jau atvyko iš Čekijos, Zlino miesto, ten taip pat tik Nr. 170 ir buvę 169, 344, 345 su tokiom stebulėm, ansktesnių ir vėlesnių metų su tokiom pačiom tradicinėm ir modernesnėm RABA.

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Buvęs Vilniaus 1446.  Buvęs Vilniaus 1480.

  ZiU 682 originalus interjeras. Kai kuriuose troleibusuose sėdynės būna dviem eilėmis iš abiejų pusių.  Kai kuriuose gale būna pažeminta aikštelė. Šiame nepažeminta.  Sėdyne šonu - konduktorės.  Vėl prie autobusų stoties. Mokomasis, bet dirba maršrute.  Pabaiga.
  Paskutinis taisė Al1; 2016.06.14, 20:50.

  Komentuoti:


 • Al1
  replied


  Vėl prie autobusų stoties.

  Buvęs Vilniaus 1446.  Buvęs Vilniaus 1505.

  Kijevo g. kiek paėjus nuo autobusų st.

  Vėl geležinkelio stotis.

  Paskutinis taisė Al1; 2016.06.14, 20:45.

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Vėl Kita diena. Kijevo, Nebesnos Sotnios ir B. Teno gatvių sankryža.

  Atreipkite dėmesį į galinės ašies stebules. Jos panašios kaip Škodų 9Tr.

  Kijevo ir Schidna g. sankryža.

  Kiek paėjus nuo Kijevo ir Schidna g. sankryžos.  Prie geležinkelio stoties.  Paskutinis taisė Al1; 2016.06.14, 20:42.

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Vienintelis matytas LAZ E183D1, nors jų yra keli.  ZiU 682 su naujovišku priekiu. Troleibusas iš 2006-2007 m. partijos. Tačiau kiti troleibusai kažkodėl su senoviškais priekiais.

  JuMZ T2.

  Buvęs Vilniaus 1505.  Paskutinis taisė Al1; 2016.06.14, 20:51.

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Buvęs Vilniaus 1511.  Toliau prie autobusų stoties. JuMZ T1.  Buvęs Vilniaus 2501.  Volgą vėliau, dienos metu nutempė.  Buvęs Vilniaus 1480.

  Paskutinis taisė Al1; 2016.06.14, 20:51.

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Žitomiras, Ukraina. Mieste apie 280 tūkst. gyventojų, tai srities centras. Viešasis transportas - troleibusai, tramvajus ir maršrutiniai taksi. Apie kiekvieną iš jų bus atskiras fotoreportažas, šiame - apie troleibusus. Yra 12 troleibusų maršrutų, vienas iš jų kursuoja tik rytinio piko metu. Kiti - visą dieną. Dalis iš jų baigia darbą apie 19.30, kiti kursuoja iki vakaro. Tai pagal tvarkaraštį. Realiai gi po 20-20.30 val. troleibusai yra reti svečiai gatvėje. Parke yra apie 155 troleibusus, tačiau nemaža dalis yra užkonservuoti. Parką sudaro įvairių modivikacijų ir amžiaus ZiU-682 (jų dauguma). Škoda 14Tr įvairių modifikacijų, visi pirkti naudoti, tame tarpe ir iš Vilniaus. Škoda 15Tr - naudoti iš Čekijos. Keli JuMZ T2 ir T1, keli LAZ E183D1.
  Bilietus parduoda konduktorės, kaina 2 grivnos.

  Vakare, atvykus autobusu į Žitomirą, prie autobusų stoties. ZiU-682.  Pirma sutikta Škoda 14Tr iš Vilniaus, buv. 2498.

  Škoda 14Tr iš Čekijos.  Kita diena. Kijevo, Nebesnos Sotnios ir B. Teno gatvių sankryža.  Kijevo, Stalingrado Herojų ir Teatralna gatvių sankryža.  Paskutinis taisė Al1; 2016.06.14, 20:28.

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Lenkijoje Liubline ir Gdynėje kaip muziejiniai yra. O Liublino Jelcz'us supirko Luckas ir Rovnas Ukrainoje. Ten jie dabar. Nuotraukų iš Rovno dar bus, o iš Lucko jau buvo 2014 m.

