Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
  Sutartis su esamais privatininkais baigiasi 2022 rugpjūčio 31. Kaip žinome, pasirašytos sutartys 2015 rugsėjo 1, tad pagal dabartines taisykles dirbama 7 metai su galimybe prasitęsti dar 3 metams. Bet žinant, kokius autobusus užsiperka privatininkai ir pastarųjų dienų atvejus, vargiai prasitęs dar 3 metams sutartys pas privatininkus.
  Tuomet arba KKT meluoja, arba yra nerašytas susitarimas su privatininkais, kad sutartys bus pratęstos. Antras variantas labiau tikėtinas.
  KKT
  2020-06-26 13:14:57
  4 ir 6 maršrutai aptarnaujami tik 12 metrų autobusais ir šių maršutų aptarnavimo sutartyje iki 2025 metų nėra numatyti prailginti autobusai.

  Comment


   Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
   Jei bus naujas konkursas, reikės ir naujų autobusų iškart, negali būt taikomi dvigubi standartai. ES lėšos kiek procentų gali sudaryt? Tikrai mažesnę dalį.
   Kokių naujų autobusų? Niekas neįpareigoja savivaldybės reikalauti naujų autobusų, tik jos pačios galimybės už juos susimokėti. Ir visai nesvarbu, KLAP ar privatininkai. Viską galutinai apmokės savivaldybė. Todėl KLAPui už ES lėšas perkant autobusus savivaldybei tenka mažesnė našta už naujus autobusu, nei privatininkui, kuris pirktų lizingu ir mokėtų bankui, o privatininkui už naują autobusą vis tiek mokės savivaldybė per sutartą konkurse mokestį už ridą.

   Comment


    Klaipėdoje – pirmasis pasaulyje tarpmiestinis elektrinis autobusas
    https://www.atviraklaipeda.lt/2020/0...nis-autobusas/
    Klaipėdos autobusų parkui (KAP) suteikta galimybė išbandyti pirmąjį pasaulyje tarpmiestinio tipo elektrinį autobusą. Kinijoje pagamintas „Yutong Ice12“ didžiausiai Vakarų Lietuvos keleivinio transporto bendrovei suteiktas 2 savaitėms.

    Comment

    Working...
    X