Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus apskrities viešasis transportas

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Du nauji Trakų AP Anadolu Isuzu Novo Citi Life
    67 - LAG 945
    68 - LAH 272

Comment

Trakuose – turistų ir trakiečių patogumui vėl važinės maršrutinis miesto autobusas
      Nutilus „Trakų vasara 2019“ šventės šurmuliui, birželio 3d., po kelerių metų pertraukos, į miesto gatves vėl išriedės maršrutinis miesto autobusas.

Kasdien nuo 9.15 val. (sekmadienį – 8.41) iki 18.55 val. važiuojant iš Trakų autobusų stoties paprastai, lengvai ir pigiai bus galima pasiekti Trakų senamiestį...

...Pirmąjį mėnesį bilieto kaina – 0,30 EUR / asm., taip pat 50 proc. nuolaida bus taikoma ES šalių studentams su tarptautiniu studentų pažymėjimu.

Sustojimai važiuojantiems nuo Trakų autobusų stoties: Trakų autobusų stotis (nuo turgaus pusės, kur yra turistinio traukinuko sustojimo vieta) – Gėlių parduotuvė (Vytauto g. 62) – Nepomuko aikštė – Karaimų skveras (Karaimų g. 41) /Pilis – Sporto centras (Karaimų g. 73) – transporto žiedas Karaimų g. pabaigoje.

Atgal dalinai autobusas važiuos kitu keliu – nes dalyje Karaimų g. yra vienpusis eismas.

Sustojimai važiuojant nuo Rėkalnio transporto žiedo: Karaimų g. 66 (statomas automobilių muziejus) – Pilis (apžvalgos aikštelė) – Gaisrinė Trakų g. – Savivaldybė (Vytauto g. 33) – Kultūros rūmai ( Vytauto g. 69) – Trakų autobusų stotis...
      Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/r...sto-autobusas/ .

Gaila kad nekursuos iki geležinkelio stoties
      Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

Comment

Jei važiuotų iki Geležinkelio stoties, mano manymu, tikrai sugeneruotų didesnį keleivių srautą. O dabar gaunasi liūdna tiesa, kad skatinama į Trakus vykti autobusu.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

Comment

Nuo 07-04 Vilniaus rajono 239-ą maršrutą Ž. Paneriai - Lygainiai iš Šalčininkų AP perima UAB "Tadra". Iš esmės nieko neturėtų keistis - ko gero ne tik vairuotojas, bet ir mikriukas liks tas pats.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Working...
          X