Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė abruo Rodyti pranešimą
    Kaip dažnai važinėjantis populiarais maršrutais (7-u, 16-u, dar 1, 3, 9) galiu pasakyti, kad iš vairuotojo perkama labai dažnai. Būna, kad kas antroje stotelėje kas nors perka, arba vienoj stotelėj įlipa 2-3 žmonės, einantys nusipirkti iš vairuotojo. Kodėl - man paslaptis. Galiu gal suprasti pensininkus, kuriems išmanusis telefonas yra bene magija, bet kai perka ir jauni žmonės - visiškai nesuprantama.
    Aš irgi dažnai važiuoju populiariais maršrutais ir labai retai kada perka, taip kad gal nuo dienos laiko priklauso (aš dažniausiai piko metu važiuoju). O šiaip tai reikia neužmiršti kad turistai pirks bilietą autobuse nes jiem porai dienų neapsimoka terliotis su kortele ar appsais. Turistai čia skaitosi ir iš kitų lietuvos miestų.

Comment

Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      57-am buvo galima padaryti užsukimus į Bajorų sodus, jeigu rimtai. Pakankamai dažnai kursuoja 57-as, tad Bajorai susisiekimu tikrai skųstis negali.
      57 apvažiuoja sodus iš kitos pusės, todėl dabartinė situacija tikrai nėra bloga, be to, Bajorų žiedas susiduria su tokia problema, jog jis tiesiog per mažas, yra tekę matyti ne vieną kartą, kai ir trumpiems autobusams apsisukti nėra taip jau paprasta, nekalbant apie tai, jog prie stovinčio žiede autobuso bandytų apsisukt kad ir midibusas. Savaime suprantama, po dabartinių pokyčių žiedo problema išryškės ir taip.

Comment

Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
        WTF, važiuoju dabar truliku ir vairuotoja neturi talonėlių parduot, įlipo keleivių kontrolė ir panašu, kad nenustebo. Čia taip dažnai būna? Kada bus spausdinami bilietai, o ne dabar SSRS laikų?
        Būna taip, bet retai. Tiesiog kartais atsitinka, kad bilietai baigiasi, o vairuotojui nėra kaip jų paimti, nes bilietų išdavimo kasa dirba jam nepatogiu laiku. Galinėje stotelėje greičiausiai nuėjo pas kolegas ir nusipirko bilietų iš jų.

Parašė KAROSA Rodyti pranešimą
        nekalbant apie tai, jog prie stovinčio žiede autobuso bandytų apsisukt kad ir midibusas. Savaime suprantama, po dabartinių pokyčių žiedo problema išryškės ir taip.
        Nemanau, kad bus didesnių bėdų, nei yra dabar, nebent kas nors vėluos ir norės apsisukti iškart, o jam trukdys kitas, darantis atstovą. Kaip tik šiuo metu situacija yra labiau problematiška, nes 26 turi ten prasilenkti su stovinčiu 50. Tarp kitko, ten puikiai apsisuka ir ilgi autobusai (žr. foto)
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

Comment

Parašė Mettal Rodyti pranešimą

Būna taip, bet retai. Tiesiog kartais atsitinka, kad bilietai baigiasi, o vairuotojui nėra kaip jų paimti, nes bilietų išdavimo kasa dirba jam nepatogiu laiku. Galinėje stotelėje greičiausiai nuėjo pas kolegas ir nusipirko bilietų iš jų.

Nemanau, kad bus didesnių bėdų, nei yra dabar, nebent kas nors vėluos ir norės apsisukti iškart, o jam trukdys kitas, darantis atstovą. Kaip tik šiuo metu situacija yra labiau problematiška, nes 26 turi ten prasilenkti su stovinčiu 50. Tarp kitko, ten puikiai apsisuka ir ilgi autobusai (žr. foto)
          oho kokia egzotika buvo - dvigubas 50-as

Comment

Parašė statyba Rodyti pranešimą

oho kokia egzotika buvo - dvigubas 50-as
            2013 metais, berods nedaug likus iki reformos, ten pat buvo ir 432
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

Comment

Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

2013 metais, berods nedaug likus iki reformos, ten pat buvo ir 432
              2013 metais, net ir po reformos pasitaikė atvejis kai 875 padirbėjo 50-am .
              http://fotobus.msk.ru/photo/941629/?vid=88638

