Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  93? Iš kur dar 43? Privatininko? Privatininkas - tai ne VVT. Ir 43 yra ne kiek jų linijoje dirbs, o jau su rezervu. Dar 30 ilgų yra nuomojami - maždaug tiek, kiek bus privatininko išleidimas į maršrutus. Ilgas Volvo techninė pagalba tampo vieną paskui kitą ir kiekvieną darbo dieną būna 5-10 ilgų autobusų trūkumas. Tai reiškia, kad kažkieno paskaičiuoto 10 autobusų rezervo tikrai nepakaks.
  Viešojo transporto temų rodyklė >>

  Comment


   Tai dar reikia sulaukti tų naujų autobusų, tiek ir privatininko. Ir iš viso, jei jie iki šiol dar nenusipirko autobusų, tai gal reikia nutraukti sutartį? Ar ten kokie ilgi terminai jiems skirti autobusus nusipirkti? Privatininkai yra blogis. Geriau jau panaudotų autobusų VVT nupirktų 100 vnt., būtų didesnė nauda ir VVT, ir aplamai pinigų sutaupytų, užuot juos išmetus privatininko maitinimui ir VVT tolimesniam stekenimui.

   Comment


    Ir tai sostinės VT. Kuris randasi visiškoje ši..., o kažkas dar sėdint joje sugeba pasvajoti apie metro ar tramvajus

    Comment


     Visa tai ne vienų ar dviejų paskutinių metų rezultatas. Iš esmės prie to buvo einam daug metų, ypač aktyviai paskutinius 10 metų, svaigstant tai apie metro, tai apie tramvajų, bet pakankamai nesirupinant esamų VT. Nors galėjo iš ES lėšų Vilnius turėti gerą VT. Situacija prasta ir dabartinė valdžia taip pat nieko nedato, kad ji pagerėtų, nepaisant naujų autobusų ir troleibusų pirkimo. Jų per mažai, o privatininkų atsiradimas yra didelis blogis, pinigų atėmimas iš VVT, būtent VVT uždirbtų, nes jie perveža didžiąja dalį keleivių, o ne privatininkai.

     Comment


      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
      Ir tai sostinės VT. Kuris randasi visiškoje ši..., o kažkas dar sėdint joje sugeba pasvajoti apie metro ar tramvajus
      Metro niekas neduotu šitiems tinginiams.

      Vyriausybė ten darytų. Tiems geriau sekasi - SGD pastatė, nors niekas netikėjo.

      Comment


       Ir kas iš to SGD? Tai politinis projektas, o ne ekonominis. Dabar visi už jį moka vien tik tam, kad neužsirauktų. Metro irgi reikėtų išlaikyti. Ir ne valstybei, o savivaldybei. O ji net dabartinio VT nenori ir negali išlaikyti ir gerinti.

       Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Ir kas iš to SGD? Tai politinis projektas, o ne ekonominis. Dabar visi už jį moka vien tik tam, kad neužsirauktų. Metro irgi reikėtų išlaikyti. Ir ne valstybei, o savivaldybei. O ji net dabartinio VT nenori ir negali išlaikyti ir gerinti.
        Kažin kaip atrodytų, jei turėtume vieną tviskančią metro liniją, bet ir toliau važinėtume su senomis škodomis?
        Vienas kitas autobusas švarus, visi kiti purvini. Vienas kitas autobusas neišmeta juodų dumų kamuolių, visa dauguma išmeta. Keli troleibusai pakenčiami, visi kiti tiesiog šiukšlių konteineriai varomi elektra.

        Jeigu VT naujinti, tai reik iš esmės. Koks skirtumas, jei vieną kartą per savaitę pavažiuosi nauju troleibusu, o kiekvieną dieną po kelis kartus vis tiek su senais?
        Paskutinis taisė andyour; 2017.12.20, 21:55.

        Comment


         Metro vardo prašome neteršti.

         Be to, jis turi kitą temą, tai čia nediskutuokime ir argumentų už/prieš nenaudokime.

         Kaunas turi planą pasiekti 5 m. vidutinį troleibusų amžių. Vilniui kentėti šituos diletantus liko nedaug. Metukai.

         PS
         Dėl SGD terminalo.
         Dujos atpigo. Daugiau nieko. Bet gal ir užtenka.

         Comment


          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
          Volvo 7700A numeris 744 perdažinėjamas pilnai į raudoną spalvą, turėtų dar būti prezentacija prie savivaldybės.
          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
          gal jau yra kažkas padaręs nuotraukų kaip perdažytas 744 atrodo? ar dar tik laukia perdažymo?
          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Jau perdažytas, atrodo tikrai gerai, nežiūrint į tam tikrų žmonių pasisakymus. "Pigus fotošopas", kaip autobusas gali atrodyti.
          Click image for larger version Name:	IMG_1661.JPG Views:	1 Size:	283,0 kB ID:	1604901
          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Atspalvis, kiek supratau, skirsis nuo čia pafotošopinto varianto?
          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Taip, ta raudona yra šviesesnė. Labiau primena štai šį:
          Taigi, perdažytas Volvo 7700A Nr. 744 be jokių prezentacijų pasirodė gatvėse. Gal nenorėjo į rezervą siųsti dar vieno mikroautobuso?          Atspalvis, mano supratimu, kiek skiriasi nuo naujųjų Isuzu, deklaruotų kaip naujojo "Vilniaus VT įvaizdžio", pavyzdžių (tiek kelių pirmųjų tamsesniųjų, tiek ir daugumos šviesesniųjų). Vilniaus atrbutikos taip pat nesimato (gal tiesiog nespėjo užklijuot?). Daugiau nuotraukų – fotogalerijoje.

