Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto programėlės

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Bet iki kažkurio atnaujinimo, nebuvo galimybės su užsienietišku numeriu ir banko kortele pirkti bilieto, kiek aš atsimenu visą programėlės istoriją
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

Comment

Parašė themanual Rodyti pranešimą
      Aš mticket ir naudoju, jungiasi gerai, bet dar paprasčiau apmokėti kortele. Vieną kart suvedi duomenis ir gali išsisaugoti kortelės duomenis ateičiai.
      Du klausimai:
      1. Išsikrovė telefono akumas (pamatai tai kai prieina kontrolierius). - ką daryti?
      2. Girdėjau iš vieno žmogaus kad mticket gali pradėti savaiminį programos atnaujinimą (ir kaip tik tuo metu, kai įlipi į troleibusą). - ką daryti?
      Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

Comment

1. Pakraus tikrintojai.
        2. Reikia atjungti automatinius atnaujinimus.

Comment

1. Tikrintojams iš sandelio išduoda išmaniųjų aparatų pakrovimo laidus?
          2. Automatiniai atnaujinimai yra išjungti (net per Wi-Fi), bet mticket vistiek atsinaujina savaime.
          Išvada: "Vilniečio kortelė" yra SUPER.
          Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

Comment

Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
            Du klausimai:
            1. Išsikrovė telefono akumas (pamatai tai kai prieina kontrolierius). - ką daryti?
            2. Girdėjau iš vieno žmogaus kad mticket gali pradėti savaiminį programos atnaujinimą (ir kaip tik tuo metu, kai įlipi į troleibusą). - ką daryti?
            Pas mane kadangi telefonas dėl savo svarbos pastoviai kraunamas namie/darbe/automobilyje (ačiū bevielio krovimo technologijai), tai jau nepamenu kada paskutinį kartą buvo išsikrovęs. Ai vieną kartą teko nuo žmonos telefono krautis, kai nebuvo kito pasirinkimo. Naujuose autobusuose ir troleibusuose mačiau yra usb lizdai, tai turint laidą turbūt nuo jų galima pasikrauti, bet dar neteko.

Aišku tiems kurie dažnai neapsižiūri, jog telefonas išsikrauna, tikrai appsas nebus geriausias metodas.

Dėl atnaujinimų, tai jo, pas mane padaryti tik per WiFi, dar nebuvo nė karto, kad kažkoks appsas savaime atsinaujintų be wifi, nelabai ir įmanoma nes čia telefono os blokuoja juos. Nebent kai buvo įjungtas wifi parsiuntė atnaujinimą ir tuomet dėl kažkokių priežasčių updeitinant nulūžo appsas. Tuomet sekantį kart įjungiant gali būti toks reikalas, bet man dar kažkaip nepasitaikė. Jeigu kažkas tokio nutiktų, tai eičiau pas vairuotoją pirkti talonėlį.

Kortelę irgi esu turėjęs, bet bilietų pirkimas per appsą man žymiai patogesnis o ir nereikia laukti kol galėsi pasižymėti jei daugiau žmonių autobuse, tai kažkaip natūraliai perėjau prie aplikacijos, nieko prieš vilniečio kortelę neturiu

Comment

1. Taip.
              2. BS.

Comment

Man žinomas ne vienas atvejis, kai išsikrovus telefonui užtekdavo pasakyti telefono numerį ir kontrolierius pagal tai atsekdavo ar bilietas aktyvus ar ne.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

Comment

Working...
                X