Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Paprastai tariant - visi mazgai, kurie sukuria, kaupia, perduoda ir keičia energiją, naudojamą varyti transporto priemonę.

  Comment


   Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
   Variklis tas pats tik pardarytas į baterijomis varoma...
   Jo, kad ne žemagrindis tai blogai... net valstybiniai tie patys...
   bet dizainas gražus kažkuo primena Trolza "Megapolis"
   O kur tavo manymu jie baterijas sukištų, jei autobusas būtų žemagrindis? Beje, idėja visai nieko, tik autobusas galėtų būti šiek tiek mažiau permatomas. Manau, vairuotojui nelabai patogu dirbti kai esi visų matomas.
   Neskaitykit, čia nieko nėra parašyta. (TUŠČIA)

   Comment


    Kaip jau sakyta, esmė technologijų bandyme. Jei žemagrindis, tai baterijas po sėdynėmis, galinėje spintoje ir t.t. Permatomumas siejamas su atvirumu miestui...aha, kai už lango bus +30, ką apie skaidrų stogą pasakytų keleiviai...
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


     Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
     Paprastai tariant - visi mazgai, kurie sukuria, kaupia, perduoda ir keičia energiją, naudojamą varyti transporto priemonę.
     Mano klausime buvo žiupsnis sarkazmo. Tokie bandymai - tai lyg Youtube psiaudomokslininkai, kalbantys apie neišsenkančios energijos šaltinių atradimą. Taigi ne 19 a., ką įmanoma išrasti garaže ar dirbtuvėje, kai korporacijos tom pačiom problemom spręsti leidžia milijardus ir turi ištisus tyrimų miestelius? Nejuokinkit pasaulio ir nesigaišinkit gyvenimo..

     Comment


      Iš dalies tu teisus, iš dalies ne. Kartais superinė mintis šauna tam pseudoinžinieriui ir jis bando ją įgyvendint šalindamas susidariusias kliūtis. Kartais tiesiog į kliūtį užtenka pažiūrėti kitu kampu. Tuo tarpu įvarios korporacijos tą pačią idėją atmeta, dėl neapsimokėjimo, per didelių išteklių ar panašių dalykų.
      Paskutinis taisė DDoncys1; 2015.02.10, 12:20.
      Neskaitykit, čia nieko nėra parašyta. (TUŠČIA)

      Comment


       Iš vienos pusės taip, o iš kitos - jie bent jau nesėdi rankas sudėję ir neverkia, kaip pas mus viskas blogai

       Comment


        Klaipėdos vizijose - bendra regiono transporto sistema
        http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...stema-1313654/

        Naujas popierinių bilietų komposteris
        http://www.klaipedatransport.lt/lt/n...omposteris-129

        Comment


         Autobusuose – nauji komposteriai

         Ne vieną dešimtmetį tarnavę raudoni metaliniai popierinių bilietų komposteriai po truputį bus keičiami naujais geltonais. Viešojo transporto organizatoriams teko paplušėti, kol surado, kas juos pagamins.

         Naujieji komposteriai pirmiausia bus įrengti autobusuose, kur senieji įrenginiai yra visiškai sudėvėję. Tokių transporto priemonių yra 10.

         Įrenginiai pagaminti pagal specialų užsakymą.

         Vienas mechaninis komposteris atsiėjo 140 litų. Iš viso jų nupirkta 100.

         ...

         Comment


          Maršrutinio autobuso keleiviai tapo ekskursantais
          http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...ntais-1317880/
          Vakar, Tarptautinės gido dienos išvakarėse, uostamiesčio 17-ojo maršruto autobuso keleivius nustebino nemokama "Ekskursija ant ratų".
          Surengta pirmoji ekskursija „ant ratų“
          http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...nt-ratu-676475

          Comment


           Pasirašytos sutartys su vežėjais
           Všį „Klaipėdos keleivinis transportas“ užbaigė vežėjų parinkimo procedūras ir pasirašė keleivių vežimo sutartis su vežėjais, nugalėjusiais pernai paskelbtame konkurse.
           http://www.klaipedatransport.lt/lt/n...u-vezejais-138

           Kaip ir buvo galima tikėtis, vežėjai lieka tie patys. Neaišku tik kokie kuriuos maršrutus aptarnaus, bet manau didelių pokyčių nebus. Gal greitu laiku laikraščiuose išsamiau parašys.

           Comment


            Veš tie patys, bet kokybė žadama geresnė
            http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...resne-1321880/
            Nuo rugsėjo įsigalios ir reikalavimai vairuotojų išvaizdai. Kiekvienos bendrovės vairuotojai privalės turėti vienodą aprangos kodą - kelnes, marškinius ir liemenę šaltesniam metų laikui.
            Kiekvienas autobusas taip pat bus apginkluotas vaizdo registratoriais. Jų turės būti net trys - vienas fiksuos gatvės vaizdą autobuso priekyje, kitas - šoną, o trečias - visą saloną. Kiekvienas autobusas taip pat privalės turėti elektronines švieslentes, skelbsiančias jo maršruto numerį.

            Comment


             Kovo 11-ąją keičiami autobusų maršrutai
             http://http://www.ve.lt/naujienos/ek...rutai-1324575/

             Comment


              Penktadienį gali keistis viešojo transporto maršrutai

              Informuojame, jog dėl 2015 m. balandžio 3 d. nuo 15 val. iki 16.30 val. vyksiančios Kryžiaus kelio procesijos, skirtos apmąstyti Kristaus kančią Didžiojo Penktadienio dieną (viena gatvės važiuojamosios dalies puse nuo Kristaus Karaliaus bažnyčios (Bokštų g, 10) iki Marijos Taikos Karalienės bažnyčios (Rumpiškės g. 6) Bokštų, S. Daukanto, Herkaus Manto, Tiltų, Kūlių Vartų, Tilžės, Rumpiškės gatvėmis), galimi viešojo susisiekimo autobusų maršrutų nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių.

