Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Autobusų margumynas gyvuos nebeilgai?
  http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...ilgai-1150436/
  Pernai iš Klaipėdos nelegalias ar netaisyklinga lietuvių kalba parašytas reklamas išguiti užsimoję miesto valdininkai bei politikai sužiuro ir į uostamiesčio viešąjį transportą.

  Mat viena iš miesto įvaizdžio detalių šiandien mirga visomis vaivorykštės spalvomis, o ant autobusų ar mikroautobusų lipdomų reklamų niekas netikrina.

  Comment


   Keleiviams Klaipėdoje – nauji maršrutai

   Jau nuo šio savaitgalio uostamiestyje žymiai keisis eismo tvarka – šeštadienį paryčiais bus uždarytas Pilies tiltas. Siekiant, kad būtų patogiau keliauti viešuoju transportu, keisis kai kurie maršrutai, atsiras ir naujų.

   Viešosios įstaigos „Klaipėdos keleivinis transportas“ direktorius Gintaras Neniškis pastebėjo, jog viešojo transporto laukia išbandymai.

   „Dabar ne piko metu dviem minutėmis nuo grafiko nukrypsta tik 5 proc., o piko metu – 12 proc. autobusų. Gali būti, kad tokius puikius rezultatus išlaikyti bus sunku, nes uždarius Pilies tiltą eismas taps intensyvesnis“, – patikino G.Neniškis.

   Siekdamas užtikrinti efektyvų susisiekimą, „Klaipėdos keleivinis transportas“ rengia nemažai pokyčių.

   Vadovas pabrėžė, kad autobusai ekspresai tampa vis populiaresni, todėl keičiantis transporto schemai bus siekiama dar labiau sustiprinti šią grandį.

   „Šiuo metu kelionė autobusu ekspresu užtrunka tiek pat, kiek kelionė nuosavu automobiliu. Manome, kad uždarius Pilies tiltą dalis keleivių persės būtent į šiuos autobusus, todėl itin daug dėmesio skirsime šiai paslaugai“, – aiškino G.Neniškis.

   Numatoma, jog 8E maršrutu kursuos daugiau autobusų. Dabar jie važiuoja maždaug 20 min. intervalu, planuojama, kad artimiausiu metu šie autobusai važiuos kas 15 min.

   Jau nuo ateinančio pirmadienio autobusai pradės važiuoti ir papildomu greituoju maršrutu iš Šilutės pl. – 5E. Maršrutas prasidės Vingio g., o baigsis Liepojos pl. ties prekybos centru.

   „Sieksime tobulinti susisiekimą Šilutės plentu, nes gauname nemažai keleivių pageidavimų. Būtent tokių maršrutų labiausiai trūksta šioje vietoje“, – teigė G.Neniškis.

   Uždarius Pilies tiltą keisis ir maršrutų, važiavusių per jį, trasa. Tokių buvo du – 9 ir 13.

   Šie maršrutai persikels į Tiltų g. ir Danės upę kirs per Biržos tiltą.

   Įvertinus Kruizinių laivų terminale dirbančių bei lankytinų objektų apžiūrėti vykstančių keleivių srautus, nuspręsta, kad bus pakeistas 13-asis maršrutas – jis taps privažiuojamuoju iki pat terminalo.

   Jau šeštadienį pasikeis ir 9-ojo maršruto trasa.

   „9-asis maršrutas yra vienas ilgiausių ir sudėtingiausių, dabar jis dar labiau vingiuos“, – pastebėjo G.Neniškis.

   Šiuo numeriu pažymėti autobusai važiuos dviem stotelėmis trumpiau.

   Comment


    Kuriam laikui tiltą uždaro?

    Comment


     Tilto remonto darbus planuoja užbaigt per dešimt mėnesių. Tačiau dar liks prieigos - krantinės, požeminės perėjos, laiptai...