  Komentuoti:


 • 1132
  replied
  Kiek iš viso yra išlike maždaug dar tų Jelcz 120MT troleibusų? Jelcz troleibusą pamatyt nuotraukose iš kokio nors miesto, tai retas atvejis.

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  JuMZ T2.  Troleibusų parkas aptarnauja ir vieną autobusų maršrutą. Pernai tai buvo autobusas Nr. 13, po reformos tai maršrutinis taksi Nr. 26. Nors dauguma maršrutinių taksi aptanaujami autobusais, skirtumas nuo autobusų tame, kad maršrutiniuose taksi negalioja lengvatos, o autobusuose jos galioja. Bet kokiu atveju važiavimas miesto autobusais Ukrainoje kainuoja brangiau nei troleibusais. Kiek brangiau, priklauso nuo miesto, kaina didesnė nuo 0,5 iki 2 grivnos. Gal kai kur ir dar daugiau.
  Troleibusų parkas tą maršrutą aptarnauja Karosomis ir dar gal kokiais kitais autobusais. Mačiau tik dvi Karosas, kurių vieną pavyko nufotogratuoti. Nuotrauka temoje apie autobusus.
  http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=579
  Paskutinis taisė Al1; 2016.06.09, 20:09.

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Ivano Frankovskas, srities centras. 210 tūkst. gyventojų. Miesto VT - troleibusai, autobusai ir maršrutiniai taksi. Pastarųjų daugiau nei autobusų, bet kai kurie maršrutinių taksi maršrutai aptarnaujami normaliais autobusais. Nuo šių metų sausio 1 d. buvo padaryta transporto reforma - panaikinta daug dubliuojančių maršrutinių taksi maršrutų, taip pat ir du troleibusų maršrutai, tačiau troleibusų likusiuose maršrutuose padaugėjo keliais vienetais (bendrai).
  Yra 8 troleibusų maršrutai, vienas iš jų yra į pramoninį rajoną šiauriau miesto. Kursavimo dažnis nuo 4-20 min., priklausomai nuo maršruto ir paros meto. Į minėtą pramoninį rajoną troleibusai kursuoja du kartus per valandą.
  Parką yra apie 45 troleibusus. Škoda 14Tr - daugiau kaip pusė visų troleibusų, didžioji dalis dar tarybinių laikų, keli naudoti iš Čekijos ir Rytų Vokietijos. Škoda 15Tr iš Čekijos - 2 vnt. LAZ E183D1 - 5 vnt. JuMZ T2 - 5 vnt. ir JuMZ T1 (dvigubi; keistai, kad T2 yra paprasti ) - 2 vnt. Dvigubų troleibusų nemačiau. Krovininis troleibusas KTG-1, 1 vnt. Dirba kaip techninė pagalba.

  Kelionės kaina 2 grivnos. Bilietai pas konduktorę ar vairuotoją. Bet dar reikia žymėti ir komposteriu, t.y. jie ne ruloniniai, o normalūs, geros poligrafinės kokybės.

  Škoda 14Tr.  KTG-1.  Ties stotimi (geležinkelio ir autobusų, kurios dešinėje); troleibusų eismas vienakryptis. Kitas VT ir transportas važiuoja abiem kryptimis.

  LAZ E183D1.  Paskutinis taisė Al1; 2016.06.09, 20:00.

  Komentuoti:


 • Aleksio
  replied
  Parašė Elis Rodyti pranešimą
  Tam troleibuse yra Wi-Fi?
  Turėtų būti.
  http://novostipmr.com/ru/news/13-11-...sistemoy-wi-fi

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Gal ir yra. O kas čia keisto? Ukrainoje, Vinicoje visi tramvajai ir nauji troleibusai Bogdan su Wi-Fi. Beje, bus fotoreportažai apie visas tris VT rūšis ir iš Vinicos.

  Komentuoti:


 • Elis
  replied
  Tam troleibuse yra Wi-Fi?

  Komentuoti:

Working...
X