Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Marijampolės apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #61
  Vilkaviškis
  Miesto maršrute pasikeisdami dirbo šis Bondridos Vario ir Ernst Auwärter Teamstar, vėliau Vario važiavo į priemiestį.


  Vienas naujesnių taip pat Bondridos Sprinterių važinėjo priemiestyje


  Marijampolės priemiesčio/miesto maršrutas kuris keliais resais pratęsiamas iki Vilkaviškio


  Privataus Šakių vežėjo Iveco


  Vienintelis tądien priemiestyje dirbęs standartinio ilgio Kautros autobusas. Važiavo į Žaliąsias


  Ir ko gero paskutinis Lietuvoje važinėjantis Mercedes-Benz O305 sėkmingai vėžioja Vilkaviškio moksleivius.
  Daugiau mano nuotraukų >>>

  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

  Comment


   #62
   Truputi OT, bet keista, man kad toks rajoninis vežėjas Bonrida, turi pakankamai geros technikos, kurią dažnai tenka matyti Vilniuje. Daugiau tokių rajoninių privatininkų

   Comment


    #63
    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Truputi OT, bet keista, man kad toks rajoninis vežėjas Bonrida, turi pakankamai geros technikos, kurią dažnai tenka matyti Vilniuje. Daugiau tokių rajoninių privatininkų
    Manau, kad tai - daugiausiai geros vadybos nuopelnas. Taip pat šiek tiek - geografinė padėtis. Įsivaizduoju, kad daugeliu atveju rajoninių privatininkų supratimas apie vadybą labai primityvus, todėl dažnai įmonės ir lieka lygyje kur savininkas tuo pačiu ir vairuotojas, vadybininkas, valytojas ir kelionių organizatorius.

    Comment


     #64
     Taip, čia jau Bondridos strateginis sprendimas orientuotis į užsakomuosius reisus, o ne kelis rajoninius maršrutus. Turistiniai autobusai nėra tinkami rajoniniams keliams, todėl ten jų ir nesiunčia, be to tądien kai fotografavau parke buvo vos vienas turistinis autobusas, taigi, nelabai ir būtų ką siųsti.

     O geografinė padėtis jų kaip tik yra labai prasta, nes vežami pagrinde užseniečių grupės, o ne vilkaviškiečiai, tad jei jų maršrutai ir prasideda Lietuvoje tai tikrai nebent Vilniuje ar Kaune.
     Daugiau mano nuotraukų >>>

     www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

     Comment


      #65
      Kalvarijoje tvarkoma centrinė miesto dalis. Nugriauta sena autobusų stotis. Vietoje jos bus statoma nauja.

      https://www.etaplius.lt/nugriauta-ka...utobusu-stotis

      Comment


       #66
       Baigus "Via Baltica" Kauno-Marijampolės atkarpos rekonstrukciją, iš Marijampolės į Kauną važiuojantiems autobusams nebeliko stotelių Puskelniai ir Dženčialauka. Į vadinamą aplinkkelį užsuka tik vietinio susisiekimo autobusai (važiuojantys
       į Kazlų Rūdą, Bagotąją, Plutiškes, Vinčus...)
       Paskutinis taisė Vitas; 2020.01.17, 08:27.

       Comment


        #67
        Kalvarijoje sausio 10 d. atidaryta nauja autobusų stotis.
        Ji yra senosios vietoje. Pastatyta vykdant centrinės miesto dalies rekonstrukcijos ir sutvarkymo projektą. Kai norima, tai surandama lėšų ir autobusų stočiai, tikriausiai panaudojant ir ES lėšas, ir neieškoma visokio savanaudžio verslo "pagalbos", statant stotį prekybos centre ar verkiama, kad nėra pinigų net senos stoties kosmetiniam sutvarkymui.

        Bendras stoties vaizdas nuo gatvės pusės.
        Stoties pastatas - betono ir metalo bei stiklo konstrukcijų. Stotis bus tikriausiai IV klasės, nes yra tik tualetas ir laukiamoji salė. Nėra jokios dispečerinės, kasos, taip pat net nėra jokių patalpų stoties pastate, išskyrus tualetą, pagalbinę patalpą ir elektros skydinės patalpą... Įėjimas į tualetą iš lauko. Į stoties pastatą įėjimas pro dvejas duris - vienos į gatvę, kitos į peroną. Durys automatinės. Laikinai, stoties veiklos pradžioje, stotyje yra budėtoja, jai pastatytas senas rašomasis stalas ir kėdė.        Perėjus gatvę į tą pusę, kurioje yra autobusų stotis.        Peronai nuo aikštės pusės.        Nuo aikštės pusės.        Peronai ir stoties pastatas. Yra 5 išvykimo aikštelės        Stoties pastatas iš peronų pusės. Durys betoninėje sienoje - tualetų.        Peronai.        Peronai. Gale peronų yra nedidelė automobilių stovėjimo aikštelė, skirta autobusų keleivius atvežusiems ar atvykusiems pasiimti.
        Paskutinis taisė Al1; 2020.01.15, 19:53.