     Comment


      Klaipėdoje įvedamas naujas maršrutas - 15B M. Ligoninė - Dargužiai. Jau paskelbti tvarkaraščiai http://stops.lt/klaipeda/#bus/15b(nu...-a/8900/11/map

      Comment


       Dar vienas naujas maršrutas:
       Startuos naktinis autobusas
       http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...8#.U1ebHKiSxZg

       Comment


        Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
        Dar vienas naujas maršrutas:
        Startuos naktinis autobusas
        http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...8#.U1ebHKiSxZg
        Koks vezejas si marsruta aptarnaus?

        Comment


         Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
         Koks vezejas si marsruta aptarnaus?
         Aptarnaus "Klaipėdos autobusų parkas"

         Comment


          Prašau Jūsų, kurie naudojasi Klaipėdos viešuoju transportu, užpildykit šią anketą. Tik Jūsų atsakymas gali padėti siekiant gerinti viešąjį transportą. Ačiū
          http://apklausa.lt/f/uab-klaipedos-a...huyjv.fullpage

          Comment


           Pirmą naktį važiavo 18 keleivių
           Jeigu šeštadienį mieste užsibūsite iki vėlumos – ne bėda. Namo jus parveš VšĮ Klaipėdos keleivinio transporto (KKT) autobusiukas. Šiąnakt pradėjo kursuoti naktinis N1 maršruto autobusas. Gegužės 2 d. 00,00 val. iš Liepojos stotelės prie vasaros estrados į pietinė miesto dalį pajudėjo naujutėlaitis, visas dar blizgantis raudonas autobusiukas, vairuojamas per 20 metų vairuotojo darbo patirtį turinčio Audriaus Butkaus. Tai buvo pirmas šios transporto priemonės ir naujo maršruto reisas.
           http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1...eiviu-1187131/

           Comment


            N1. Naktinis autobusas

            Kaip pridera sąžiningam raštininkui, jau pavadinimu įspėju, kad šį straipsnį gali skaityti ne jaunesni kaip vienerių metų „Klaipėdos“ skaitytojai. O rašysiu jame apie pirmąjį reguliarų naktinį Klaipėdos autobusą, kurio numeris stebėtinai sutampa su tikslinės straipsnio auditorijos apibrėžimu. Pirmąją autobuso važiavimo naktį apsukau autobusėliu penkis ratus...
            Sakyčiau, gan pigus ir mėgėjiškas straipsnelis iš tolybių kažkuo primenantis apybraižas apie kultūrinį Klaipėdos veidą, kurias prieš gerus dvidešimt metų kitame miesto dienraštyje rašė šiuo metu puikiai žinomas sąlyginai populiarios laidos vedėjas iš 'Balticum TV'.

            Comment


             Girdėjau gandą, kad ketinama paleisti (ar toks pageidavimas išreikštas) maršrutinį autobusiuką Lypkių gatvėje (Statybininkų pr. tęsinyje iki geležinkelio).

             Po labai labai daug metų nukastos sąnašos ir užlopyta bei atstatyta danga.             "Apsisukimo ratas" prie geležinkelio. (Neoficiali Lypkių katilinės darbuotojų mašinų stovėjimo aikštelė).

             GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

             Comment


              Dviračius jau galima vežti ir autobusais

              http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...usais-1199374/
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


               Klaipėdos autobusuose filmuojami chuliganai

               Chuliganiškas keleivių elgesys miesto autobusuose fiksuojamas, tad kaltininkams tenka atsakyti už padarytą žalą.

               Klaipėdos autobusų parko vadovė pasiskundė policijai apie tai, kad paskutiniąją gegužės dieną nežinia, ko supykęs vaikinas išspyrė autobuso duris.

               Pasirodo, tai nutiko 8-ojo maršruto autobusui, kai jis sustojo „Arenos“ stotelėje. Būrelis autobuso laukusių keleivių sulipo.

               Grupė jaunuolių, stoviniavusi atokiau, nekreipė į jį dėmesio. O kai vairuotojas uždarė duris, vienas vaikinas pribėgo ir spyrė į stiklines autobuso duris. Stiklas sudužo.