Comment

2013 iškart po reformos 50 reguliariai dirbo keli ilgi autobusai. Apie 2010 (pasibaigus Ikarusų laikams) ir po 2013 rugsėjo ilgi autobusai 50 jau retenybė. Paskutinįkart man toks pasitaikė 2017-ais (foto)
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

Comment

Atidaryta nauja 4-oji Statyk ir Važiuok aikštelė (Savanorių per, prie Circle K). Taip pat aikštelėse bus galima palikti/pradėti kelionę su Citybee. Už visus darbuotojų automobilius viena sąskaitą kiekvieną mėnesį galės sumokėti pati įmonė.
                  https://vilnius.lt/lt/2019/06/25/sav...iuok-aikstele/

Comment

Čia viskas gerai? man įdomu kas šitą žemėlapį susisiekimo paslaugose paišo...
                    Junkis prie Nacionalinės viešojo transporto keleivių asociacijos ir Tu!

Comment

Pfff, tarsi būtų pirmas kartas kada SĮSPo žemėlapis rodo absoliučias nesąmones kai kurie fail’ai, pvz. 88 galinė stotelė Naujininkuose, neegzistuojanti jungtis tarp Tumo-Vaižganto st. ir Gedimino pr. (didžiajame žemėlapyje), nepažymėtos vienakryptės 21,40,46,73 maršrutų rodyklės (mažajame žemėlapyje) žemėlapyje egzistuoja jau kelis metus

Comment

Parašė Rijikas Rodyti pranešimą
                        Čia viskas gerai? man įdomu kas šitą žemėlapį susisiekimo paslaugose paišo...
                        O kas čia negerai, jog nereiktų ieškoti maršrutų ar gramatinių klaidų? Ar čia esmė, jog tiesiog per maži šriftai?

Comment

Visais atvejais yra tiksliausias, bet neoficialus Vilniaus miesto maršrutų žemėlapis, esantis NVTKA tinklaraščio puslapyje. Juo ir derėtų vadovautis - mažiau tikimybių bus pasiklysti, negu šiame žemėlapyje
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

Comment

Parašė Horn Rodyti pranešimą

O kas čia negerai, jog nereiktų ieškoti maršrutų ar gramatinių klaidų? Ar čia esmė, jog tiesiog per maži šriftai?
                            Taigi daug klaidų pačiuose maršrutuose - skaityk pranešimą anksčiau. Nors 14 maršruto klaida Karoliniškėse jau operatyviai ištaisyta
                            Paskutinis taisė 10.000; 2019.07.05, 15:22.

Comment

Ąžuolyno ir Viršuliškių gatvės keliems mėnesiams lieka be viešojo transporto:

http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=1306

Comment

Vilnius už 19 mln. Eur pirks 50 naujų autobusų https://www.vz.lt/transportas-logist...nauju-autobusu
                                Vilnius už 19,36 mln. Eur pirks 50 naujų žemagrindžių autobusų – juos savivaldybei parduos konkursą laimėjusi vienos didžiausių pasaulyje autobusų ir sunkvežimių gamintojos Vokietijos MAN atstovė Lietuvoje bendrovė „Adampolis“. Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ ir „Adampolis“ antradienį pasirašė sutartį, kuri galios iki 2023-ųjų gegužės pabaigos. „Vilniaus viešojo transporto“ vadovo Rimanto Markausko teigimu, autobusai bus perkami finansinio lizingo būdu. „Sutartis įsigalios tik tada, kai bus gautas finansavimas iš banko“, – BNS sakė jis.
                                Kaip nurodyta konkurso sąlygose, visi suslėgtomis gamtinėmis dujomis varomi autobusai turi būti nauji, pagaminti ne anksčiau nei 2019 metais, vieno gamintojo ir vieno modelio, juose turi būti bent 40 sėdimų ir bent 95 stovimos vietos, taip pat ne mažiau 1 vieta neįgaliesiems.
                                Šiuo metu Vilniuje važinėja 250 naujų autobusų ir 41 naujas troleibusas.Planuojama, jog šiemet ir kitąmet sostinės autobusų parkas pasipildys dar 135 naujais autobusais – jau pasirašytos 10 mažos talpos dyzelinių autobusų ir 5 elektra varomų pirkimų sutartys. Netrukus planuojama pradėti 70 hibridinių autobusų pirkimą. Atnaujinus parką, seniausi Vilniaus gatvėmis riedantys autobusai bus pagaminti 2013 metais.

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Working...
                                X