        Comment


         #68
         Labai neblogai atrodo, netgi sakyčiau geriau nei naujai pastatytos kokios Šilutės ar Šilalės
         Paskutinis taisė Garbanius; 2020.01.15, 19:11.

         Comment


          #69
          Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
          Vilkaviškis
          <...>


          Vienintelis tądien priemiestyje dirbęs standartinio ilgio Kautros autobusas. Važiavo į Žaliąsias


          <...>
          Važiavo gal ne į Žaliąsias, o į Žaliąją? (gyvenvietę kelyje Vilkaviškis-Kudirkos Naumiestis)... Ar taip?
          Vilkaviškio rajone pastebiu vietinio susisiekimo autobusų maršrutų, kurie sutrumpinti iki menkaverčių stotelių, iki kurių dažniausiai vakarais dar atsiranda vienas-kitas keleivis. Iki toliau esančių solidesnių stotelių (nejaugi šiuo atveju (jei jį supratau teisingai) iki Kataučiznos ir Kudirkos Naumiesčio keleivių nelieka?).
          ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          Patikslinu: autobuso maršrutas yra Vilkaviškis-Teiberiai-Žalioji. Kitaip sakant, autobusas važiuoja į Žaliąją, užvažiuodamas į Teiberius.
          Paskutinis taisė Vitas; 2020.01.23, 10:59.

          Comment


           #70
           Nepaisant to, kad VT susisiekimas dėl koronaviruso beveik nutrauktas, Vilkaviškyje kovo 20 d. atidaryta nauja autobusų stotis. Ji pastatyta senosios vietoje.
           Priešingai nei kituose miestuose, autobusų stotyje nėra didelio prekybos centro, tačiau visgi didesnę jos dalį sudaro nuomojamos prekybai ar paslaugoms teikti patalpos. Nepaisant koronaviruso, beveik visos jos jau naudojamos. Mačiau tik vieną dar tuščią patalpą.

           Autobusų stoties vaizdas nuo Kapų g. Didelė dalis buvusios stoties aikštės skirta parkingui.

           Kapų g. pusė, centro link.

           Tarp parkingo ir "Viados" yra antrasis įvažiavimas į AS (pirmasis yra iš Vytauto g.). Kelios vietos skirtos, kaip reikia suprasti, mikroautobusų atstovai.           Stotis iš Vytauto g. pusės. Įvažiavimai (abu) su šlagbaumais. Stoties aikštėje dešinėje yra berods 6 vietos autobusų atstovai.           Iš pradžių pagalvojau, kad tai autobusams skirtas įvažiavimas, bet ne, tai parduotuvių prekėms skirta uždara rampa.           Peronas. Yra 8 aikštelės, iš jų 2 pirmosios skirtos išlaipinimui. Taigi, išvykimui tik 6 aikštelės.           Išvykimo laikus rodo tuos, kurie užprogramuoti pagal iki karantino įvedimo galiojantį tvarkaraštį.
           Faktinio tvarkaraščio nebuvo. Stotyje esantys televizoriai rodė tą patį seną tvarkaraštį.

           Paskutinis taisė Al1; 2020.05.11, 22:13.

           Comment


            #71
            Stoties salė didelė ir erdvi. Matosi kasa, dispečerinė ir siuntų skyrius. Tamsiame koridoriuje dešinėje - tualetai ir tarnybinės patalpos.
            Salė ir visa stotis tuščia. Daugiau žmonių buvo parduotuvėse. Iš salės išeina du koridoriai į prekybinę zoną - vienas man iš šono, kitas ten, kur juodas koridorius, į dešinę.            Išėjimas į peroną.            Vaizdas iš miesto pusės. Ta apvali stiklinė parduotuvė yra pilnai lauke, t.y. nesujungta su pagrindiniu pastatu, tik po bendru stogu.
            Sienos iš perforuoto metalo.            Peronas. Taksi stovi Vytauto gatvėje. Miesto maršruto stotelė Kapų g. prie stoties.

            Paskutinis taisė Al1; 2020.05.11, 18:36.

            Comment


             #72
             Mano manymu, fasadas galejo buti gan tamsus - tamsios raudonos, ar net juodos spalvos, kad butu kontrastas su balto betono stogu.

             Comment

             Working...
             X