Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Ryškėja naujas autobusų drabužis
  Teigiama, kad raudoni-geltoni autobusai Klaipėdoje kursavo ir tarpukariu, tad didžiąją dalį dabartinių siūloma dažyti būtent šiomis istorinėmis spalvomis.

  Transportininkų siūlymas ekologiškus autobusus dažyti žalios, pilkos ir oranžinės spalvos deriniu, o visus likusius - geltonai ir raudonai, jau sulaukė Savivaldybės Įvaizdžio komisijos pritarimo.
  http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...usu-drabuzis1/

  Comment


   Baisu kaip kokioj Lenkijoj Jau dabartinė dujinių spalva nekažką, o čia tokią šlykščia nori padaryti. Geriau reikėtų kažką bendro su jūrą, kokią melsvą, kaip jau važinėja kai kurie privatininkų autobusai.

   Comment


    Aha, atrodo tikrai nekaip. Kodėl visur jie nori kišti tą raudoną. Jau užtenka, kad kai kurie mikrobai važinėja raudoni. Negi nėra kitų spalvų ? Mėlyna čia puikiai tiktų.

    Comment


     Man tai lenkiškas dažymas patinka. Spalvos kontrastingos, gražiai atrodo tarpusavyje. Autobusai ryškūs, gerai matomi iš toli.

     Žymiai geriau, negu dabartinė naujų autobusų spalva.

     Comment


      Raudona Klaipedoj kazkaip visai netinka. Naujiem autobusam dar žiūrisi, bet seniem trantam atrodo varganai.

      Comment


       O prie ko čia tos "lenkiškos" spalvos? Varšuvoje, beje, ne tokia schema. Apačia irgi geltona, ir ta geltona ne akį rėžianti.

       Comment


        Ne tokia, bet labai panaši. Kažkaip slaviškai atrodo.

        Comment


         Mėlyna ne slaviška? Nuvažiuok į Baltarusiją - namai, stogai, tvoros, kapinių tvorelės - mėlynos.

         Comment


          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          Mėlyna ne slaviška? Nuvažiuok į Baltarusiją - namai, stogai, tvoros, kapinių tvorelės - mėlynos.
          Na mėlyna bent primena jūrą, vasarą, šilumą, su kuo ir turėtų asocijuotis pajūrio miestas.

          Comment


           Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
           Na mėlyna bent primena jūrą, vasarą, šilumą, su kuo ir turėtų asocijuotis pajūrio miestas.
           O gal šviesiai ruda smėlio spalva ir švelni šilta gelsva? Arba žalsva - jūros vanduo žalsvas. Arba žalia - juk Kuršių nerija, apskritai pušynai ir t.t. žalia.

           Kita vertus, juk Klaipėdos herbas yra geltonos ir raudonos spalvų. Tad tai visiškai originalus ir logiškas spalvų pasirinkimas.

           Comment


            Na pavyzdžiai iš Klaipėdos gatvių:

            http://fotobus.msk.ru/photo/1262245/

            http://fotobus.msk.ru/photo/1120286/

            http://fotobus.msk.ru/photo/1328440/

            O šiap kam atskirti tas spalvas senų trantų? Yra ta nelabai vykusi iš Hanoverio tegul ir lieka...

            Comment


             Na, turbūt dar ne blogiausias variantas pasiūlytas. Spalvos gal išties kiek primena lenkiškas madas, bet su miesto herbu turėtų žiūrėtis visai neblogai. Labiausiai pritarčiau municipalinio parko tarpmiestinių "žuvėdrų" pritaikymui mieste, baltos ir mėlynos spalvų fone. Svarbu, kad pagaliau būtų imtasi realių veiksmų ir viskas neužstrigtų diskusijoje kaip visada iki šiol. O jau kurį variantą pasirinks, vistiek bus geriau negu dabartinis transporto margutis.

             Comment


              Ir man nepatinka toks dažymas, labai nuobodžiai atrodo, o dar ir panašiai į Kauną ir Šiaulius. Nejaugi negali specialistai sukurti gražaus spalvų derinio, nes dabar susidaro toks vaizdas, kad pats Gintaras N. sugalvojo kaip ką nudažyti ir bando prastumti greituoju būdu. Nors ką čia bepakeisi - viskas jau nuspręsta.

              Comment


               Dėl autobusų išvaizdos - politikų diskusijos
               "Klaipėdos vėliavos spalvos yra geltona ir raudona, jų santykis yra 50 prie 50 procentų arba vienas prie vieno, o čia aš matau santykį 90 prie 10 procentų. Mes turime nedėkingą raudoną spalvą. Transportininkų pasiteiravus, pasirodo, raudona, balta, juoda vadinamos murzinomis spalvomis. Ekologiški žalios-pilkos-oranžinės spalvos autobusai plaunami taip pat, kaip ir kiti, bet raudoni net tik išvažiavę iš plovyklos greit būna apdulkėję ir iš raudonos spalvos pasidaro "brudina" spalva", - nuomonę dėstė V. Plečkaitis.
               http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...sijos-1352851/

               Comment


                Kliedesiai dėl spalvų. Visi purvini autobusai atrodo blogai. Su raudona spalva yra bėda tame, kad jei dažai pigesni, tai jie greitai išblunka. Bet kažin ar seni autobusai važinėja neprdažomi kas 2-3 metus.

                Comment


                 Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                 Dėl autobusų išvaizdos - politikų diskusijos

                 http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...sijos-1352851/
                 Dėl raudonos spalvos, tai Kaune važinėjantys raudoni autobusai tikrai neatrodo baisiai, kaip tik- raudona spalva juos pagyvina, tikrai atrodo geriau negu senųjų klaipėdietiškų balta-mėlyna.

                 Comment


                  Šiaip jau beveik visų didžiųjų Lietuvos miestų herbuose dominuoja raudona spalva, bet nemanau, kad tokia spalva būtinai reikia dažyti autobusus. Taip pat nemanau, kad skirtingų vežėjų autobusai būtų dažomi vienodai - tegul "Pajūrio autobusai" turi vieną, "Gintarinio vairo" antrą, o KLAP trečią. Na, jau kartą pasisakiau dėl Klaipėdos AP autobusų dažymo - sukritikavau "Hanoverio trispalvį" visų pirma kaip neetišką, nes manau tai yra paprasčiausias plagiatas (kalbu apie naujų autobusų užsakymą). Mano galva yra puikus sprendimas - KLAP'o tarpmiesčio autobusų "žuvėdros", daugiausia tamsiai ir šviesiai mėlynos baltame fone. O miesto autobusai galėtų būti dažomi atvirkščiai - šviesiai mėlyna spalva (tikrai yra gerų spalvos tonų) ir papuošiami baltomis/pilkomis žuvėdromis. Būtų stilinga ir vieninga.

                  Comment


                   Visiškai sutinku su Vakariu, keista, kad nori išradinėt kažkokį naują dviratį. Kažkaip KLAP'as tarpmiestyje sakyčiau ne prasčiau nei "Kautra" tvarkosi, o mieste kaip koks "Busturas"...

                   Comment


                    Kur jau lyginti su "Busturu", kurio miesto autobusų amžius bent penkmečiu didesnis...

                    Comment


                     Vasarai keičiami autobusų tvarkaraščiai

                     Comment

                     Working...
                     X