               Vairuotojas tuojau pat pranešė apie įvykį policijai ir apibūdino chuliganus. Pasak jo, spyręs į duris vaikinas yra tamsaus gymio.

               Netrukus policijos patruliai sulaikė tris bėglius ir pristatė juos į policijos komisariatą. Kuris iš jų spyrė ir taip padarė 950 litų žalą, pareigūnai dar aiškinasi.

               Pasak Autobusų parko Pervežimo skyriaus vadovo Vaido Ramanausko, tai ne pirmas atvejis, kai taip įžūliai niokojamas autobusas, tačiau panašios situacijos būna retos.

               Kur kas dažniau keleiviai konfliktuoja ir padaro žalos būdami autobuse. Neretai jauni keleiviai būna nepatenkinti, kai vairuotojas jiems pareiškia pretenzijas dėl nepažymėto ar neįsigyto bilieto.

               Neseniai tamsiu paros metu pastebėjęs, kad keli vaikinai nepasižymėjo bilieto, pareiškė nevažiuosiąs toliau, kol jie nesumokės arba neišlips.

               Vairuotojui teko išklausyti laviną keiksmažodžių, galiausiai jaunuoliai stvėrė pluoštą bilietų ir paspruko. Tačiau jie nė neįtarė, kad autobuso viduje yra sumontuotas vaizdo registratorius, fiksuojantis įvykius autobuse, tad pagal šį vaizdo įrašą ketinama nustatyti šiuos žmones.

               „Daugelis autobusų jau važinėja su tokiais registratoriais, beje fiksuojamas vaizdas ne tik viduje, bet ir išorėje“, – pasakojo V.Ramanauskas.

               Beje, naktiniuose autobusuose chuliganiškų išpuolių kol kas nebūta.

               Comment


                Gryna nesamone parasyta apie videoregistratorius. Jie fiksuoja TIK vazuojamaja dali kelio, o vyduje autobusu kiek bandziau surasti nors viena kamera taip ir nesuradau.

                Comment


                 Viskas sąmonė, viskas tiesa.

                 Comment


                  Parašė Prodigal Stranger Rodyti pranešimą
                  Viskas sąmonė, viskas tiesa.
                  Nevienam autobuse nera filmoujamas salonas. Esu mates viename autobuse gaubta nuo kameros sukancios 360 laipsniu, bet abejoju kad jinai veikia. O registratorius prilipditas prie priekino stiklo filmouja tik vazuojamaja dali. O jei istikro butu filmuojamas salonas tada prie vairuotojo butu itaisytas monitorius ir tada stebetu kas dedasi viduje.

                  Comment


                   Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                   O registratorius prilipditas prie priekino stiklo filmouja tik vazuojamaja dali.
                   Yra tokių registratorių, kurie filmuoja iš dviejų pusių.

                   O jei istikro butu filmuojamas salonas tada prie vairuotojo butu itaisytas monitorius ir tada stebetu kas dedasi viduje.
                   Žinoma, žinoma.
                   Juk kitaip nebūtų įmanoma įdiegti stebėjimo sistemos. Arba kamera su monitoriumi pas vairuotoją, arba išvis nieko.
                   Viešojo transporto temų rodyklė >>

                   Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Yra tokių registratorių, kurie filmuoja iš dviejų pusių.                    Žinoma, žinoma.
                    Juk kitaip nebūtų įmanoma įdiegti stebėjimo sistemos. Arba kamera su monitoriumi pas vairuotoją, arba išvis nieko.
                    Na aš manau kad klap yra vienas is tu parku kuris pinigu nesvaisto todel kameros salone galimas daigtas.
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                     Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                     Na aš manau kad klap yra vienas is tu parku kuris pinigu nesvaisto todel kameros salone galimas daigtas.
                     Galimas tai galimas bet ju salone paprasciausiai nera. O jei ir yra tada kaip vairuotojas kontroliuotu padet autobuso salone?

                     Comment

                     Working...
                     X