Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujos Vilniaus viešojo transporto rūšys

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

  Kad 50 metų važinėtu neteko girdėti. Šiaip yra laikoma, kad troleibusai tarnaus iki 30 metų. Realiai dabar turim Škodų kurios važinėja net 36 metus. (palyginimui, dyzelio autobusai turėtu tarnauti 5-10 metų, bet pas mus irgi sugeba ilgiau važinėti).
  Tą "50 metų" primečiau nes kampuotos Škodos atsirado po 80-ųjų. Bet apvalūs dar senesni troleibusai dingo palyginus neseniai :)
  Įdomu būtų palyginti pasibaigusios garantijos eksploatavimo kaštus troleibuso ir dyzelio. Manyčiau, kad troleibusas turėtų būti 10 kartų pigiau, tiek detalės, tiek darbas. Jis nepradės tepaluotis ir dūmyti nei po 10 nei po 20 metų, bėda tik su estetine išvaizda, kai į skardas nebeinvestuojama :) Bet žinoma realūs skaičiai sako gal ką kito?

  Comment


   Škodos 9Tr Vilniuje netarnavo nė 30 metų. Taip kad 14Tr tarnauja gerokai ilgiau.

   Comment


    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Škodos 9Tr Vilniuje netarnavo nė 30 metų. Taip kad 14Tr tarnauja gerokai ilgiau.
    Dar visai neseniai berods prieš porą metų mačiau riedantį 9Tr, nors tai buvo tikriausiai užsakytas reisas.

    Comment


     Parašiau apie Velingtoną, bet dabar radau dar vieną vietinių entuziastų puslapį, jeigu juo tikėti, tai troleibusai buvo apynaujai, kontaktinis tinklas visai neseniai sutvarkytas, reikėjo tik atnaujinti pastotes, kurios panašu buvo sąmoningai neatnaujinamos, nors būta finansavimo.
     http://www.revoltwellington.co.nz/facts

     Įdomu, kad iš dešimties 2018 metais nupirktų elektrobusų aštuoni vienu metu buvo garantiniam servise (greičiausiai keičiamos baterijos), o iš likusių dviejų vienas sugedo ir kurį laiką gatvėmis važinėjo vienišas elektrobusas.

     Įdomu ar neteks ir mums po laiko kurti panašius projektus, kai elektrinį transportą pakeisim iškastiniu kuru varomais autobusais.

     Tikrai labai įdomu kaip seksis Talinui, lygtais jau šiais metais turėtų gauti pirmus dešimt elektrobusų.

     Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą

      Dar visai neseniai berods prieš porą metų mačiau riedantį 9Tr, nors tai buvo tikriausiai užsakytas reisas.
      Muziejinis nesiskaito.

      Comment


       Parašė themanual Rodyti pranešimą

       Negalima vertinti elektrobusų pagal elektromobilius. Skirtingos baterijos apkrovos, ridos gali ir keturis kart skirtis, tam pačiam šildymui/vėsinimui reikia daug didesnių pajėgumų dėl tūrio ir dažno durų atidarymo. Po dešimties metų normaliai dar tarnauja tik geriausios sistemos, kurios nebūtinai būtų efektyvios su elektrobusų apkrovomis. Įdomu būtų sužinoti, kiek realiai tarnauja Shenzheno elektrobusų baterijos, deklaruoja 4 metus, bet pabūsiu ir aš burėju ir spėsiu, jog tai optimistinis skaičius ir nepamirškim, jog kalbam apie miestą, kuriame nebūna neigiamos temperatūros.
       Sutinku lyginti šiuos yra sunku, bet kolkas realios statistikos su eletrobusais neturime. Eletrobusų dėl minėtu aspektų tarnaus trumpiau. Bet baterijos dabar irgi šiek tiek geresnės nei prieš 10 metų.

       Manau jeigu tarnautų ~5 metus būtų galima lyginti su dyzelio autobusais ir žiūrėti kas geriau. Su troliebusais lyginti neišeis nes troleibusai visada laimės nebent įvyktų kokia nauja baterijų revoliucija.


       Comment


        Bus labai labai blogai jei Šimašius su chebra prakis tuos elektrobusus vel nieko neinvestuojant i troleibusu sistema. Gausis kad numarins troleibusus, vaziuos visiskai nepatikimi elektrobusai su dyzeliniais generatoriais ir du kart brangiau.

        Comment

        Working...
        X