Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Bus tas, bus anas, smirda myzalais, dar kazkuo. Gerai hateriam, kad nuo jù verksmù, tik jiem patiem blogiau

Comment

Kokia situacija su autobusų perdažymu? Pravažiavus pro parką matėsi gan daug raudonų Volvų. Ar kitus modelius irgi dažo?

Comment

Kažkaip dabar keista pagalvoti, isivaizduoti kaip atrodytų raudoni Castrosua ar tie CNG MAN'ai

Comment

Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
          Kokia situacija su autobusų perdažymu? Pravažiavus pro parką matėsi gan daug raudonų Volvų. Ar kitus modelius irgi dažo?
          Nedažo. Dingę dabar 743,776, tai gal sugrįš raudoni.

Comment

Geriau tegu nedažo. Neūkiškumas perdažyti, ká kitàmet planuoja nurašyt. Vieno autobuso kokybiškas perdažymas apie 5000eur kainuoja.

Comment

Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
              Geriau tegu nedažo. Neūkiškumas perdažyti, ká kitàmet planuoja nurašyt. Vieno autobuso kokybiškas perdažymas apie 5000eur kainuoja.
              O kas sakė, kad jis kokybiškas?
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

Comment

Jei jau kitais metais tikrai jų atsisakyti planuoja, tai nelaikyčiau perdažimo tik dėl perdažymo racionaliu sprendimu.

Comment

Nebent perdažytų iš Norvegijos atvežtus Man'us, nes kai kurie apverktinai atrodo. O kolkas Solariai bei Man'ai dujokai nedažyti, atmetus 951.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

Comment

Prieš kurį laiką buvo paskelbta keletas konkursų naujiems autobusams:
                    5 vnt. elektrinių midibusų iki 9 metrų, terminas 2019.01.21
                    10 vnt. midibusų (10 metrų ilgio), terminas 2018.11.30
                    50 vnt. dvigubų dujinių autobusų, terminas 2019.02.01

Klausimas, ar buvo išrinktas koks nors laimėtojas, ar vis dėl to tai buvo atšaukta? Kodėl visiškai nėra jokios informacijos apie tai?
                    Už dviračius ir troleibusus!

Comment

CVPP ataskaitose nėra informacijos?

Comment

CVPP ataskaitose nėra informacijos?
                        Jeigu kalba apie ataskaitas, į kurias galima užeiti pro VVT puslapį - ten irgi nieko nėra.
                        Už dviračius ir troleibusus!

Comment

Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą

Jeigu kalba apie ataskaitas, į kurias galima užeiti pro VVT puslapį - ten irgi nieko nėra.
                          Geriau eiti per šią nuorodą
                          https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Re...1&PageSize=100

arba per šią http://www.cvpp.lt/index.php?option=...greement_type=
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

Comment

Klausimas, ar buvo išrinktas koks nors laimėtojas, ar vis dėl to tai buvo atšaukta? Kodėl visiškai nėra jokios informacijos apie tai?
                            Vyksta pirkimo procedūros. Pvz. Klaipėdoje konkurso terminas buvo 2018-09-25, o sutartis pasirašyta tik šią savaitę.

Comment

Prieš kurį laiką buvo paskelbta keletas konkursų naujiems autobusams:
                              5 vnt. elektrinių midibusų iki 9 metrų, terminas 2019.01.21
                              10 vnt. midibusų (10 metrų ilgio), terminas 2018.11.30
                              50 vnt. dvigubų dujinių autobusų, terminas 2019.02.01

Nesvarbu, kas ir kada, vis vien bus Soliariai nesakau, kad jie blogi - bet gali pasirodyti, kad konkursai organizuojami pagal Soliario katalogus.

O naujieji Soliariai midibusai lediniai:

Paskutinis taisė Ciurlionis; 2019.02.17, 22:48.
                              Aviate, navigate, communicate

Comment

Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

Nesvarbu, kas ir kada, vis vien bus Soliariai nesakau, kad jie blogi - bet gali pasirodyti, kad konkursai organizuojami pagal Soliario katalogus.
                                Sudegs kažkas su Solarių kaip Rīgas satiksme sudegė nesenai. Keista, kad Soliaris ir toliau taip daro, nors ir pas juos vadovybė pravalyta buvo truputuką. Arba kaip tik dabar Soliaris nedalyvauja niekur kol nuslūgs skandalas.

Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

Comment

Aš irgi statau, kad ilgieji dujiniai bus seno modelio MAN. Kas principe nėra blogai, gal dar geriau jei bus 4durù ir kita pilnesne komplektacija

Comment

Ar tik nebus dar vienas skandalas pas Solarį, kad Vilniui pristatė 25 brokuotus troleibusus? Čia taip nemylimas Vilnius, jog viskas daroma kreivom rankom ir paskubomis?

Comment

Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Ar tik nebus dar vienas skandalas pas Solarį, kad Vilniui pristatė 25 brokuotus troleibusus? Čia taip nemylimas Vilnius, jog viskas daroma kreivom rankom ir paskubomis?
                                      Koks brokas?

Comment

Konkretus brokas nebuvo įvardintas. Bet kad jis yra, tai tikrai. Netgi VVT nepriims troleibusų, iki kol Solaris pašalins broką

Comment

Čia troleibusų entuziastų-talibų susigalvota sąmokslo teorija. Su nauja šiuolaikine technika taip jau būna. Labai gerai, kad privečiama sutvarkyt gamykliškai iškiečiant gamyklinius inžinierius, o jau vėliau leisti į maršrutus.

Comment

Working...
                                          X