              Comment


               Klaipėdiečius nustebino elektrobusas

               Į gatves šią savaitę buvo išriedėjęs klaipėdiečių rankomis pagamintas penktu maršrutu pažymėtas elektrobusas. Miesto inžinieriams pavyko įgyvendinti kol kas analogų Lietuvoje neturintį projektą.

               Gyventojus suglumino neįtikimas reginys – miesto keliais skriejanti nematyta transporto priemonė. Žmonės puolė fotografuoti ir internete dalintis baltos spalvos, lentele "Užsakytas" pažymėto autobuso nuotraukomis. Juo vėžinosi Klaipėdos inžinieriai.

               Specialistų komanda, padedant kolegoms iš užsienio pagamino elektra varoma autobusą. 2 mln. eurų atsiėjusi idėja ateityje bus pritaikyta ir praktikoje.

               "Vis dar bandome elektrobusą, ieškome klaidų, kurių, žinoma, pasitaiko. Tačiau jis, kaip ir tikėjomės, veikia gerai. Todėl kitą kartą su juo važinėsimės Vilniuje ir Kaune", – pasakojo idėjos įgyvendintojai.

               ...

               Comment


                "Vis dar bandome elektrobusą, ieškome klaidų, kurių, žinoma, pasitaiko..."
                Didžiausia klaida ta, kaip jis atrodo.

                Comment


                 Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                 "Vis dar bandome elektrobusą, ieškome klaidų, kurių, žinoma, pasitaiko..."
                 Didžiausia klaida ta, kaip jis atrodo.
                 Nenorėki stebuklo iš naujai aprengtos škodos (Škoda 14tr). Vis gi greičiausiai čia tik bandomasis elektrobusas, gal būt serijiniai atrodys geriau.
                 Neskaitykit, čia nieko nėra parašyta. (TUŠČIA)

                 Comment


                  Ne atrodyme esmė, o tai, kad normalaus elektrobuso nesukursi, naudodamas archaišką važiuoklę su dinaminėmis charakteristikomis, kurios, lyginant su naujais autobusais, prastos. Žodžiu, eilinis pinigų plovimas. Galėjo nusipirkti bent jau panaudotą ~2005 metų žemagrindį autobusą ir jį perdarinėti.
                  Paskutinis taisė Al1; 2015.04.18, 07:46.

                  Comment


                   Uostamiestyje nugriaus pavojingą stotelę

                   Debreceno aikštės atnaujinimas įgauna pagreitį. Specialistų teigimu, žadama sutvarkyti ne tik jos dangas, bet ir planuojama nugriauti čia esančią mūrinę autobusų stotelę.

                   Pasak Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento direktoriaus Liudviko Dūdos, minėta stotelė yra avarinės būklės. Vietoje jos ketinama pastatyti stiklinį paviljoną arčiau gatvės.

                   L.Dūda pasakojo, kad mūrine stotele yra susidomėję ir šalia įsikūrusios kavinės savininkai. Šie norėtų ją įsigyti, nugriauti ir praplėsti savo patalpas. Galutinio sprendimo šiuo klausimu savivaldybė dar nėra gavusi.

                   Panašių stotelių uostamiestyje yra likusios tik kelios. Be minėtos, panašūs objektai yra Bangų gatvėje ir Šilutės plente. Tačiau pastarasis taip pat jau griaunamas.

                   ...

                   Comment


                    Naktinis autobusas grįžta į trasą

                    Maršrutas startuos pirmąjį 2015 m. gegužės savaitgalį – 1, 2, 3 d. (ketvirtadienio, penktadienio ir šeštadienio naktimis). O vėliau autobusas įprastai kursuos tik penktadienio ir šeštadienio naktimis, darbą pradėdamas kelios minutės po vidurnakčio.
                    http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...trasa-1343117/

                    Comment                     Savaitgalį - papildomi 9-to maršruto važiavimai


                     Viešojį įstaiga "Klaipėdos keleivinis transportas" informuoja, jog gegužės 16 d. dėl renginio „Laivų paradas 2015“ yra organizuojami papildomi 9 maršruto važiavimai.

                     Nuvykti į šventę ir sugrįžimui namo miestiečiams siūloma savo kelionei rinktis viešąjį transportą:

                     Kryptimi "Ligoninės-Jūrininkų st." po šventinio fejerverko iš "Senosios perkėlos" st. 9 maršruto autobusai išvyks: 22:43, 22:48, 22:53, 22:58, 23:03, 23:18, 23:24 ir 23:30 val.

                     Kryptimi "Jūrininkų st. – Ligoninės" po šventinio fejerverko Iš "Teatro" st. numatytas vėliausių reisų laikas yra: 22:48, 22:54 ir 23:00 val.

                     Primename, kad iš "Autobusų stoties" st. paskutinis 8 maršruto autobusas šeštadieniais išvyksta 22:55 val.

                     Taip pat nuo gegužės 1 d. jau yra sugrąžintas N1 naktinis maršrutas, kurio paslaugomis galite pasinaudoti penktadienio ir šeštadienio naktimis.

                     Comment

                     Working...
                     X