Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešasis transportas

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  The World's Most Expensive Cities For Public Transport
  https://www.forbes.com/sites/niallmc.../#76313cab7216

  Brangiausia viešo transporto kaina:

  Vidutinė mėnesio bilieto kaina:

  Click image for larger version

Name:	20190521_Public_Transport.jpg
Views:	2
Size:	69,5 kB
ID:	1723534

  Comment


   Click image for larger version

Name:	
Views:	2
Size:	156,8 kB
ID:	1724285 Kautra išmetė labai neskoningą reklamą lyginant su tuo, jog traukiniai remonto metu vyksta ne iki Kauno, o tik iki Palemono...

   Comment


    LG galetu mest analogiska su visokiais Silutes ir Silales AP vazinejanciom griuvenom

    Comment


     Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
     LG galetu mest analogiska su visokiais Silutes ir Silales AP vazinejanciom griuvenom

     Comment


      Šitas dar geras, vakar mačiau Klaipėdoje žvyrkeliuose damušta Šilutės AP miesto MAN

      Comment


       "The Province", 2019-07-29, Britų Kolumbija, Kanada:
       BC Transit planuoja elektrifikuoti visą autobusų parką iki 2040 metų, kurį sudaro virš 1000 transporto priemonių.
       Pirmadienį buvo paskelbti programos metmenys [žodžiu, pradinė stadija], kuriais bus siekiama pereiti nuo dyzelinių autobusų prie nulinės [CO2] emisijos transporto priemonių. <...> “Pirkdami autobusą planuojame, kad jis tarnaus iki 13 metų. Per ateinančius 10 metų mums reikės atlikti esmines investicijas, kad pakeistume autobusus bei bendrą jų skaičių papildytume dar 350”.
       Įgyvendinant programą bus prisidedama prie Britų Kolumbijos (BC) provincijos tikslo sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas 60 proc. iki 2040 metų. Tai apims perėjimą prie elektrinio transporto, dėl ko keisis tvarkaraščiai priklausomai nuo naudojamos transporto priemonės tipo ir autobusų naudojimo intensyvumo. BC Transit, kuri aptarnauja 88 transporto sistemas virš 130 vietovių, nebepirks įprastų 12 m ilgio dyzelinių autobusų, sako Lamb (ponas Avinas).
       Intensyviai naudojami autobusai sudaro didžiąją transporto parko dalį, todėl didžiausią efektą mažindami CO2 emisijas pasieksime keisdami būtent dažnai naudojamus dyzelinius autobusus į elektrinius.
       BC Transit planuoja pradėti pirkti elektrinius autobusus 2023 metais. Kad perėjimas būtų sklandus, pirmiausiai dėl mažesnių emisijų bus perkami SGD autobusai. [] Šie autobusai aptarnaus Viktoriją [BC sostinė, apie 85 000 gyv.] ir Fraser Valley, iš kurių 68 autobusai bus skirti intensyviam naudojimui [suprasti, kaip miesto svarbiausiuose maršrutuose], 34 vidutiniam [kaip priemiestiniai ar mažaiu reikšmingi]. Šie autobusai prisidės prie 120 SGD autobusų, jau dabar dirbančių Kamloops, Nanaimo ir Whistler.
       2024 metais bus perkami tik elektriniai dviaukščiai autobusai. HandyDart [negalią turinčių keleivių pervežimo operatorius] mažo naudojimo autobusai bus perkami 2025, o 9-10.5 m ilgio elektriniai bus perkami nuo 2028, Lamb sako, kad kol kas per anksti kalbėti, kiek autobusų parko elektrifikavimas kainuos. Jo teigimu, BC Transit šiuo metu dirba su BC Hydro, kad būtų įvertintas būsimas energijos kiekio poreikis ir atitinkamai būtų pagerinti elektros tiekimo infrastruktūra.
       -----------
       Vankuverio aglomeracijoje VT organizuoja TransLink (ne BC Transit), tai Translink kontroliuojamų įmonių autobusų/troleibusų parką sudaro apie 1600 transporto priemonių, o viešai apie perėjimą prie elektrinių autobusų yra tiek: vykdomas (šiais metais tik prasidėjo, ir tai ne pilnu pajėgumu) bandomasis-pilotinis projektas, kurio metu per 2.5 metų bus elektriniai autobusai naudojami tik 100 (šimtajame) maršrute, kur galiniuose taškuose autobusai bus pakraunami per 4-7 min. Projekto metu bus renkama informacija apie autobusų ir krovimo stočių darbą, aptarnavimą, klientų pasitenkinimą. Tai suteiks svarbios informacijos kuriant mažų emisijų transporto parko strategiją, kuria bus pereinama prie nulinės emisijos transporto priemonių.
       Ir čia turtingoji Kanada XXI a., kur transporto bilietai brangūs, o sistema stipriai apkrauta keleiviais
       Junkis prie Nacionalinės viešojo transporto keleivių asociacijos ir Tu!

       Comment


        Švedijos gamykla "Volvo Buses" gavo kol kas didžiausią šiemet naujausio modelio 7900 Volvo Electric Articulated elektrinių autobusų užsakymą. Viso užsakyti 157 ilgų autobusų vienetai, kurie priklausys viešojo transporto bendrovei "Transdev Sweden" ir bus eksploatuojami tame pačiame Geteborgo mieste, kuriame ir yra gamykla. Viename naujausio modelio autobuse telpa 150 keleivių, o energijos sąnaudos mažesnės 80% negu įprasta.

        Plačiau.: Volvo receives Europe’s largest order for electric buses
        Exp@nding h¤rizons

        Comment

        Working...
        X