          Comment


           Iš Vilniaus VT fotogalerijos temos:
           Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
           Argumentai “daugiau nieko nebuvo” skamba tiesiog kaip VVT nemokėjimas tvarkytis ir nekompetencija - tai tegul nenurašinėja tada senų autobusų tokiu sparčiu tempu, jei pritrūksta aptarnauti maršrutus. <...> Jeigu jų nepakanka, tai labai įdomu ar VVT tikrai tinkamai tvarkosi su savo resursais
           Problema tame, kad esant ant tiek susidevėjusioms TP ir "nedafinansuojamiems" remontams (viešieji pirkimai, kurie stabdo detalių tiekimą ir verčia pirkti pigų šlamštą), VVT TP rezervas turi būti bent penktadalis nuo visų turimų TP. Tikrai nepateiksiu tikslių skaičių pagrindinimui, bet pagal mano stebėjimus naujesni žemagrindžiai genda ir negali tęsti darbo kur kas dažniau, nei seniausi nežemagrindžiai. Seni autobusai yra nurašomi tik tada, kai jų visiškai nebeapsimoka remontuoti (pvz. baigėsi dujų balionų galiojimas ar draudimo įmonė atsisako drausti). Be to, nurašomi yra trumpi, kuriuos naujai perkami Solariai tikrai laisvai pakeis. Gal net ir MB Citaro nurašinės mat jų techninė būklė apgailėtina - širyt Europos a. stotelėje stovėjo persikreipęs nr. 150, iš rezervo išvažiavęs į 4G ir nespėjęs įvykdyti nė vieno pilno reiso (Piliakalnio st. > Saulėtekis > Europos a.)
           Viešojo transporto temų rodyklė >>

           Comment


            Citaro turbūt išties nurašys, teko neseniai girdėti vairuotuojų pokalbį apie tai, kad jau po pusmečio 2TP darys degalinę bei neliks nei vieno autobuso iš dabar esančių.
            Už dviračius ir troleibusus!

            Comment


             Ar reikia suprasti, kad reklamų ant naujų autobusų visai nebebus?

             Comment


              Iš ko tai galima suprasti?

              Comment


               Na, šita nauja spalva bent jau psichologiškai “atnaujins” VVT parką vis šis tas

               Comment


                Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                Iš ko tai galima suprasti?
                Mažesnis patrauklumas reklamoms (lyginant su pilkais neutraliais autobusais), o ir pats perdažymo faktas. Kam perdažyt, jeigu visą autobusą vėl apklijuosi reklama?

                Comment


                 Vilniaus gatvėmis riedės modernūs „Solaris“ troleibusai

                 Vilnius atnaujina troleibusų parką ir už 15,8 mln. eurų perka 41 naują „Solaris“ žemagrindį troleibusą. Naujausios kartos troleibusai bus kaip niekad ekonomiški, juose bus įrengtos WiFi ir USB prieigos, vaizdo stebėjimo kameros, keleivių skaičiaus kontrolės sistema, taip pat kondicionieriai, alkoblokai, troleibuso vietos nustatymo sistema. Naujieji raudonos spalvos „Solaris Trollino 12“ troleibusai į sostinės gatves išvažiuos 2018 metų rudenį...
                 ...„Naujieji „Solaris“ troleibusai turės visus patogumus, be kurių neįsivaizduojamas šiuolaikinis gyvenimas. Jie bus patogūs ne tik keleiviams, bet ir vairuotojams, o sumontuoti elektros sąnaudų skaitikliai leis operatyviai reaguoti į eksploatavimo sąnaudų pokyčius bei juos valdyti”, – sako R. Markauskas.

                 „Solaris Bus & Coach S.A.“ direktorius Baltijos šalims Krzysztof Kowalski sako, kad perkamuose „Solaris“ troleibusuose bus įrengta moderni elektrinė „Škoda“ pavara, pritaikyta troleibusų elektros tinklui Vilniuje, o troleibuso vairuotojui stabdant dalis elektros energijos iš variklio bus sugrąžinta į tinklą ir leis efektyviai taupyti kaštus...
                 Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                 Comment


                  Parašė lukass Rodyti pranešimą
                  Naujieji raudonos spalvos “Solaris Trollino 12”...

                  O vat čia tai nelabai kokia naujiena... Ir taip mieste važinės vienodos markės autobusai ir troleibusai, tai jie dar ir vienodai nudažyti bus... Na, nebent tada maršrutų numeraciją keis

                  Comment


                   Lygtai rekuperacijos neturi dabartiniai troleibusai... Kas dėl spalvos, tai visai be reikalo ta raudona. Skirtingos VT rūšys turi išsiskirtos. Tuo labiau, kai tai ne tramvajus ir autobusas, o troleibusas ir autobusas. Tuo labiau, kad yra ir Solaris autobusai, ir troleibusai, abiejų kėbulai vienodi. Dabartinė troleibusų dažymo schema visai tinkama ir gera.
                   Paskutinis taisė Al1; 2017.12.21, 20:16.

                   Comment


                    Tau gi svarbus tik numeris, o ar tai dyzelis ar benzinas nesvarbu

                    Comment


                     Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                     Na, šita nauja spalva bent jau psichologiškai “atnaujins” VVT parką vis šis tas
                     Eilinis vilnietis pagalvos, kad perdažyti seni autobusai yra nauji. Geras savivaldybės triukas.

                     Comment

                     Working...
                     X